Jump to content

Întrebări și nelămuriri / Questions and doubts


Andrei

Recommended Posts

1 minute ago, Nicolae Adrian99 said:

Am o întrebare. La acest maraton valabil până pe 2 octombrie la ultima zi câștig un free DS stock, vreau să știu dacă rămâne până când îl consum sau doar in acea perioadă de maraton. Mulțumesc!

Salut! Tot ce castigi la maraton ramane pana il folosesti.

Link to comment
Share on other sites

On 11/5/2019 at 12:38 AM, 0nlycraiova said:

Cum se fac tranzacțiile la secțiunea market astfel încât să fie totu ok? De ex dacă vreau sa cumpăr euro pe shop de la cineva care vinde care sunt toți pașii pt a ii detine??

Personal, iti recomand sa faci acest gen de tranzactii cu o persoana din staff ca si supraveghetor, in cazul in care ceva nu merge okay sa se intervina cat de repede. Sau cu o persoana din staff ca si intermediar. In orice caz, comunitatea nu raspunde de tepele pe care le primesti, asa ca ai grija ce faci!

Link to comment
Share on other sites

As vrea sa stiu si eu de ce se baga questuri asa grele frate si fara sens gen acest queste de mos nicolae are un cerb sau ce e ala pus prea naspa in orasul las venturas si de ce se permite ca la rob solo sa vina pd pana nu iei banii, deoarece tu oricum nu poti scapa de wanted ar trebuii sa se bage si chesti sa scapi de wanted la rob solo sau sa se faca sa nu mai vina toti plozii la care le este foame sau au ciuda pe tine ca mno este un player cat de cat respectat si ca ai o avere mare sau o functie ceva. Multumesc !

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, TLG.Kizzy said:

As vrea sa stiu si eu de ce se baga questuri asa grele frate si fara sens gen acest queste de mos nicolae are un cerb sau ce e ala pus prea naspa in orasul las venturas si de ce se permite ca la rob solo sa vina pd pana nu iei banii, deoarece tu oricum nu poti scapa de wanted ar trebuii sa se bage si chesti sa scapi de wanted la rob solo sau sa se faca sa nu mai vina toti plozii la care le este foame sau au ciuda pe tine ca mno este un player cat de cat respectat si ca ai o avere mare sau o functie ceva. Multumesc !

Incearca sa faci un ticket la @Kelton deorece nu cred ca iti va raspunde aici.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, shanker' said:

@TLG.Kizzy,

 

Așa cine ar mai da în 4? Dacă nu ai timp și chef să cauți alte 3 persoane cu care să dai o spargere, atunci n-ai decât să dai singur.

 

Sugestiile se fac aici.

Da frate inteleg doar ca ar fi mai ok sa se faca asa ca daca nu ai 3 persoane nu mai dai rob.

Link to comment
Share on other sites

On 12/13/2019 at 7:04 PM, Darius Rpg said:

Da frate inteleg doar ca ar fi mai ok sa se faca asa ca daca nu ai 3 persoane nu mai dai rob.

Cum a zis si Shanker, s-ar creea un dezechilibru, la rob solo avantajul e ca poti da singur, dezavantajul ca nu poti scapa de wanted, la rob in 4, avanatajul e ca poti scapa de wanted si ei si multi bani, dar dezavantajul e ca trebuie sa-ti creezi o echipa, daca ai ceva prieteni pe joc nu ar fi vreo problema!

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked and unpinned this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.