Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Întrebări și nelămuriri / Questions and doubts


Andrei

Recommended Posts

On 11/3/2018 at 8:46 PM, CapitanFROG said:

Am o intrebare referitoare la game...de ce daca cazii de pe motor ti l da la mama naibii?

Salut! Acesta a fost un bug mai vechi dar a fost rezolvat.

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, GangsterPanther said:

m-a scos de pe server dintr-o data si a scris "you have been banned" fara nici-un motiv, nu am facut absolut nimic, am dat /q si mi s-a sters serveru din lista, l-am bagat iara si imi scrie "server closed the connection" ce s-a intamplat????

Salut! Este o problema la host-ul serverului. Cei care sunt in masura incearca sa remedieze probleme. Sfatul meu este ca sa scoti router-ul din priza sa il lasi cateva secunde si sa il pui inapoi dupa care sa te conectezi la server. Sper sa te ajute sfatul meu.

On 11/10/2018 at 9:07 AM, alex1333 said:

Am o nelamurire,de ce nu merge serverul?(rpg1)

                                                                    sKbr3FM.png

Salut! Poate era un update.

On 9/12/2018 at 2:56 PM, nG Biancaftw said:

Un modpack low pc, ms.

Salut! Poti cauta pe google si iti poti alege ce iti place tie din multitudinea de modpack-uri.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, AndreiStiri said:

ce e un RCON password ca nu ma pot conecta la server ca imi cere?

 

Parola RCON nu este necesara pentru a te conecta la server, ci doar pentru a avea acces la toate comenzile de admin din gamemode. Pe niciun server B-Zone nu este necesara o astfel de parola pentru a te conecta.

Link to comment
Share on other sites

On 12/25/2018 at 8:44 PM, AndreiStiri said:

ce e un RCON password ca nu ma pot conecta la server ca imi cere?

 

Parola RCON este o parola setata de adminii superiori pentru comenzile la care adminii au acces. Nu este nevoie de aceasta parola RCON pentru a intra pe serverele comunitatii noastre.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, BoGdY24 said:

Am lipsit o perioada de pe aici. Se mai adauga ceva job-uri noi ? De cele actuale cred ca sunt foarte multi care s-au plictisit.

Salut! Nu, nu s-a mai adaugat nici-un job momentan dar pe viitor poate se va adauga. Acum recent s-a adaugat un sistem pentru Poker.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Kyo said:

Este vreo problema daca nu validez emailul luna de luna? Imi este sincer lene sa il tot validez

Salut! Dupa parerea mea, ar fi bine sa il validezi deoarece, doamne fereste reuseste cineva sa iti sparga contul sau uiti parola iar atunci fara email validat nu u prea poti sa iti recuperezi contul

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, AT Mariius69 said:

Salut! Dupa parerea mea, ar fi bine sa il validezi deoarece, doamne fereste reuseste cineva sa iti sparga contul sau uiti parola iar atunci fara email validat nu u prea poti sa iti recuperezi contul

Mersi dar este plictisitor sa fac asta de 10000 de ori

Link to comment
Share on other sites

Salut! Sunt moderatorul secţiunii "Politics" şi, după cum ştiţi, duminica aceasta vor avea loc alegerile europarlamentare. De asemenea, preşedintele va organiza un referendum pe justiţie.

 

Am făcut două sondaje, îi invit pe cei cu drept de vot să îşi exprime opţiunile.

 

Sondaj alegeri europarlamentare - click

Sondaj referendum 26 mai - click

 

Vă mulţumesc pentru timpul acordat şi vă încurajez să vă exercitaţi dreptul de a vota! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked and unpinned this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.