Jump to content

Green Street Bloods - Membrii legendari | Legendary Members


DdS REY
 Share

Recommended Posts

P99KDfW.png

1c774686c30bb2ea20765db2c70463ea.png

 

Pe data de 06/04/2016, orasul Los Santos a fost recucerit de catre gangul Green Street Bloods, condus de liderul uSp si subliderii sNrobert, SKY.BELEAUA & Muzzy.

Dupa alte cateva saptamani, pe data de 13/05/2016 gangul Green Street Bloods, condus de liderul uSp si subliderii sNrobert& Muzzy reuseste sa ajunga la numarul de 50 de turf-uri stabilind noul record de teritorii de pe RPG1.

 

Toate meritele sunt ale urmatorilor:

 

Muzzy, sNrobert, SKY.BELEAUA, Road2Glory, KroSs, John_Wick, PudraMentolata, Ryze, Blaskhowitz123, kevinn[huligan], Signor, Becali4Ever[PWR], ZlataN.Ibrahimovic (mag1[c]), R.Cronen, Puciulica, .BeeTee7, .Marck., RoberT., TeddyS (Jilkas), FaTzA.BELEAUA, Tig3r.xD, PainGOW, The1Card, Prototype_hameras, Biz., radualex95, MariaN, Fish (Unchiu.), IonuVRS, HofyMan, Raw, LORD., BoTa., Smith., Termi, Necomercial, Alonso., Cr7w0w, G.unit, AllenMinyo, YzZY, Express., .vidaL.1337, DonPabblo (Shawy), HaNi, D3kt, runk, Camataru., show., Pain.[Faraon], HoBy, LeR69, Tom.CULTURISTU, JAx, BraxtoN (SweeT.), UnitedRussian, Cristina.

 

 

 

 

 

Pe data de 27/11/2014, orasul Los Santos a fost recucerit de catre gangul Green Street Bloods, condus de liderul zeAmateur69 si subliderul PittbulL07.

 

Cateva zile mai tarziu, dupa lupte crancene, mafia cucereste 36 de turf-uri si doboara recordul pentru turf-uri pe sistemul nou de war.

 

 

Echipa care a facut asta sa se indeplineasca (supranumita si "apa cristalina") este constituita din:

 

Newlife, BeyondOwn, runK, GabitzaColinsky, Popandaul, HoBy, macabru, Mr0ne, xXFrEsHXx, G.Unit, SmooK, Florinel., Sheikh., Hell_Star, xXxWaleedxXx, Away, Crazyfrog, Alex69, Moha, KoasOne, sOker, Dipper, Tyky, xzp, Magnum, Spikezor[], [b2w]robbz0r, 23Andrei, Teleleu., musiQQ, Sisu, xSorin., maKed0, st3l1an, Ronaldo.xD, AlexuTz_DeviL, Smith., peaceful, Sassori, YoshiJiro.

 

 

 

 

 

Pe data de 18/09/2015, orasul Los Santos a fost recucerit de catre gangul Green Street Bloods, condus de liderul AnDeD si subliderii Bladestar & eFFFaCer.

 

Cateva zile mai tarziu, gangul Green Street Bloods, sub aceeasi conducere, reuseste sa patrunda in orasul San Fierro cucerind 5 teritorii, fiind 29 turfs la numar.

 

QolmyVF.jpg

 

Intr-un gang nu exista realizare daca nu contribuie o echipa intreaga, asadar toate multumirile se duc catre :

 

 

eFFFaCer, Bladestar, radualex95, Roberto, Xmagic, G.Robert, MariaN, MaikeLeLe, Kenon, Birdi, Symple, The.Emperror, Cokemeister(Coke.), Prototype_Hameras, aTkRoby, Runk, Yly, Doz, SOCIOPATH, Tody, SoundKiller, Bodo.21, Marian88, Mr.Andrew, Jocker.xD, ZakeNN(Hehu), LioN, Daniel, Donald, MonsterEnergy, EDDARD, mR.Coffe, Andrey05, Insanez0rbullet, Mr.Kassadin, uSp, MoNNsTeR (John_Wick), Paharel, Xalexandru, Pade, Wale, NutLine, Road2Glory, italianu, SvenKing, Darrin(Xanto), Phenomz0r (Piscotzel), RazvanSzatmari14, Newlife, Nielsen, Makavelli, sS1mplu, Keops.

 

 

 

 

 

 

Pe data de 29/1/2015, orasul Los Santos a fost recucerit de catre gangul Green Street Bloods sub conducerea liderului BeyondOwn si a subliderului Sassori .
Peste cateva zile gangul Green Street Bloods sub carma aceleiasi conduceri a intrat in orasul Las Venturas reusind sa cucereasca 4 turfuri ajungand la numarul de 28 de turfuri cucerite.


Membrii care au ajutat la realizarea acestui lucru sunt :

 

BeyondOwn , Sassori , NewLife , Smook , Alexutz_Devil , Mr0ne , M.Ionut , Kha , Edy27 , GabitzaColinsky , G.Unit , Spazz. , Schwepp , Cristi95 , Shaw , NevaSF , Bladestar , HaNi, Fearlless. , Skyline. , MrRichard , Katzuno , RobertCOBHC , Away , Sheikh. , sartexx , Cosmin(Arhanghel.Camorra) , Ronaldo.xD , Randy. , Toreno , SilviuM , Magnum , Smith , Ghost_x , Spices , Alexander.Capone , Strandy , AppLeee , musiQQ , Clarence. , RazvyBest , YoshiJiro , zeAmateur69
 

 

 

 

Pe data de 13/11/2015, orasul Los Santos a fost recucerit de catre gangul Green Street Bloods, condus de liderul radualex95 si subliderii Cokemeister & BeyondOwn .

 

Un gang este ca o familie,iar intr-o familie orice membru este important . Asadar toate meritele sunt ale urmatorilor :

 

Cokemeister, BeyondOwn, Prototype_hameras, AnDeD, Kenon., uSp, The.Emperror, Daniel., xMagic, runk, Ups.Pro ( Robertoo ), MonsterEnergy, MariaN, Road2Glory, mR.CoFFe, iLive, bisCuiTzeL, LORD, KroSs, Prodan, Tom.Hagen, BechiR, Darius.xD, HyperOwn ( Cristi95 ), xTm, SmooK, KipS, DonTito0, Gigal, K0rS, Dejan69, Sewww, ToxicMinimalL, Bows, Bodie, HiToN, vidaL, xSorin, Away, FreeLandeR, Keops, SoundKiller, ZaKeNN, StylerGTX, Vin.Diesel

 

--------------------------------------------------

Pentru a fi trecut in topicul de legende trebuie sa fii petrecut cel putin 365 de zile (un an) în factiune fara sa o parasesti. La lideri se cumuleaza timpul ca membru + lider.

! Liderii trebuie sa ceara acordul unui admin 4+ înainte sa modifice topicul. !
 

LIDERI:

--------------------------------------------------
 | DooKid | DJCobra | valeraS | Mifu

--------------------------------------------------

LEGENDELE Green Street Bloods:

-------------------------------------------------

Perke | Darius.6

 

 

Daca doresti sa le transmiti un mesaj legendelor Green Street Bloods. Posteaza dupa modelul de mai jos:

Nick:

Level:

Factiune:

Mesaj:

 

 

Edited by NarcisZEW
Update
Link to comment
Share on other sites

Nick: Andrew.Stracci

Level: 42

Factiune: The Stracci Family

Mesaj: Ma bucur foarte mult ca fac parte din Legendele familiei Stracci.Am strat in aceasta familie cam jumate din timpul meu petrecut pe B-Zone,va ramane in sufletul meu mereu,chiar daca ma voi lasa sau voie iesi.

Link to comment
Share on other sites

Nick: DeviL

Level: 47

Factiune: Fire & Medic Department

Mesaj: Felicitări tuturor celor care au făcut ceva pentru această mafie. Totuşi, Ciccio nu ştiu de ce apare acolo... mai mult a stricat mafia decât a ridicat-o.

Edited by DeviL 18
Link to comment
Share on other sites

Nick: Candy.Ady

Level: 11

Factiune: The Stracci Family

Mesaj: Felicitari pentru ca ati ajuns pe acea lista, nu oricine poate face acest lucru, sunt sigur ca ati muncit din greu pentru asta, meritati toate laudele!

Link to comment
Share on other sites

Nick: Andrey.

Level: 22

Factiune: National Guard

Mesaj: Felicitari tuturor cei care sunteti pe aceasta lista. Jos palaria pentru munca care a-ti depuso.

Edited by Andrey18
Link to comment
Share on other sites

Nick:Iugor

Level:13

Factiune:Civil

Mesaj:Stand,cu atentie si urmarind legendele acestei mafii,miam dat seama un lucru foarte important si anume ..Bai baieti voi ati facut cinste acestei mafii si anume,stracci cu cadouri neobservate de lider si eu stiu mai bine,iar pentru asta ar trebui sa fiti si voi cinstiti.Incep chiar eu sa il cinstesc cum nu se poate mai bine pe Domnul Kaiac,el e un tip foarte serios .Dupa cum vad el se ocupa cel mai mult de aceasta comunitate...Probabil fiind si politist avand o varsta foarte inaintata ,probabil de, 22 de ani,el are timp sa joace nu ca, altii ..dar asta e alta poveste ....Apoi as incepe cu kipp..Mai respectabile domn Kip, eu daca as avea in realitate,o suma de bani ti-as da si tie jumatate pentru ca meriti ii impartim ca prietenii adevarati,tu fiind admin foarte constiincios de altfel ce pot sati reprosez fiecare munceste pentru bani dar uneori exagereaza si un banut il transforma pe om intr-o fiara dezlantuita,Domnle,respectabile kip sa nu te lasi niciodata doborat de aceasta boala si anume boala banilor

Acum ca sa mai lungesc din multumiri le-as, multumi la toti playerii/adminii/liderii de pe server care au reusit sa faca ceva din aceasta mica comunitate nu in ultimul rand cum pot sal uit eu pe Gabb acestui om pot sai zic o singura fraza asta e tot odata si un avertisment" pozitiv" si anume Iao mai incet cu restarturile.(o data pe zi e suficient)

Edited by powerfull
Link to comment
Share on other sites

Nick: Spanko

 

Level: 13

 

Factiune: Stracci Family

 

Mesaj: Felicitari celor care au ajuns ''O legenda Stracci Family'' , imi pare rau ca am facut pauze de gameing , as fi vrut sa am oportunitatea sa fiu in Stracci fa acestia

Link to comment
Share on other sites

Nick: [F4L]Corneliu

Level: 50

Factiune: Fire & Medic Department

Mesaj: Pentru inceput ma bucur sa ma aflu si eu pe acesta lista de "legende". Intr-adevar am muncit mult pentru aceasta mafie, am fost sublider timp de 6 luni (cu nick Harrison). De atunci s-au schimbat multe, ceva spre bine, altceva spre rau.

 

Simon, nu inteleg ce cauta bynuMMM si Ciccio pe lista de legende, dar nu asta conteaza... :))

La fel si tu, nu trebuia sa te pui pe lista. Urmatorul lider ar fi trebuit sa te puie pe tine, asta in cazul in care el va considera ca chiar ai fost o legenda pentru aceasta mafie.

Link to comment
Share on other sites

Nick: [F4L]Corneliu

Level: 50

Factiune: Fire & Medic Department

Mesaj: Pentru inceput ma bucur sa ma aflu si eu pe acesta lista de "legende". Intr-adevar am muncit mult pentru aceasta mafie, am fost sublider timp de 6 luni (cu nick Harrison). De atunci s-au schimbat multe, ceva spre bine, altceva spre rau.

 

Simon, nu inteleg ce cauta bynuMMM si Ciccio pe lista de legende, dar nu asta conteaza... :))

La fel si tu, nu trebuia sa te pui pe lista. Urmatorul lider ar fi trebuit sa te puie pe tine, asta in cazul in care el va considera ca chiar ai fost o legenda pentru aceasta mafie.

 

Am trecut toti sublideri / lideri acestei mafii, asta nu inseamna ca toti isi merita numele acolo dar am vrut sa stie toti ca si x a fost lider / sublider la Stracci. Am incercat sa pun toti lideri / sublideri de care am stiut am fost informat nu iti place? ca apari pe o lista cu Ciccio eu si BynuMMM, se rezolva cu un mic edit :).

 

Asa ca terminati cu comentarile pe langa mesaj.

Edited by Simon D
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Frank.Tenpenny
  • Level: 43 +
  • Factiune: N-AM
  • Mesaj: Pentru inceput multumesc ca mi-ai apreciat munca pe care am facut-o pentru aceasta familie, chiar daca sunt unele neintelegeri sau nemultumiri eu m-am simtit bine aici, cu drag ma reintorc oricand.Felicitari tuturor care va aflati pe aceasta lista, iar cei care nu ati fost niciodata in Stracci family nu mai comentati aiurea pt. ca nu stiti cum este aici... Succes Simon cu mafia, nu-i lua in seama pe cei ce te critica.

  • // TomBoxer a fost Consigliere pt. o vreme.

Link to comment
Share on other sites

Nick:mR.RenaTo

Level:23

Factiune:The Cuneo Family.

Mesaj: Felicitari tuturor....Dar din cate stiu eu Rossi a avut rank 5 pe vremea lu Hooliganu.Si nu stiu de ce nu il vad la legende..Sau i-ai pus tu asa ca iti sunt pretenasi unii dintre ei?...

Link to comment
Share on other sites

Nick: Crepo ( AmeRicanuL )

 

Level: 31

 

Factiune: -

 

Mesaj: Ma bucur ca fac parte din lista cu legende Stracci , acum un an pe vremea asta intram in Stracci alaturi de Corneile , Mariuskox , [F4L]Blade , Delux23 , Red26 (Jason) si multi alti , nu zic si acum Stracci este o mafie buna , o familie unita dar in acele momente ( acum un an ) Stracci era chiar mafia perfecta sa zic asa ! Asta este timpul a trecut ! Felicitari tuturor !

Link to comment
Share on other sites

Update !

 

Se pare ca nu va placut prima versiune nu am vrut sa apara certuri gen x merita y nu merita, asa ca i-am pus pe toti de care am stiut si am aflat. Nu va placut asa ca am modificat-o.

 

E pusa pe sectiuni Fosti Lideri / Sublideri, si Legende Stracci.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Radu_Truda

Level: 26+

Factiune: The Civilian Family -> Don.

Mesaj: Felicitari tuturor ce va aflati pe aceasta lista.Ma bucur ca am avut onoarea sa va cunosc pe unii,chiar meritati. Felicitari!

Link to comment
Share on other sites

Nick:NighT.

Level:2o

Factiune:The Stracci Family.

Mesaj:Felicitari tuturor celor care se afla pe aceasta lista a Legendelor , ati muncit mult pentu a ajunge pe ea si cred ca meritati.

Link to comment
Share on other sites

Nick: adylici0us

Level: 22

Factiune: Civil

Mesaj: Aveţi respectul meu pentru că aţi ridicat mafia aceasta cât mai sus. Sper ca într-o zi să ajung şi eu pe această listă.

Link to comment
Share on other sites

Nick:Marisca

 

Level:14+

 

Factiune:Thea Sracci Family

 

Mesaj:In primu rand felicitari pt cei care au ajus pe liste.Ma bucur foarte mult ca afc parte din aceasta familie.Cu tot respectul pt toti membrii,este o echipa excelenta.Sper ca si pe viitor sa fim uniti sa ajungem acolo unde ne e locul

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.