Jump to content

Vietnamese Boys - Legende | Legends


DieseL
 Share

Recommended Posts

lhHIVyV.png

In acest topic puteti vedea playerii care au fost (sau inca sunt) in Vietnamese Boys si care au facut istorie in aceasta mafie.

Pentru a fi trecut in topicul de legende trebuie sa fii petrecut cel putin 365 de zile (un an) în factiune fara sa o parasesti. La lideri se cumuleaza timpul ca membru + lider.

Liderii trebuie sa ceara acordul unui admin 4+ înainte sa modifice topicul.
 

 

Vietnamese Boys

 

 

 

 SIUUUUU Team

 

 

 

Odata cu fuziunea acestui server, mafiile de pe RPG1 si RPG2 si-au unit fortele pe data de 1 iulie 2023, realizand frumoase recorduri, alaturi de liderii Dark4Moon si Andra. Pe data de 26 iulie 2023, aceasta generatie ocupa pentru prima data de la fuziune orasul Los Santos, record obtinut de cei doi lideri, dar si de subliderii AQIRYS, Adelante si Amayon. Aceasta generatie reuseste din ce in ce mai multe recorduri, iar pe 25 august 2023 este cucerit orasul San Fierro, alaturi de cei doi lideri si subliderii Adelante, Amayon si .Paul. Pe 22 septembrie, mafia continua cuceririle impresionante, orasul Las Venturas fiind in totalitate gri pe data de 22 septembrie, iar pe 29 septembrie se intampla primul record de 48 de teritorii de cand e fuziunea, pe RPG1. Record care inca nu a fost egalat de nimeni nici in prezent. Multumim tuturor ajutoarelor care se regasesc pe semnaturile de mai jos si pentru cele mai frumoase 3 luni din istoria mafiei Vietnamese Boys!ImagineImagineImagine

 

 

 

The Best Team 

 

 

PR8r1PT.png

Better die with HONOR, than live with shame !

Multumesc tuturor celor ce m-au ajutat in cucerirea acestui oras, chiar si a celor 2 turfuri din Las Venturas, altfel noi am reusit sa doboram vechiul record al acestui gang, prin urmare am avut 26 DE TURFURI. Tin sa le multumesc celor 2 sub-liderii ( xKay. si Sassori ), dar si celorlalti membrii de rank 4 +, pentru ajutorul in administrarea factiunii. De asemenea doresc sa-i multumesc lui FaN007 pentru sansa la lider, dupa el am preluat mafia cu 24 de membrii si am reusit sa o refac intr-o saptamana avand deja 41/41 si 5 turfuri in prima saptamana. Dupa multe lupte grele pot spune cu peste 5 ganguri in acest oras, membrii de mai jos AU FOST SI VOR FI UNII DIN CEI MAI BUNI MEMBRII, FARA EI NU AR FI FOST VIETNAMESE BOYS IN TOP:

vMVmFnc.png

Leader

 

TIG3R

 

Subleader

 

Sassori

xKay.

 

Rank 5

 

Gunch.666

MaNi.

 

Rank 4

 

MARYUSSSSSS

fYn

 

Rank 3

 

CLiMaTticC

PvP.

StarkTM

Gh[o]sT.

 

 

 

Rank 2

 

Bechir

XanTo

Clau07

Calin33

Titan.Camorra

TrollFaceManiac

BeyondOwn

Spookie

Sidorov

MMicugaby

Muzzy ( aka Precencutine )

Ionicaa_Walker

Cristi95

Supradoza

DDSEddie

BlackZero$

 

Rank 1

 

HofyMaN

Jilkas

Katzuno

AQTheR

Gaucho

2P@C

RoLLs.

SmooK

Alex_Mafya

Ony.

FlorinX. ( aka PisCoTzeL )

Giovanni

 

 

 

Vietnamese Boys

Diamond Team

 

 

 

 

 

Cea mai frumoasa perioada pentru Vietnamese Boys:

 

Totul a inceput in data de 24.01.2015 cand am primit functia de Lider Vietnamese Boys! Primele cuvinte pe chat-ul factiuni au fost: "LS GRi", cuvinte pe care multi atunci nu le-au luat in seama. A fost destul de greu la inceput, membri ieseau pe zi ce trece, demisiile se adunau si multe treburi erau de facut, astfel am luat decizia de a-l numi pe [AIM]TiG3R noul sublider Vietnamese Boys. Am preluat mafia de la 28 de membri si a fost foarte greu sa o readuc la stadiul de 41 din 41. Dupa aproximativ 2 saptamani am reusit sa ajung la un numar de 34 de persoane in mafie si sa reusesc sa cuceresc turf-ul Marina LS ( HQ-ul Vietnamese Boys ). Din acel moment am simtit ca aceasta mafie se va ridica si asa a si fost. Membri au inceput sa se adune iar dupa aproape 3 saptamani de la numirea mea ca Lider Vietnamese Boys am reusit sa inchid pentru prima data aplicatiile ajungand la un numar de 41 de membrii! Usor usor am inceput sa cucerim turf-uri, am inceput sa adunam membri foarte buni, iar teritoriile au inceput sa se adune! Din ce in ce numarul membrilor la war a crescut ajungand intr-o anumita zi la numarul de 38 de membri prezenti la war! Fiind foarte bine organizati in data de 02.03.2015 am reusit atat sa cucerim orasul Los Santos cat si sa cucerim un turf in Las Venturas intrand in istorie cu Vietnamese Boys detinand recordul de cele mai multe turfu-uri ( 25 turfs ). Vreau sa ii felicit pe toti membrii pentru munca depusa pentru a ajunge la aceasta performanta! In onoare acestor membru m-am gandit sa alcatuiesc o lista numita "Diamond Team" in care voi trece persoanele care merita si care au muncit mana la mana pentru a vedea LS GRi!

 

Diamond Team

 

Leader

 

[uS]KeNNeDy

KeNNeDy.png

 

Subleader

 

[AIM]TiG3R

Tig3R.png

 

 

Rank 5

 

[RaG]xFCoG

xFCoG.png

 

 

Gunch.666[FMA]

Gunch.666.png

 

MaNiaCuL34[FMA]

MaNi.TheSaint.png

 

Rank 4

 

Nicrom.

NicroM..png

 

[AIM]=Vlad=

=Vlad=.png

 

[TL]Charles_Manson.

Charles_Manson..png

 

[AIM][RP]Motarel

%5BRP%5DMotarel.png

 

Rank 3

 

[uS]Krups

Krups.png

Miles

Miles.png

[GF]Tepan13

 

iMaTy

iMatTy.png

Dragunov[b0T]

 

HeartKiller

HeartKiller.png

 

Rank 2

 

OldNab[N0B]

OldNab.png

[RaG]KaPo1aNa

KaPo1aNa.png

FaN007

Zeoz.png

Mr_SaRtOR_[CN]

SaRtOR.png

 

Tony.[uNk]

 

Dipper[CN]

Dipper.png

King_Dari

King_Dari.png

qMenthoL(Shawy.)

qMenthoL.png

Mr.CrazY.

Mr.CrazY..png

[9GAG]MR69

MR69.png

[KTn]Chups

Chups.png

DOC97 (PachaMan.)

PachaMan..png

 

Rank 1

 

runk[ZEW]

runk.png

[REGE]GabitzaColinsky

GabitzaColinsky.png

[uS]KinoTo

KinoTo.png

Shadow[CN]

Shadow.png

Mr_Ciorapel_[CN]

Mr_Ciorapel_.png

[AIM]Sassori

Sassori.png

Darius.xD[ToV]

Darius.xD.png

Kay_Jay[Teq]

xKay..png

Mr_Porumbelul_[CN]

 

Juan

Juan.png

Ghiozdanel[GoV] ( PRINTU.)

PRINTU.BELEAUA.png

[CBN]IngerBun

IngerBun.png

Easy.

Easy..png

bmunirZ.png

 

 


Vietnamese Boys

Golden Team

 

 

 

o1vPWEm.png

 

In aceasta lista voi enumera membrii care au ajutat la ridicarea acestui gang si care au ramas si la bine si la greu, care au reusit sa duca aceasta mafie foarte sus. Cu o istorie bogata ( Prima mafie care a reusit sa cucereasca un oras intreg [F4L]Bestial lider si primul gang care a reusit sa cucereasca orasul Los Santos kiNNNder. lider) va puteti mandrii ca faceti parte din aceasta lista.

 

 

kiNNNder.

 

Asqwe

BAWGdahn.(Picone.)

Raduku.([sQ]Raducu)

 

Coza

Griffyn

[GMS]Gutmaster

BvAsasin

JustThink

 

vulturik

PvP.

Levyy

Skyntei

[CBN]Ybu

M.Ionut

 

.Anca.

Euforiyia

Jackson.

 

Anndi

Sheennn

Daniel.C

Sdom.

[69]Capricio.

Creepy

Truda

Chedli

Return

[mR].HunTeR

 

Bl4ckTig3r(Tig3R)

[OC]Shlomy

Zarzare

Colonelu.

Louie.

Delicios(Asroth)

[AIM]Beowulf

Aux

Clod

[AIM]Terror

xXxRoacherulxXx

Rekill

[Aim]Yaphets

Azur

 

 

Vietnamese Boys

Gicu's Team

 

In data de 21.09.2018, liderul Gicu. si subliderii MorelloRTA si FabianShunk au reusit dupa 4 ani de seceta sa cucereasca orasul Los Santos. Multumiri membrilor care au ajutat!

61Y62YD.png

 

Legende:

xKay.

(A)

.AndreiM
Dark4Moon
Andra.

 

 

Edited by AIM Andra
Adaugare semnatura
Link to comment
Share on other sites

De astazi acest topic este deschis. Daca doriti sa le transmiteti ceva celor care au facut ceva pentru Vietnamese Boys, o puteti face postant aici, dupa urmatorul model :

Nick:

Level:

Factiune:

Mesaj:

posturile care nu respecta modelul vor fi raportate.

Link to comment
Share on other sites

Nick:Maryan[69].....(Fenomenul)


Level:38


Factiune:69 Pier Mobs


Mesaj:Vreau sa ii felicit pe toti care sunt pe acele liste .Bafta


Link to comment
Share on other sites

Nick: Power01


Level: 28


Factiune: Civillian


Mesaj: Ati adus Vietnamese Boys cum a fost inainte.Bravo LevyY.!Voi sunteti familia mea dintre toate gangurile!


Edited by Power ONE
Link to comment
Share on other sites

Nick: Silent96


Level: 32


Factiune: -


Mesaj: Felicitari celor de pe aceasta lista, au muncit sa ajunga aici.


Link to comment
Share on other sites

Nick: [uS].BeeTee7
Level: 30
Factiune: Avispa Rifa
Mesaj: Falicitari tuturor celor care se afla pe lista de legende a mafiei Vietnamese Boys.Ve urez tuturor numai bine si succes in continuare atat in joc cat si in viata reala.
Alte precizari: -

Link to comment
Share on other sites

Nick: sEc


Level: 24


Factiune: VTB


Mesaj: Felicitari tuturor celor care sunt pe aceasta lista! Sper sa ajung si eu in ea!


Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.