Jump to content

Întrebări și nelămuriri / Questions and doubts


Andrei

Recommended Posts

poi uite e luni nu au mers oameni la firma :) ?

sincer inteleg ca e pe gratis hostu ...dar totusi care e problema ? pana la urma (scuzati pt off-topic:|)

Link to comment
Share on other sites

Bello shhh..... :-$

 

WARN UP.

 

 

ONTOPIC : Doamne, da pumneti ma 450,00 euro / an si numai pica serverul nicio zi ...

 

Haide, vreau sa dea reply cine doneaza 50 euro pentru host platit cu uptime 100% garantat.

 

Cine cine ?

 

 

NIMENI. Taceti din gura si schimbati repede subiectul.

 

Dupa ce ca e gratis, are un uptime bunicel (ce s-a intamplat acu' nuprea cred ca s-a mai intamplat de cand merge serverul pe noul host), nu e lag, nu se blocheaza, nu e 12/24 si multe altele :| .

 

Totusi, o sa-i dea drumu ... o sa-i dea, rabdare.

 

 

EDIT for mIRC : Deh, m-am uitat si am vazut. Oricum ai da tu 70 euro ?

Link to comment
Share on other sites

Scuzati-ma da va zic sincer, nu stiti aproape nimic cand va fi si ce va fi,intreb adminii cand se deschide si imi spun ca Astazi si cand defapt probabil nu va fi astazi,sau stai acum e seara :)) si n-au cum sa deschida ca sa inchis biroul :))?

E ciudat,cand vine la noi un Down dinala nu se mai deschide nuam dupa 1 saptamana.

Stati linistiti daca pana amu nu s-a intamplat nimic,nici acum nu se intampla

Totusi nu zic nimic de cei de la LCSNET ca e bine ca ne hosteaza gratis dar o comunitate intreaga nu poate astepta zile in sir,altii pleaca :| Doar asta e problema

Link to comment
Share on other sites

mda hoster in garaj :)) cik companie da cum sa nu ....ala a pierdut cheia de la garaj si de aia nu a mai deschis serveru.....(dak era o firma serioasa pana acum il deschidea ,,,sa vedeti ca asteptati mult si bine sa se deschida k nu se deschide ......azi ...si pun pariu ca nici maine....si chiar bello u cine esti k nu team vazut in viata mea :-?? nici pe server.....nici pe nicaieri....din aprilie de cand joc pe b zone nu team vazut de loc si acum apari u ....de unde nu stiu :-?? )

Link to comment
Share on other sites

Salut,eram in casa si dau de cezar care im distrusese masina si il omor de 2 ori apoi iau crash reintru crash instantaneu la deschidere mai mult de 2 sec nu am apucat http://www.img.b-zone.ro/images/ixfy3glqc5z4ben1oz.png k daca va trebui sa stau in jail bine daca voi primi amenda bine dar orice doar nu warn nu a fost vina mea si numai suport sa joc pe sv cu 10 playeri [-o<

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked and unpinned this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.