Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

The Paterno Family Presentation


MrYonutz
 Share

Recommended Posts

Titlul clipului: The Paterno Family Presentation

Gen:Prezentare, actiune

Durata:4 minute

Data lansarii:20.02

Scurta prezentare:Prezentarea familiei Paterno.

Link catre clip :

#Este primul meu film. Sunt deschis criticilor facute cu bun simt, si sugestiilor. Vizionare placuta.

##Multumesc tuturor celor care m-au ajutat la film. Se stiu ei, nu este nevoie sa ii scriu.

Edited by MrYonutz
Link to comment
Share on other sites

A iesit destul de bine pentru primul tau film. :)

Nu îmi place că ai pus melodia The Godfather(Nasu') ,nu că nu mi-ar plăcea,dar această melodie se potriveste mai mult familiei Corleone !

Oricum,Good job! :D

Edited by rizEaa
Link to comment
Share on other sites

Ai inceput pe calea cea buna. Fiind primul tau film nu trebuie neaparat sa fie o capodopera,insa a iesit destul de bine. Imi place ideea dezvoltata in filmulet. Usor usor incepi sa inveti si te vei descurca bine. Bafta!

Link to comment
Share on other sites

A iesit destul de bine pentru primul tau film. :)

Nu îmi place că ai pus melodia The Godfather(Nasu') ,nu că nu mi-ar plăcea,dar această melodie se potriveste mai mult familiei Corleone !

Oricum,Good job! :D

Mersi. Stiu de faza cu melodia, dar mi-a placut cum suna si cred ca se potriveste cu filmul...

Ai inceput pe calea cea buna. Fiind primul tau film nu trebuie neaparat sa fie o capodopera,insa a iesit destul de bine. Imi place ideea dezvoltata in filmulet. Usor usor incepi sa inveti si te vei descurca bine. Bafta!

Multumesc pentru aprecieri. Am vrut sa cuprinda si putina actiune, de aia l-am facut mai lung.

Ti-a iesit binisor pentru inceput. Dar, trebuia sa-l faci putin mai scurt. Oricum, iti voi da un plus pentru munca depusa.

Mersi. Am vrut sa cuprinda si putina actiune...

Frumos, dar ai cam batut campii, prin asta spun ca ai filmat mai un singur lucru in mai multe scene lungi (hq)

on intrebare as avea, cu ce ai editat?

Mersi. :)) Nu am vrut sa fie niste scene scurte... Am editat cu Movie Maker... :">

Link to comment
Share on other sites

Ti-a iesit binisor pentru inceput. Dar, trebuia sa-l faci putin mai scurt. Oricum, iti voi da un plus pentru munca depusa.

Este factiunea ta, clar ca e bine primit orice cadou :).

 

Ce pot sa spun, filmul este destul de bun, insa melodia nu se potriveste deloc cu mafia Paterno. As putea sa mai zic ca si S k y l l y ca scenele cu HQ-ul Paterno sunt foarte lungi si putin cam anoste... Ar fi fost mult mai frumos daca ai fi filmat din alta perspectiva, cum ar fi din fata HQ-ului (la intrare) si ai fi facut cateva miscari in plus, nu doar "straight line". Din nou, este un film destul de bun, si chiar mai astept filme din partea ta, de data aceasta editate in ceva mai bun decat Movie Maker. Daca gresesc, let me know :).

Link to comment
Share on other sites

Si ce legatura are asta cu modul in care a facut el filmul ? O_o

Era un quote... ce are legatura cu filmul este scris putin mai sus... in fine, era o gluma :), sper ca nu te-am ofensat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.