Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Întrebări și nelămuriri / Questions and doubts


Andrei

Recommended Posts

13 hours ago, Damian256 said:

Salut as dori sa ma contactez cu bobo deoarece vreau sa cumpar o casa pe server.

 

Salut!

Apasa sus pe butonul "messages" >> compose new >> La "To REQUIRED " scrie "Bobo" si il selectezi pe fondator. 

La "Subject" scrie un titlu gen "Cumpar casa", iar mai jos ii poti spune ce doresti. 

La sfarsit apesi pe "Send".

Sper ca ti-am fost de ajutor. Nu ezita sa mai intrebi ceva daca ai nelamuriri! 

Link to comment
Share on other sites

On 15.06.2018 at 11:37 AM, Duty1 said:

Este foarte mare lag pe server, nu este mereu, dar este, cand se va rezolva ?

A fost anuntat ca se face deja contract cu alt host, si probabil o sa se remedieze si lagul.

 

O zi buna.

 

 Sa speram ca asa va fi !

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, AlexUYonut said:

Am luat ban de pe 11.06.2018 si nici acum nu am unban. Va rog verificati , nu pot posta poza deoarece este mai mul de 0.49 mb

Puteai preciza un server ceva, asa nu stim pe ce server, daca pe RPG 1, da un nume. Poate ai luat ban permanent.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, South IamGold said:

Puteai preciza un server ceva, asa nu stim pe ce server, daca pe RPG 1, da un nume. Poate ai luat ban permanent.

E pe server-ul Rpg4.b-zone.ro si nick pe server: The_Rockstar[2] , nu este ban permanent deoarece scrie clar ca 30 zile.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AlexUYonut said:

E pe server-ul Rpg4.b-zone.ro si nick pe server: The_Rockstar[2] , nu este ban permanent deoarece scrie clar ca 30 zile.

Incearca sa faci o cerere aici: forum.b-zone.ro/support si iti va raspunde un admin de pe RPG 4 care se ocupa, eu sunt admin pe RPG 1 si nu pot verifica acest lucru.

Link to comment
Share on other sites

O intrebare care nu prea are de-a face cu samp ul. As putea deschide in sectiunea asta un tutorial de cum sa faci bani pe net? Am cautat pe tot formumul si nu am gasit o sectiune speciala pt acest lucru.

Link to comment
Share on other sites

On 9/8/2018 at 11:05 PM, IoNNuTOwN00 said:

Multumim de postare

 

On 9/8/2018 at 8:06 PM, Nazi said:

Multumim de postare!

Aici nu multumiti pentru nimic. Cititi inceputul topicului si nu mai faceti posturi aiurea doar pentru +1.

On 9/12/2018 at 2:56 PM, nG Biancaftw said:

Un modpack low pc, ms.

Salut! 

Pentru moduri intra pe forum > mix.b-zone.ro > mods/packs

Link to comment
Share on other sites

A mai intampinat cineva problema la windows 10 cu DPC_WATCHDOG_VIOLATION? Ecranul primeste freeze, apoi isi da restart? Si a dat restart aseara cam 2 ore, apoi am observat ca ar fi cand conectez internetul, am dezinstalat STEAM ul apoi cand am conectat laptopul la internet a primit freeze

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, alex1333 said:

Am o nelamurire,de ce nu merge serverul?(rpg1)

                                                                    sKbr3FM.png

Probabil rezolva bugurile!!! YEY

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked and unpinned this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.