Jump to content

Verdant Family - Legende / Legends


Jack 94
 Share

Recommended Posts

Nick: RevoLine

Level: 15

Factiune: The Starcci Family

Mesaj: Felicitari tuturor, nu cred ca a fost usor sa ajungeti aici.

Alte precizari: Tineti`o tot asa!

Edited by RevoLine
Link to comment
Share on other sites

Nick: BlizzYam

Level: 16

Factiune:

Mesaj: Foarte buna treaba ati facut toti scrisi aici sper sa faceti si in continuare oriunde sunteti.Meritati toate laudele fiecarui player.Pe cativa va cunosc foarte bine , iar cei pe care nu-i cunosc , daca or fost trecuti aici inseamna ca or avut o foarte mare importanta in Tattaglia Family ,

Alte precizari: Never Alone

Edited by BlizzYam
Link to comment
Share on other sites

Nick: Bogdibmx

Level: 30

Factiune: Tattaglia family

Mesaj: Felicitari tuturor persoanelor de pe aceasta lista, Tattaglia nu ar fi avut mandria de astazi daca voi nu ati fi ajutat la dezvoltarea si mentinerea acestei mafii la inaltimea pe care o merita.

Alte precizari: We know the road to success!

Link to comment
Share on other sites

Nick: DragosFlo

Level: 29

Factiune: Corleone

Mesaj: Felicitari tuturor si in special lui Carter, care ii invata pe membrii sai ce inseamna respect. FELICITARI !

Alte precizari:

Edited by G4L DragosF
Link to comment
Share on other sites

Nick: Mefx

Level: 49

Factiune: The Tattaglia Family

Mesaj: Mă simt mândru că mă aflu pe această listă. Pot spune că nu se ajunge așa ușor aici. Doar prin muncă și devotament veți ajunge pe această listă. Felicitări tuturor celor ce se află pe această listă, vă meritați locul aici.

Alte precizari:

Link to comment
Share on other sites

Nick: Frouzz

Level: 26

Factiune: Tattaglia family

Mesaj: Pentru a ajunge unde ati ajuns voi cei de pe aceasta lista, este nevoie de foarte multa munca si rabdare. Felicitari tuturor in special lui Sheennn !

Alte precizari: Mess with the best,die like the rest !

Link to comment
Share on other sites

Nick:[Ro]MiTzZzA

Level:18

Factiune: The Tattaglia Family

Mesaj: Imi pare bine ca am avut sansa sa colaborez cu Sheennn, MefX, [F4L]Carter, NoWay25, RzR.Marius, chiar si AndreiLoLza, care pentru mine, este si el o "Legenda" a acestei factiuni! Tot respectul dragilor.. Voi sunteti dovada vie ca poti excela doar prin munca

Alte precizari: Tot respectul din lume pentru voi!

Edited by Mitzza
Link to comment
Share on other sites

Nick: Naga

Level: 13

Factiune: Tattaglia Family

Mesaj: Felicitari tuturor ca ati dus mafia asta sus, acolo unde ii este locul !

Alte precizari: Bravo la toti !

Edited by Naga
Link to comment
Share on other sites

Nick: NoWay25

Level: 48

Factiune: The Barzini Family

Mesaj: Numai eu stiu cat am tras in factiunea asta pana am reusit sa o curat cat de cat de unii oameni care chiar nu merita absolut nimic,am pus aici probabil cel mai mult suflet de cand ma joc pe server,cred ca am ajutat Tattaglia cu ce am stiut sa fac mai bine,iar locul meu e mai mult decat meritat pe lista.

Alte precizari: Te iubesc Carter.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Frouzz

Level: 29

Factiune: Familia Tattaglia

Mesaj: Felicitari tuturor pentru munca depusa. Carter nu te vom uita niciodata si nu voi uita cate am invatat in aceasta mafie.

Familia Tattaglia este si va ramane factiunea mea de suflet. Esti un om extraordinar si un lider care stie sa se faca respectat.

Capul sus Carter, asa cum ne-ai invatat si pe noi sa nu ne dam batuti niciodata !

Alte precizari: Remember [F4L]Carter !

Edited by Frouzz 93
Link to comment
Share on other sites

Nick: Sheennn

Level: 29

Factiune: The Tattaglia family

Mesaj: Felicitari tuturor pot spune ca au fost 6 luni magnifice pacat ca sa termina asa obligat sa renunte.

Alte precizari: Bafta tuturor. Remember Carter

Link to comment
Share on other sites

Nick: Zokee.

Level: 41

Factiune: National Guard.

Mesaj: Felicitări tuturor ce se afla pe aceasta lista, meritati.

Alte precizari: Baftă.

Edited by Zokee
Link to comment
Share on other sites

Nick: ZoRRo

Level: 18

Factiune: The Tattaglia Family

Mesaj: Felicitari tutror pentru efortul depus pentru aceasta familie. Chiar daca l-a conducere nu v-am prins pe toti sunt sigur ca ati facut o treaba excelenta si meritati felicitari. Carter chiar daca nu am nici o saptamana in familie, am invatat multe lucruri de la tine si sper sa te mai vad pe server si mai important de atat am invatat cu adevarat sa pretuiesc RESPETCUL. Succes mai departe Carter!

Alte precizari: Cel mai bun lider, multumesc Carter!

Link to comment
Share on other sites

Nick: Simpleboy.

Level: 10

Factiune: Tattaglia

Mesaj: Ii felicit pe toti care apar pe lista aceasta. Inseamna ca au muncit pentru asta, si ei merita tot respectul nostru. Bafta Carter, si iti doresc sa iti rezolvi probleme. Bafta Carter

Remember [F4L]Carter

Alte precizari:

Link to comment
Share on other sites

Nick: RayM3n

Level: 12

Factiune: -

Mesaj: Felicitări tuturor celor care se află pe această listă. Meritaţi aceasta şi multe altele pentru toată inima pe care a-ţi puso pentru mafie. Tot respectul !

Alte precizari: Baftă mai departe Carter, Nu am avut ocazia să te cunosc, dar cred ca ai fost un lider de nota 10 ! Imi pare rău ca laşi funcţia de lider, insă cum ai spus şi tu viata merge mai departe. Succes in continuare.

Link to comment
Share on other sites

Nick: AliGoD

Level: 32

Factiune: The Tattaglia Family

Mesaj: Felicitari tuturor pentru ca au ajuns aici si pentru munca depusa RESPECT pentru ei ;)

Alte precizari: Bafta don carter :) Ai fost un don bun ;) Si mereu vei fi in inimile noastre .

Link to comment
Share on other sites

Nick: Patriot

Level: 17

Factiune: Civil.

Mesaj: Felicitari pentru munca depusa! Ai fost un lider corect si respectat. O sa-mi amintesc cu drag de putinele momente petrecute in tattaglia cu tine lider, respectul meu l-ai castigat de cand am intrat de prima data in familie. Imi cer scuze daca te-am suparat cu ceva! Bafta mai departe in viata.

Alte precizari: Jos palaria!

Link to comment
Share on other sites

Nick:[Ro]MiTzZzA

Level:19

Factiune: The Tattaglia Family

Mesaj: Se pare ca dupa tot acest timp, am reusit si eu sa fac parte din aceasta echipa, alaturi de nume mari, cum ar fi Kip Andrei vaN Mastertrap21 Snizel, RzR.Marius, [F4L]Oasis9 Mandrie mai mare decat asta... nu exista.. Multumesc foarte mult pentru increderea acordata Don Tattaglia [F4L]Carter.

Alte precizari: Always Remember !

Link to comment
Share on other sites

Nick: Naga

Level: 13

Factiune: The Tattaglia Family

Mesaj: Sunt onorat ca fac parte din cei trecuti pe lista. Ce pot sa zic... Tattaglia Family este cea mai mare experienta a mea de pe acest server. Inseamna foarte mult pentru mine. Felicitari celor de pe lista! Carter, ai fost un lider exceptional. Iti doresc tot binele si sper sa mai intri din cand in cand sa ne mai vizitezi la HQ, asta daca nu se va da wipe si daca nu vom demisiona. Sper sa tinem legatura.

Alte precizari: Remember [F4L]Carter

Link to comment
Share on other sites

Nick: DanyGoodBoy

Level: 35

Factiune: Civil

Mesaj: Ma simt onorat ca ma aflu pe aceasta lista. Am muncit ceva pentru a ajunge aici dar am trait clipe de neuitat in aceasta mafie. Multumesc [F4L]Carter pentru sansa acordata de a intra in Tattaglia. Ai fost un lider excelent.

Alte precizari: Respect tuturor care se afla pe aceasta lista. Nu oricine este scris aici, pentru a ajunge aici trebuie multa munca.

Edited by mR HunteR15
Link to comment
Share on other sites

Nick: Tomyy

Level: 47

Facțiune: The Tattaglia family

Mesaj: Felicitări tuturor; felicitări celor care au fost adăugați de pe vremea lui Carter. A fost o mafie clădită cu respect și seriozitate. Aveam gânduri serioase pentru această facțiune, păcat că s-a terminat așa.

Alte precizări: See ya', Generation of Don Carter...

Link to comment
Share on other sites

Nume: Zobar

Level: 32.

Factiune: Green Street Bloods.

Mesaj: Felicitări tuturor ce se află pe această listă, nu se ajunge chair atât de uşor aici.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.