Jump to content

Întrebări și nelămuriri / Questions and doubts


Andrei

Recommended Posts

Buna seara.

Poate ca par mai pueril (pt posthunteri : nu este injuratura/jicnire) imi poate cineva sa imi explice fenomenul de DB. M-am tot uitat pe la reclamatii si dovezi, dar ori nu sunt convingatoare eu nu inteleg eu.

DB = Drive by. Drive by se poate comite călcând o persoană cu mașina sau trăgând din armă în timp ce ești pasagerul unui vehicul sau chiar șoferul.

Link to comment
Share on other sites

Buna seara.

Poate ca par mai pueril (pt posthunteri : nu este injuratura/jicnire) imi poate cineva sa imi explice fenomenul de DB. M-am tot uitat pe la reclamatii si dovezi, dar ori nu sunt convingatoare eu nu inteleg eu.

Exista mai multe tipuri de DB ( Drive-by ) : 1.DB-ul ca pasager: Se poate face cu una din armele ak47,m4 sau mp5 fiind pasagerul unei masini/unui motor ( pe G ) si apasand tasta H .

2.DB-ul ca sofer ( DB calcat ) : Este atunci cand esti sofer si intrii cu masina in cineva iar apoi o lasi peste el pentru ca acesta sa moara, sau pur si simplu intrii in cineva intentionat.

 

*DB-ul ca sofer se poate face si cu una din armele mp5 sau tec9.

Link to comment
Share on other sites

Vă merge serverul? Nu mă luați că sunt disperat. Mă gândesc că e de la netul meu.

Din cate am inteles cineva floodeaza serverul in ultima perioada, are caderi sau acumulari foarte mari de lag insa isi revine de obicei destul de repede, speram sa se rezolve problema.

Link to comment
Share on other sites

Am eu o nelamurire cu modul snow pt gta ?am incercat niste moduri da merg doar pe gta normal ,pe samp nu...spunetimi si mie cum sa fac sa mearga si pe samp. [-o<

Salut.

Chiar daca utilizatorul care a postat modul si tutorialul este banat, aparent linkurile sunt in regula.

http://forum.b-zone.ro/topic/103862-modtutorial-snow/

 

PS:

1. Inainte sa intrebi ceva legat de moduri consulta aceasta sectiune: http://forum.b-zone.ro/forum/1020-mods-packs/

2. Ai gresit sectiunea. Tu trebuia sa postezi intrebarea ta aici: http://forum.b-zone.ro/topic/93721-cerere-modspack/

Link to comment
Share on other sites

Am o intrebare..exista vreo posibilitate legala, aprobata, de a cumpara bani in joc..cu bani reali?

Pentru a face rost de bani in joc prin intermediul banilor reali nu exista o cale directa si legala in acelasi timp. Totusi, exista una indirecta care este permisa de regulament. Majoritatea procedeaza astfel: Cumpara un bun de pe clientii.b-zone.ro (am observat ca o alegere buna este masina Comet) si il vand in joc pentru o suma de bani. Astfel, faci rost de bani in joc oferind bani reali. De exemplu, un Comet costa 20€ pe clienti.b-zone.ro si valoarea lui in joc este de 630.000.000$ (cumparat de la Vehicle Dealership). Daca iti achizitionezi unul online si il vinzi in joc vei primi 40% din valoarea sa, adica 252.000.000$. Astfel ai obtinut 252.000.000$ virtuali oferind la schimb 20€.

 

Link-ul de pe clienti il gasesti in postul de mai sus al lui .

Link to comment
Share on other sites

Se va da vreodata wipe ? Auzisem cum ca primul care va ajunge la level 100 se va da wipe in momentul acela..dar are deja 102 ..

Nu trebuie să crezi în toate prostiile pe care le auzi. Nu se v-a da wipe niciodată pe acest server, deoarece îți imaginezi, dacă cineva are deja level 102, ce wipe să mai fie?

Link to comment
Share on other sites

Se va da vreodata wipe ? Auzisem cum ca primul care va ajunge la level 100 se va da wipe in momentul acela..dar are deja 102 ..

:))

 

# S-au bagat mașini cu €, ce te face să crezi că se va da wipe ? Și în plus, s-a ajuns la 650+ playeri on.

Link to comment
Share on other sites

Se va da vreodata wipe ? Auzisem cum ca primul care va ajunge la level 100 se va da wipe in momentul acela..dar are deja 102 ..

  • Nici vorba de wipe pe RPG 1 [-X !

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked and unpinned this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.