Jump to content

Southern Pimps - Legende/Legends


LoLLi
 Share

Recommended Posts

Nick: quintrixON

Level: 21

Factiune: The Paterno Family™

Mesaj: Ma simt onorat sa ma aflu pe aceasta lista. As vrea sa le multumesc celor care mi`au dat o sansa sa fiu in aceasta frumoasa factiune, si aici ma refer la ZaNu si Ecs7azy - Respect! Tin sa felicit pe toti cei care se afla pe aceasta lista, si.. vorba lui Ecs7azy"Ve-ti avea mereu un loc cald, aici in Paterno!"

Link to comment
Share on other sites

Nick:SkillFull.

Level:21

Factiune:Police Departament

Mesaj: Felicitari tuturor! Prin munca poti face multe.Si multe multumiri lui Ecs7azy si lui LoLLopop pentru ce fac pentru aceasta mafie RESPECT fratilor de 5 ori am fost in Paterno si mi-a placut la nebunie BRAVO tineti-o tot asa

Link to comment
Share on other sites

Nick: Edwin.

Level: 7

Factiune: Taxi Cab Company

Mesaj: Felicitari in primul rand tuturor care se afla pe aceasta lista,meritati din plin.Si a doua chestiune,cum a precizat si LoLLiPoP acestia sunt membri care au facut cu adevarat ceva pentru factiune nu doar au trecut pe aici din plictiseala.Felicitari Paterno pentru ce sunteti azi (cea mai buna mafie) dupa parerea mea.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Drag0s

Level: 42+

Factiune: Paterno Family

Mesaj: Vreau să va spun câteva cuvinte, acum că am revenit la facțiunea mea de suflet, Paterno family. Mă bucur enorm de mult că mă aflu pe această lista, și vreau să îi mulțumesc lui LoLLi pentru că s-a gândit și a depus efortul pentru a realiza acest lucru. Familia Paterno a fost, și este pentru mine cel m-ai frumos lucru de pe B-Zone.Rpg ; am învățat, realizat enorm de multe lucruri aici, acum ceva timp. Va mulțumesc mult.

Edited by bZDrag0s
Link to comment
Share on other sites

Nick: Johnny.Vercetty

Level: 45

Factiune: Tow Truck Company

Mesaj: Felicitari tuturor care fac parte din aceasta lista, eu sincer consider ca cel mai frumos mandat in aceasta factiune la avut LoLLiPoP si sunt sigur ca si multi altii sunt de acord cu mine (nu ca celelalte nu au fost la fel de frumoase).

Link to comment
Share on other sites

Nick: Return

Level: 17

Factiune: Civilian(momentan invat pentru BAC)

Mesaj: Sunt atat de multe de spus dar incerc sa ma rezum la cateva cuvinte.In special Felicitari pentru Factiunea aceasta de cand am jucat pe servar eu am vazut ca PATERNO FAMILY ridica din ce in ce mai mult stafeta si erau din ce in ce mai buni+mai multi cu fiecare zi care trecea.Asta m-a determinat sa intru in Paterno.Felicitarile mele LoLLiPoP(cu el am lucrat mai mult),ZaNu cel care mi-a dat sansa onorabila de a fi alaturi de PATERNACI si felicitari Ecs7azy(inca nu am lucrat cu tine dar sper sa treaca mai repede Bacu si o sa revin)Dealtfel nu pot sa-l uit pe Florynacyo care a adus foarte multe lucruri bune si care putem spune ca a INTEMEIAT aceasta Familye.Ce sa mai zic va urez multa bafta.LoLLiPoP jos palaria cum se spune si felicitarile mele pentru ca u mai indrumat si mai ajutat foarte mult. =D>

Link to comment
Share on other sites

Nick: FLAy

Level: 49

Factiune: The Paterno Family

Mesaj: Felicitari celor care ati ajuns pe aceasta lista, pacat ca LoLLiPoP este facut doar pentru sublider si nu ii se acorda o sansa la Lider..

Link to comment
Share on other sites

Nick: qazdawn

Level: 26

Factiune: PATERNO FAMILY

Mesaj: Felicitari celor ce se afla pe aceasta lista, cu unii dintre ei am fost coleg cu altii nu. Fara munca depusa de persoanele de pe lista, PATERNO FAMILY nu ar fi ceea ce e.

Link to comment
Share on other sites

*Nick: DragosFlo

*Level: 25

*Factiune: Fire and Medic Departament

*Mesaj: b0d0 & Andrew. ati fost niste lideri adevarati, felicitari ca va aflati pe aceasta lista. icE_LtBlue & TraTecyy va meritati si voi locul aici. Vreau sa le multumesc lui Andrew si Ice pentru locul meu in prima mea mafie chiar daca "scartaiam" la deagle voi mi-ati acordat o sansa si mi-ati aratat ce inseamna o familie adevarata.

Link to comment
Share on other sites

*Nick: AiMEER

*Level: 21

*Factiune: Taxi Cab Company

*Mesaj: Ma simt fericit sa am 2 tovarasi in Hall of Fame ( TraTeCyy si flappy_jack ), felicitari voua si tuturor care va regasiti in aceasta lista.

Edited by AiMEEER
Link to comment
Share on other sites

*Nick: Vlad.

*Level: 17

*Factiune: The Paterno Family

*Mesaj: Felicitari, nu toti reusesc!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.