Jump to content

Miss and Mister B-Zone - Editia 5 a început. Te poți înscrie aici

Andrei

Întrebări și nelămuriri / Questions and doubts

Recommended Posts

M am reapucat de samp de vreo 2 luni si as avea o nelamurire:

As vrea sa stiu de ce orice copil de level 20 primeste rank 4, 5 sau chiar mai mare intr-o factiune cand ei habar nu au ce înseamnă comunitatea asta?

Edited by CLAUDINHO

17 hours ago, CLAUDINHO said:

M am reapucat de samp de vreo 2 luni si as avea o nelamurire:

As vrea sa stiu de ce orice copil de level 20 primeste rank 4, 5 sau chiar mai mare intr-o factiune cand ei habar nu au ce înseamnă comunitatea asta?

Salut, in timpul in care acestia trec testele de intrare in factiune acestia vor putea lua orice rank va dorii liderul.

Răspunsul este astfel, de fapt. Nu ia ce rank dorește liderul dacă nu au minimul necesar de ar. Nu știi tu de ce e in stare acel player de level 20 sau ce trecut are în spate.

Dacă își face raportul de activitate și liderul consideră că e ok să avanseze în rank având necesarul de zile, acesta va primi. Nu are importanță nivelul jucătorului daca acesta a fost acceptat și a trecut de testele ulterioare din facțiune.

Salut, nu ma pot conecta pe site-ul Rpg1 cu nickname si parola de pe Rpg3,am si schimbat parola prin email dar primesc ban 30 min,solutii?

7 hours ago, poterake19 said:

Salut, nu ma pot conecta pe site-ul Rpg1 cu nickname si parola de pe Rpg3,am si schimbat parola prin email dar primesc ban 30 min,solutii?

login with rpg3_poterake19 name on rpg1 site or in SAMP.

7 hours ago, poterake19 said:

Salut! Dupa ce s-a facut aceasta fuziune Kelton impreuna cu Bobo si scripterii au decis sa puna inaintea numelui serverul din care apartin, asa ca, tu venind de pe RPG3 pe RPG1 o sa ai inaintea numelui RPG3_  de exemplu Kelton numele lui de pe RPG3 pe RPG1 va fii RPG3_Kelton. Sper ca te-am ajutat, succes!

4 hours ago, TLG Mariius said:

Salut! Dupa ce s-a facut aceasta fuziune Kelton impreuna cu Bobo si scripterii au decis sa puna inaintea numelui serverul din care apartin, asa ca, tu venind de pe RPG3 pe RPG1 o sa ai inaintea numelui RPG3_  de exemplu Kelton numele lui de pe RPG3 pe RPG1 va fii RPG3_Kelton. Sper ca te-am ajutat, succes!

Salut,am incercat toate numele cu RPG3_ cu Rpg3_ dar tot nu ma lasa, mentionez ca nu m-am conectat pe joc de 2 luni adica nu am prins fuziunea.

4 hours ago, poterake19 said:

Salut,am incercat toate numele cu RPG3_ cu Rpg3_ dar tot nu ma lasa, mentionez ca nu m-am conectat pe joc de 2 luni adica nu am prins fuziunea.

Ai un email pe cont pe care il stii?

18 hours ago, TLG Mariius said:

Ai un email pe cont pe care il stii?

Da, mi-am schimbat si parola contului cu emailul

21 hours ago, poterake19 said:

Da, mi-am schimbat si parola contului cu emailul

Ai reusit sa rezolvi problema?