Jump to content

Paycheck!


felefele

Recommended Posts

In functie de ce primesc bani la paycheck? Am observat ca la level 7 primeam 13k si ceva si la lvl 8 12k si ceva :| ... am crezut ca la level mai mare, primesc un paycheck mai barosan, dar vad ca nu e asa. De ce se tine cont la paycheck? Vreau sa spun ca am facut ore complete, nu jumatati de ore sa zic ca am primit mai putin din acest motiv.

 

 

 

Mersi.

Link to comment
Share on other sites

In primul rand este o suma aleatorie.

2. Este in functie de cat stai pe server.Daca ai intrat la x:30 , fi sigur ca vei primi o suma mult mai mica decat daca ai intra la x:01 si ai astepta y:00 .

3. Sunt sanse sa primesti o suma mult mai mare de bani daca de exemplu ai intrat la ora x:01 dar ai iesit (din greseala/asa ai vrut) la y:59 . Sa fi sigur ca la urmatorul paycheck vei primi aproximativ de 2 ori suma care trebuia sa o primesti

Link to comment
Share on other sites

Intradevar, la fiecare level se adauga o suma de bani la payday.

Payday-ul creste pana la level 21, iar daca ai CONT PREMIUM se mai adauga cateva beneficii.

Iar el se acorda in functie de minutele petrecute pe server, exemplul perfect ti l-a dat Chuck.

Ti-am explicat foarte clar si sper ca ai inteles.

 

Orice post dupa acesta se va consiedera +1 si se va trata ca a tare.

Link to comment
Share on other sites

Intradevar, la fiecare level se adauga o suma de bani la payday.

Payday-ul creste pana la level 21, iar daca ai CONT PREMIUM se mai adauga cateva beneficii.

Iar el se acorda in functie de minutele petrecute pe server, exemplul perfect ti l-a dat Chuck.

Ti-am explicat foarte clar si sper ca ai inteles.

 

Orice post dupa acesta se va consiedera +1 si se va trata ca a tare.

 

Chiar crezi ca e nevoie sa te bagi si tu cu un +1 aiurea dupa ce mai sus sunt altele 3-4 identice ?

Link to comment
Share on other sites

Nu mai zic nimic, sunteti foarte comici ( cei cu +1 ) :))

@ felefele - ai primit destule raspunsuri, ce trebuie sa stii tu este ca cu cat stai mai mult pe server cu atat primesti paycheck mai mare.

 

Closed.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.