Jump to content

[MAYOR] - Aplicaţii Primărie / Mayor Applications


Kelton
 Share

Recommended Posts

Nick: BaniMulti
Level: 118
Vârstă (reală): 21 de ani!
Sex (real): Masculin!
Vechime pe server: 25.02.2012 - Prezent!
RPG profil LinK:
BaniMulti.png

Ai mai avut aceasta functie? Nu am avut niciodata aceasta functie dar imi doresc tare mult sa fiu pus in ea.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Motivul principal este foarte simplu, imi doresc foarte mult sa ajut jucatorii, imi doresc sa ii invat cum sa fie disciplinati si cum sa se respecte intre ei.

Consider ca sunt un bun candidat deoarece am o varsta care ma face sa vad altfel lucrurile, sa privesc in ansamblu si sa vad ce le trebuie jucatorilor.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Programul meu este foarte simplu, foarte multe evenimente, tombole cu masini, taxa 1 $, ajutor financiar pentru jucatorii care au nevoie, sedinte cu publicul pentru a va asculta cererile, etc...

Sper ca o sa fiu luat in calcul pentru aceasta functie!

Link to comment
Share on other sites

Nick: Andrei[FaraoN]
Level: 37+
Vârstă (reală): 12
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: Un an şi jumătate (pe Andrei.BosS), aproape un an (pe Andrei[FaraoN])
Poză cu /stats:
http://i.imgur.com/7xsogyA.png
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Pentru a-mi continua munca începută aici. Vreau să ajut în continuare jucătorii care mi-au cerut să reaplic şi să îmi fac treaba cât mai bine. În luna iunie voi avea foarte mult timp liber, deoarece şcoala e cam gata şi o să prind şi o săptămână de vacanţă, deci nu se pune problema timpului. Bani am arhisuficienţi pentru acest mandat şi oricum probabil voi mai atrage sponsori, aşa că toate vor merge foarte bine.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Cu siguranţă jucătorii care au prins mandatele mele îmi cunosc programul oficial şi eventurile şi activităţile aferente acestuia. Totuşi, pentru cei care nu ştiu îl voi reposta:

LUNI - VINERI

15:00-17:00: Eventuri clasice
19:00-21:00: Eventuri clasice
20:00: Împărţirea taxei + event TRIVIA pentru jucătorii de nivel 3-7

21:00-22:00: Fun Hour


SÂMBĂTĂ
14:00: Olimpiadă între clanurile cu 50 sloturi (săptămâna 1), 25 sloturi (săptămâna 2), 15 sloturi (săptămâna 3), câştigătoare (săptămâna 4)
16:00-17:00: Târg auto

18:00: B-Zone Are Talent

20:00: Împărţirea taxei + event TRIVIA pentru jucătorii de nivel 3-7
20:30: Eventuri speciale

DUMINICĂ
15:00: Olimpiadă între facţiunile paşnice (săptămâna 1), ganguri (săptămâna 2), departamente + Hitmen (săptămâna 3), facţiunile câştigătoare (săptămâna 4)

17:00-18:00: Sprijin financiar pentru jucătorii de nivel 2-7

18:00-20:00: Eventuri clasice
20:00: Împărţirea taxei + event TRIVIA pentru jucătorii de nivel 3-7
20:30-21:30: Eventuri speciale
21:30-22:00: Discuţii libere cu primarul la Primărie, jucătorii îşi vor spune nemulţumirile şi vor pune întrebări primarului, vor face sugestii şi alte chestiuni de acest gen. Nemulţumirile vor fi analizate şi se va încerca eliminarea lor pe cât posibil.

Ce înseamnă event clasic?
Eventul clasic este unul cu prize 50.000$, dintre cele comune: LMS, LCS, Ruleta Rusească, Par / Impar, Simon spune, SMS, Primul cu /w, Protect the V.I.P, Primul cu kill, Primul cu G, Primul cu F, Paintball, Find & Bring, Race Arena etc.

Ce înseamnă Fun Hour?

Fun hour este acea oră în care toţi jucătorii sunt invitaţi să participe la o activitate distractivă, organizată de către primar.

După cum spuneam şi în topic, acest program nu este fix. Se pot adăuga activităţi / evenimente spontane şi, dacă este cazul, se pot amâna anumite activităţi. Pe finalul lunii iunie probabil programul va fi unul spontan, vine vara şi nu ai de unde să ştii când eşti plecat de acasă. Oricum, toate activităţile din Programul Oficial vor fi respectate.

În rest nu are rost să mai fac muncă de convingere, sigur v-aţi făcut o părere despre mine în urma mandatelor precedente şi nu are rost să stau să scriu pagini întregi cu ce vreau să fac sau nu, ştiţi exact ce mentalitate am şi cum gestionez activităţile Primăriei.

Dacă v-a plăcut de mine în mandatele mele şi doriţi să continuăm în aceeaşi notă şi în luna iunie, votaţi-mă! Înseamnă mult pentru mine să ştiu că jucătorii mi-au apreciat munca, mă simt bine să ştiu că măcar câţiva oameni au auzit de mine şi au rămas plăcut surprinşi de ceea ce am făcut. Am vrut să demonstrez că ce am zis înainte să fiu ales nu a fost o simplă vorbărie ci doar un preview a ceea ce se va întâmpla.

Dacă mă susţii şi în această campanie electorală te rog să apeşi butonul de mai jos (rep_up.png), ca să ştiu câţi susţinători am de această dată. Vă mulţumesc pentru popular (star_big.png)!

Link to comment
Share on other sites

Nick: BaniMulti
Level: 118
Vârstă (reală): 21 de ani!
Sex (real): Masculin!
Vechime pe server: 25.02.2012 - Prezent!
RPG profil LinK:
BaniMulti.png

Ai mai avut aceasta functie? Nu am avut niciodata aceasta functie dar imi doresc tare mult sa fiu pus in ea.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Motivul principal este foarte simplu, imi doresc foarte mult sa ajut jucatorii, imi doresc sa ii invat cum sa fie disciplinati si cum sa se respecte intre ei.

Consider ca sunt un bun candidat deoarece am o varsta care ma face sa vad altfel lucrurile, sa privesc in ansamblu si sa vad ce le trebuie jucatorilor.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Programul meu este foarte simplu, foarte multe evenimente, tombole cu masini, taxa 1 $, ajutor financiar pentru jucatorii care au nevoie, sedinte cu publicul pentru a va asculta cererile, etc...

Sper ca o sa fiu luat in calcul pentru aceasta functie!

Link to comment
Share on other sites

Candidatii vor fi: | The candidates will be:

SaRtOR

c0wS

Votul va avea loc astazi la ora 20:00

După ora 20:00 nu vreau să mai văd /ad-uri sau discuții pe /e despre campanie până în ultima săptămână a lunii viitoare, altfel veți fi puși pe lista neagră a evenimentelor.

 

Vote will be done today at 20:00 (server time)

After 20:00 I don't want to see more /ad's or talks on /e for campaign untill last week of next month, otherwise you will get blacklist at events.
Link to comment
Share on other sites

MQBSBRS.gif

Nick: c0wS
Level: 39

Age (real): 18
Gender(real): Male

How old are you on the server?: December 2010+
RPG profile link:
C0Ws.png

Did you been Mayor in the past?: Yes, 3 times.
The reason you want to become a Mayor:

I wasn't actually going to apply because I haven't been successful recently with this. But however, since it's from my second account, why not?

I will offer grand prizes in my Events, over 150 events or so on average per month and Kelton will help with special prizes too.

Tax will be $1 and hopefully the Level 2-7's will benefit a lot from the daily [/givetax] etc.

If you support me, feel free to +1 this application. Good luck to Sartor as well, as this is from my 2nd account it won't a difference if I lose.

For more Event information, click to my forum and explore:

forum.b-zone.ro/forum/3328-special-events-by-cows/


Remember cowS Mayor: Vote cowS to experience August with EPIC events and prizes!

Edited by cowS nWo
Link to comment
Share on other sites

6QzGqCW.gif

Nick: SaRtOR
Level: 62
Vârstă (reală): 19
Sex (real): Masculin (M)
Vechime pe server: Din data de 01.11.2014.
RPG profil LinK:https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/SaRtOR

Ai mai avut aceasta functie? Da, de cinci ori consecutiv.
Motivul pentru care doresc să fiu
Primar:

Principalul meu motiv este sa continui sa ajut jucatorii cu evenimente, sa-i ajut sa se acomodeze la inceput.

Alt motiv pentru care doresc sa redevin Mayor este pentru a imi continua munca inceputa acum cinci luni de zile.

Asa cum o spun de fiecare data cand aplic, functia de Mayor reprezinta o responsabilitate mare, de aceea le ofer jucatorilor fapte nu vorbe, asa cum ma facuto si pana acum, oferindu-le acestora 100 de evenimente lunar.

Pe scurt, doresc sa le ofer incepatorilor o sansa buna de a se distra alaturi de cei mai experimentati prin evenimentele mele.


Ce intenționez să fac pentru jucători:

Intentionez sa las taxa 1$ ca pana acum, pentru ca fiecarui jucator sa ii fie usor.

Sa organizez evenimente mai speciale, dar si cele clasice.

Cele clasice precum cele de tip SMS, Par / Impar, Mixt, Primul cu /w, primii la mine, primul cu G, Find & Bring, evenimente de tip Poveste" si nu in ultimul rand evenimentele STUNT

Evenimentele mai speciale precum cele de tip " Ratele & Vanatorii" , "Race", " Alba Neagra"

Interntionez sa-mi continui seria de ajutor financiar lunara, mai exact oferirea jucatorilor a 10.000$, incercand sa ajut cel putin 200 de persoane lunar.

Intentionez sa imi continui seria de licitatii pentru cei de nivel mic, mai exact achizitionarea unei masini din DS apoi oferind masina unui incepator.

Pe scurt, intentionez sa-mi continui munca si sa ajut jucatorii asa cum am facuto pana acum

Edited by AIM SaRtOR
Link to comment
Share on other sites

Candidatii vor fi: | The candidates will be:


SaRtOR


c0wS



Votul va avea loc astazi la ora 15:00 (ora serverului).


După ora 15:00 nu vreau să mai văd /ad-uri sau discuții pe /e despre campanie până în ultima săptămână a lunii viitoare, altfel veți fi puși pe lista neagră a evenimentelor.



Vote will be done today at 15:00 (server time).


After 15:00 I don't want to see more /ad's or talks on /e for campaign untill last week of next month, otherwise you will get blacklist at events.

Link to comment
Share on other sites

rSZQpOq.gif

Nick: SaRtOR
Level: 60
Vârstă (reală): 19
Sex (real): Masculin (M)
Vechime pe server: Din data de 01.11.2014
RPG profil LinK:
http://www.rpg.b-zon.../general/SaRtOR

Ai mai avut aceasta functie? Da, am detinut aceasta functie in ultimele 6 luni, mai exact pe Martie, Aprilie, Mai, Iunie, Iulie & August 2016.


Motivul pentru care doresc să fiu Primar:

Ei bine, principalul motiv este acela de a-mi continua munca inceputa acum 6 luni de zile

Doresc sa-mi continui mandatele de Mayor pentru a pastra in continuare taxa la 1$ pentru persoanele incepatoare si nu numai.

Ca Mayor in aceste luni de zile am incercat sa le ofer jucatorilor un mediu bun de activitate, in care sa se simta mai aproape de jucatorii experimentati, asa cum doresc sa o fac si acum.

Asa cum o spun de fiecare data cand aplic, functia de Mayor reprezinta o responsabilitate mare, de aceea le ofer jucatorilor fapte nu vorbe, asa cum ma facuto si pana acum, oferindu-le acestora 100 de evenimente lunar.

O alta intentie pe care doresc sa o pun in aplicare este aceea de a face saptamanal la primarie o serie de ajutor financiar pentru cei de nivel 2-15, asa cum urmeaza astazi.

Iar, nu in ultimul rand doresc sa organizez sedinte in primarie unde urmeaza sa ofer sfaturi jucatorilor ce se afla la inceput de drum.

Pe scurt, doresc sa le ofer incepatorilor o sansa buna de a se distra alaturi de cei mai experimentati prin evenimentele mele.

Ce intenționez să fac pentru jucători:

Asa cum am spus si mai sus daca o sa fiu ales pentru un al patrulea mandat planuiesc sa fac urmatoarele:

Mentinerea taxei de 1$ asa cum a fost si pe toate cele trei mandate ale mele.

Doresc sa ofer jucatorilor o maniera placuta in care sa-si desfasoara activitatea pe server prin evenimentele ce urmeaza prezentate mai jos.

Evenimentele in interioare inedite, asa cum o fac lunar la evenimente precum Deagle Master, Samurai of the Month, LMS, LCS, Ratele si vanatorii.

Evenimentele clasice, precum cele de tip SMS, Par / Impar, Mixt, Primul cu /w, primii la mine, primul cu G, Find & Bring, evenimente de tip Poveste" si nu in ultimul rand evenimentele STUNT

Continuarea evenimentelor de tip Alba Neagra runda care o introduceam in evenimente MIX sa se transforme in eveniment.

Intentionez ca pe data de 01.09.2016 sa revenim cu evenimentul Deagle Master, de aceasta data premiul este oferit cu ajutorul lui Kelton - Maverick SAU Monster.

Intentionez sa revin cu evenimentele dedicate incepatorilor ( cei de nivel 3-10 ) pentru a le oferi un start bun, drept premiul, o masina decenta pentru inceput ( de la Sunrise la Premier )

Intentionez sa le ofer acestora varietatea de evenimente specificate mai sus ca si in aceste 6 luni de zile.

Doresc sa-mi continui munca si sa aduc in plus mai multe taxe pentru acestia, aici ma refer la cei incepatori.

Pe scurt, doresc sa-mi continui munca.

Edited by AIM SaRtOR
Link to comment
Share on other sites

______________________

Nick: UltRaSs
Level: 69
Vârstă (reală): 16 ani si 11 luni
Sex (real): Masculin.
Vechime pe server: Un an si 10 luni.
RPG profil LinK:
https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/UltRaSs

Ai mai avut aceasta functie? Nu.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Vreau sa devin primar deoarece vreau sa ajut persoanele care sunt incepatoare si noi veniti pe server cu taxa 1$ si evenimente cu premii substantiale.
Ce intenționez să fac pentru jucători: O sa tin taxa la 1$ pe tot parcursul mandatului. O sa organizez cel ptutin 5-10 evenimente zilnice cu premii mari. O sa impart taxa de cat mai multe ori pe zi. O sa organizez evenimente din banii mei.


______________________

Edited by HG UltRaSs
Link to comment
Share on other sites

Retrag


Edited by HeatoN cu Punct
Link to comment
Share on other sites

Nick: Day
Level: 30

Age (real): 19
Gender(real): Male

How old are you on the server?: Join Date :
10.11.2015
RPG profile link: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/day

Did you been Mayor in the past?: No . mayor is my last station
The reason you want to become a Mayor:

The reason you want to become a Mayor: I would like to become mayor to ensure that the civilians and other members of the community are safe and enjoying their time in b-zone. I will always do events with the governors announcement command and i will always donate money to the city hall to give out the money. I might put a rotor so every Sunday all players level 1-7 would receive 50,000. I would love to do events with all the other players and i would help anyone who calls me. I would keep my phone on all the time so if anyone needs help i will help. Also i will do parades and parties in the streets and i will allow everyone to enjoy time with the tax at $100.
What I intend to do for other players.: I will do events every weekend and do [/sms Tank] events. The prize would be $100,000 and i will allow the new leveled people to come too. Also i will help any player who needs help in their time.

Peccary most important thing I need to do next month is to acquire this function as this month will be my last month RPG1 B-zone server! I want to be remembered as a man who has contributed to many more, I want to get my full attention and energy to this position have fun together this month and live unforgettable moments. I want to work together (and I players Server) to raise the level of fun, diversity and quality of the server. I want to be a big family and I assure you that I will be very close to you (players) to help you with everything they can and will listen to all the problems and solve them if I consists of power! I made a few plans in the event that will give me confidence and honor to be mayor you for the next 28 days and below we have tried to present them somewhat but these plans are just a way for me to approach you and communicate together have fun together and create beautiful memories together.

What I intend to do for the players:
The fee will be set on $ 1 per entire duration.
Meeting with the public every 3-4 days [MAX] to discuss ideas, proposals or issues that can improve the situation and any server! And I in my turn I have to submit personal leadership or I'll figure if I do that consists of power. I want to be close to you, be it how you like and you petrecti server time during my mandate to be the most pleasant time for yourself.

What I intend to do for other players.: Keep the player count at 1000/1000, and will organize big Events such as: Deagle, LMS, Simon spune, Primul la mine, Primul cu [/w],

Edited by newtank
Link to comment
Share on other sites

Nick: Andrew_Ruske

Level: 20

Vârstă (reală): Am 16 ani.

Sex (real): Masculin

Vechime pe server: Joc pe acest server de 4 ani.

RPG profil LinK: Andrew_Ruske.png

Ai mai avut aceasta functie? Nu, nu am mai avut aceasta functie pana acum.

Motivul pentru care doresc să fiu Primar:

Eu as vrea sa fac cateva schimbari in functia de primar. Deja ne-am obisnuit ca mereu sa avem aceeasi primari, dar de ce sa nu mai incercam ceva nou? Eu, spre exemplu, mi-am dorit mereu sa devin primar, iar cu siguranta mai sunt si altii ca mine. Putem iesi din anonimat si sa avem si noi dreptul la opinia publica si, de asemenea, sa luptam pentru un viitor mai bun.

Consider ca am o gandire foarte matura si realista; si ca pot sa fac niste schimbari care sa ajute toti cetatenii. Eu tot am de gand sa fac, nu o fac pentru mine, o fac pentru voi. Desigur, nu sunt eu prea cunoscut pe server, dar fac promisiunea ca voi ajuta mult la dezvoltarea economiei si a societatii. Sunt un tip simplu, care doreste libertatea tuturor de exprimare. Imi place sa fiu modest si sa fiu un bun lider pentru cei din jur.

Ce intenționez să fac pentru jucători:

Doresc sa fac din San Andreas un loc mai bun pentru jucatori. Doresc sa ajut atat cei incepatori cu donatii, cat si pe cei mai avansati. De asemenea vreau sa programez mereu intalniri cu cetatenii in care fiecare sa-si spuna opinia, pentru ca are acest drept si sa incercam sa rezolvam problemele. Micsorez taxele si impozitele. Doresc sa fac cat mai multe event-uri si petreceri. Dupa cum am spus si in randurile anterioare, chiar voi lupta pentru dezvoltarea economiei si a societatii. Voi sta cu fiecare persoana care are ceva sa-mi spuna si voi ajuta.

Va multumesc pentru timpul acordat citirii aceastei aplicatii. Votati daca doriti un nou inceput, o noua gandire, o noua inovatie!!

Link to comment
Share on other sites

Nick: .iHarD.
Level: 25
Vârstă (reală): 16 Ani
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: Aproape 3 ani pe diferite conturi.
RPG profil LinK:
.iHaRd..png

Ai mai avut aceasta functie? Nu am mai avut, insa stiu cum e.
Motivul pentru care doresc să fiu
Primar: Vreau sa fiu primar deoarece simt ca am vechimea necesara pe comunitate, imi place sa fac evenimente, mi-a placut ce am vazut in munca lui SaRtOR si as vrea sa fac ceea ce a facut si continua sa faca, aplic aici cu speranta ca odata si odata poate exista o sansa, eu imi doresc asta. Vreau sa fiu Primarul comunitatii pentru ca multi ma cunosc si voi face numai evenimente cu ajutor pentru playeri, voi ajuta playerii cu nivel mic, imi place asta. Vreau sa fac o munca pentru intreaga comunitate, credeti-ma.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Sa ii ajut este pe primul plan iar apoi sa ii fac sa se si distreze, sa ii fac mandrii de comunitatea pe care joaca. Vreau sa ajut playerii cum pot si eu...

Tin sa mentionez ca am un Faction Log frumos si cred ca e bine, imi pare rau doar de orele jucate pe acest cont.

Edited by AT i H a r D
Link to comment
Share on other sites

Nick: .TheVirus
Level: 30
Vârstă (reală): 15 ani.
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 1 an
RPG profil LinK:
.TheVirus.png

Ai mai avut aceasta functie?: Nu, dar as vrea sa incerc.
Motivul pentru care doresc să fiu
Primar: Vreau sa imi incerc norocu am incercat sa ma remarc pe server si sa devin populat. Vreau sa fac eventuri zilnice si sa ajut jucatorii de nivel 1-7.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Taxe mici si eventuri mari.

Link to comment
Share on other sites

  • Johnny unlocked this topic
  • Johnny locked this topic
  • Johnny unlocked and locked this topic
  • Johnny unpinned, pinned and unlocked this topic
  • TIBERIU ToV unpinned this topic
  • D r e e W pinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.