Jump to content

florinacyo - Creations


florinacyo
 Share

Recommended Posts

Toate sant Superbe.... mai ales aia cu Snifel04 si d3l3t3r !!! Imi place stilul taw !!

Bill nu inteleg care'i treaba ta ?? :|....shi app Krougan ti se pare k mai are de lucrat florynacio.....mie mi se pare k se descurca ff bine. !!

 

Link to comment
Share on other sites

Toate sant Superbe.... mai ales aia cu Snifel04 si d3l3t3r !!! Imi place stilul taw !!

Bill nu inteleg care'i treaba ta ?? :|....shi app Krougan ti se pare k mai are de lucrat florynacio.....mie mi se pare k se descurca ff bine. !!

 

 

Scuze de off, domn-le aia e parerea mea! nu am voie sa o spun ? si eu am spus ca mai are de lucrat la text, nu la creatii, asa ca citeste inainte de a posta, nu mai fa pentru +1, Inca o daca scuzati de off topic :P

Link to comment
Share on other sites

Cat tupeu ai Bello? Cine te crezi tu aici? AI FOST designer si acum vii tu si suferi. Nu ai cei 7 ani de acasa cum s-ar zice. Esti un nimic.

 

CER WARNUP pt Bello minim 20%.

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~``

 

Mie imi plac, se vad progresele. App, ms de avatarul ala.

 

 

Flory, nu baga in seama orice neanderthal(Bello)
Link to comment
Share on other sites

Prietene te fac praf in photoshop.

 

"prietene" dupa cum vezi nimeni nu te mai vrea , cum ai luat unban nu stiu , poate cand o sa inveti PS si nu o sa mai faci RIP o sa accept o provocare cu tine , pana atunci ciocu mic si gugal power.

Link to comment
Share on other sites

Florin imi cer scuze de off.....Baieti serios akm...aici nu esti chat... ;)... acesta este un topic cu creatile lui florin in caz ca nu vedeti... puteti sa comentati la pozele lui ... de bine sau de rau...dar nu sa face spam..aici :|..

Link to comment
Share on other sites

Si eu am crezut la inceput ca nu am nevoie de tutoriale.Dar dupa o luna fara tutoriale,am ramas la acelasi stagiu la care eram cand am inceput sa lucrez in PS.Cel mai bine e sa lucrezi cu tutorialele in fata.Asa am invatat eu.Daca crezi ca stii integrare,flow,depth,asortarea textului si elementele de baza in PS,atunci vei fi gata sa lucrezi fata tutoriale.Pana atunci mai ai de invatat.

 

Sper sa consideri parerea mea una buna.Nu am zis-o cu parere de rau.Am zis-o ca sa te ajut pe tine.

 

O seara buna

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.