Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Întrebări și nelămuriri / Questions and doubts


Andrei

Recommended Posts

Salutare , am si eu nevoie de ajutorul vostru acum cu cateva zile am luat ban pentru renko , ok deci eu nu folosisem asa ceva pe b-zone dar folosisem in trecut iar desigur adminu care ma luat la teste team view mia gasit cu ofs , am cautat si tot am cautat cu sa sterg fragmentele alea dar nu reusesc , azi miam facut un cont nici nu aveam permis de arma si am fost luat la teste team view pentru renko si normal ca am primit si ban deci asa ceva e ca in filmele cu prosti stiu ca am gresit topicul dar aici cred ca ma poate ajuta cineva va rog , va implor spunetimi cum sa sterg acele fragmente .

Multumesc
Screenshot(s):

 

Am nevoie de ajutor , daca nu gasesc solutie alt ceva fara sa reinstalez windows ... ma las de b-zone .

 

sau de samp

Link to comment
Share on other sites

 

Salutare , am si eu nevoie de ajutorul vostru acum cu cateva zile am luat ban pentru renko , ok deci eu nu folosisem asa ceva pe b-zone dar folosisem in trecut iar desigur adminu care ma luat la teste team view mia gasit cu ofs , am cautat si tot am cautat cu sa sterg fragmentele alea dar nu reusesc , azi miam facut un cont nici nu aveam permis de arma si am fost luat la teste team view pentru renko si normal ca am primit si ban deci asa ceva e ca in filmele cu prosti stiu ca am gresit topicul dar aici cred ca ma poate ajuta cineva va rog , va implor spunetimi cum sa sterg acele fragmente .

Multumesc

Screenshot(s):

 

Am nevoie de ajutor , daca nu gasesc solutie alt ceva fara sa reinstalez windows ... ma las de b-zone .

 

sau de samp

 

Cel mai bine este sa reinstalezi windows-ul din nou, formatand toate partitiile si asa scapi de toate urmele de coduri.

Link to comment
Share on other sites

 

Salutare , am si eu nevoie de ajutorul vostru acum cu cateva zile am luat ban pentru renko , ok deci eu nu folosisem asa ceva pe b-zone dar folosisem in trecut iar desigur adminu care ma luat la teste team view mia gasit cu ofs , am cautat si tot am cautat cu sa sterg fragmentele alea dar nu reusesc , azi miam facut un cont nici nu aveam permis de arma si am fost luat la teste team view pentru renko si normal ca am primit si ban deci asa ceva e ca in filmele cu prosti stiu ca am gresit topicul dar aici cred ca ma poate ajuta cineva va rog , va implor spunetimi cum sa sterg acele fragmente .

Multumesc

Screenshot(s):

 

Am nevoie de ajutor , daca nu gasesc solutie alt ceva fara sa reinstalez windows ... ma las de b-zone .

 

sau de samp

 

https://www.youtube.com/watch?v=Yivfz4dYt70&feature=youtu.be

Cel mai bine este sa reinstalezi windows-ul din nou, formatand toate partitiile si asa scapi de toate urmele de coduri.

frate nu vreau sa sterg partitile ....am multe chesti doresc daca se poate asa cu un program ceva

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua ma numesc Adita (OzZoN) pe server si mi s-a furat contul de SAMP am dovezi cu ip,poze,prieteni,chiar am si un canal de yt cu numele acesta cantul avea lvl 7 si 42/50 0re jucate si doar un rob dat.

Va rog sa-mi dati un raspuns rapid pentru ca vreau sa filmez cum ma joc.

Multumesc pentru atentia acordata.

Link to comment
Share on other sites

Ai o nelămurire legată de server, de SA:MP sau nu îți este un lucru clar?

 

sau nu îți este un lucru clar?

Este normal sa se uite adminul si acolo la un test tw? https://www.youtube.com/watch?v=OGIBAu2qFxQ&feature=youtu.be (1:40)

 

 

Si inca o intrebare, de ce lui PvP. ii spune cangurul shef?

Link to comment
Share on other sites

Tu ai deschis ala cumetre :)) Ti-am si zis sa ma lasi sa iti fac testul ca altfel iti dau ban. Nu mai posta aiurea pe aici :)

Nu eu cumetre... eu cu shanker ne jucam impreuna, si am zis sa iti aratam ceva ce tu nu ai facut in viata ta :)).

Link to comment
Share on other sites

Am si eu o problema cu GTA, daca dau inchidere la PC sau mi se da restart nu imi mai merge, daca il instalez iar merge si chiar ma plictisesc sa il instalez de atatea ori. Imi da crash chiar atunci cand imi apare aia sa mi se incarce, stiti voi ce spune eu. Va rog sa ma ajutati.

Link to comment
Share on other sites

Am o problema , am un cont de rpg2.b-zone.ro cu numele de priseKEEP si are "NO-UNBANN" , si vreau sa stiu si eu cand se va deschide cererea aia care pot sa o fac sa imi schimbe din "NO-UNBANN" in 'Banned" casa pot dona sa mi-l debanez...

Link to comment
Share on other sites

Salutari, am auzit nenumarati proprietari de case ca au ''etaj superior'' la casa lor, am crezut ca e interiorul format pe doua nivele, dar apoi cand am aflat ceea ce spun eu, m-am ''crucit'', printr-un anumit bug ajungeau deasupra casei si tot acolo aveau alte camere cu tot tacamul.Am incercat si eu sa fac acest lucru la casa mea dar nu am reusit.Am acest interior (poze mai jos), imi poate da cineva un sfat cum pot face si eu acel bug, daca e legal sau ilegal?

 

Poze cu interiorul:

16_7_1.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked and unpinned this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.