Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Propunere Arms Dealer...


Melk

Recommended Posts

Eu propun ca , comanda de /sellgun [id] [Ak47] sa se modifice in /sellgun [id] [Ak47] [suma de bani]...

Nu de alta dar unii spun sa dea arms primu armele si dupaia ei nu mai dau banii si invers...

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu unde se fac propunerile dar nu cred ca unui Moderator/Administator ii este greu sa mute topicu....doar vreau sa vad ce parere au playerii despre chestia asta..

Link to comment
Share on other sites

Uite ca eu am dat arme si dupaia se faceau ca ploua cand sa-mi dea banii....

 

 

Ar fi mult mai bn daca ar fi asa cum am zis eu mai sus pentru ca nu sar mai da tepe...sau deaia esti tu contra ca te ocupi si u de tepe deastea...

Link to comment
Share on other sites

PRO, si eu am patit sa dau arma si sa ma trezesc fara bani dar chestia asta tine de respect.

E mai usor sa dai [arma] [suma], vinzi si mai repede arme.

Link to comment
Share on other sites

Uite ca eu am dat arme si dupaia se faceau ca ploua cand sa-mi dea banii....

 

 

Ar fi mult mai bn daca ar fi asa cum am zis eu mai sus pentru ca nu sar mai da tepe...sau deaia esti tu contra ca te ocupi si u de tepe deastea...

Mda...am ramas fara cuvinte ce sa zic....oricum am vazut cu cine am de-a face...las la aprecierea adminilor si ceva imi spune ca vor fi de acord cu mine...

Cat despre tine melk, e trist prin ce treci..."sar" in "romaneste" eu stiam ca se scris s-ar

Link to comment
Share on other sites

Mda...am ramas fara cuvinte ce sa zic....oricum am vazut cu cine am de-a face...las la aprecierea adminilor si ceva imi spune ca vor fi de acord cu mine...

Cat despre tine melk, e trist prin ce treci..."sar" in "romaneste" eu stiam ca se scris s-ar

 

Oooo asta perfectu..

Daca te-ai fi uitat mai sus in primul reply pe care l-ai dat ai fi vazut ca nu stai nici tu prea bine cu gramatica.....Se scrie "contra" nu "constra" !

 

Orcum n-ai cu cine aici... mai bine dati TC.

Link to comment
Share on other sites

Guest vladobreja

ma si io is dealer de arme si ai dreptate,te pot pacali aia foarte usor,dar auzi,cum vind alea 500 materiale pe care le am?

Link to comment
Share on other sites

PRO foarte buna ideea.Multi nu iti dau bani pe arme eu sunt arms Dealer de cand joc pe servar de 2 ani jumate si am luat la tepe....Este o idee buna.

Link to comment
Share on other sites

Este o propunere buna,alta ar mai fi sa poti vinde materialele altor arms dealeri.

Dar parerea mea este ca acum e mai bine sa se concentreze gabb si mastertrap si ceilalti scripteri,daca mai sunt altii,sa repare bugurile de la /rob si de la /number,abia apoi sa sa se vorbeasca despre alte chestii noi.

Link to comment
Share on other sites

PRO si Contra

Pro: Nu prea sar mai da tepe la cei de level mic.

Contra: Ati putea da voi tepe inloc de 3000 sa modificati 9999(30000)...

 

Cum sa dea arms dealer tepe :)) doar nu esti chior... te uiti la suma care ti-a puso..daca iti convine accepti trasnferul daca nu, nu...

 

Ma faci sa rad :)) pff

Link to comment
Share on other sites

Cum sa dea arms dealer tepe :)) doar nu esti chior... te uiti la suma care ti-a puso..daca iti convine accepti trasnferul daca nu, nu...

 

Ma faci sa rad :)) pff

Ma om cu capul varza,cum e si la mechanic scri /refill 100 1 si dupa poti da /refill 100 3000 si daca ala da rapid accept si nu vede ca ala a schimbat pretul,isi ia teapa automat.Dar daca tu nu gandesti numai comenta.

Link to comment
Share on other sites

Ma om cu capul varza,cum e si la mechanic scri /refill 100 1 si dupa poti da /refill 100 3000 si daca ala da rapid accept si nu vede ca ala a schimbat pretul,isi ia teapa automat.Dar daca tu nu gandesti numai comenta.

 

1. Daca iti iei tapa prin metoda asta pe care ai ziso si cu mechanicu esti un fraier...

2. Te uiti inainte sa dai accept bolovane...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.