Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[MAYOR] - Aplicaţii Primărie / Mayor Applications


Kelton
 Share

Recommended Posts

Nick: H3R01N@
Level: 71
Vârstă (reală): 24
Sex (real): Feminin
Vechime pe server: 3 ani
RPG profil LinK:
https://www.rpg.b-zone.ro/account/general

Ai mai avut aceasta functie? Nu nu am mai avut
Motivul pentru care doresc să fiu
Primar: Doresc sa fiu primar ,pentru a ajuta cu cat de mult pot cu multe eventuri, taxe mici si multe alte surprize,plus multe taxe pe zi.
Ce intenționez să fac pentru jucători:Intentionez sa fac multe eventuri,sa ajut playeri cu lvl 2-7 cu bani,taxa sa fie mica, plus vreau sa ajut playeri incepatori cu multe sfaturi si de a ii pregati sa intre o intr-o factinune unde sa isi faca un rost pe acest servar.Sa nu uitam ca multi sau imbogatit pe spinarea altora fara sa miste un deget.Eu la randu meu am fost tepuita de multe ori dar am mers mai departe si muncind sa imi recastig bani,asa la randul meu vreau sa ii ajut pe playeri care sunt incepatori cu bani,cu masini.

Nu vreau sa scriu prea multe aici ,am multe idei in cap in care vreau sa le aplic chiar daca voi ramane fara bani macar sa stiu ca am ajutat pe cineva.Stiti vorba RAI DIN RAI SE FACE DAR.

HAIDETI SA FIE SI O FEMEIE LA PUTERE NU NUMAI BARBATI.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Leomatyx.
Level: 30
Vârstă (reală): 14
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 1 an jumate
RPG profil LinK:

Leomatyx..png

Ai mai avut aceasta functie?: Nu
Motivul pentru care doresc să fiu
Primar:

Eu as vrea sa fac cateva schimbari in functia de primar. Deja ne-am obisnuit ca mereu sa avem aceeasi primari, dar de ce sa nu mai incercam ceva nou Eu, spre exemplu, mi-am dorit mereu sa devin primar, iar cu siguranta mai sunt si altii ca mine. Putem iesi din anonimat si sa avem si noi dreptul la opinia publica si, de asemenea, sa luptam pentru un viitor mai bun.

Consider ca am o gandire foarte matura si realista; si ca pot sa fac niste schimbari care sa ajute toti cetatenii. Eu tot am de gand sa fac, nu o fac pentru mine, o fac pentru voi. Desigur, nu sunt eu prea cunoscut pe server, dar fac promisiunea ca voi ajuta mult la dezvoltarea economiei si a societatii. Sunt un tip simplu, care doreste libertatea tuturor de exprimare. Imi place sa fiu modest si sa fiu un bun lider pentru cei din jur.

Ce intenționez să fac pentru jucători:

Doresc sa fac din San Andreas un loc mai bun pentru jucatori. Doresc sa ajut atat cei incepatori cu donatii, cat si pe cei mai avansati. De asemenea vreau sa programez mereu intalniri cu cetatenii in care fiecare sa-si spuna opinia, pentru ca are acest drept si sa incercam sa rezolvam problemele. Micsorez taxele si impozitele. Doresc sa fac cat mai multe event-uri si petreceri. Dupa cum am spus si in randurile anterioare, chiar voi lupta pentru dezvoltarea economiei si a societatii. Voi sta cu fiecare persoana care are ceva sa-mi spuna si voi ajuta.

Va multumesc pentru timpul acordat citirii aceastei aplicatii. Votati daca doriti un nou inceput, o noua gandire, o noua inovatie!!

P.S: Am pus RPG Bar, deoarece cand dadeam pe RPG Link te ducea pe alt cont.

Edited by Victory Leomatyx
Link to comment
Share on other sites

 

Nick: Leomatyx.

Level: 30

Vârstă (reală): 14

Sex (real): Masculin

Vechime pe server: 1 an jumate

RPG profil LinK:

Leomatyx..png

Ai mai avut aceasta functie?: Nu

Motivul pentru care doresc să fiu Primar:

Eu as vrea sa fac cateva schimbari in functia de primar. Deja ne-am obisnuit ca mereu sa avem aceeasi primari, dar de ce sa nu mai incercam ceva nou Eu, spre exemplu, mi-am dorit mereu sa devin primar, iar cu siguranta mai sunt si altii ca mine. Putem iesi din anonimat si sa avem si noi dreptul la opinia publica si, de asemenea, sa luptam pentru un viitor mai bun.

Consider ca am o gandire foarte matura si realista; si ca pot sa fac niste schimbari care sa ajute toti cetatenii. Eu tot am de gand sa fac, nu o fac pentru mine, o fac pentru voi. Desigur, nu sunt eu prea cunoscut pe server, dar fac promisiunea ca voi ajuta mult la dezvoltarea economiei si a societatii. Sunt un tip simplu, care doreste libertatea tuturor de exprimare. Imi place sa fiu modest si sa fiu un bun lider pentru cei din jur.

Ce intenționez să fac pentru jucători:

Doresc sa fac din San Andreas un loc mai bun pentru jucatori. Doresc sa ajut atat cei incepatori cu donatii, cat si pe cei mai avansati. De asemenea vreau sa programez mereu intalniri cu cetatenii in care fiecare sa-si spuna opinia, pentru ca are acest drept si sa incercam sa rezolvam problemele. Micsorez taxele si impozitele. Doresc sa fac cat mai multe event-uri si petreceri. Dupa cum am spus si in randurile anterioare, chiar voi lupta pentru dezvoltarea economiei si a societatii. Voi sta cu fiecare persoana care are ceva sa-mi spuna si voi ajuta.

Va multumesc pentru timpul acordat citirii aceastei aplicatii. Votati daca doriti un nou inceput, o noua gandire, o noua inovatie!!

P.S: Am pus RPG Bar, deoarece cand dadeam pe RPG Link te ducea pe alt cont.

 

Am retras aplicatie, nu mergea butonul Edit.

Link to comment
Share on other sites

wTTFj1T.png

Nick:

xTm.

Level:

63.


Vârstă (reală):

17 ani.


Sex (real):

Masculin.


Vechime pe server:

Active pe acest server de circa 4 ani.


RPG profil LinK:

Click

Ai mai avut aceasta functie?

Nu, nu am mai avut aceasta functie, pe acest server*.


Motivul pentru care doresc să fiu Primar:

Doresc sa devin primar pentru o mai buna desfasurare a serverului. In ce consta aceasta "mai buna desfasurare"?

Am sa incerc sa fiu un exemplu cat se poate de pozivitiv pentru incepatorii acestui server, am sa incerc sa le raspund intrebarilor pe care mi le adreseaza si sa le organizez o multime de evenimente, ce ii vor scoate din monotonia contiuna.

Fiind un fost lider consider ca am experienta necesara interactionarii cu playeri, stiu sa ii respect si stiu sa ma fac respectat.

Vreau sa le ofer noilor jucatori un start financiar bun pe acest server, vreau sa ii ajut sa se integreze printre playerii experimentati ai acestui server.

Ce intenționez să fac pentru jucători:

Nu o sa promit toate prostiile posibile cum ar fi bani, o viata ca in rai sau alte nimicuri. Doresc sa suprind in momentul in care voi avea aceasta oportunitate si sa dovedesc ca nu voi dezamagi asa cum nu am dezamagit nici pana acum fata de privilegiul de care am avut parte. O zi buna!

Edited by DarK4MooN
Link to comment
Share on other sites

Application for Mayor RPG1: February 2017

wqZ8MSn.gif

Nick: Monster
Level: 67

Age(Real): 19
Gender(real): Male

How old are you on the Server: About 2 Years

RPG profile link: MonSter.png

Have you ever Been Mayor: No

The reason you want to become a Mayor: I will try to keep the server at 1000/1000 all the time and make daily events with the players. I will also include many un-noticed Foreigners into the community and help them make new friends. I will make the following events at least every day, prize 50,000$+

*Duels

*Simon spune

*Trivia

*Par/Impar

*LMS

*LCS

*Guess The Corner

and more!

What I intend to do for other players.: Keep the tax low at working hours to avoid hidden costs and make sure all players have a great time.

Edited by Agent South MonSter
Link to comment
Share on other sites

Nick: CryTek.
Level: 86
Vârstă (reală): 21
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 7 Ani
RPG profil LinK:

CryTek..png

Ai mai avut aceasta functie?: Nu
Motivul pentru care doresc să fiu Primar:

Consider ca am capatat experienta deplina, aceasta functie mi se potriveste si stiu sa ma impun in fata playerilor, cred ca acesta este atuul fiecarui primar.
Ce intenționez să fac pentru jucători: . Incerc sa arat playerilor mici de level calea buna, sa le explic ce este bine sa faca si ce nu.
Incerc sa ii sfatuiesc cum sa castige si ei bani, sa le explic regulamentul, sa le dau dovezi concrete ce se intampla daca incalci regulamentul. .
Incerc sa ii conving pe playeri ca acest server este foarte placut si merita sa ramana. . Ii voi ajuta cu bani din propriul buzunar.
Voi strange fonduri pentru cei sarmani, nimeni nu va fi ocolit.
Voi face eventuri frumose,distractive si interesante poate si un pic de cultura generala cu anumite premii de ex: ( sume frumusele de $, masini,) .
Premile vor fi pe masura, va vor astepta multe surprize . .
O sa fac un program iar la anumite ore sa primesc playerii la primarie pentru a le asculta cele mai mari probleme si sa ii ajut in rezolvarea lor. .
Taxa o sa fie minima va garantez. .
Toti veti avea de castigat in mod egal, imi voi dedica tot mandatul meu voua pentru un trai mai decent . .
Nu va voi dezamagi, multumesc tuturor pentru fiecare vot accordat.
Edited by CryTek
Link to comment
Share on other sites

RO:
Candidații care se vor afla pe lista de vot pentru funcția de primar al lunii februarie vor fi: OldNab; SaRtOR; MonSter.
Votul va avea loc in aceasta seara la ora 20:00.
Succes!

ENG:
The candidates who will be on the vote list for the mayor of the february will be:
OldNab; SaRtOR; MonSter.

The vote will be tonight at 20:00.
Good luck!

Edited by Johnny
Link to comment
Share on other sites

Nick: [R]obert

Level: 73+
Vârstă (reală): 20 ani.
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: Joc din 2014 pe acest server
Poză cu /stats:
http://imgur.com/a/GVF5V /

Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Sa ajut persoanele ce se afla la inceput de drum cu evenimente ce contin premii mari de pana la 1.000.000$, sa ofer sprijin financiar si sa ajut persoanele cu sfaturi si cu orice ar mai avea nevoie.
Ce intenționez să fac pentru jucători:: Doresc sa tin taxa cat mai mica si sa fac cat mai multe evenimente interactive si distractive cu premii mari, si sa fiu cat mai activ.

 

[R]obert.png

 

Edited by OG Robert
Link to comment
Share on other sites

Nick: SaRtOR
Level: 73
Vârstă (reală): 19
Sex (real):M
Vechime pe server:Din data de 01.11.2014 pana in prezent.
RPG profil LinK:https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/SaRtOR

Ai mai avut aceasta functie? Da, de 9 ori pana acum

Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Ei bine, principalul motiv este acela de a avea parte de inca o luna plina de evenimente in luna ce urmeaza sa vina.

Doresc sa redevin Mayor deoarece am fost cel mai longeviv din istoria B-Zone, acest lucru arata ca am fost dorit de jucatorii serverului RPG1, am fost incurajat de acestia sa reaplic acum, in 2017.

Pe scurt, doresc sa redevin Mayor pentru a mentina taxa setata la 1$ pentru a ajuta persoanele incepatoare, taxe zilnice asa cum au fost si in cele 8 luni, chiar si cate 5 taxe impartite pe zi.

Ce intenționez să fac pentru jucători:

Ei bine, asa cum am facut in cele 9 luni de zile, doresc sa le readuc jucatorilor 100 de evenimente lunar, pentru a beneficia toata lumea de o sansa la un premiu ales de noi, cei din echipa organizatorilor speciali de evenimente.

Intentionez sa le readuc acum, imrepuna cu Robii. si Florea evenimentul Deagle Master, cel mai mare eveniment organizat de mine ca Mayor, pentru cei din factiuni, dar si pentru civili.

Doresc sa readuc evenimente vechi, ce au fost uitate in ultimele luni de jucatorii nostri, mai exact " Ratele&Vanatorii ", "Simon Spune" si evenimentele de tip " Mixt " organizat de mine cand am fost Mayor.

Vreau sa readuc topicul pentru interviuri, inceput de Wizzle si continuat de mine la adevarata lui valoare, cu interviuri noi alaturi de persoanele ce se pot considera exemple pentru jucatori.

Acum, ca eu impreuna cu Robii ne ocupam de evenimentele speciale, organizate in trecut de cowS, o sa aducem mai multe evenimente bune jucatorilor, nu doar evenimente tipice, ce contin doar o suma de bani in joc.

Urmeaza ca impreuna cu persoanele vechi ce m-au ajutat la inceput sa organizam iar ajutorul financiar lunar pentru incepatori, ajutor financiar de care s-au bucurat peste 800 de jucatori in ultimele 2 luni de mandat.

Urmeaza ca impreuna cu acordul detinatorilor de radio sa readucem acele promovari pe mesajul global [/gov] pentru acestia, exact ca in ultimele luni de mandat, repet, daca acestia sunt de acord.

Nu o sa va fac un plan al evenimentelor aici, deoarece majoritatea ma stiti spontan, nu stau dupa o lista, o sa aveti parte de evenimente noi in fiecare zi, asa cum a fost si atunci.

Edited by AIM SaRtOR
Link to comment
Share on other sites

Nick: Titu.
Level: 55
Vârstă (reală): 16
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: Din Octombrie 2012 joc pe acest server.
RPG profil LinK:
"https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Titu."

Ai mai avut aceasta functie? Nu
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Imi place sa incerc lucrurii noi, pe acest server am obtinut tot ce mi-am dorit de la functii, bani, masini etc etc. Am ajuns la un moment de apogeu in care toate aceste lucrurii au devenit banale pentru mine. Tot ce imi doresc in momentul de fata este sa ma implic foarte mult in event-urile pentru incepatorii, vreau sa ma axez pe chestia asta pentru ca stim cu este sa fii "incepator" pe un server RPG. Doresc sa obtin aceasta functie pentru a ajuta incepatorii, pentru a organiza event-uri speciale impreuna cu staff-ul, pentru a deschide diferite fundatii pentru incepatorii si multe altele.
Ce intenționez să fac pentru jucători:

Am in plan foarte multe lucrurii pe care o sa le pun in aplicare daca obtin aceasta functie.

-Taxa 1$ pe tot parcursul mandatului

-Impartirea taxei pentru playerii de level 2-7 de 4 ori pe zi.

-Organizarea evenimentelor:

Last Man Standing

Par % Impar

Deagle

Find & Brind

Mixt

Last Car Standing

(tin sa precizez ca toate aceste evenimente or sa fie organizate in interioare speciale)

- Doresc sa fac o fundatie de ajutor financiar pentru playerii de level 2-7 (bani pentru: level/licente)

Acestea sunt doar o parte din activitatile pe care o sa le organizez.

Edited by Titu
Link to comment
Share on other sites

Nick: WiSsh

Level: 125

Vârstă (reală): 20 ani.

Sex (real): Masculin

Vechime pe server: Joc din 2009

Poză cu /stats: http://imgur.com/a/fBqLV

Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Cred ca a venit si randul meu sa conduc aceasta factiune dupa tot ajutorul care l-am oferit acestei comunitati si sa-mi impart toata averea intr-o luna, detin inca 300.000.000$ pe alte 2 conturi, doua business-uri si doua case care vor intra in evenimente pentru factiuni, cred ca am destula experienta sa duc cu brio un mandat de succes plin de evenimente vad ca in ultima vreme nu s-a mai implicat nimeni cum trebuie de aceasta functie de mayor, cam majoritatea au avut nevoie de log. Nu vreau ca sa-mi ramana toti banii acestia pe cont asa ca vreau sa ii impart comunitatii, nu am de gand sa particip si urmatorul mandat daca il voi castiga pe asta deoarece timpul nu imi permite, asa ca vreau sa dau tot intr-o luna

Ce intenționez să fac pentru jucători::Nu am cum sa va promit ca fac marea cu sarea, doar o sa fac eventimente cu sume destul de ridicate de bani, o sa ajut cu sfarturi legate de joc, o sa ofer niste bonusuri la fiecare factiune in parte.

Edited by Eu sunt WiSsh din Moldova
Link to comment
Share on other sites

Nick: No_Stress

Level:50+
Vârstă (reală): 17 ani.
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: Joc din 2014 pe acest server

Poză cu /stats: http://imgur.com/a/VJWq9

Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Vreau sa devin primar deoarece : cred ca am vechimea necesara si experienta pe acest server , vreau sa ajut si eu incepatorii cu ceea ce pot adica cu o suma de bani , sa fac event in scopuri caritabile , sa fiu acolo unde este nevoie de ajutor , sa las o impresie foarte buna acestei comunitati cu un tip asa capabil ca mine , cam atat , multumesc frumos !

Edited by No Stress
Link to comment
Share on other sites

Nick: S.VLAD
Level: 46

Vârstă (reală): 21
Sex (real): Masculin.
Vechime pe server: 4 ani !
RPG profil LinK: [/url]">http://
S.VLAD.png

Ai mai avut aceasta functie? Nu.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Am vazut ca iti dau astia masina daca esti primar. Poate primesc si eu !
Ce intenționez să fac pentru jucători:

Pe fete le voi trimite la puff.

Voi asfalta !

Voi face gradinite !

Si daca ies primar, fac un concert !

Johnny, sper sa ma pui pe lista, jucatori ma vor vota !

Edited by SVlad
Link to comment
Share on other sites

RO:
Candidații care se vor afla pe lista de vot pentru funcția de primar al lunii martie vor fi: [R]obert, SaRtOR.
Votul va avea loc in data de 28 februarie in intervalul orar 12:00-18:00.
Votul se va face printr-un sondaj de opinie organizat pe website. Puteti vota favoritul aici:
https://www.rpg.b-zone.ro/players/poll/1
Succes!

ENG:
The candidates who will be on the vote list for the mayor of march will be:
[R]obert, SaRtOR.
The vote will be on 28 february between hours 12:00-18:00.
The vote will be made with a poll/survey on website. You can vote here:
https://www.rpg.b-zone.ro/players/poll/1
Good luck!

Link to comment
Share on other sites

Nick: Strandy
Level:63
Vârstă (reală):19
Sex (real):Masculin
Vechime pe server: 02.07.2010 pana in prezent
RPG profil LinK:Strandy.png

Ai mai avut aceasta functie?Da pe alt cont.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar:Vreau să preiau ceea ce a făcut Sartor să fac o distractie cotinuă a playerilor+ sa ajut la cine îmi cere ajutorul.
Ce intenționez să fac pentru jucători:Doresc să readuc niște proiecte noi / care au fost cum ar fi: Zombie Attack/ B-zone are Talent să adaug din nou Târgul Auto + O să pun taxa de 1$ mai vreau să premiez jucători din fiecare lună care a oferit un ajutor la un player mic sau la cineva cu sfat-uri/ bani.

Evenimente clasice/ Trivia cum am făcut luna asta si să premiez cel mai activ jucator + playerii cu o vechime mare pe server care au realizat ceva.

M-am mai gandit să adaug evenimente cu gold gen LMS 200 gold din bani mei proprii sau dacă ma ajută kelton dar cred că voi da de la mine.

Cam atât mă gândesc pe moment o să vedeți mai multe dacă voi iesi primar. Aici am niște evenimente făcute de mine in această lună. http://imgur.com/a/fJIh3

Edited by Strandy09
Link to comment
Share on other sites

Va rugam sa respectati modelul aplicatiei postat pe prima pagina de la aceasta sectiune (postul lui Kelton). Cine nu respecta acest model va fi automat exclus.

Pentru a candida pentru postul de Primar B-Zone vă rugăm să folosiți următorul formular:

______________________

Nick:
Level:
Vârstă (reală):
Sex (real):
Vechime pe server:
RPG profil LinK:

Ai mai avut aceasta functie?
Motivul pentru care doresc să fiu
Primar:
Ce intenționez să fac pentru jucători:


______________________


Link to comment
Share on other sites

Nick: Nizza.
Level: 40
Vârstă (reală): 16 ani.
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: De pe
28.05.2011 pana in prezent.
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Nizza.

Ai mai avut aceasta functie?: Nu, nu am mai avut aceasta functie.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Am observat că în ultima vreme nu prea şi-au dat interesul doi primari consacraţi, aşa că m-am decis, fiindcă m-am plictisit de alte jocuri şi fiindcă am un buget destul de mare şi pot face rost lejer de alte zeci. Lăsând la o parte această modestie ironică, îmi e dor de momentele amuzante petrecute alături de voi, iar noul sistem de evenimente îmi sare foarte mult în ajutor pentru a pune în practică noi evenimente! Am o minte foarte inventivă şi promit să vă distraţi. Ca să dovedesc că eu nu dau doar din gură, o să fac 20 de evenimente care vor valora în total 1.500.000$-2.000.000$ până la alegeri. Sper să ne distrăm împreună şi după alegeri!
Ce intenționez să fac pentru jucători:
1)Taxa sa fie tinuta impermanenta la 1$.

2)In fiecare zii voi impartii taxa de cel putin 5 ori jucatorilor online cu level cuprins intre 2 - 7.

3)Voi face eventuri speciale pentru jucatori de lvl 2 - 15 precum: /SMS , Trivia.

4)Eventuri speciale in mapele cu interior unic (Last Car Standing, Last Man Standing, X/O, Paintball, Race, GunGame, WarArena si etc).

5)Eventuri zilnice precum: Find & Bring , Primul cu /w , Primul la mine, Stunt cu diferite vehicule/autovehicule, /SMS, Trivia.

6)In fiecare Duminica doresc sa organizez un Sprijin Financiar pentru toti jucatori cu nivele cuprinse intre 2 - 25.

7)In fiecare Sambata si Duminica seara dupa ora 20:00 (ora server-ului) voi invita toti jucatori in fata primariei pentru a discuta despre problemele lor si ce isi doresc ei sa schimbam.

8)Cu ajutorul celor din Staff, voi dona pentru a face eventuri ce vor consta in GOLD, Hidden, Change Nickname, Clear FP, ClearWarn, si cam tot ce gasiti in shop.

De asemenea mi-am stabilit un program de evenimente in caz de ies Mayor. Programul este mai jos:
LUNI - VINERI
20:00-21:00: Eventuri clasice
21:00-21:30: Împărţirea taxei + event TRIVIA pentru jucătorii de nivel 3-7
21:30-22:30: Fun Hour
22:30-02:00: Eventuri clasice

SÂMBĂTĂ
16:00: Olimpiadă între clanurile cu 50 sloturi (săptămâna 1), 25 sloturi (săptămâna 2), 15 sloturi (săptămâna 3), câştigătoare (săptămâna 4)
19:00-20:00: Târg auto
20:00: Împărţirea taxei + event TRIVIA pentru jucătorii de nivel 3-7
20:30-02:00: Eventuri speciale

DUMINICĂ
13:00: Olimpiadă între facţiunile paşnice (săptămâna 1), ganguri (săptămâna 2), departamente + Hitmen (săptămâna 3), facţiunile câştigătoare (săptămâna 4)
17:00-18:00: Sprijin financiar pentru jucătorii de nivel 2-7
18:00-20:00: Eventuri clasice
20:00: Împărţirea taxei + event TRIVIA pentru jucătorii de nivel 3-7
20:30-21:00: Discuţii libere cu primarul la Primărie, jucătorii îşi vor spune nemulţumirile şi vor pune întrebări primarului, vor face sugestii şi alte chestiuni de acest gen. Nemulţumirile vor fi analizate şi se va încerca eliminarea lor pe cât posibil.
21:00-02:00: Eventuri speciale

Ce înseamnă event clasic?
Eventul clasic este unul cu prize 50.000$, dintre cele comune: LMS, LCS, Ruleta Rusească, Par / Impar, Simon spune, SMS, Primul cu /w, Protect the V.I.P, Primul cu kill, Primul cu G, Primul cu F, Paintball, Find & Bring, Race Arena, Gungame Arena etc.

Ce înseamnă event special?
Eventul special este de obicei un eveniment nou, cu un premiu peste 50.000$, organizat special pentru jucători, la final de săptămână, pentru a se putea bucura cât mai mulţi jucători de distracţie şi de bani.

Ce înseamnă Fun Hour?
Fun Hour este acea oră în care toţi jucătorii sunt invitaţi să participe la o activitate distractivă, organizată de către primar.

Acest program nu este fix. Se pot adăuga activităţi / evenimente spontane şi, dacă este cazul, se pot amâna anumite activităţi. În timpul vacanţei programul va fi şi mai încărcat, însă în timpul şcolii (sper să nu fie cazul) s-ar putea ca unele activităţi să trebuiască replanificate. Staţi liniştiţi, veţi primi până la ultimul bănuţ!
Dacă v-a plăcut de mine în trecut sau dacă v-am convins prin această aplicaţie şi prin munca pe care am depus-o, vă rog să mă votaţi! Promit că nu veţi regreta acest vot. Haideţi să începem luna aprilie într-o manieră favorabilă tuturor! Votaţi seriozitatea şi activitatea, nu levelul şi funcţiile anterioare!

++++ BONUS MAI JOS +++++

​Motivul pentru care doresc să fiu ​PRIMAR​: ​Doresc să fiu primar deoarece cred că am experiența necesară pentru această funcție având în vedere, vechimea mea pe server și activitatea mea lunară dar și totală. Mi-am dorit mereu această funcție deoarece o consideră una dintre cele mai importante funcții de pe server și mereu mi-au plăcut provocările și să demonstrez că mă pot ține de cuvânt când vine vorba de promisiunile pe care le fac. Obișnuiesc să nu dezamăgesc!

Ce intenționez să fac pentru jucători?: ​Vreau să sprijin jucătorii material cât și moral. Oferindu-le sfaturi când au nevoie și făcând evenimente zilnic pentru ca ei să-și poată crească averea și să se întrețină. ​Taxa o voi menține la 1$ ​și o voi împărții cât mai des posibil, dar cu siguranță de MINIM 5 ori pe zi.​ Prima taxă v-a fi împărțită de obicei în jurul 14:30 deoarece de obicei atunci vin cei mai mulți de la școală și se conectează pe SA:MP, cea de-a II taxă în jurul orei 17:00 pentru că pe la această oră cei mai mulți dintre voi vă conectați, iar cea de-a III-a taxă în jurul orei 20:30 deoarece atunci este o oră de vârf și atunci se adună cei mai mulți jucători pe serverul nostru. La sfârșitul fiecărei săptămâni voi organiza un eveniment cu premiul de ​MINIM 200,000$​. Dar asta nu înseamnă că vor lipsii evenimentele în cursul săptămânii. Voi organiza zilnic evenimente cu premii considerabile pe [/gov] sau prin sistemul serverului de evenimente. Pe [/gov] vor fi organizate evenimente de tip "Trivia", "Guess the car", "Primul SMS" ș.a.m.d., iar cu sistemul serverului de evenimente voi organiza evenimente de tip "Last Man Standing", "Last Car Standing", "Factory War" ș.a.m.d. Voi încerca de fiecare dată când seiful nu se va umple din donațiile voastre să-l umplu eu.

​#Votează_Nizza._Mayor

​Nu vă voi dezamăgi!

​Dacă mă susții în campania mea și mă dorești ca Mayor, apasă perep_up.png ​, mă ajută foarte mult!

Edited by ALEX GAJIKARU
Link to comment
Share on other sites

  • Johnny unlocked this topic
  • Johnny locked this topic
  • Johnny unlocked and locked this topic
  • Johnny unpinned, pinned and unlocked this topic
  • TIBERIU ToV unpinned this topic
  • D r e e W pinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.