Jump to content

[MAYOR] - Aplicaţii Primărie / Mayor Applications


Kelton
 Share

Recommended Posts

Nick: .Vin.DieseL

Level: 70+

Varsta: 17 ani

Sex(real): Masculin.

Vechime pe server: Patru ani jumate.

RPG profil link: https://www.rpg.b-zo...ral/.Vin.DieseL

Ai mai avut aceasta functie?: Nu.

Motivul pentru care doresc sa fiu primar: Candidez pentru postul de primar pentru ca vreau sa ajut playeri. Am intalnit foarte multi jucatori care imi cereau banii, dar nu aveam cum sa ii ajut pe toti. Am facut si un topic unde sa poata face o cerere de ajutor financiar, dar multi nu stiau ce este acela ''forum'' asa ca m-am gandit sa candidez la functia de primar pentru ai putea ajuta mult mai usor. LINK spre topicul pentru ajutor financiar -> https://forum.b-zone...tru-incepatori/

Ce intentionez sa fac pentru jucatori: Un posibil program:

LUNI - VINERI

15:00-17:00: Eventuri clasice.
19:00-21:00: Eventuri clasice.
20:00: Împărţirea taxei.

21:00-22:00: Event Special.
SÂMBĂTĂ
14:00: Evente Clasice.
16:00-17:00: Târg auto.

18:00: Evente Clasice.

20:00: Împărţirea taxei.
20:30: Ajutor finaciar playerilor de level 2-9.

DUMINICĂ
15:00: Eventuri clasice

17:00-18:00: Ajutor financiar pentru jucătorii de nivel 2-9.

18:00-20:00: Eventuri clasice
20:00: Împărţirea taxei.
20:30-21:30: Eventuri speciale.
21:30-22:00: Eventuri Speciale.

Edited by D i e s e L ToV
Link to comment
Share on other sites

RO:

Candidații care se vor afla pe lista de vot pentru funcția de primar al lunii aprilie vor fi: [R]obert, Strandy, .Vin.DieseL.
Votul va avea loc in data de 31 martie in intervalul orar 12:00-18:00.
Votul se va face printr-un sondaj de opinie organizat pe website. Puteti vota favoritul aici:
https://www.rpg.b-zone.ro/players/poll/7
Succes!

ENG:
The candidates who will be on the vote list for the mayor of april will be:
[R]obert, Strandy, .Vin.DieseL.
The vote will be on 31 march between hours 12:00-18:00.
The vote will be made with a poll/survey on website. You can vote here:
https://www.rpg.b-zone.ro/players/poll/7
Good luck!

Link to comment
Share on other sites

Nick: Strandy
Level:64
Vârstă (reală):19
Sex (real):Masculin
Vechime pe server: 02.07.2010 pana in prezent
RPG profil LinK:Strandy.png

Ai mai avut aceasta functie?Da.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar:Vreau să preiau ceea ce am făcut in mandatul anterior al meu.
Ce intenționez să fac pentru jucători:Doresc să readuc niște proiecte noi / care au fost cum ar fi: Topicul Rasplata Saptamanala. Targ Auto. Proiecte cu Gold cum am investit 1000 gold din banii mei proprii si multe party-uri. Dance si multe altele

Evenimente clasice/ Trivia cum am făcut luna asta si să premiez cel mai activ jucator + playerii cu o vechime mare pe server care au realizat ceva.

M-am mai gandit să adaug evenimente cu gold gen LMS cu premiu 500 gold din bani mei proprii

Cam atât mă gândesc pe moment o să vedeți mai multe dacă voi iesi primar din nou.

Edited by HG Strandy
Link to comment
Share on other sites

Nick: Tavi
Level: 35
Vârstă (reală): 17
Sex (real): Baiat
Vechime pe server: Joc de un an pe acest cont dar am jucat in total 3 ani si pe alte conturi.
RPG profil LinK:
Tavi.png

Ai mai avut aceasta functie? Nu
Motivul pentru care doresc să fiu
Primar: Imi doresc sa devin primar deoarece este o functie foarte apreciata pe server, as avea oportunitatea sa imi fac foarte multi prieteni eu fiind foarte sociabil si deschis, imi place sa ajut playerii de level mic, pentru ca prima oara cand am intrat eu pe server in 2013 un player m-a ajutat cu o suma de 10k, pe atunci credeam ca am o avere...dar pana la urma nu conteaza cat mi-a dat...conteaza gestul. De atunci obisnuiesc sa le dau si eu din putinul meu acelor ''cersetori'' care vin la mine si imi cer bani. Daca as avea ocazia sa devin primar, as ajuta mult mai multi playeri asa cum imi doresc eu.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Cum am spus si mai sus, as vrea sa ii ajut cu bani si sa ii fac sa se inteleaga intre ei ceea ce este greu...dar incercarea moarte n-are.

Edited by Inferno27
Post x10
Link to comment
Share on other sites

Nick: cowS

Level: 110
Age (real): 19
Gender(real): Male
How old are you on the server?: 1/06/11 +
RPG profile link: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/cows

Did you been Mayor in the past?: Yes, 4 times
The reason you want to become a Mayor:

1) Tax will be 1$ for the majority.

2) Daily events from my own pocket money or sponsors.

3) I have massive experience with Events and lots of creativity.

4) The new Events system looks very fun and I believe the players will enjoy this.

4) We will stabilize the 1000/1000 B-Zone RPG1 players.

5) Events you can expect will be X/O, Par/Impar, Deagle, LMS, LCS, Trivia, SMS, Who wants to be a millionaire etc.

6) I have friends in the NR industry who will be able to accomodate with features like [/live]

7) With some free time coming I will be coming online more often for May, before exams.
What I intend to do for other players.: Be an active, passionate Mayor for the players of B-Zone

Link to comment
Share on other sites

RO:

Candidații care se vor afla pe lista de vot pentru funcția de primar al lunii aprilie vor fi: MaGe., Strandy si Day.

Votul va avea loc in data de 30 Aprilie in intervalul orar 10:20-20:00.

Votul se va face printr-un sondaj de opinie organizat pe website. Puteti vota favoritul aici: https://www.rpg.b-zone.ro/players/poll/24

Succes!


ENG:

The candidates who will be on the vote list for the mayor of april will be: MaGe., Strandy and Day.

The vote will be on 30 April between hours 10:30-20:00.

The vote will be made with a poll/survey on website. You can vote here: https://www.rpg.b-zone.ro/players/poll/24

Good luck!

Link to comment
Share on other sites

Nick: TitanuL
Level: Nivel 56
Vârstă (reală): Am o varsta de 19 ani !
Sex (real):Masculin
Vechime pe server: De pe data de
26.07.2015 ora 20:00 pana in prezent .
RPG profil LinK:
TitanuL.png

Ai mai avut aceasta functie? Din pacate nu ,nu am avut aceasta functie .
Motivul pentru care doresc să fiu
Primar:Pai in primul si in primul rand vreau sa ajut playeri boboci eu dealungul acestor 2 ani care am jucat nu am acumulat sanctiuni deloc ,din bani mei proprii vreau sa fac cat cel putin 5-6 evente pe zi cat si din cele din gama ,,Speciale ,, desigur am primit de la Nasul nostru K o autorizatie prin care am dreptul de a face orice event ,event de donatie pentru scopuri caritabile mai exact doar pentru eventuri ,eu sunt o fire care vrea doar sa ajute si care nu suporta sa fie ajutat .Am o sectiune de evente mai exact aici  ,vreau cat de mult sa fiu activ chiar din cauza jobului meu am sa ma chinui sa intru foarte des .


Ce intenționez să fac pentru jucători: As dori sa fac cel putin 4-5 evente gen cum am facut pana acum si in sectiune de Evente ale mele de mai sus ,vreau sa fac in timpul liber targuri auto ,asa playeri vor putea vinde sau cumpara bonuri personale,in fiecare zi vreau sa fac de la ora 21:00 un event in care sa fie un premiu o masina random din Dealer Shop ,si multe altele .

Link to comment
Share on other sites

Nick: Strandy
Level:65
Vârstă (reală):19
Sex (real):Masculin
Vechime pe server: 02.07.2010 pana in prezent
RPG profil LinK:Strandy.png

Ai mai avut aceasta functie?Da, de doua ori.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar:Vreau să preiau ceea ce am făcut in mandatul anterior al meu si sa ajut playerii cum pot.
Ce intenționez să fac pentru jucători:Doresc să readuc niște proiecte noi / care au fost cum ar fi: Topicul Rasplata Saptamanala. Targ Auto. Proiecte cu Gold cum am investit 1000 gold din banii mei proprii si multe party-uri. Dance si multe altele

Evenimente clasice/ Trivia cum am făcut luna asta si să premiez cel mai activ jucator + playerii cu o vechime mare pe server care au realizat ceva.

M-am mai gandit să adaug evenimente cu gold gen LMS cu premiu 500 gold din bani mei proprii

Cam atât mă gândesc pe moment o să vedeți mai multe dacă voi iesi primar din nou.

Aici m-am gandit sa imi fac un program anume.

 

LUNI - VINERI

15:00-17:00: Eventuri clasice.
19:00-21:00: Eventuri Speciale cu GOLD. Clanurile sau alte lucruri.
20:00: Împărţirea taxei.

21:00-22:00: Event Special cu GOLD.
SÂMBĂTĂ
14:00: Evente Clasice.
16:00-17:00: Târg auto care va fi facut din nou.

18:00: Evente Clasice.

20:00: Împărţirea taxei.
20:30: Ajutor finaciar playerilor de level 2-9.

21:30: Evenimente speciale cu GOLD.

DUMINICĂ
15:00: Eventuri clasice

17:00-18:00: Ajutor financiar pentru jucătorii de nivel 2-9.

18:00-20:00: Eventuri cu clasice.
20:00: Împărţirea taxei.
20:30-21:30: Eventuri speciale. ( GOLD)
21:30-22:00: Eventuri Speciale. ( GOLD) Din banii mei proprii.

00:00- Oferirea  banilor jucatorilor din proiectul Rasplata saptamanala.

Edited by HG Strandy
Link to comment
Share on other sites

Nick:RoByTuu
Level:29
Vârstă (reală):16,fac 17 pe data de 30.07.2017.
Sex (real):Barbat.
Vechime pe server:5 luni cu pauze,acesta este al doilea cont.
RPG profil LinK:https://www.rpg.b-zone.ro/account/general

Ai mai avut aceasta functie? Nu dar mi-as dori-o foarte mult.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar:Sa ajut playerii care au nevoie de ajutorul meu.
Ce intenționez să fac pentru jucători:

Voi pune taxa la Car Rent LV 1$ pe masina daca voi castiga si voi oferi fiecarui jucator de pe B-zone locuri de munca mai bine platite si garantia ca ziua de maine nu va va prinde fara bani.

Taxa pe server va fi de 50$ iar din proprii mei bani voi ajuta jucatorii de level 3 sa isi achizitioneze licentele in schimbul unor mici servicii oferite stafului primariei.

Vom face o sedinta in care vom scade din pretul masinilor personale de la DS pretul cu 30-40%, toate acestea in favoarea dumneavoastra dragi alegatori.

Alegeti un viitor mai bun, nu va lasati manipulati de contra candidatii mei, Votati Bogdan Meserie pentru Primarie ! Votati sansa unei zile de maine mai bune.

Fiecare votant va primi o masina de la Car Rent LV si suma de 100.000$ daca imi va aduce 10 alegatori care sa fi votat si sa imi fi dat pm !

 

Edited by RoByTuu
Link to comment
Share on other sites

Nick: Postasul
Level: 56
Vârstă (reală): 21
Sex (real): M
Vechime pe server: Aprox. 3 ani.
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Postasul

Ai mai avut aceasta functie? Nup.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Hmm, am sa va zic o mica poveste. Sa incepem,, m-am reapucat recent de SA-MP, cu toate ca sunt ocupat cu munca si facultatea imi fac timp sa ma si distrez putin cu vechii mei colegi si prieteni de pe acest server. Nu cred ca este vre-un jucator pe server care sa nu ma fi injurat macar odata(sunt parlamentarul perfect) si candidatul ideal. Pentru acesta functie ma recomanda urmatoarele calitati: imi place sa fur, sunt atent la nevoile mele si imi place sa dorm in post. Lasand de-o parte marele meu caracter, sa trecem la lucruri serioase. Am observat recent ca s-a implementat un nou sistem de evenimente (respect pentru baietii care nu dorm noptile) care ne permite sa organizam o gama larga de activitati. Dupa cum bine stiti o sa scriu un mic "testament" cu promisiuni(de care nu o sa ma tin niciodata), glumesc bineinteles.

 

1. Cu sustinerea adminilor/helperilor 2+ am sa organizez zilnic minim 2-3 evenimente(dimineata, la pranz si seara) ca sa fie treaba buna, sa nu le scada glicemia la baieti.

2. In topicul de evenimente, creat pe forum in acest sens (care probabil e "mort") o sa il readuc la viata cu diferite "joculete" care sa va ocupe mici momente din viata pentru a le rezolva.

3. Taxa va fi de 1$, mai mult ca sigur. (asta pentru chitrele care nu vor sa cotizeze cu 5$/ora)

4. PM-ul si telefonul meu din joc vor fi permanent deschise in caz ca aveti nevoie de sfaturi sau de ajutor cu orice problema legata de joc.

 

Daca va asteptati la locuri de parcari, autostrazi si drumuri mai bune... asteptati-va in continuare pentru ca nu o sa vedeti asa ceva. ;)
Ce intenționez să fac pentru jucători: Am sa imi dedic timpul liber care imi ramane dintre studiu,munca si alte activitati care le am eu acestui joc si o sa le redau sansa incepatorilor de a vedea frumusetea acestui server. Probabil ca nu o sa fiu sustinul de Kelton (cum e cows) sau de alti admini dar treaba buna se face de unul singur. Asa ca... sa curga voturile !!!

Link to comment
Share on other sites

Nick: Georgee.
Level: 79
Vârstă (reală): 18
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 2 ani & 7 luni
RPG profil LinK: Here

Ai mai avut aceasta functie?: Nu
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Deoarece este o nouă provocare pentru mine și pentru a-i ajuta pe începătorii de nivel 2-7.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Taxă de 1$ în cursul lunii Iunie, evenimente zilnice [va fi organizat un eveniment cu premiu mai mare față de celelalte în fiecare zi, "Big Prize"], evenimentele vor fi organizate la anumite ore, în funcție de numărul de jucători din acel moment, pe baza unui program pe care-l voi face dacă preiau funcția.

Edited by South Georgeeee
Link to comment
Share on other sites

Nick: cowS

Level: 110
Age (real): 19
Gender(real): Male
How old are you on the server?: 1/06/11 +
RPG profile link: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/cows

Did you been Mayor in the past?: Yes, 4 times
The reason you want to become a Mayor:

1) Tax will be 1$ for the majority.

2) Daily events from my own pocket money or sponsors.

3) I have massive experience with Events and lots of creativity.

4) The new Events system looks very fun and I believe the players will enjoy this.

4) We will stabilize the 1000/1000 B-Zone RPG1 players.

5) Events you can expect will be X/O, Par/Impar, Deagle, LMS, LCS, Trivia, SMS, Who wants to be a millionaire etc.

6) I have friends in the NR industry who will be able to accomodate with features like [/live]

7) With some free time coming I will be coming online more often for May, before exams.
What I intend to do for other players.: Be an active, passionate Mayor for the players of B-Zone

Link to comment
Share on other sites

RO:
Candidații care se vor afla pe lista de vot pentru funcția de primar al lunii aprilie vor fi: TitanuL, Strandy si cows.
Votul va avea loc in data de 1 Iunie in intervalul orar 08:00-20:00.
Votul se va face printr-un sondaj de opinie organizat pe website. Puteti vota favoritul aici: https://www.rpg.b-zone.ro/players/poll/43
 
Succes!
 
 
 
ENG:
 
The candidates who will be on the vote list for the mayor of april will be: TitanuL, Strandy and cows.
The vote will be on 1 June between hours 08:00-22:00.
The vote will be made with a poll/survey on website. You can vote here: https://www.rpg.b-zone.ro/players/poll/43
 
Good luck!
Link to comment
Share on other sites

En:

Cum avem doar un candidat in aceasta luna, nu se va mai face votul ca nu are concurenta.

Primarul pe luna iulie este Iamgold ! Felicitari ! 

 

En:

Like you see we have only 1 candidate, so i'll not make the poll vote cuz he don't have competition.

They mayor on july is Iamgold ! Congratulations! 

Link to comment
Share on other sites

Nick: SpLiFF[Huligan]
Level: 70
Vârstă (reală): 18
Sex (real): Masculin.
Vechime pe server: 3 ani +
RPG profil LinK: 
https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/SpLiFF[Huligan]

Ai mai avut aceasta functie?: Nu


Motivul pentru care doresc să fiu Primar:

A fi primar este un lucrul exceptional, trebuie sa ai grija de jucatorii, sa le oferi sfaturii atentie, sprijin financiar sa fi mereu in acel loc in care au nevoie playerii de primar.

Vreau sa preiau ce a facut Strandy deoarece i-am fost "mana dreapta" pe toata durata mandatului ajutandu-l la multe evenimente si proiecte.

De asemenea taxa va fii in permanent 1$ iar aceasta va fii impartita de 2 ori pe zi.

 

Ce intenționez să fac pentru jucători:

Cele 2 proiecte incepute de Strandy, Targul auto si Rasplata saptamanala, vor fi continutate de mine iar pe langa acestea mai am in plan 2.

Fiind fondator pe Radio Huligans B-Zone voi continua party-urile zilnice care erau organizate de Strandy.

Majoritatea evenimentelor vor avea ca premiu GOLD din banii mei iar restul vor avea un premiu destul de consistent.

Proiectul principal pe care o sa ma axez va fi Tombola Saptamanala in care doritorii se vor inscrie iar folosind un site de extragere castigatorul va primii marele premiu de 1.000 GOLD

Link to comment
Share on other sites

 

Nick: SaRtOR
Level: 75
Vârstă (reală): 20
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: Din data de 01.11.2014 
RPG profil LinK:
https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/SaRtOR

Ai mai avut aceasta functie? Da, de 10 ori. ( 8 consecutiv in 2016 & 2 consecutive in 2017)


Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc sa redevin Mayor in primul rand pentru a readuce serverul la viata, cu asta readuca-mi si mie activitatea la stadiul din 2016. Vreau sa redevin Mayor pentru a imi mari recordul de mandate de pe comunitatea B-Zone, sa depasesc un an de zile ca Mayor, cel putin. Cele 10 mandate mi-au aratat increderea jucatorilor, fiind primul jucator ce a primit la votul de  la Mayor peste 390 de voturi de la jucatori pentru un singur mandat. In toate mandatele am primit un total de peste 2.000 de voturi, motiv ce ma face sa vreau sa redevin Mayor, pentru a le oferi jucatorilor ce au avut odata.


Ce intenționez să fac pentru jucători:

Seria mea de 100 de evenimente lunare, cum au fost efectuate si la in primele mele 5-6 mandate, vreau sa readucem  Deagle Master, daca si  @RyuuZaKy este de acord, te pup Tig3R, bine ai revenit prietene.

Vreau sa readuc evenimentele clasice, Ruleta Ruseasca, sa reproduc evenimentele de tip "MIXT", evenimente rar intalnite mai nou, evenimentele de tip Western Duels, Stuns in diferite locatii mai greu accesibile.

Avand titlul de "SPECIAL EVENT ORGANISER" fiind si cel mai vechi organizator de evenimente speciale la activ, pot aduce jucatorilor evenimente speciale alaturi de cei doi organizatori ce mai sunt pe langa mine, IamGold & Vincenzo, pentru voi, totusi, nu ma voi folosi de acest "beneficiu" pentru a imi aduce campanie sau voturi, totusi evenimentele o sa continue fie ca ies eu Mayor sau nu, ma refer la cele speciale.

Daca Tig3R se va juca putem incepe evenimentele pe care le faceam pentru jucatori in 2016, evenimente variate, distractive, fara evenimente enervante, frustrante, etc.

Taxa urmeaza sa fie tinuta la 1$ pe tot mandatului meu, donatiile prin [/transfer] nu o sa fie cerute si nici nu vor fi apreciate, deoarece evenimentele organizate de mine sunt decontate, nu am nevoie de bani din acest lucru.

Vreau sa readuc la viata topicul inceput de vechiul meu prieten Wizzle si anume topicul referitor la interviuri, interviurile organizate alaturi de persoanele vechi de pe server, persoanele ce au facut eva pentru server.

Mai multe evenimente spontane pe chatul global [/gov] o sa fie organizate, evenimentele de tip Charity nu o sa lipseasca, unde dorinta de a ajuta incepatori este rasplatita.

Prin aceste cuvinte, mai pe scurt intentii sper ca am captat atentia catorva persoane, bucurati-va de joc, nu va mai urati, il jucam pentru a ne relaxa, lasati ura.

 

Referitor la factiune, urmeaza sa-mi pun demisia in zilele urmatoare.

 

Retrag, raman in Paramedics alaturi de Claudius, multumesc tuturor de sustinere, SpliFF, sa nu ma uiti, eu n-am uitat cand m-ai ajutat cu Mayoru in 2016, ia-l ca pe un "multumesc":)

 

Edited by SaRtOR
Link to comment
Share on other sites

85aZvz8.png.f89c2c3a94761b9131356f4924e9e73f.png

Nick: CanTry

dsa.png.8306a2362e500b1e71f01870090a9488.png

Level: 26

dsa.png.8306a2362e500b1e71f01870090a9488.png
Vârsta (reala): 17

dsa.png.8306a2362e500b1e71f01870090a9488.png

Sex (real): Masculin

dsa.png.8306a2362e500b1e71f01870090a9488.png
Vechime pe server: Am creat contul pe data de 10.07.2016 21:33, deci aprox. ~ 1 an.

dsa.png.8306a2362e500b1e71f01870090a9488.png

RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Cantry

dsa.png.8306a2362e500b1e71f01870090a9488.png

Ai mai avut aceasta functie?: Nu, dar cu siguranta sunt pregatit.

dsa.png.8306a2362e500b1e71f01870090a9488.png

Motivul pentru care doresc sa fiu Primar: Imi doresc sa devin Mayor pe RPG 1, deoarece consider ca Mayor este una dintre cele mai bune functii pe care un jucator le poate obtine, inafara staff-ului.
Daca as deveni Mayor, voi fi cat de activ posibil si voi ajuta jucatorii din toate puterile mele. Sunt capabil de o munca buna si vreau sa incerc sa ajut serverul sa exceleze. Tot timpul ajut pe cei nevoiasi, iar acest lucru imi creste posibilitatile de a continua sa ii ajut.
Doresc sa imi fac munca ajutand alti jucatori cu cunostintele mele si sa ii ajut pe cei ce s-au alaturat serverului, sa le acord asistenta tot timpul cand este nevoie.
Un jucator cu functia de "Mayor" pe RPG1 trebuie sa fie corect si egal cand vine vorba de experimentat jucatorii si incepatorii. Imi doresc sa fac asta, si NU sa fac diferente intre ei.
Serverul are acum 600-700, asa ca sunt multi jucatori care s-au alaturat noua si vreau sa ii ajut cu tot ce pot. Sunt capabil sa ii ajut pe toti si sa le arat adevaratul sentiment de pe B-Zone.
Stiu cum sa ii fac pe toti fericiti. Le stiu atitudinea si cum reactioneaza la luarea diferitelor decizii. Voi face tot posibilul sa imi maresc nivelul si statisticile cat de mult pot.
Dar, cel mai important plan sa devin primar pe RPG1 este ca imi doresc sa ating maximul carierei mele. Vreau sa devin un jucator cunoscut pe acest server. Imi doresc sa detin aceasta functie, deoarece este cel mai important loc de munca, pare foarte frumos. Sunt persoana potrivita aici, pentru ca stiu cat de importanta este munca in echipa. Imi doresc din toata inima sa reusesc, ar fi o onoare sa am eu aceasta responsabilitate.
Voi ajuta toti jucatorii romani si straini. Vorbesc limba romana destul de bine, asa ca as reusi sa ii ajut pe jucatorii romani. Intentionez sa fac multe evenimente.Am fost destul de atenti la cei care au mai detinut functia Mayor si am reusit sa inteleg ce este de facut si consider ca aceasta este alegerea potrivita pentru mine.

dsa.png.8306a2362e500b1e71f01870090a9488.png

Ce intentionez sa fac pentru jucatori: Cu siguranta, jucatorii care ma vor vota, vor avea ocazia de a face parte din programul "Construim, nu zabovim", unde vor fi organizate activitati aferente ?i evenimente pe masura. Doresc sa le ofer jucatorilor o maniera cat mai placuta in care sa-si desfasoare activitate in joc prin evenimentele organizate zilnic, poate chiar în fiecare ora, ce urmeaza prezentate în randurile de mai jos.

dsa.png.8306a2362e500b1e71f01870090a9488.png

LUNI - VINERI

Impartirea taxei va avea loc la ora 12:00 , 15:00 si la ora 20:00.

Intre acest interval de timp (10:00 - 23:00) voi organiza evente de tip : SMS, Last Man Standing, Last Car Standing, Gungame, Paintball, Mixt 1v1, X/O, Find & Bring, Protect the V.I.P si multe alte.

 

SAMBATA

La ora 12:00 voi organiza unul dintre evenimentele clasice.

La orele 15:00 si 20:00 voi imparti taxi.

Incepand cu ora 21:00 voi organiza evenimente clasice & speciale.

DUMINICA

La ora 12:00 voi organiza un event clasic.

Intre orele 15:00, 18:00 si 21:00 voi imparti taxa.

21:30-22:00: Discutii libere cu primarul, jucatorii isi vor spune nemultumirile si vor pune intrebari primarului, vor face propuneri. Nemultumirile vor fi analizate si se va incerca eliminarea lor cat mai rapid!

Evenimentele clasice sunt toate cele care apar pe [/requestevent] >> Event Type.

Desigur, evenimentele speciale le voi organiza cu ajutorul adminilor.

(!) Majoritatea evenimentelor vor fi facute din banii mei. (!)

aasd.png.674bd1b808753cacbc32c632f11339eb.pngrcuLr1y.png.9b061b20fbee07ffd162dc48d4681558.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Johnny locked this topic
  • Johnny unlocked this topic
  • Johnny unlocked and locked this topic
  • Johnny unpinned, pinned and unlocked this topic
  • TIBERIU ToV unpinned this topic
  • D r e e W pinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.