Jump to content

Tow Truck Company - Legende / Legends


uS DeviL
 Share

Recommended Posts

legendf.thumb.png.25a35a2b7b0251c159d5948a6c4880ce.png

  • Înainte de a posta în acest topic aveți obligația de a cunoaște Regulamentul Forumului.
  • În acest topic au dreptul de a posta toți membrii comunității.
  • În acest topic puteți să le transmiteți ceva foștilor și actualilor membri importanți ai facțiunii.
  • Aveți obligația de respecta modelul de postare și de a avea minim 10 cuvinte în post.
  • Pentru a fi trecut in topicul de legende trebuie sa fii petrecut cel putin 365 de zile (un an) in factiune fara sa o parasesti. La lideri se cumuleaza timpul ca membru + lider.
  • Liderii trebuie sa ceara acordul unui admin 4+ inainte sa modifice topicul.

 

Model de postare:

Nume:

Mesaj:

Alte precizari: 

 

 

uk32.png

Spoiler
  • Before you post in this topic you need to know Forum Rules.
  • In this topic can post all members of comunity.
  • In this topic you can send somthing good your ex or current important members of faction.
  • You have obligation to respect posting model and have minimum of 10 words in post.
  • If u want to be in this topic you need to have 365 days in faction without exit. At leaders will gather members days + leader days.
  • Leaders need to say at admin 4+ before edit this topic.
 
Posting model:
Name:
Mesages:
Other information:

 

 

Lideri Legende Tow Truck Company:

 

  • [F4L]balon
  • DeviL
  • Blue_BlooD
  • AlexXXXD
  • Aure.
  • Paul_ 
  • zEk0.

 

Legende Tow Truck Company:

  • Daniel.
  • Tiblerone
  • Ynna_Sweet
  • Antycus
  • Seepti
  • Jorge_Mendosa
  • Mihai
  • Xoomer
  • Alex[Z]
  • NortH.
  • Alexut
  • Ribe
  • Aleksandra
  • (A)
  • BAWGdahn
  • Sir.SunnY_Alee
  • DaDo
  • Ander.
  • DeiuS
  • Squiz.
  • Mr.ZEW
  • Vince.
  • Aqqua
  • _Denis_45
Edited by Kristi72
Update
Link to comment
Share on other sites

  • Nume: AnGeL.
  • Factiune: Civil
  • Mesajul tau: Ma simt onorat sa ma aflu pe aceasta lista . Tow Truck Company este si va ramane una dintre factiunile mele de suflet.Aici am invatat cum se joaca cu adevarat sa-mp,si tot aici am invatat ce este respectu'.Felicitari celor care au facut ceva pentru aceasta factiune minunata,si nu in ultimul rand felicitari DeviL & Taryd0n pentru munca depusa.

Link to comment
Share on other sites

  • Nume: [s4G]Speedy
  • Factiune: Tow Truck Company
  • Mesajul tau: Este o adevărată plăcere să văd care sunt oamenii ce-au pus bazele acestei minunate facţiuni din care astăzi fac parte, sper ca într-o zi şi numele meu să dăinuie pe acest perete.

Edited by S4GSpeeDy
Link to comment
Share on other sites

  • Nume: AndreyCiubotariu
  • Factiune: Tow Truck Company
  • Mesajul tau: Sper ca intro buna zi sa fiu si eu aici pe lista. Vreau sa va amintiti de mine cu zambetul pe buze. For ever TTC. Am facut si bune si rele pentru aceasta factiune:* ... Prima si ultima factiune a mea.. FCP xD

Link to comment
Share on other sites

  • Nume: BlackBoy
  • Factiune: Tow Truck Company
  • Mesajul tau: In primul rand ii felicit pe cei care au fost baza factiunii TTC.Ei au cladit aceasta factiune si au dus-o pe primele locuri si pentru asta jucatorii care sunt enumerati mai sus au tot respectul meu, deoarece i-au adus un renume foarte mare.

Link to comment
Share on other sites

  • Nume: cysy07
  • Factiune: Tow Truck Company
  • Mesajul tau: Inca de cand am inceput sa joc pe B-zone am vrut sa intru in aceasta factiune, dupa ce am incercat de mai multe ori si nu am reusit sa intru, nu am renuntat.Acum sunt aici si am un alt obiectiv de indeplinit: sa ajung pe aceasta lista. Feliciati tuturor care sunt pe aceasta lista.

Link to comment
Share on other sites

  • Nume: FuNN
  • Factiune: Tow Truck Company
  • Mesajul tau: In primul rand vreau sa ii felicit pe toti cei care au reusit sa ajunga pe aceasta lista, o lista plina de membrii care si'au dat silinta sa formeze din TTC o factiune unita, iar in al doilea rand vreau sa il felicit pe taryd0n pentru munca depusa ca si lider pentru aceasta factiune(primul meu lider,vei ramane cel mai bun).

Link to comment
Share on other sites

  • Nume: Falaus
  • Factiune: Tattaglia Family
  • Mesajul tau: Este o adevărată plăcere să văd care sunt oamenii ce-au pus bazele acestei minunate facţiuni din care astăzi fac parte, sper ca într-o zi şi numele meu să dăinuie pe acest perete.

Link to comment
Share on other sites

Nume: eFFFACER

Factiune:Civil

Mesajul tau: In primul rand vreau sa ii felicit pe toti membrii care se afla pe aceasta lista. Acesti membrii trebuie felicitati fiindca ei sunt cei care reprezinta aceasta factiune , ei sunt cei care au dat totul pentru TTC. Inca de la level 7 cand am intrat in TTC , mi-am dorit sa ma aflu pe aceasta lista. Am muncit din greu si am dat totul pentru aceasta factiune ! Cand va fii nevoie de mine , mereu voi revenii aici . Sunt mandru ca ma aflu si eu pe aceasta lista !

Link to comment
Share on other sites

Nick: DeviL

Facţiune: Civil

Mesaj: Vreau să felicit toţi Liderii care au fost după TohaNeaNu, inclusiv staff-ul acestora, pentru că au reparat şi au readus speranţa ca TTC să redevină facţiunea frumoasă care a fost pe vremea mea şi a lui Balon.

 

P.S.: Blue, vreau să te felicit pentru funcţie. Ai grijă de ea, deşi mulţi spun că este o facţiune "mică", are o istorie frumoasă şi specială. Este o facţiune mai specială decât cred unii. :)

 

SĂ FACI TREABĂ BUNĂ!

Edited by D e v i L
Link to comment
Share on other sites

Nume:DariusTM

Level:35

Mesaj:Felicitari tuturor,in special tie DeviL.

Link to comment
Share on other sites

Nume: Falaus

Level: 23

Mesaj: Felicitari tuturor care se afla pe aceasta lista, asta inseamna ca v-ati ocupat foarte bine de aceasta factiune. Blue_BlooD, vreau sa te felicit pentru functie pe care o ai, si sa faci o treaba buna in continuare.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.