Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Propunere /wanted


Recommended Posts

Buna seara

Am o propunere legata de wanted list

Mereu cand vreau sa ma duc de exemplu dupa alex_mafya(am luat un nume la intamplare) si ALex este on, mereu /find ma duce la ALex.

Propun sa se adauge la /wanted si id-ul, ex: CrazyWolf(35), Vinnie(0), s.a.m.d.

Acest lucru se intampla si hitmanilor, asasinilor mafiilor s.a.m.d.

Astept parerile voastre

PRO/CONTRA

Link to comment
Share on other sites

Dar...Nu cumva ar fi mai ușor să dai /id [Numele Persoanei Respective] și să-i afli ID-ul?În acest fel, n-ar mai fi nevoie de schimbări în script.

În altă ordine de idei, dacă topic-ul cu propuneri este închis, propunerile din afara acestuia nu vor fi luate in seamă.

Link to comment
Share on other sites

Dar...Nu cumva ar fi mai ușor să dai /id [Numele Persoanei Respective] și să-i afli ID-ul?În acest fel, n-ar mai fi nevoie de schimbări în script.

În altă ordine de idei, dacă topic-ul cu propuneri este închis, propunerile din afara acestuia nu vor fi luate in seamă.

Phnatom, sa te uiti daca e ALex online(iti dau cel mai des exemplu) si daca dai /id alex......., imi da id-ul lui ALex

Am incercat ca daca mergea numai faceam aceasta propunere

Link to comment
Share on other sites

Ar fi intr-adevar o idee destul de buna, tuturor ni se intampla. Dar din pacate nu va fi luata in considerare daca e facuta aici. Ai putea incerca si cand se va redeschide topicul special pentru asta.

Link to comment
Share on other sites

Ar trebuii sa primsti warn up, dupa cum a spus Kip.

Puteai sa-i trimiti un PM lui Kelton cu situatia.

Sau daca Alex.BiBii este on si dai /id Alex ti-l da pe Bibii.. sau Cand vrei sa-l cauti pe The.MIst, ti-l arata pe The.Mister :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.