Jump to content

[MAYOR] - Aplicaţii Primărie / Mayor Applications


Kelton
 Share

Recommended Posts

sunt_mayor.png

Nick: WaZZy
Level: 50
Vârstă (reală): 14 ani, anul acesta implinesc 15.
Sex (real): Masculin.
Vechime pe server: Un an si opt luni aproape.
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Wazzy

Ai mai avut aceasta functie? Din nefericire, nu.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc sa ajut jucatorii sa scape de monotonie, prin evenimentele mele, zilnice pe care doresc sa le organizez. Pe langa asta, imi place foarte mult sa fac bine, fara sa primesc nimic in schimb, doresc sa ajut comunitatea cum pot eu, in special jucatorii de level mic, care sunt incepatori pe server si nu stiu mai nimic si nu numai. Iar functia de Mayor, imi ofera aceasta posibilitate. Consider ca am experienta necesara, sa obtin aceasta functie si sa fac jucatorii multumiti. Dupa cum bine stiti, cel putin unii dintre voi, eu sunt un jucator foarte activ pe comunitate, deci inactivitetea nu este o problema pentru mine.

Doresc sa avansez in cariera mea de primar, pe acest server, facand jucatorii multumiti prin corectitudinea de care dau dovada, fata de restul jucatorilor. Scopul meu ca primar, este sa fac jucatorii multumiti de activitatea mea, si sa fac 201 de evenimente organizate cat timp am mandatul. Tin sa precizez ca taxa o sa fie setata la $1 iar aceasta o sa fie impartita de trei ori pe zi.
Ce intenționez să fac pentru jucători:
 Voi organiza diferite evenimente ''speciale'' gandite de mine pentru a scapa jucatorii de monotonie.

Acestea sunt urmatoarele:

EVENIMENTE:

Last Car Standing.

Last Man Standing.

X/O.

Simon spune. // Wazzy spune.

SMS.

Gaseste-l si adu-l.

Race. // Curse.

Primul la mine.

Primul cu G.

Primul cu F.

Primul cu [/w].

Russian Rulette. // Ruleta Ruseasca.

Par/Impar.

Maraton.

Gun Game.

Paintball.

War Arena.

Duele 1 vs 1 / ori mai multi.

Dar si muuulte alte evenimente ''speciale'' dupa cum am spus mai sus, gandite de mine. Acelea, nu o sa le mentionez aici, o sa o las ca pe o ''surpriza''.

 

Daca reusesc sa obtin acest mandat, doresc sa pun accent pe tipul de evenimente la War Arena, deoarece este un sistem foarte distractiv, care te poate scapa de monotonie, dar vad ca acesta este cam uitat de jucatori.

Dupa cum am spus mai sus, taxa o sa fie de $1 si o sa fie impartita de trei ori pe zi.

-- Cand mai exact?

-- In intervalul urmator: (12:00, 16:00, 20:00) - LUNI VINERI iar in WEEKEND (13:00, 18:00, 20:00).

Evenimentele ''speciale'' pe care vreau sa le organizez, o sa le organizez de obicei in weekend dar si in zilele saptamanii.

Doresc sa organizez 201 de evenimente din luna in care imi incep mandatul ca primar.

Desigur, ca o sa fac si evenimente speciale, Party-uri, Fun Hour, DM Hour, toate acestea intr-un alt VW pentru a se evita posturile aiurea, dar si targuri si multe altele.

O sa ma opresc aici, eu am planuri mari, ca mayor dar, cred ca am spus suficient in mare parte ce doresc eu sa fac ca primar. O sa va demonstrez ca nu ati regretat ca m-ati votat!

Votati intelept, votati cu propia vointa, votati cu incredere.

#WaZZy #N00B #Mayor.

 

tumblr_static_7a34m0pqvu4o0sg8k0swoc8ck.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Jonis[ToV]
Level: 62.
Vârstă (reală): 18.
Sex (real): Masculin.
Vechime pe server: 3 ani, spre 4. 
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Jonis

Ai mai avut aceasta functie?: Nu am mai avut această funcţie în trecut.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Motivul pentru care doresc să fiu primar este unul esenţial. Doresc să ajut această comunitate să se dezvolte spre bine iar pentru acest lucru avem nevoie de un primar competent. Consider că am foarte multă experienţă pe această comunitate şi pot ajuta. Vreau să creez o serie de evenimente pentru cei care iubesc distracţia, evenimente cu premii pe măsură. Sunt o fire foarte prietenoasă care are răbdare pentru toată lumea, o să vă ascult pe toţi în parte şi o să culeg idei de la fiecare. 
Ce intenționez să fac pentru jucători: Intenţionez să fac ca monotonia să dispară pentru a avea un joc plăcut. Pentru acest lucru voi face următoarele evenimente: 

 

                                                                                                                     Jonis's events 0/100 

 

În timpul săptămanii (Luni-Vineri) vom face împreună evenimente de tip, Last Man Standing, Last Car Standing, Ruleta ruseasca, Simon spune, O/X cu intrebări din joc ca toată lumea să fie mulţumită.

Pe langă aceste evenimente vom face evenimente speciale cu premii de tip: Gold, Vehicle slots, Hidden colors, maşini şi desigur premii în bani pe măsură. 

 

 

Calendar: 

 

- Luni 11:00 ( Last Man Standing), 13:30 (Last Car Standing), 16:00 (X/O cu intrebări pentru toată lumea), 20:00 eveniment ales de voi cu premiu o maşină. 

 

- Marţi 11:00 (Last Car Standing), 14:00 (X/O), 17:00 (Simon spune), 21:00 eveniment ales de voi cu premiu o casă.

 

- Miercuri 11:00 (Ruleta ruseasca), 13:00 (Last Man Standing), 16:00 (Last Man Standing), 19:00 eveniment ales de voi cu premiu special.

 

- Joi 11:00 (Curse cu maşini), 14:00 (Simon spune), 17:00 (O/X), 21:00 eveniment ales de voi cu premiu o maşină.

 

- Vineri 11:00 (O/X), 13:00 (Last Car Standing), 16:30 (Last Man Standing), 20:00 eveniment ales de voi cu premiu special.

 

Sămbătă şi Duminică vor fii evenimente în fiecare oră, începand de la 11:00 pana la 23:00!

Pe lăngă toate acestea în timpul săptămanii se vor organiza evenimente spontane!

 

#Mayor #ToV #Fun

Link to comment
Share on other sites

RO:
Candidații care se vor afla pe lista de vot pentru funcția de primar al lunii August vor fi: SpLiFF[Huligan]; CanTry; WaZZy; Jonis
Votul va avea loc in data de 30 - 31 Iulie in intervalul orar 20:00-20:00.
Votul se va face printr-un sondaj de opinie organizat pe website. Puteti vota favoritul aici: https://www.rpg.b-zone.ro/players/poll/62
 
Succes!
 
 
 
ENG:
 
The candidates who will be on the vote list for the mayor of August will be: SpLiFF[Huligan]; CanTry; WaZZy; Jonis
The vote will be on 30 to 31 July between hours 20:00-20:00.
The vote will be made with a poll/survey on website. You can vote here: https://www.rpg.b-zone.ro/players/poll/62
 
Good luck!
Link to comment
Share on other sites

Nick: Two
Level: 46

Age(Real): 21
Gender(real): Male

How old are you on the Server: About 3 Years

RPG profile link: Two.png

Have you ever Been Mayor: No

The reason you want to become a Mayor:

#)I think I have gained full experience, this function suits me and I can impose myself in front of the players, I think this is the strength of each mayor.

#)What am I going to do for the players:. I'm trying to show the little players of the level the good way, to explain them what is good to do and what not.
#)I try to advise them how to earn money, explain the rules, give them concrete evidence of what happens if you break the rules. .
#)I try to convince the players that this server is very nice and deserves to stay. . I will help them with money from my own pocket.
#) will raise funds for the poor, no one will be bypassed.
#) will make nice, fun and interesting events and perhaps a bit of general culture with some awards, for example: (sums of beauties of $, cars,).
#)The prizes will be on the table, many surprises will be waiting for you. .
 
New Idea :

1) Tax will be 1$ for the majority.

2) Daily events from my own pocket money or sponsors.

3) I have massive experience with Events and lots of creativity.

4) The new Events system looks very fun and I believe the players will enjoy this.

4) We will stabilize the 1000/1000 B-Zone RPG1 players.

5) Events you can expect will be X/O, Par/Impar, Deagle, LMS, LCS, Trivia, SMS, Who wants to be a millionaire etc.

6) I have friends in the NR industry who will be able to accomodate with features like [/live]

7) With some free time coming I will be coming online more often for September, before exams.

 

I will make a program and at certain times I will receive the players in the town hall to listen to their biggest problems and help them solve them. .I will try to keep the server at 1000/1000 all the time and make daily events with the players. I will also include many un-noticed Foreigners into the community and help them make new friends. I will make the following events at least every day, prize 50,000$+

 

What I intend to do for other players.: Keep the tax low at working hours to avoid hidden costs and make sure all players have a great time.

Edited by Two Gold
Link to comment
Share on other sites

Nick:Sanns
Level:44
Vârstă (reală):17
Sex (real):barbat adevarat
Vechime pe server:5 ani
RPG profil LinK:
https://www.rpg.b-zone.ro/account/general

Ai mai avut aceasta functie?Nu
Motivul pentru care doresc să fiu
Primar:In primul rand consider ca acest server are nevoie de un primar adevarat, unul puternic , tocmai din aceasta cauza doresc sa rezolv cea mai mare problema a serverului si anume : imigranti.Voi construi un zid mare care inconjoara LS si LV si voi scapa lumea bogata de criminali, violatori si toti derbedei din San fierro.Am sustinerea unor multi miliardari a serverului deci bani nu vor fi o problema.VOM CRESTE TAXELE,VOM SCADEA PENSIILE,VOM REDUCE SALARILE.Tot ceea ce doriti se va implini!Join me! Together we will make B-zone great again !.
Ce intenționez să fac pentru jucători:Sa fur din seifu primariei

Link to comment
Share on other sites

Nick: Ryz
Level: 50
Vârstă (reală): 17 ani si 9 luni.
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: Aproape un an si jumatate,
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Ryz
Ai mai avut aceasta functie? Nu.

Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc să fiu Primar, pentru că vreau să ajut playeri cu nivel mic, playeri veniți noi pe comunitate cu beneficii materiale și să-i îndrum spre un joc cât mai plăcut și mai distractiv. De asemenea, mai doresc să fiu Primar, pentru a organiza diferite evenimente în premii ce constă în mașinii/case/bani, desigur fiecare la momentul lor. Mai doresc funcția de Primar, deoarece vreau să fiu un exemplu pentru un player sosit nou aici, care tocmai pășește pe acest server și să-l îndrum cu ajutorul evenimentelor ce le voi susține, să-i ajut cu benificile dorite de ei. Am întâlnit foarte mulți jucători care îmi cereau bani sau alte bunuri, dar nu aveam cum să îi ajut pe toți, așa că m-am gândit să aplic pentru ai ajuta pe toți. 
Ce intenționez să fac pentru jucători:

Motiv-ul pentru care doresc să devin Primar este să organizez multe evenimente, activităţi, împărţirea taxelor, premiile de la activităţi si evenimente vor fii pe măsură şi nu în ultimul rând ca playerii să fie fericiţi şi a le creea un ambient cât mai plăcut, ştiu cum este să ai level mic, să nu ai fonduri necesare, să munceşti mult pentru a câştiga o sumă de bani, de asta doresc să ajut şi să mă implic. Și voi mai face evenimente zilnice. Nu cred ca are rost sa enumar aici tot ce voi face, doar consider ca nu voi dezamagi pe nimeni. Au fost multi primari care au promis multe, eu merg pe zicala "Fapte, nu vorbe!"
#RyzMayor #VotatiRyz

 

Imagini pentru mayor

Link to comment
Share on other sites


Nick:Madalin12
Level:100
Vârstă (reală):19
Sex (real):Masculin
Vechime pe server:4 ani si 3 luni
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/account/general

Ai mai avut aceasta functie?Nu
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar:
 Imi doresc aceasta functie cu ardoare deoarece consider ca am ce sa le ofer. Am posibilitati pentru a face pe toata lumea sa simta ca au un primar care se ocupa si se implica. Un primar care face mult mai multe decat evenimente. Intentionez sa am aceasta functie pentru a arata si a aduce egalitatea intre jucatori pe acest server. Sa le ofer sansa sa isi descopere bunatatea, sa dezvolt prietenii intre ei.
Ce intenționez să fac pentru jucători:: Sponsorizarea tuturor jucatoriilor indiferent de nivel. Adaugarea de noi provocari si competiti pentru jucatorii nostri. Nu as face discriminari, toti suntem egali, indiferent de nivel/banii/masini/vechime, cum o face un anumit presedinte. La restul ma voi gandi si ma voi consulta cu playeri(pe parcursul mandatului meu), la urma urmei nimeni nu stie ce vor mai bine decat ei.

Edited by South Madalin
Link to comment
Share on other sites

Nick: SpLiFF[Huligan]
Level: 70
Vârstă (reală): 18
Sex (real): Masculin.
Vechime pe server: 3 ani +
RPG profil LinK: 
https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/SpLiFF[Huligan]

Ai mai avut aceasta functie?: Da


Motivul pentru care doresc să fiu Primar:

A fi primar este un lucrul exceptional, trebuie sa ai grija de jucatorii, sa le oferi sfaturii atentie, sprijin financiar sa fi mereu in acel loc in care au nevoie playerii de primar.

Vreau sa continui ce am facut mandatul trecut si acum ca m-am obisnuit sa readuc unele proiecte.

De asemenea taxa va fii in permanent 1$ iar aceasta va fii impartita de minim 3 ori pe zi.

 

Ce intenționez să fac pentru jucători:

Multiplele taxe vor fi impartite in continuare, in acest mandat am impartit si de 7-8 ori taxa pe zi.

Seria de evenimente zilnice de 100k - 200k.

Party-uri pe radio Huligans B-Zone.

O sa ajut in continuare playerii incepatori cu sfaturi si propuneri pentru un joc cat mai placut.

O sa continui tombola de pe TAB in care alegeam jucatorii random iar daca acestia raspundeau la telefon castigau marele premiu.

 

Retrag, il las pe domnul Perke luna asta, mult succes !

Edited by WATF S p L i F F
Link to comment
Share on other sites

Retrag, ii las pe tovarasii mei sa candideze luna aceasta deoarece isi doresc mult asta, Perke si Ryz, mult succes tinerilor! B-)

Edited by WaZZy VODA
Retragere aplicatie.
Link to comment
Share on other sites

Nick: Texicano
Level: 55
Vârstă (reală): 16 ani!
Sex (real): Male!
Vechime pe server: 2 ani și 2 luni

Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/account/general
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Vreau sa aduc o serie de reforme, sa ajut cat de mult posibil jucatorii incepatori si sa-i motivez pe cei vechi sa ramana pe server.
Ce intenționez să fac pentru jucători:

  • În primul rând , voi ajuta jucătorii nevoiaşi.
  • Voi micşora taxele , cât de mult se poate.
  • Voi ajuta playerii care nu cunosc serverul.
  • Voi organiza evenimente şi festivităţi , cu premii care variză de la unul la altul.
  • Voi oferi bani tuturor care nu îşi permit ceva din 24/7 , sau să dea /buylevel.
  • Opinia playerilor va fi foarte importantă pt. mine , după ei voi decide.
  • La mai multe distractii ma voi gandi pe parcurs.
 
Link to comment
Share on other sites

RO:
Candidații care se vor afla pe lista de vot pentru funcția de primar al lunii Septembrie vor fi: Two; Ryz; Perke
Votul va avea loc in data de 30 - 31 August in intervalul orar 20:00-20:00.
Votul se va face printr-un sondaj de opinie organizat pe website. Puteti vota favoritul aici: https://www.rpg.b-zone.ro/players/poll/69

 

Succes!

 

 

 

ENG:
The candidates who will be on the vote list for the mayor of September will be: Two; Ryz; Perke
The vote will be on 30 to 31 August between hours 20:00-20:00.
The vote will be made with a poll/survey on website. You can vote here: https://www.rpg.b-zone.ro/players/poll/69

 

Good luck!
Link to comment
Share on other sites


Nick: BeeTo[10din10]
Level: 89
Vârstă (reală):18
Sex (real):Masculin
Vechime pe server: 5Ani si 5Luni
RPG profil LinK:
BeeTo[10DIN10].png 

Ai mai avut aceasta functie? Nu
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar:
 
Vreau sa imi incerc norocu am incercat sa ma remarc pe server si sa devin populat. Vreau sa fac eventuri zilnice si sa ajut jucatorii de nivel 1-7.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Taxe mici si eventuri mari.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Roice
Level: 46
Vârstă (reală): 16 ani.
Sex (real): Male
Vechime pe server: 2 ani
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/account/general

Ai mai avut aceasta functie? Nu.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Pai doresc sa detin aceasta functie de mayor deoarece cred ca m-as putea descurca cu aceasta motivul principal ar fi sa scap serverul de inactivitatile precedente si sa il aduc la un nivel mai intalt fiind in functia de mayor.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Pai as putea sa ajut jucatori (cei incepatori) cu bani, cu masini. As putea sa fac zi de zi cate 2-3 evenimente, as putea totodata sa ajut jucatorii incepatori sa cunoasca mai mult serverul.

Link to comment
Share on other sites

Nick: HouR
Level: 83

Age(Real): 23
Gender(real): Male

How old are you on the Server: 4 year and 3 month 

RPG profile link: https://www.rpg.b-zone.ro/account/general 

Have you ever Been Mayor: No

The reason you want to become a Mayor:

#)I think I have gained full experience, this function suits me and I can impose myself in front of the players, I think this is the strength of each mayor.

#)What am I going to do for the players:. I'm trying to show the little players of the level the good way, to explain them what is good to do and what not.
#)I try to advise them how to earn money, explain the rules, give them concrete evidence of what happens if you break the rules. .
#)I try to convince the players that this server is very nice and deserves to stay. . I will help them with money from my own pocket.
#) will raise funds for the poor, no one will be bypassed.
#) will make nice, fun and interesting events and perhaps a bit of general culture with some awards, for example: (sums of beauties of $, cars,).
#)The prizes will be on the table, many surprises will be waiting for you. .
 

What i intend to do for other players.: Keep the tax low at working hours to avoid hidden costs and make sure all players have a great time.

Edited by South HouR
Link to comment
Share on other sites

Nick:Stefane[VODA]
Level:67
Vârstă (reală):  16 
Sex (real):Masculin.
Vechime pe server: 2 ani si 7 luni
RPG profil LinK:https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Stefane

Ai mai avut aceasta functie? Nu
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar:  Doresc sa ajut jucatorii comunitati sa scape de monotonie. Cu toti stim ca a,aparut asa zisa monotonie pe servar. Oare cum putem scapa de ea? Desigur prin evenimente, filmarea cu un youtuber (400 abonati , nu este mult, dar pentru mine este o familie), participarea la eventuri unice. Desigur toti jucatorii vor un primar care sa le dea bani, nu sa le fure bani jucatorilor. Ce am de gand? Sa ajut comunitatea cu cat pot eu mai bine , tinand cont ca am o experienta necesara pentru a deveni primar. Doresc sa fac un bine comunitatii si sa-o readuc unde a fost odata. imi place sa dau, nu sa primesc inapoi. Pot spune ca este o functie grea, cand promiti ceva trebuie sa te tii de promisiune,nu sa  minti doar pentru un +1 sau pentru un vot amarat. Cat am fost lider am reusit sa duc SF Taxi sus, m-am tinut de promisiuni precum, rank up la timp, nos si hidraulice pe taxi, sansa la o factiune celor incepatori, actualizarea regulamentului. Mereu imi tin promisiunile,asa e frumos. Rolul de mayor este oferit unei persoane capabile.

 

EVENIMENTE PRECUM:

Last Car Standing.

Last Man Standing.

X/O.

SMS.

Gaseste-l si adu-l.

Race. // Curse.

Primul la mine.

Par/Impar.

Maraton.

Paintball.

Duele 1 vs 1 / ori mai multi.

Q&A - pe canalul Stefane B-zone.

 

Bun,avem evenimente,dar lipseste ceva?Oare ce?Aaaa,da. Ce premii o sa fie?

- GOLD 

- Level up

- Respect Point

- Cont Premiu

- Money $$$

- Masini.

 

Taxa o sa fie mereu 1$. Doresc efectuarea a minim 5 eventuri pe zi  iar pe saptamana sa organizez minim 3 eventuri cu premii precum: GOLD,Respect Point,Level up si cont premiu.

Taxa o sa fie impartita zilnica(4 ori in timpul scoli iar in weekend de 6 ori.)

 

Mai am si alte ideei dar nu are rost acum sa le mai mentionez,intai vrem fapte dupa vorbe. 

 

#StefaneMayorpelunaoctombrie#.

 

Edited by Stefane VODA
Link to comment
Share on other sites

  • Johnny locked this topic
  • Johnny unlocked this topic
  • Johnny unlocked and locked this topic
  • Johnny unpinned, pinned and unlocked this topic
  • TIBERIU ToV unpinned this topic
  • D r e e W pinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.