Jump to content
uS DeviL

Tow Truck Company - Legende / Legends

Recommended Posts

Nume: TreFlaaA

Level: 34

Mesaj: Vreau sa ii felicit pe toti care se in aceasta lista, meritati sa fiti acolo.

Nume: Sour

Level: 47

Mesaj: Felicitari tuturor care va aflati pe aceasta lista . Ma bucur sa vad ca mai exista oameni care nu intra intr-o factiune doar sa aiba ceva in plus la CV !

Nick: [rTn]Pecos

Level: 25

Mesaj: Felicitari tuturor membrilor marcanti pentru aceasta factiune!

Au fost adăugați pe lista de legende Tow Truck Company: Ale., Ynna_Sweet, Costy33, Dark_darkness, Adrian_Smith, Cloud, Bojack, Andrey.

Nume: [RTS]RoberT.
Level: 60
Mesaj: Felicitari pentru munca depusa in aceasta factiune si ajutor pe care l-ati acordat.

Nume: ExpreS.xD

Level: 5
Mesaj: Vreau sa ii felicit pe toti playeri care se afla pe aceasta lista, care au ajutat aceasta factiune si care au vrut sa aduca factiunea pe primul loc. Sunteti si veti ramane nu numai legende ale acestei factiuni, ci se legende ale acestui server minunat. Felicitari si Sarbatori fericite alaturi de cei dragi!

Edited by E X P R E S xD

Nume : Freeq

Level : 10
Mesaj : Vreau sa ii felicit pe toti playeri care se afla pe aceasta lista. RESPECT!

Nume : Charls

Level : 9
Mesaj : Doresc prin cateva cuvinte sa le transmit felicitari,si respectul meu tuturor ce se afla pe aceasta lista,multi creezand ca e usor sa te afli pe lista legendelor la o factiune pasnica,doresc sa va corectez si sa va zic urmatoarea chestie: Cei care se afla pe aceasta lista,au facut ceva pentru aceasta factiune,nu ma refer la "donatii",ma refer la ajutorul dat liderilor de catre membrii ce se afla pe aceasta lista,ei au sprijinit liderii,sunt la fel de importanti ca si liderii pe aceasta lista.Iar liderii merita felicitati pentru ca au reusit sa organizeze aceasta factiune cu greu,nu este usor sa faci fata la 35 de persoane si sa te imparti la toti,ei merita aprecierile noastre cu adevarat,inca odata felictarii,cei care se afla in factiune in momentul actual sper sa ramaneti alaturi de noi.

Nume: RackeTzZz
Level: 37
Mesaj: Felicitari pentru munca depusa in aceasta factiune !

Nume: SPLAT
Level: 63
Mesaj: Felicitari tuturor ce se afla pe aceasta lista. Sper ca intr-o buna zi sa ajung si eu. Felicitari inca odata!

Nume: [OJ]Raw
Level: 40
Mesaj: Felicitari pentru munca depusa in aceasta factiune !

Nume: FreeS7yller
Level: 41

Edited by FreeS7yller1

Nume: Mafy
Level: 48

Nick: Harvey_Specter

Mesaj: Ştiu că au muncit foarte mult pentru a ajunge acolo şi vreau să le transmit sincere felicitări. Nu cred că ajungeau pe acea listă dacă frecau menta de pomană, merită toată stima mea şi a celorlalţi. Sper ca într-o bună zi să ajung şi eu acolo, dar sunt conştient că mai am mult de muncit. :)

Nume: Roshu
Level: 32
Mesaj: Va felicit pe toti care ati ajuns pe aceasta lista, ati daruit timp aceste-i factiuni in care eu nu am fost dar banuiesc ca este o adevarata familie. Respect!

Nume: Mr0ne[No.1]

Factiune: Verdant Family

Nume: Clique
Level: 2
Mesaj: Pe acea lista se afla toti membrii care s-au implicat cu adevarat si au pus suflet. Felicitari!

Nick: Aishwarya

Mesaj: Doresc să-i felicit pe toți cei prezenți în această listă, în special pe cei care au intrat recent, deoarece cu toții știm cât de greu este să ajungi o personalitate în ziua de astăzi - activitate, seriozitate, respect.

Nume: [uS]DemonRullz
Level: 32
Mesaj: Va felicit pe toti care ati ajuns pe aceasta lista, nu e usor sa ajungi "Legenda".

• Nume: [AIM]Dragos7198

• Factiune: Civil

Mesajul tau: Felicitari tuturor care se afla pe aceasta lista.

Nick: Her0

Factiune: Civilian

Mesaj: Congratulations to all on the list. hope one day i will part from this list :D

Nick: Antycus.

Factiune: Tow Truck Company.

Mesaj: Felicitari, va meritati toti locul pe lista legendelor, de la primul la ultimul! Sper ca intr-o buna zi voi ajunge si eu aici!