Jump to content

Întrebări și nelămuriri / Questions and doubts


Andrei

Recommended Posts

20 minutes ago, MrAlx said:

E in regula chestia asta? Sunt cam multi de tomitzza intr.un singur loc...

Da, este in regula. O persoana are mai multe conturi cu aproape nume asemanator, e permis.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laurentiu33 said:

Dece eu Laurentiu33 si BroEmi nu primim salar am stat de la 10:00 pana la 11:00 si nu am primit bani ! 

Daca te referi la PayDay, posibil nu ati jucat suficient. Pentry Payday trebuie sa jucati minim 30 de minute pentru a primi.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, South IamGold said:

Daca te referi la PayDay, posibil nu ati jucat suficient. Pentry Payday trebuie sa jucati minim 30 de minute pentru a primi.

Am jucat si sambata vreo 5 ore si nu am primit nici odata bani va rog rezolvati acest bug  sau ceva ! 

Dar am primit pucte din alea de xp pt level 

Respect point ! 

Link to comment
Share on other sites

On 05.06.2017 at 0:47 PM, Laurentiu33 said:

Am jucat si sambata vreo 5 ore si nu am primit nici odata bani va rog rezolvati acest bug  sau ceva ! 

Dar am primit pucte din alea de xp pt level 

Respect point ! 

Probabil ai masini scumpe in garaj si de aia nu iei bonus la PayDay.

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua! Ma numesc Cristi si am contul cu numele Mr.Alx si am fost adaugat in lista de blacklist a factiunii Avispa Rifa de catre [EF]MadBrain pe motiv ca am dat /q on tie. Unde si cum pot sa il reclam pentru adaugare abuziva in blacklist? Mentionez ca nu am facut asa ceva. Motocicle pe care eram a luat foc si am murit.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MrAlx said:

Buna ziua! Ma numesc Cristi si am contul cu numele Mr.Alx si am fost adaugat in lista de blacklist a factiunii Avispa Rifa de catre [EF]MadBrain pe motiv ca am dat /q on tie. Unde si cum pot sa il reclam pentru adaugare abuziva in blacklist? Mentionez ca nu am facut asa ceva. Motocicle pe care eram a luat foc si am murit.

Il poti reclama la factiunea in care se afla acea persoana.

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked and unpinned this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.