Jump to content

Ce placă video ai?


Recommended Posts

  • Nume: TheVirus
  • Producător: GIGABYTE
  • Model: GTX 1050 Ti OC 4GB GDDR5 128-bit
  • Eşti mulţumit de ea? Argumentează: Da, este o placă bună și o am de foarte mult timp.
  • Alte precizări: -
Link to comment
Share on other sites

  • Nume: ReKKSiOO 
  • Producător: Asus
  • Model:  Intel(R) HD Graphics 620 sau NVIDA GeForce MX110
  • Eşti mulţumit de ea? Argumentează: Nu, deoarece este foarte slaba nu duce foarte multe jocuri.
  • Alte precizări: O recomand doar pentru altele dar nu gaming.
Link to comment
Share on other sites

  • Nume: [Mr].Andrei
  • Producător: Asus
  • Model: ASUS ROG STRIX RTX 2080 
  • Eşti mulţumit de ea? Argumentează : O placă video extraordinara, dar si scumpă.
  • Alte precizări: Este o placa video cu care iti poti face treaba fara nicio problemă.
Link to comment
Share on other sites

  • Nume: stimabilu.iuli4n
  • Producător:NVIDIA
  • Model: GTX 1660 Super
  • Eşti mulţumit de ea? Argumentează: Merge extraordinar, in paralel cu un procesor bun, duce multe jocuri 'avansate', recomand.
  • Alte precizări: Daca se iveste ocazia sa cumparati o noua placa video, aceasta este una dintre cele mai bune optiuni.
Link to comment
Share on other sites

  • Nume: Gabbos_RO
  • Producător: Nvidia
  • Model: GTX 1060 6GB
  • Eşti mulţumit de ea? Argumentează: Da, pentru pretul ei, isi face treaba de 3 ori mai bine. Recomand!
  • Alte precizări: -
Link to comment
Share on other sites

  • Nume: Hawkeye
  • Producător: NVIDIA
  • Model: GTX 650
  • Eşti mulţumit de ea? Argumentează: Da, este destul de veche dar este super buna pentru jocurile pe care obisnuiesc sa le joc de ex. Rocket League, Dead by Daylight, CS:GO si SAMP
  • Alte precizări: Urmeaza sa o schimb destul de curand deoarece este cam veche si ar merge un upgrade
Link to comment
Share on other sites

  • Nume: BeebitaRx
  • Producător: NVIDIA
  • Model: GTX 1060 6gb
  • Eşti mulţumit de ea? Argumentează: Având în vedere ca pot juca orice joc ieșit pe piata la ora actuala, da sunt foarte mulțumit de ea.
  • Alte precizări: Un upgrade destul de curând nu cred ca urmează, s a dus vremea de fan gaming a mea =))
Link to comment
Share on other sites

  • Nume:  Alex
  • Producător: Nvidia
  • Model:1050Ti
  • Eşti mulţumit de el? Argumentează: Am cumparat placa pt mining, a mers si pe mining 4 luni, si inca merge de 2 ani super, pana si pe cele mai noi titluri.
  • Alte precizări:
Link to comment
Share on other sites

  • Nume: Baster
  • Producător: Nvidia
  • Model: GTX 1050 Ti 2GB
  • Eşti mulţumit de ea? Argumentează: E ok, isi face treaba cat am nevoie dar versiunea de 4 GB este net superioara.
  • Alte precizări: -
Link to comment
Share on other sites

  • Nume: Blaja
  • Producător: Nvidia
  • Model: 1050TI OC 4GB
  • Eşti mulţumit de ea? Argumentează: Pentru cat ma joc eu sunt multumit, in acelasi timp am si 2 rig-uri de minat, unul din el are 4 placi video RX 6600-uri iar celalalt are 4RX 570-uri
  • Alte precizări: Nu am.
Link to comment
Share on other sites

  • Nume: Emily
  • Producător: NVIDIA / MSI
  • Model: RTX 3070 Gaming X Trio
  • Eşti mulţumit de ea? Argumentează: Sunt foarte multumita, duce orice joc cu performanta foarte buna. ❤️ Desi as fi dorit sa gasesc un RX 6800.
  • Alte precizări: Nimic.
Link to comment
Share on other sites

  • Nume: PhineanS
  • Producător: NVIDIA (GIGABYTE)
  • Model: GTX 1650 OC
  • Eşti mulţumit de ea? Argumentează: Foarte multumit pentru nivelul de pret. Eu am cumparat-o cu un pret de 850 RON in urma cu 3 ani, ceea ce mie mi s-a parut un best-buy. Acum sincer nu o recomand decat la un pret sub 1000 RON, altfel nu isi justifica performanta. Pentru taskuri obisnuite si gaming light este geniala.
  • Alte precizări: -
Link to comment
Share on other sites

  • Nume: syko
  • Producător: NVidia
  • Model: GeForce GTX 1060 6 GB
  • Eşti mulţumit de ea? Argumentează: da, placa e buna si ma pot juca majoritatea jocurilor pe ea, cum ar fi gta 5 (si fivem si ragemp), samp, csgo (actual cs2)
  • Alte precizări: probabil odata cu aparitia gta 6 si dorinta de a ma juca jocul voi face un upgrade
Link to comment
Share on other sites

  • Nume: Mike.
  • Producător: Intel
  • Model: Iris Xe Graphix
  • Eşti mulţumit de ea? Argumentează: Da, sunt destul de mulțumit, mă pot juca orice joc fluent și se vede foarte okay.
  • Alte precizări: Câteodată se mai încălzește, dar nu durează mult răcirea.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.