Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Întrebări și nelămuriri / Questions and doubts


Andrei

Recommended Posts

am o intrebare legata de noul update : daca sa zicem ca eu imi comand cont premium timp de o saptamana ,si imi cumpar un turismo sau bullet sau infernus ,cand expira contul premium imi ia masina sau cum se procedeaza ? de ex eu azi imi iau cont premium ,ma duc la ds cumpar infernus si dupa 7 zile mi-o ia sau cum?

Link to comment
Share on other sites

Cine imi poate da si mie o lista cu toate comenzile de pe sever incepand de la chat pana la cele de admin , daca se poate . Multumesc anticipat .

Link to comment
Share on other sites

am dat reconect da internet de m-am plictisit eu am sunat si la internet si mi-a schimbat ip dar tot acceasi problema http://imgur.com/7qVGgPA nu stiu ce mai pot face in cazul acesta

 

 

Era un program care iti schimba ip'ul ''HotSpot'' parca , dar ce-a mai sigura cale e sa-ti cumperi pe unu din conturi ''Cont premium''

Link to comment
Share on other sites

Care e diferenta dintre Fp 60/60 sau cand iei 3 FWarn!?

Care e diferenta dintre Fp 60/60 sau cand iei 3 FWarn!?

Care e diferenta dintre Fp 60/60 sau cand iei 3 FWarn!?

 

Atunci cand ai mai putin de doua saptamani in factiuna si acumulezi 3 FW primesti fp maxim 60/60 , iar daca ai mai mult de atat si primesti 3 FW iei doar 10 fp.

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked and unpinned this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.