Jump to content

Întrebări și nelămuriri / Questions and doubts


Andrei

Recommended Posts

6 minutes ago, MrAlx said:

 

Buna ziua! Ma numesc Cristi si am contul cu numele Mr.Alx si am fost adaugat in lista de blacklist a factiunii Avispa Rifa de catre [EF]MadBrain pe motiv ca am dat /q on tie. Unde si cum pot sa il reclam pentru adaugare abuziva in blacklist? Mentionez ca nu am facut asa ceva. Motocicle pe care eram a luat foc si am murit.

 

Cum a zis si @B4L Cristian66il poti reclama la factiunea lui, adica Avispa Rifa dar m-am uitat la tine pe profil si nu el te-a adaugat ci serverul automat. Cand dai /q avand /tie primesti automat blacklist, deci nu te-a adaugat nimeni, doar serverul.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Unlown said:

Salut, am o intrebare si aceasta este: Mie de ce nu imi apare bara de status de pe forum?

NU prea inteleg ce vrei sa zici, poate te referi la semnatura.

Link to comment
Share on other sites

@UnlownDeci te duci in stanga sus, apesi acolo unde iti scrie numele dupa apesi pe Profile si-n dreapta ecranului trebuie sa-ti apara o casuta unde scrie " Write a public message on your own feed..."

Link to comment
Share on other sites

Salut, am si eu o mica problema cu quest-ul..

 

 Punctul imi arata ca este aici xGYCdVG.png am mers la punct si am cautat peste tot, am luat toti copacii la rand si nu am gasit spinner-ul, ma puteti ajuta, va rog frumos?

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, AlexandruVM said:

Salut, am si eu o mica problema cu quest-ul..

 

 Punctul imi arata ca este aici xGYCdVG.png am mers la punct si am cautat peste tot, am luat toti copacii la rand si nu am gasit spinner-ul, ma puteti ajuta, va rog frumos?

 

Scrie [/radar] . Te ajuta mult asta 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, AlexandruVM said:

Salut, am si eu o mica problema cu quest-ul..

 

 Punctul imi arata ca este aici xGYCdVG.png am mers la punct si am cautat peste tot, am luat toti copacii la rand si nu am gasit spinner-ul, ma puteti ajuta, va rog frumos?

Vezi ca acolo unde e acel punct, este subteran o linie de tren, este acolo.

Link to comment
Share on other sites

Salut, Saptamana aceasta am fost intr-o factiune, dupa am demisionat si am intrat in alta, si cand ma uit la Faction Activity, sunt si cateva puncte de la factiunea anterioara, iar eu doresc sa intreb daca acele puncte vor fi la raportul pentru saptamana asta la noua factiune? 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Terminator1459 said:

Salut, Saptamana aceasta am fost intr-o factiune, dupa am demisionat si am intrat in alta, si cand ma uit la Faction Activity, sunt si cateva puncte de la factiunea anterioara, iar eu doresc sa intreb daca acele puncte vor fi la raportul pentru saptamana asta la noua factiune? 

Fiecare factiune are raportul ei de activitate. Punctele respective nu vor fi la raportul de la noua factiune.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Hobbit said:

Care este cel mai mare server de pe cele 4 servere?

La momentul de fata RPG 1 si RPG 2 au cei mai multi jucatori. Speram ca in viitor sa putem popula toate cele 4 servere.

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked and unpinned this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.