Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Ce placă video ai?


Recommended Posts

  • Madalin changed the title to Ce placă video ai?
  • Nume: Flavius
  • Producător: Nvidia
  • Model: Nvidia GTX 1050 TI
  • Eşti mulţumit de ea? Argumentează:Da, chiar sunt, nu e cine stie ce, dar chiar sunt multumit de ea, am peste 60fps in orice joc.
  • Alte precizări: Merita cumparata ca placa de buget.
Edited by CBN Flavius
Link to comment
Share on other sites

  • Nume: Valentinos.
  • Producător: nVIDIA
  • Model: GT 730 
  • Eşti mulţumit de ea? Argumentează: Este o placa video slabuta, dar merge "mana in mana" cu procesorul meu, astfel nu exista bottleneck. Sunt relativ multumit de ea, deoarece duce ce joc eu foarte bine.
  • Alte precizări: Nu.
Link to comment
Share on other sites

  • Nume: Zeyrox.
  • Producător: Nvidia
  • Model: Nvidia GT 750 
  • Eşti mulţumit de ea? Argumentează:Da, mi se pare char ok si nu am de ce sa ma plang.
  • Alte precizări: N-am.
Link to comment
Share on other sites

  • Nume:YuukiKING
  • Producător:NVIDIA
  • Model:GTX 1060 3GB
  • Eşti mulţumit de ea? Argumentează:Sunt indragostit de performanta ei, am peste 60fps me high/very high cam in orice joc. Recomand cu multa incredere.
  • Alte precizări:Este o placa video accesibila pentru toata lumea.
Link to comment
Share on other sites

  • Nume: Tupi
  • Producător: NVIDIA
  • Model: GeForce GTX 1070 Windforce OC 8GB
  • Eşti mulţumit de ea? Argumentează: Da, nu e ea cea mai nouă placă video însă mă pot juca orice joc cu graficile pe High și am 100+ FPS-uri.
  • Alte precizări: Acum depinde si de jocul în sine, spre exemplu în GTA V prin oraș scad FPS-urile undeva spre 60 dar în rest e parfum cum s-ar spune.
Link to comment
Share on other sites

  • Nume:Geforce GTX
  • Producător:Geforce
  • Model:OC Low Profile
  • Eşti mulţumit de ea? Argumentează:Sunt multumit de ea, am cumparat-o odata cu procesorul i5 si pot juca foarte multe jocuri pe ea
  • Alte precizări:Este la un pret foarte mic fata de cel care era atunci cand am cumparat-o eu.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.