Jump to content

Întrebări și nelămuriri / Questions and doubts


Andrei

Recommended Posts

2 minutes ago, VladTNT01 said:

Cum pot sa-mi recuperez parola de pe RPG3.

Nu am mai jucat de vreo 3-4 saptamani.

Salut! Daca ai emailul validat apasa pe An uitat parola sau poti face o cerere de recuperare a contului.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, VladTNT01 said:

Cum pot schimba email-ul daca am scris @gamil.com in loc de @gmail.com?

Salut! Tasteaza /validate pe joc si citeste ce scrie acolo si vei rezolva.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Tassimo said:

Ce se intampla daca dau report aiurea?

Salut! Daca dai [/report] aiurea primesti mute de la admini.

5 hours ago, Tassimo said:

De ce nu se mai baga mai multe masini in ds?

Nu avem de unde sa stim aceste informatii.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, EchilibratuL said:

Am auzit ca se v-a face o fuziune intre rpg1 cu rpg3 si rpg4 cu rpg2, este adevarat?

Salut! Da, se va face fuziune pe la sfarsitul lunii acesteia. Pentru mai multe detalii > bit.do/fuziune

Link to comment
Share on other sites

Salut! Am intrebat si la fuziune dar nu mi-a raspuns nimeni. Eu aveam cont pe RPG4. S-a schimbat cumva si adresa serverului? Pentru ca la conectare mi se spune ca serverul necesita o parola. Am incercat sa ma conectez fara, dar dupa ce intra sa-mp mi se spune ,,wrong server password". Deci e o noua adresa, sau e aceeasi adresa, caz in care as vrea sa stiu si eu parola aia.... Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Decker said:

Salut! Am intrebat si la fuziune dar nu mi-a raspuns nimeni. Eu aveam cont pe RPG4. S-a schimbat cumva si adresa serverului? Pentru ca la conectare mi se spune ca serverul necesita o parola. Am incercat sa ma conectez fara, dar dupa ce intra sa-mp mi se spune ,,wrong server password". Deci e o noua adresa, sau e aceeasi adresa, caz in care as vrea sa stiu si eu parola aia.... Multumesc!

Salut! Deci pentru inceput RPG4 si RPG3 nu mai sunt disponibile, cei de pe RPG4 ne-am mutat pe RPG2 deci serverul populat de RPG4 are ca adresa rpg2.b-zone.ro iar cei de RPG3 ne-am muat pe RPG1 deci serverul populat de RPG3 are ca adresa rpg.b-zone.ro!

Link to comment
Share on other sites

Hello! I have a question that i was really curious: Now that the servers are together and we have a lot of online players this is a good thing but also bad cause the server keeps lagging during the day what is going to happen with that? 

Link to comment
Share on other sites

                                                                                                                             Salut!!!

 

 

       

Sunt depe rpg3 cu numele       rpg_Marius.Nicusor     doar ca nu ma pot conecta pe sv , deoarece numele meu depaseste 18  caractere . 

 

 

                                                               

Trebuie sa fac eu ceva? sau ce trebuie facut? :))

 

                                                                                                                             Multumesc!!!

 

                                                                                                   (Totusi e o nelamurire) :))

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Gini Nicusor said:

                                                                                                                             Salut!!!

 

 

       

Sunt depe rpg3 cu numele       rpg_Marius.Nicusor     doar ca nu ma pot conecta pe sv , deoarece numele meu depaseste 18  caractere . 

 

 

                                                               

Trebuie sa fac eu ceva? sau ce trebuie facut? :))

 

                                                                                                                             Multumesc!!!

 

                                                                                                   (Totusi e o nelamurire) :))

Salut! Conecteaza-te pe website si ai un sfert de omulet acolo, apase pe el si puneti numele pe care il doresti.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Gini Nicusor said:

Pai nu ma pot conecta pe website , Login failed

cred ca e prea lung numele si daia

Nu are treaba cu numele, ca e prea lung. Ce nume aveai inainte de fuziune, si de pe ce server ai venit?

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, CLAUDINHO said:

M am reapucat de samp de vreo 2 luni si as avea o nelamurire:

As vrea sa stiu de ce orice copil de level 20 primeste rank 4, 5 sau chiar mai mare intr-o factiune cand ei habar nu au ce înseamnă comunitatea asta?

Salut, in timpul in care acestia trec testele de intrare in factiune acestia vor putea lua orice rank va dorii liderul.

Link to comment
Share on other sites

Răspunsul este astfel, de fapt. Nu ia ce rank dorește liderul dacă nu au minimul necesar de ar. Nu știi tu de ce e in stare acel player de level 20 sau ce trecut are în spate.

 

Dacă își face raportul de activitate și liderul consideră că e ok să avanseze în rank având necesarul de zile, acesta va primi. Nu are importanță nivelul jucătorului daca acesta a fost acceptat și a trecut de testele ulterioare din facțiune.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, poterake19 said:

Salut, nu ma pot conecta pe site-ul Rpg1 cu nickname si parola de pe Rpg3,am si schimbat parola prin email dar primesc ban 30 min,solutii?

login with rpg3_poterake19 name on rpg1 site or in SAMP.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, poterake19 said:

Salut, nu ma pot conecta pe site-ul Rpg1 cu nickname si parola de pe Rpg3,am si schimbat parola prin email dar primesc ban 30 min,solutii?

Salut! Dupa ce s-a facut aceasta fuziune Kelton impreuna cu Bobo si scripterii au decis sa puna inaintea numelui serverul din care apartin, asa ca, tu venind de pe RPG3 pe RPG1 o sa ai inaintea numelui RPG3_  de exemplu Kelton numele lui de pe RPG3 pe RPG1 va fii RPG3_Kelton. Sper ca te-am ajutat, succes!

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, TLG Mariius said:

Salut! Dupa ce s-a facut aceasta fuziune Kelton impreuna cu Bobo si scripterii au decis sa puna inaintea numelui serverul din care apartin, asa ca, tu venind de pe RPG3 pe RPG1 o sa ai inaintea numelui RPG3_  de exemplu Kelton numele lui de pe RPG3 pe RPG1 va fii RPG3_Kelton. Sper ca te-am ajutat, succes!

Salut,am incercat toate numele cu RPG3_ cu Rpg3_ dar tot nu ma lasa, mentionez ca nu m-am conectat pe joc de 2 luni adica nu am prins fuziunea.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, poterake19 said:

Salut,am incercat toate numele cu RPG3_ cu Rpg3_ dar tot nu ma lasa, mentionez ca nu m-am conectat pe joc de 2 luni adica nu am prins fuziunea.

Ai un email pe cont pe care il stii?

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked and unpinned this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.