Jump to content

Problema placa audio!


Recommended Posts

E ceva enervant ceea ce patesc eu,cand ti-e dragu sa asculti si tu muzica nu poti.Sa va explic cand dau drumu la muzica canta cat canta in jur de 5 min si dupa cand iese/intra cineva de pe messenger,mi se opreste automat muzica ,nu am umblat la setari nu am facut am windows 7 pe 64 si tot timpu trebuie sa stau cu click pe 'play'sa pot asculta o melodie din 4 min cat e o melodie se transfoma in 5 jumate :)),cei care ma puteti ajuta astept.

Link to comment
Share on other sites

1.Ai putea sa reinstalezi Windows-ul 7(care stiu ca se instaleaza cu tot cu drivere)

2.Ai putea cauta pe Google:"Program detectare drivere" iar, detectand placa video ai putea sa iti descarci de pe internet placa video necesara si sa o instalezi.

Link to comment
Share on other sites

1.Ai putea sa reinstalezi Windows-ul 7(care stiu ca se instaleaza cu tot cu drivere)

2.Ai putea cauta pe Google:"Program detectare drivere" iar, detectand placa video ai putea sa iti descarci de pe internet placa video necesara si sa o instalezi.

 

 

Instaleaza Aida46 Extreme Edition si fa update la placa ta audio...

Daca spui ca atunci cand intra cineva pe messenger..se opreste automat muzica....e posibil sa ai ceva virusi...instaleaza AntiMalware . este ca un antivirus dar fara firewall (fara protectie asupra internetului).Doar instaleazal..si ruleazal....nu dezinstala antivirusul curent...pastreazal pentru firewall protection..

Link to comment
Share on other sites

Instaleaza Aida46 Extreme Edition si fa update la placa ta audio...

Daca spui ca atunci cand intra cineva pe messenger..se opreste automat muzica....e posibil sa ai ceva virusi...instaleaza AntiMalware . este ca un antivirus dar fara firewall (fara protectie asupra internetului).Doar instaleazal..si ruleazal....nu dezinstala antivirusul curent...pastreazal pentru firewall protection..

 

Dar inainte dai Format la PC, iar dupa aceea instaleaza Windows-ul si instaleaza placa audio care ti-a spus-o BrawL si iati si un antivirus bun(AVG, NOD32, avast! etc.)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.