Jump to content

Discutii libere despre masini


MrYonutz
 Share

Recommended Posts

In ce consta acest topic?

Aici fiecare poate deschide un subiect despre care sa se discute. Spre exemplu posteaza o poza cu o masina si intreaba lumea ce parere are despre ea. Asta este doar un exemplu, puteti deschide nenumarate alte subiecte de discutie.

 

Regulament

Ca orice topic si acesta are un regulament.

  1. Aveti voie sa faceti maxim 3 posturi pe zi. (Daca moderatorii considera ca sunt prea multe/putine, pot edita aceasta regula.)
  2. Daca cineva cere o parere despre o anumita masina postati cu bun simt, corect gramatical. Posturile nu trebuie facute in bataie de joc, postati doar daca aveti ceva inteligent de zis despre subiectul respectiv.
  3. Fara posturi de genul: "Super tare", "$hUk@ra", etc.
  4. Fara dublu post.
  5. Fara insulte aduse asupra membrului care a dechis un subiect, adica fara posturi de genul: "Ce om ba. Cum sa zici ca masina aia e buna?". Fiecare are o parere proprie despre ceva, iar gusturile nu se discuta.
  6. Cine incalca regulile va fi sanctionat.

Incep eu.

Ce parere aveti despre vopseaua cromata? Mie unul nu prea imi place, nu da bine pe mai nicio masina si cred ceilalti participanti la trafic ar fi orbiti de "stralucirea" masinii.

Postez o poza ca sa va dati seama despre ce vorbesc.

Outsidex2.jpg

Link to comment
Share on other sites

O parere , ceva :-? ?

 

Chevrolet Camaro :X .

 

52gfoi.jpg

Puteai sa macar sa-ti dai cu parerea despre subiectul deschis de mine, nu doar sa faci +1. Si da si tu cateva date despre masina, nu doar pui o poza si "o parere?".

 

#Imi place cum arata, insa mai mult imi place vechiul Camaro. Nu prea prinde bine sa "readuci la viata" vechile masini. La pret este cat de cat ok pentru dotarile pe care le are.

Link to comment
Share on other sites

Imi cer scuze , de acum voi sti si scuze din nou ca nu am postat parerea despre masina ta, iar in legatura cu masina ta

este frumoasa , are un design frumos dar cum ai zis tu, culoarea straluceste foarte tare si ar putea orbi concurenti. Frumoasa oricum inafara de culoare.

Edited by Bullz
Daca mai faci posturi pentru +1, vei fi sanctionat. Take care.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.