Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Întrebări și nelămuriri / Questions and doubts


Andrei

Recommended Posts

Asta o stiu dar vreau sa stiu pentru toate skill-urile cate livrari se fac.

 

Pentru skill 2: 50 de livrari.

Pentru skill 3: 100 de livrari.

Pentru skill 4: 150 de livrari.

Pentru skill 5: 200 de livrari.

Link to comment
Share on other sites

Asta o stiu dar vreau sa stiu pentru toate skill-urile cate livrari se fac.

Pentru skill 2 - 50.

Pentru skill 3 - 200.

Pentru skill 4 - 250.

Pentru skill 5 - 500.

Pentru skill 2: 50 de livrari.

Pentru skill 3: 100 de livrari.

Pentru skill 4: 150 de livrari.

Pentru skill 5: 200 de livrari.

Abţine-te sau informează-te înainte să dai un răspuns jucătorilor, dacă nu eşti sigur pe el mai bine aşteaptă să răspundă altcineva.

Link to comment
Share on other sites

Salut B-Zone. Sunt Alyn[RO]. Mi-am instalat si eu de curand Windows 7 si nu imi merge GTA San Andreas - Sa-mp, daca ma poate ajuta si pe mine cineva cu un sfat sau cum atii facut, care sunt pasi de urmat, am vizualizat mai multe filmulete dupa youtube dar nici unul nu ma ajutat, astept parerile voastre. Multumesc, o zi buna!

Link to comment
Share on other sites

Am vazut ca cei din LV taxi au un mod unde le arata harta cu tot cu locatiile ( harta normala insa la fiecare locatie scrie : CNN LS , HQ School Instructors etc. ) . Stie cineva unde pot gasi acel mod si cum il pot instala ?

Link to comment
Share on other sites

Salut, am si eu o intrebare. De ce imi da mereu(adica din 10 in 10 minute) Server closed conection ... am verificar conexiunea mea la internet si e oke merge blana ...de la ce poate fi?

 

 

PS:Ma dispera dejaa!!

PSS:Multumesc anticipat pentru raspuns!

Link to comment
Share on other sites

Salut!

Am si eu o problema.

Problema e asa: daca dau pe ESC (chiar si pentru 2 secunde) mouse-ul nu se mai misca (cursorul). Trebuie neaparat sa dau pe desktop. Daca dau de multe ori pe ESC (20-25 ori) abia atunci isi revine. Am reinstalat GTA,moduri am doar: Black and Red weapon v2, Detailed Map, Digital HP, Effects Mod. Atat!

Daca ma puteti ajuta si pe mine Quote va rog (doar daca va pricepeti).

Link to comment
Share on other sites

Salut!

Am si eu o problema.

Problema e asa: daca dau pe ESC (chiar si pentru 2 secunde) mouse-ul nu se mai misca (cursorul). Trebuie neaparat sa dau pe desktop. Daca dau de multe ori pe ESC (20-25 ori) abia atunci isi revine. Am reinstalat GTA,moduri am doar: Black and Red weapon v2, Detailed Map, Digital HP, Effects Mod. Atat!

Daca ma puteti ajuta si pe mine Quote va rog (doar daca va pricepeti).

Si mie mi se intampla la fel. Nu cred ca e vreo tragedie daca apesi tasta windows si revii in joc.

Link to comment
Share on other sites

Salut!

Am si eu o problema.

Problema e asa: daca dau pe ESC (chiar si pentru 2 secunde) mouse-ul nu se mai misca (cursorul). Trebuie neaparat sa dau pe desktop. Daca dau de multe ori pe ESC (20-25 ori) abia atunci isi revine. Am reinstalat GTA,moduri am doar: Black and Red weapon v2, Detailed Map, Digital HP, Effects Mod. Atat!

Daca ma puteti ajuta si pe mine Quote va rog (doar daca va pricepeti).

 

Te duci in Gta San Andreas User Files->> SAMP, deschizi sa-mp cu notepad so scrii in loc de audioproxyoff=0 audioproxyoff=1. Vezi daca merge, acum tine si de ce e windows ai.

Link to comment
Share on other sites

Te duci in Gta San Andreas User Files->> SAMP, deschizi sa-mp cu notepad so scrii in loc de audioproxyoff=0 audioproxyoff=1. Vezi daca merge, acum tine si de ce e windows ai.

 

Am Windows 7 Ultimate Edition x64. O sa incerc ce ai scris tu mai sus si voi reveni cu un EDIT. Sper sa functioneze.

Nu functioneaza...Daca aveti si alte solutii quote va rog.

Link to comment
Share on other sites

Salut!

Am si eu o problema.

Problema e asa: daca dau pe ESC (chiar si pentru 2 secunde) mouse-ul nu se mai misca (cursorul). Trebuie neaparat sa dau pe desktop. Daca dau de multe ori pe ESC (20-25 ori) abia atunci isi revine. Am reinstalat GTA,moduri am doar: Black and Red weapon v2, Detailed Map, Digital HP, Effects Mod. Atat!

Daca ma puteti ajuta si pe mine Quote va rog (doar daca va pricepeti).

 

Mergi in Documents\GTA San Andreas User Files\SAMP, deschizi sa-mp.cfg cu notepad si modifici multicore=1 in multicore=0

A incercat si cel dinainte ceva, dar nu stie despre ce vorbeste si a pus ceva la nimereala acolo.

Link to comment
Share on other sites

Mergi in Documents\GTA San Andreas User Files\SAMP, deschizi sa-mp.cfg cu notepad si modifici multicore=1 in multicore=0

A incercat si cel dinainte ceva, dar nu stie despre ce vorbeste si a pus ceva la nimereala acolo.

 

Din pacate nici tu nu ai nimerit-o. La fel imi face...

Oare se merita sa reinstalez windows-ul...Sa ii bag o alta versiune (Home Premium..etc). Momentan am ultimate x64. Pe x32/86 nu schimb deoarece am 6GB ram.

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked and unpinned this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.