Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[B-Zone TV] B-Zone RPG presentation


Rich
 Share

Recommended Posts

Titlul clipului: B-Zone RPG presentation

Gen: Prezentare.

Durata: 49 sec.

Data lansarii: 18/02/2012

Scurta prezentare: Prezentare B-Zone RPG.

Link catre clip :

Link to comment
Share on other sites

Efectele acelea de reluare pe care le-ai pus la sariturile peste pod mai trebuiau lucrate. Partial e ok filmuletul, e destul de scurt dar nu e nevoie de un filmulet de 5 minute in care se dezvolta aceiasi idee. Incearca sa lucrezi si prin Sony Vegas, citesti ceva tutoriale si inveti. O sa iasa mult mai bine filmuletele. kiu~

Link to comment
Share on other sites

Efectele acelea de reluare pe care le-ai pus la sariturile peste pod mai trebuiau lucrate. Partial e ok filmuletul, e destul de scurt dar nu e nevoie de un filmulet de 5 minute in care se dezvolta aceiasi idee. Incearca sa lucrezi si prin Sony Vegas, citesti ceva tutoriale si inveti. O sa iasa mult mai bine filmuletele. kiu~

Iti multumesc pentru sfaturi. La sariturile de pe pod n-am pus niciun efect, pur si simplu acori aveau lag. O sa incerc sa lucrez si in Sony Vegas cand v-oi avea timp.

Link to comment
Share on other sites

Ai descris serverul perfect.. lag infernal chiar si in pustietate , cand sunt waruri sau alte chestii , masinile sunt goale , lv este gol cu exceptia hq-urilor si civilii dm non-stop

nu este filmat pe rpg, ci pe movie

nu a fost lagul de la server , ci de la actori :))

Link to comment
Share on other sites

Ai descris serverul perfect.. lag infernal chiar si in pustietate , cand sunt waruri sau alte chestii , masinile sunt goale , lv este gol cu exceptia hq-urilor si civilii dm non-stop

Intradevar nu este nu stiu ce. Am taiat cateva scene pentru ca nu-mi placeau. O sa fac o alta prezentare mai lunga si o s-o postez.

Link to comment
Share on other sites

Ma sper sa nu te superi pe mine , doar dau 1 sfat ... dar parerea mea esta alta.

Nu prea e B-Zone presentation ... ca nu sunt multe locuri filmate s-au chesti , puteai sa ma astepti si sa faci ceva foarte deosebit.

Ori cum AI editat foarte bine , si iti dau 1+ de incurajare.

Link to comment
Share on other sites

Ma sper sa nu te superi pe mine , doar dau 1 sfat ... dar parerea mea esta alta.

Nu prea e B-Zone presentation ... ca nu sunt multe locuri filmate s-au chesti , puteai sa ma astepti si sa faci ceva foarte deosebit.

Ori cum AI editat foarte bine , si iti dau 1+ de incurajare.

Nu ma supar, ai dreptate. Am sters vreo 4 scene, trebuia sa le las. O sa incerc sa-l refac mai bine.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.