Jump to content

Ce parere ai despre noul update ?


Robbitssu

Recommended Posts

Ba asa parlit cum sunt eu... cum ma faci tu adica.. eu pot sa fac totu napoi cand vreau.. ca doar tot eu am facut si data trecuta , daca vrei sa sti si cand aveam bani vroiam sa se dea wipe.. toti comentati ba ... dar in viata ta nu o sa ai tu .. ce am avut eu pe b-zone numa eu stiu cum iam facut .. si nu cu euro sau tzepe , am dat 1-2 tzepe si m-am invatat minte.. eu daca dadeam un /ad ba... ''invat afaceri pentru 2 mil'' facem 10mil .... dintr-un ad.. tu ce facei ? pl pierdeai 4k ... asa ca lasativa frate.. asa e si in realitate toti astia care nu au bani sau au dar mai putin , ii critica pe aia de sus.. aia hoti , prosti .. pai ba inainte sa il faci prost pe unu uitate la tine si vezi apoi care e prostu !

 

RiddeR, degeaba te ascunzi tu ca ai fost baiat cuminte si cu cap, dar numai tu stii cati bani in RL ai dat pentru bani in joc si cat de chitros ai fost.

Imi aduc aminte cand eram in Paterno, i-ai zis lu biscuite sa faceti 2-3 runde cu deagle pe bani, prima data ai facut si i-ai luat 5M, dupa care ai spus daca mai face pe 10, a facut si iar l-ai luat. Si dupa, ti-a propus sa faceti pe 2M, ai acceptat, ai pierdut.. a aflat ZaNu si te-a intrebat frumos: ii dai alea 2M sau iti dau unninvite ? Tu: unninvite. Esti prea calic ma, asa esti si in RL ?

Link to comment
Share on other sites

Oamenii astia din staff au incercat si incearca sa faca ceva bun si isi dau toata silinta ca noi sa ne jucam intr-o atmosfera placuta si noi ce facem, ne certam si criticam?

 

Haideti sa invatam sa privim si partea buna a lucrurilor.

Link to comment
Share on other sites

1.Toti va plangeti de update,criticati pe toata lumea.

2.Incepeti sa va luati de toti playeri ca a facut nu stiu ce tepe,ca a donat nu stiu ce bani,ca nu merita bunurile respective si asa mai departe.

3.Daca ar inchide B-zone l-ati suna pe Boc ?

Link to comment
Share on other sites

Cel mai bun update de care b-zone a avut parte pana acum.

Este gandit excelent, e o chestie care readuce serveru la viata iar cei care comentati pe aici aiurea majoritatea sunteti doar niste AFK-isti obositi care v-ati facut avere stand cu jocul in bara de start si e normal sa nu va convina, ati consuma curent mai mult ca noi, astia mai saraci.

 

Jucati si voi GTA San Andreas, fiti activi, e doar un joc, distrati-va, lasati CNN-ul si statul afk!

 

Su inca odata, este CEA MAI BUNA modificare facuta la server de cand exista, mai multa activitate pe server de acu' incolo, mai multe masini pe strazi.

Gabb ai readus viata acestui server plin de mortalagi AFK, felicitari. :)>-

Link to comment
Share on other sites

Vedeti-va de treaba, nu va mai ofticati.

Jucati doar ptr. bunuri, nicidecum for fun.

Majoritatea din voi, care aveti deja masini bune si va plangeti ca ati luat tepe cu acest update, ati facut afaceri cu euro. Mie mi-ar fi rusine sa ma pronunt stiind ca...

Link to comment
Share on other sites

La tot ce ai spus tu... macar mie nu mie rusine sa imi imi pun poza cu mine la avatar cum va este la majoritatea dintre voi .

 

A-l doilea lucru eu server de samp? inseamna ca esti nab.. nam avut in viata mea si nici nu o sa am pentru ca nu bag bani in jocuri.. daca o faceam aveam acum iara sute de milioane=))) si eu ma rugam de prieteni tai? ba asa sa iti ajute dumenzeu precum minti aici.. toti care ma cunosc stiu prea bine.. ca nu bag bani in jocuri intreabal si pe Xtype admin din oradea... sau fost admin.. + banu mi la scos un player ... nu am platit nici 1 dolar deoarece nu merita jocurile bani.. vai de viata ta..

 

+ poti verifica nici cont pe b-zone clienti nu am daca e pana acolo... sau adumi tu aici pe acel baiat de care m-am rugat eu.. mai bine taci in plm cand va aud ... :-J chiar si Gabb sia dat seama cum faceam bani.. doar din afaceri cand lam ajutat sa vanda Gas Co .. il poti intreba avea oferte 1,4mld,1.5mld in 15 minute i lam vandut cu 1,8.. intreabal si mia dat si mie 40 milioane asa ca taci mai bine !

 

Si acum multi dintre voi sunteti smardoi... comentati dar cand ma vedeati pe strada acum 1-2 luni wow ridder salut boss ce faci? imi dai si mie 1mil 2 te rog din inima? fac orice... zi ca nu e asa... ba uitati de unde ati plecat.. si daca o luam asa eu cred ca am dat ce-i mai multi bani la prieteni si la civili... si tot eu eram fraier.. pai de ce nu ati cerut ma la alti? Iam dat odata lui TonyJaa 100milioane eu il consideram prieten bun , ca a doua zi sa aud pe skype ''Sa moara #cenzurat# ridder si chesti dastea? Ba sunteti niste jegosi multi si o spun pe propria raspundere... dar intre 4 pereti toata lumea e smechera...

 

Si hai ma ia pune tu o poza cu tine la avatar sa te vad , daca spui de mine !

 

Imi si imaginez ce smardoi ai fii in RL, se vede din poza doar, ce sa mai.

Link to comment
Share on other sites

Vedeti-va de treaba, nu va mai ofticati.

Jucati doar ptr. bunuri, nicidecum for fun.

Majoritatea din voi, care aveti deja masini bune si va plangeti ca ati luat tepe cu acest update, ati facut afaceri cu euro. Mie mi-ar fi rusine sa ma pronunt stiind ca...

 

Altu' :)). Ma, taci ma si da-i drumu. Crapa ciuda-n tine prietene, cu banii care ti-ai luat Turismo iti lua 2 infernusuri. Tu ala care dadeai 85m in game pentru 40lei in RL :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.