Jump to content

Southern Pimps - Legende/Legends


LoLLi
 Share

Recommended Posts

  • Nume: Walewski
  • Level: 100
  • Facţiune: Red Dragon Triad
  • Mesaj: Felicitari tuturor persoanelor care au ajuns pe aceasta lista, pacat insa ca cei care au fost adevarate legende, au fost stersi de pe aceasta pagina. Sylvyule, de ce te superi pe mine omule asa? Eu cu tine n-am avut nici un conflict sau vreo neintelgere, de ce te enervezi pe mine, am o anumita vina? Am venit in RDT cu un prieten ca sa ajut, voi erati deja full si cu mafia construita, imi place sa imi aleg o mafie care abia se pune pe picioare. Pe langa asta, m-a dezamagit atitudinea subliderului tau in posturile precedente dar si atitudinea fata de Carter in acel post cu interdictia si toate comentariile de cacat in general la posturi dau dovada de caracterul multora, m-am saturat de tupeul asta jegos de prepubertari needucati cu arfe pe samp, ma scarbesc si cand observ oameni maturi cu capul pe umeri care reactioneaza astfel. Nu am nici o treaba nici cu tine, nici cu mafia voastra, dar nu mai reactiona ca si un copil, ca suntem oameni mari. Iti scriu asta aici ca pe joc mi-ai dat ignore si pe forum nu ai PM-urile deschise. Terminati cu posturile si conflictele astea ca sunt treburi de copii mici, doar gura e de voi, si nu zic doar de mafia voastra sau de a mea, ci de toti mafiotii care au comportamentul asta toxic in lumea asta virtuala a mafiilor. O zi buna!

 

 

Si tu Silviu, nu te mai criza atat pentru un joc plin de copii de 12 ani, nu are rost.

 

 

 

Edited by Walewski
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.