Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Întrebări și nelămuriri / Questions and doubts


Andrei

Recommended Posts

http://imgur.com/HF3pyMf

Buna seara!

Sa fie vorba de cont spart.... Sau?

N-am vreo treaba cu Bucurestiul, ma loghez doar din Arad sau Bihor, Beius, in rest...

 

Bună seara F4L Andrei,

 

În anumite circumstanțe poți prinde un IP care corespunde unui utilizator dintr-un alt oraș. Din câte observ, ultima logare din UCP are loc cu puțin timp înainte să faci screenshot, prin urmare IP-ul tău este de București. Nu-ți fă probleme, contul tău este în siguranță. Dacă încă ești nesigur, poți să verifici ce adresă IP ai pe http://whatsmyipaddress.com/și vei observa dacă IP-ul tău este sau nu cel listat în istoricul logărilor. Dacă nu este, te rog să-ți schimbi parola. Nu uita de politica de parolare, litere mici și mari, cifre, spații și simboluri.

 

Dacă mai ai nevoie de ajutor, nu ezita să mă contactezi.

 

Cu stimă,

Leventhe - Ex. LiveSupport Operator

Link to comment
Share on other sites

http://imgur.com/HF3pyMf

Buna seara!

Sa fie vorba de cont spart.... Sau?

N-am vreo treaba cu Bucurestiul, ma loghez doar din Arad sau Bihor, Beius, in rest...

 

Salut Andrei, nu e nici o problema, asa patesc si eu odata la o saptamana sau mai devreme, banuiesc ca esti pe RDS, asa ca stai fara grija ca sunt multi care patesc asta.

O zi buna!

Link to comment
Share on other sites

@@valeriu12,@@Sandel971, Acestea sunt niste simple aberatii cu masina noua si masina veche, fiecare trage pentru interesul lui sa scoata mai multi bani cand o vinde. Totul tine de tine daca stii sa negociezi.

Link to comment
Share on other sites

Salut. Ma poate ajuta si pe mine sa bag cskin? Le-am incercat pe amandoua si imi da o eroare. Am incercat cu cleo si cu toate programele si nimic. .fara rezultat. Daca e cineva dornic sa ma ajuta sa-mi lase un mesaj aici sau pm, ca sa va dau skype ceva.

Link to comment
Share on other sites

Salut. Ma poate ajuta si pe mine sa bag cskin? Le-am incercat pe amandoua si imi da o eroare. Am incercat cu cleo si cu toate programele si nimic. .fara rezultat. Daca e cineva dornic sa ma ajuta sa-mi lase un mesaj aici sau pm, ca sa va dau skype ceva.

Salut. Si altii m au ajutat si mi au dat mie sfaturi, ar di frumos sa ajut si eu. Da mi un pm si ti explic tot. Astept

Link to comment
Share on other sites

salut, am si eu o intrebare, pot sa imi scot contul de la ip-ul altor playeri? pentru ca nu stiu cum afc si tot ban iau din cauza altora.. :/

 

Nu, nu se poate, exista logurile in care apar si ip-urile celor ce s au mai logat pe cont

Deci nu mai da contul altora daca stii ca fac prostii

Sau, nu cred ca o sa caute in kloguri de luni si luni de zile.. Daca a trecut vceva timp, nu te mai afecteaza ip uil lor

Link to comment
Share on other sites

@@LorcyFl, Hai sa iti explic detaliat cum sta treaba. Daca tu nu ai mai facut log-uri pe acel cont timp de 3-4 saptamani nu o sa te sanctioneze nimeni. Sfatul meu este sa nu iti imparti conturile cu nimeni, pentru ca pot aparea ,,n'' stituatii neprevazute care pe viitor te pot afecta.

 

Cu stima,

Alesis[s4F] !

Link to comment
Share on other sites

Nu mi se salveaza screens.

Intru in SAMP apas F8 si imi zice ca mi se salveaza un screenshot , dar cand intru In Documents-->Gta San Andreas User Files -->Samp-->Screens , si nu imi apare nimic.

Unii o sa ma intrebe "Ce Windows ai? " Am windows 8 , si unii zic ca asta este problema , dar mie mi-au mers screen-urile , pana cand am sters GTA-ul cu totul fara sa dezinstalez Samp-ul si cred ca asta a fost greseala mea .

HELP ME PLS ! QUOTE.

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked and unpinned this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.