Jump to content

[MAYOR] - Aplicaţii Primărie / Mayor Applications


Kelton
 Share

Recommended Posts

RO:
Candidații care se vor afla pe lista de vot pentru funcția de primar al lunii Septembrie vor fi: Roice, Hour, Razvii., Stefane, VoLKanO.
Votul va avea loc in data de 30 - 01 septembie - octombrie in intervalul orar 22:00-22:00.
Votul se va face printr-un sondaj de opinie organizat pe website. Puteti vota favoritul aici: https://www.rpg.b-zone.ro/players/poll/88/statistics

 

Succes!

 

 

 

ENG:
The candidates who will be on the vote list for the mayor of September will be: Roice, Hour, Razvii., Stefane, VoLKanO.
The vote will be on 30 to 01 september - october between hours 22:00-22:00.
The vote will be made with a poll/survey on website. You can vote here: https://www.rpg.b-zone.ro/players/poll/88/statistics

 

Good luck!
Edited by Teylo
Link to comment
Share on other sites

Nick:Hyena.V3
Level:54
Vârstă (reală):17 ani.
Sex (real):Masculin.
Vechime pe server:
13.09.2015 13:22
RPG profil LinK:https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/HYENA.V3

Ai mai avut aceasta functie?:Nu.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar:
Imi place sa incerc lucrurii noi, pe acest server am obtinut tot ce mi-am dorit de la functii, bani, masini etc etc. Am ajuns la un moment de apogeu in care toate aceste lucrurii au devenit banale pentru mine. Tot ce imi doresc in momentul de fata este sa ma implic foarte mult in event-urile pentru incepatorii, vreau sa ma axez pe chestia asta pentru ca stim cu este sa fii "incepator" pe un server RPG. Doresc sa obtin aceasta functie pentru a ajuta incepatorii, pentru a organiza event-uri speciale impreuna cu staff-ul, pentru a deschide diferite fundatii pentru incepatorii si multe altele.
Ce intenționez să fac pentru jucători:

Am in plan foarte multe lucrurii pe care o sa le pun in aplicare daca obtin aceasta functie.

-Taxa 1$ pe tot parcursul mandatului

-Impartirea taxei pentru playerii de level 2-7 de 4 ori pe zi.

-Organizarea evenimentelor:

Last Man Standing

Par % Impar

Deagle

Find & Brind

Mixt

Last Car Standing

(tin sa precizez ca toate aceste evenimente or sa fie organizate in interioare speciale)

- Doresc sa fac o fundatie de ajutor financiar pentru playerii de level 2-7 (bani pentru: level/licente)

Acestea sunt doar o parte din activitatile pe care o sa le organizez.

Link to comment
Share on other sites

Nick: No_Stress
Level: 56
Vârstă (reală): 17
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: din 2014
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/No_Stress

Ai mai avut aceasta functie? Nu
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Am zis ca poate am si eu sansa sa ajut lumea cu niste bani si sa inceplinesc niste visuri pe acest server deoarece scopul meu nu mai este de a face bani ci de a da bani celor care chiar merita si isi doresc sa faca ceva de folos . Doresc primar si pentru ca am o vechime pe server si stiu cum functioneaza totul aici si cunosc fiecare player. Daca o sa ies primar promit ca o sa ajut cu ce pot chiar si cu masini ,case etc deoarece vreau ca aceasta sa fie ultima mea factiune dupa incet incet o sa ma retrag dupa server.

Link to comment
Share on other sites

Nick:CrisTiaNN49
Level:24
Vârstă (reală):16 ani.
Sex (real):Masculin
Vechime pe server:1 an pe acest cont, dar in total cam 2 ani.
RPG profil LinK:https://www.rpg.b-zone.ro/account/general

Ai mai avut aceasta functie?: Nu.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar:Vreau sa ajut playerii prin ajutor financiar, crearea evenimentelor cu sume destul de mari des.
Ce intenționez să fac pentru jucători:Micsorarea taxelor, sa la ofer bani mai mult prin intermediul /charity, evente etc

Link to comment
Share on other sites

Nick: Mr.Poc.
Level: 29
Vârstă (reală): 15
Sex (real): Masc
Vechime pe server: 1 an pe acest cont, 3 pe diferite conturi.
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Mr.Poc.

Ai mai avut aceasta functie?: Nu.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Pentru a ajuta playeri distranduse la evenimente cat si castigand o suma de bani.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Sa fiu corect, nu cum au fost si vor fi furandui, ajutandu-i prin alegerea unei factiune potrivita lor.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Alexu
Level: 45
Vârstă (reală): 18
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: Joc de la inceputul lui 2015, adica aproape 3 ani de cand sunt pe aceasta comunitate!
RPG Profil Link: Alexu.png

Ai mai avut această functie?: Nu, nu am mai avut ocazia aceasta.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Am observat că în ultima vreme nu prea şi-au dat interesul doi primari consacraţi, drept exemplu Razvii. care a luat uninvite ca primar, ceea ce este foarte nasol, aşa că m-am decis, fiindcă m-am plictisit de alte jocuri şi fiindcă încă am 20 milioane "la rece" şi pot face rost lejer de alte zeci, să-mi continui munca întreruptă acum un an şi jumătate. Şi cum să fie mai frumoasa ultima luna a anotimpului toamna, decât dacă începe cu Alexu primar? Lăsând la o parte această modestie ironică, îmi e dor de momentele amuzante petrecute alături de voi, iar noul sistem de evenimente îmi sare foarte mult în ajutor pentru a pune în practică noi evenimente! Am o minte foarte inventivă şi promit să vă distraţi. Ca să dovedesc că eu nu dau doar din gură, o să fac 20 de evenimente care vor valora în total 1.500.000$-2.000.000$ până la alegeri. Sper să ne distrăm împreună şi după alegeri!
Ce intenționez să fac pentru jucători: Mai jos aveţi mai jos un program oficial, pe care voi încerca să-l respect cu mare stricteţe daca o sa obtin functia de lider.

 

LUNI - VINERI

20:00-21:00: Eventuri clasice

21:00-21:30: Împărţirea taxei + event TRIVIA pentru jucătorii de nivel 3-7
21:30-22:30: Fun Hour

22:30-02:00: Eventuri clasice


SÂMBĂTĂ
16:00: Olimpiadă între clanurile cu 50 sloturi (săptămâna 1), 25 sloturi (săptămâna 2), 15 sloturi (săptămâna 3), câştigătoare (săptămâna 4)
19:00-20:00: Târg auto

20:00: Împărţirea taxei + event TRIVIA pentru jucătorii de nivel 3-7
20:30-02:00: Eventuri speciale

DUMINICĂ
13:00: Olimpiadă între facţiunile paşnice (săptămâna 1), ganguri (săptămâna 2), departamente + Hitmen (săptămâna 3), facţiunile câştigătoare (săptămâna 4)

17:00-18:00: Sprijin financiar pentru jucătorii de nivel 2-7

18:00-20:00: Eventuri clasice
20:00: Împărţirea taxei + event TRIVIA pentru jucătorii de nivel 3-7
20:30-21:00: Discuţii libere cu primarul la Primărie, jucătorii îşi vor spune nemulţumirile şi vor pune întrebări primarului, vor face sugestii şi alte chestiuni de acest gen. Nemulţumirile vor fi analizate şi se va încerca eliminarea lor pe cât posibil.

21:00-02:00: Eventuri speciale

Ce înseamnă event clasic?
Eventul clasic este unul cu prize 50.000$, dintre cele comune: LMS, LCS, Ruleta Rusească, Par / Impar, Simon spune, SMS, Primul cu /w, Protect the V.I.P, Primul cu kill, Primul cu G, Primul cu F, Paintball, Find & Bring, Race Arena, Gungame Arena etc.

 

Ce înseamnă event special?

Eventul special este de obicei un eveniment nou, cu un premiu peste 50.000$, organizat special pentru jucători, la final de săptămână, pentru a se putea bucura cât mai mulţi jucători de distracţie şi de bani.

 

Ce înseamnă Fun Hour?

Fun Hour este acea oră în care toţi jucătorii sunt invitaţi să participe la o activitate distractivă, organizată de către primar.

 

Acest program nu este fix. Se pot adăuga activităţi / evenimente spontane şi, dacă este cazul, se pot amâna anumite activităţi. În timpul weekend-ului, programul va fi şi mai încărcat, însă în timpul şcolii (sper să nu fie cazul) s-ar putea ca unele activităţi să trebuiască replanificate. Staţi liniştiţi, veţi primi până la ultimul bănuţ!

 

Ca să nu mai stau să vă fac muncă de convingere, vă invit să intraţi pe profilul meu la "Reputation recieved". 

 

Dacă v-a plăcut de mine în trecut sau dacă v-am convins prin această aplicaţie şi prin munca pe care am depus-o, vă rog să mă votaţi! Promit că nu veţi regreta acest vot. Haideţi să începem luna într-o manieră favorabilă tuturor! Votaţi seriozitatea şi activitatea, nu levelul şi funcţiile anterioare!

 

Dacă mă susţii în această campanie electorală te rog să apeşi butonul de mai jos (rep_up.png), ca să ştiu câţi susţinători am de această dată. Vă mulţumesc pentru Popular (star_big.png)!

 

Dacă ai alte întrebări mă poţi contacta printr-un PM şi voi răspunde la toate întrebările pe care le-am primit.

 

 

Edited by A L E X U
Link to comment
Share on other sites

 

0eea0eE.png

 

Nick: Ragnar47
Level: 36
Vârstă (reală):17 ani.
Sex (real): Masculin
Vechime pe server:  aproape 2 ani
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Ragnar47

Ai mai avut aceasta functie? Nu!
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc sa incerc ceva nou si sa incerc sa ajut serverul, in special playerii de level 2-7.
Ce intenționez să fac pentru jucători:
Am o lista ce vreau sa o completez pana la sfarsitul mandatului de mayor.

- Doresc alaturi de liderul sau membrii rank 4+ News Reporters sa organizez in fiecare SAMBATA un TARG AUTO pentru jucatorii ce vor sa isi cumpere sau sa vanda un autovehicul.
- Pentru playerii de level 2-15 va exista un nou topic "AJUTOR FINANCIAR LEVEL 2-15". In functie de skillul obtinut la un job, acesta va primi bani.
- Eveniment TRIVIA in fiecare zi pe [/gov] sau pe [/e], mai multe intrebari random la ore aleatorii.
- Evenimente clasice LSM/LCS/Simon Spune/Par # Impar / Deagle / Primul cu [/w] etc.
- Evenimente speciale de tip Maraton / Race / Parkour cu premii diferite.
- Evenimente noi create cu tematica Craciunului (Colinda-l pe primar pe data de 24 Decembrie)
- Pe 1 Decembrie incerc sa colaborez cu toate departamentele pentru a forma o parada in cinstea zilei nationale a Romaniei.
- Doresc sa colaborez cu toate factiuniile pentru evenimente si diferite activitati, astfel, activitatea membriilor va creste, totodata si monotonia va disparea.
- Doresc sa ajung la suma de minim  100 evenimente la sfarsitul mandatului.
- Continuarea evenimentelor "cel mai bun reporter / cel mai bun taximetrist / cel mai bun politist / cele mai multe amenzi" in coordonare cu liderii acelor factiuni.
Cam atat, multe altele pe langa TAXE /ajutor la cumpararea unei case sau afacere ce tin de un primar nu le-am enumerat deoarece e logic. 

Nu vreau sa promit multe, tot ce am enumerat mai sus vor fii 100% realizate. O sa mai apara surprize pe parcurs.

DACA MĂ VOTEZI LASĂ UN +1, MULTUMESC.

 

dyM8Beb.png

Edited by South Ragnar47
Link to comment
Share on other sites

Nick: RobertoKiNG1947
Level: 82
Vârstă (reală): 19 
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 4 ani
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/RobertoKiNG

Ai mai avut aceasta functie? Nu
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Mereu mi-am dorit sa fiu mayor insa o singura data am avut aceasta sansa si am pierdut batalia cu Robica, doresc sa fac ceea ce nimeni nu a facut, doresc sa "ating infinitul", vreau sa fie activitate si evenimente, nu vorbe.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Nu sunt genul de persoana care sa mint in legatura cu lucruri pe care nu le pot face. Nu o sa va aburesc cu chestii de genul "o sa fac evenimente cu gold, evenimente in fiecare zi, evenimente cu multi bani si multe chestii" O sa incerc sa fac cat mai multe evenimente si sa va tin activi cu evenimente, taxa v-a fii mereu setata pe 1$, evenimente pentru level 2-7 si daca o sa am posibilitatea, o sa fac evenimente cu GOLD. O sa creez un clan pentru persoanele cu level mic, sa ii ajut, sa ii indrum sa intre in factiuni si chestii. Te-ai saturat sa fii mintit ca vei avea parte de evenimente si chestii? cat timp am avut campania, am facut evenimente de peste 10kk, am facut 12/24 evenimente pentru voi, daca voi primi functia de mayor voi dubla activitatea. #sud#1947#steauainseamnacsa#cu#mine#la#victorie.

                                     PaTDsui.png

Link to comment
Share on other sites

Nick: Risky.
Level: 35
Vârstă (reală): 14
Sex (real): nu prea
Vechime pe server: 3 ani
RPG profil LinK:
Risky..png

Ai mai avut aceasta functie? niciodata 
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: pentru ca imi place sa fiu bos
Ce intenționez să fac pentru jucători: nimic, da-i in pl mea

Edited by Johnny Sins
Link to comment
Share on other sites

Nick:iSwitcH.RENUL
Level:67
Vârstă (reală):18 ani in curand 19.
Sex (real):Masculin.
Vechime pe server:3 ani.
RPG profil LinK:https://www.rpg.b-zone.ro/account/general

Ai mai avut aceasta functie?Nu am mai avut-o.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar:Doresc sa devin Primar deoarece imi place sa comunic cu server-ul mai mult , pentru a face cat mai multe eveniment pentru jucatorii de level mai mic , cat si pentru impartirea taxei. Consider ca sunt destul de matur pentru a obtine aceasta functie , dar si vechimea este una pe masura. Functie de primar m-ar ajuta sa imi indeplinesc vis-ul  daca pot spune asa de a avea o functie pe server pentru a ajuta jucatorii.
Ce intenționez să fac pentru jucători:Intentionez sa ii ajut din punct de vedere financiar cu ajutorul impartirii taxei cat si prin facutul de evenimente zilnice.

Link to comment
Share on other sites

WRL7e0i.png

 

Nick: Sebi.RENUL
Level: 66
Vârstă (reală): 14 ani, în curând 15.
Sex (real): Masculin.
Vechime pe server: Aproape 3 ani.
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Sebi.RENUL

Ai mai avut aceasta functie?: Nu, este prima oară când aplic aici.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar Doresc să devin primar pentru a ajuta cât mai mult playerii începători care activează pe acest server, nu doar prin evenimentele zilnice pe care le fac, doresc să fac asta şi prin oferirea taxelor, organizarea de evenimente pe /gov. Doresc să inițiez toți playeri noi pe server, deschizându-le un orizont către acest joc pentru a le face "munca" mai uşoară. Mai pe scurt, doresc să devin primar pentru a ajuta cât mai mult playerii începători şi nu numai. Doresc să devin primar deoarece cred că este cea mai potrivită facțiune pentru mine, fiind o persoana care se înțelege bine cu majoritatea playerilor.
Ce intenționez să fac pentru jucători: 

1. Vreau ca taxa să fie setată la 1$ indiferent de ora sau zi.

 

 

2. Voi face un topic la secțiunea mayor numit "Cere şi vei primi", unde playeri cu level intre 2 si 7 vor fi sponsorizați de mine printr-o cerere aferentă facută în acel topic. In urma acestei cereri voi oferi o sumă modestă de 10.000$, puteți face această cerere o dată la o saptămână.

 

3. De luni până vineri la ora 20:30 voi imparți taxa playerilor cu level intre 2 şi 7. Iar sâmbată şi duminica o voi imparți odata la ora prânzului adică ora 14:00 şi odata seara la ora 20:00.

 

 

4. De luni până vineri de la ora 22:00 voi organiza câte un event clasic ( LMS, LCS, X/O, etc ) cu un premiu destul de ridicat. La aceste evenimente vor participa doar playeri cu level sub 50.

 

 

5. Vineri seara la ora 23:00 voi organiza un event nocturn, ceva mai special, cu un premiu măricel unde vor participa toți playeri.

 

 

6. Duminică dimineața şi seara voi organiza aşa zisă plimbare cu limuzina primarului, unde vom cutreiera harta în lung şi în lat.

 

 

7. În fiecare duminica voi pune la bătaie o maşina cu pretul intre 50.000$ si 100.000$, aceasta maşină va fi caştigată doar printr-un event.

 

 LUNI - VINERI

15:00-17:00: Eventuri clasice.
19:00-21:00: Eventuri clasice.
20:00: Împărţirea taxei.

21:00-22:00: Event Special.


SÂMBĂTĂ
14:00: Evente Clasice.
16:00-17:00: Târg auto.

18:00: Evente Clasice.

20:00: Împărţirea taxei.
20:30: Ajutor finaciar playerilor de level 2-9.

DUMINICĂ
15:00: Eventuri clasice

17:00-18:00: Ajutor financiar pentru jucătorii de nivel 2-9.

18:00-20:00: Eventuri clasice
20:00: Împărţirea taxei.
20:30-21:30: Eventuri speciale.
21:30-22:00: Eventuri Speciale.

 

Ce înseamnă event clasic?
Eventul clasic este unul cu prize 50.000$, dintre cele comune: LMS, LCS, Ruleta Rusească, Par / Impar, Simon spune, SMS, Primul cu /w, Protect the V.I.P, Primul cu kill, Primul cu G, Primul cu F, Paintball, Find & Bring, Race Arena, Gungame Arena etc.

 

Ce înseamnă event special?

Eventul special este de obicei un eveniment nou, cu un premiu peste 50.000$, organizat special pentru jucători, la final de săptămână, pentru a se putea bucura cât mai mulţi jucători de distracţie şi de bani.

 

Ce înseamnă Fun Hour?

Fun Hour este acea oră în care toţi jucătorii sunt invitaţi să participe la o activitate distractivă, organizată de către primar.

 

 
           În  cazul în care mă veţi susţine şi vreţi să fac şi altceva decât este prezentat mai sus, aştept câte un PM din partea voastră, iar ideile ce mi se vor părea cele mai interesante le voi aplica.
                                                  
                                                                             dyM8Beb.png
 
    #Sebi.RENUL Mayor, SĂRBĂTORI FERICITE. :* 
Edited by Sebi VODA
Link to comment
Share on other sites

Nick: Urrego
Level:78
Vârstă (reală):19
Sex (real):Masculin
Vechime pe server: 02.07.2010 pana in prezent
RPG profil LinK : https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Urrego

Ai mai avut aceasta functie?Da, de doua ori.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar:Vreau să preiau ceea ce am făcut in mandatele anterioare ale mele si sa ajut playerii cum pot.
Ce intenționez să fac pentru jucători:Doresc să readuc niște proiecte noi / care au fost cum ar fi: Topicul Rasplata Saptamanala. Targ Auto. Proiecte cu Gold cum am investit 1000 gold din banii mei proprii si multe party-uri. Dance si multe altele

Evenimente clasice/ Trivia cum am făcut luna asta si să premiez cel mai activ jucator + playerii cu o vechime mare pe server care au realizat ceva.

M-am mai gandit să adaug evenimente cu gold gen LMS cu premiu 500 gold din bani mei proprii

Cam atât mă gândesc pe moment o să vedeți mai multe dacă voi iesi primar din nou.

Aici m-am gandit sa imi fac un program anume.

 

LUNI - VINERI

15:00-17:00: Eventuri clasice.
19:00-21:00: Eventuri Speciale cu GOLD. Clanurile sau alte lucruri.
20:00: Împărţirea taxei.

21:00-22:00: Event Special cu GOLD.
SÂMBĂTĂ
14:00: Evente Clasice.
16:00-17:00: Târg auto care va fi facut din nou.

18:00: Evente Clasice.

20:00: Împărţirea taxei.
20:30: Ajutor finaciar playerilor de level 2-9.

21:30: Evenimente speciale cu GOLD.

DUMINICĂ
15:00: Eventuri clasice

17:00-18:00: Ajutor financiar pentru jucătorii de nivel 2-9.

18:00-20:00: Eventuri cu clasice.
20:00: Împărţirea taxei.
20:30-21:30: Eventuri speciale. ( GOLD)
21:30-22:00: Eventuri Speciale. ( GOLD) Din banii mei proprii.

00:00- Oferirea  banilor jucatorilor din proiectul Rasplata saptamanala.

Edited by HG Strandy
Link to comment
Share on other sites

Nick: Rhaegar.
Level: 49
Vârstă (reală): 15 ani.
Sex (real):Masculin.
Vechime pe server:3 ani, nu doar dupa acest cont.
RPG profil LinK:https://www.rpg.b-zone.ro/account/general

Ai mai avut aceasta functie?Nu am mai avut-o.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar:  Motivul pentru care doresc sa devin mayor este ca sunt destu de activ, am banuti sa investesc in evenimente care consta in bani si gold. Vreau sa readuc pe server anumite teme care au disparut cu ar fi: Targul-auto saptamanal, plimbari cu limuzina primariei si multe alte evenimente speciale. O sa vedeti pe parcurs mai multe! #faptenuvorbe.

3 hours ago, Sebi VODA said:

 

 

LUNI - VINERI

15:00-17:00: Evenimente, comune(clasice)- LMS, LCS. SMS etc.
19:00-21:00: Evenimente clasice+ cateva speciale.
20:00: Împărţirea taxei.

21:00-22:00: Event cu un premiu cuprins intre 100.000$-400.000$.
SÂMBĂTĂ
14:00: Evente Clasice.
16:00-17:00:Event special de o ora.

18:00: Targ -auto.

20:00: Ajutor financiar,
20:30: Impartirea taxei,

21:30: Eveniment special cu premiu intre 100.000$-400.000$.

DUMINICĂ
15:00: Eventuri clasice

17:00-18:00: Impartirea taxei.

18:00-20:00: Doua evenimente speciale fiecare a cate o ora.
20:00: Eventuri clasice.
20:30-21:30: Impartirea taxei.
21:30-22:00: Eveniment special cu premiul in GOLD

00:00- Oferirea  banilor jucatorilor cu level-ul cuprins intre 2-9.

Edited by Remus2003
Link to comment
Share on other sites

BtfKvgU.gif&key=00d00da3d900c080ea67f82aadff9400071f940131302278cc82f74016983109

 

 

Nick : VoLKanO
Level : 102
Age (real) : 19 years old
Gender(real) : Male
How old are you on the server 
?:  3years 5months and 22days 
RPG profile link :
 https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/VoLKanO

Did you been Mayor in the past?: No 
The reason you want to become a Mayor : 

1) The new Events system looks very fun and I believe the players will enjoy this.

2) Daily events from my own pocket money or sponsors.

3) Events you can expect will be X/O, Par/Impar, Deagle, LMS, LCS, Trivia, SMS, Who wants to be a millionaire etc.

4) I have massive experience with Events and lots of creativity.

5 I have friends in the NR industry who will be able to accomodate with features like [/live]

6) Tax will be 1$ for the majority.

7) We will stabilize the 1000/1000 B-Zone RPG1 players.

8)I have friends in the NR industry who will be able to accomodate with features like [/live]

9) With some free time coming I will be coming online more often for May, before exams.

 I will try to keep the server at 1000/1000 all the time and make daily events with the players. I will also include many un-noticed Foreigners into the community and help them make new friends. I will make the following events at least every day, prize 50,000$+

*What I intend to do for other players.: *to much events Special:  https://imgur.com/a/SYIKM

                                                                   -Last Car Standing.

                                                          -Last Man Standing.

                                                          -Par/Impar. 

                                                          -SMS.

                                                          -Protect The V.I.P

                                                          -Race

                                                          -Find and Bring.

                                                          -X/O

                                                          -Gun Game

                                                          -Duele 1 vs 1 

                                                          -Paintball.

                                                          -Maraton                  

 

Romanian Language:

Quote

Nick: VoLKanO
Nivel: 102
Vârsta (reală): 19 ani
Sex (real): Barbat
Câți ani sunteți pe server ?: 3 ani 5 luni și 21 zile

Profilul profilului RPG: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/VoLKanO
Ai fost primar în trecut? Nu
Motivul pentru care vrei să devii primar:
1) Noul sistem de evenimente arată foarte distractiv și cred că jucătorii se vor bucura de acest lucru.
2) Evenimente zilnice de la propriul buzunar sau sponsori.
3) Evenimentele pe care le puteți aștepta vor fi X / O, Par / Impar, Deagle, LMS, LCS, Trivia, SMS, Cine vrea să fie milionar etc.
4) Am o experiență masivă cu evenimentele și o mulțime de creativitate.
5 Am prieteni în industria NR care va fi capabil să găzduiască caracteristici precum [/ live]
6) Taxa va fi de 1 $ pentru majoritatea.
7) Vom stabiliza jucatorii 1000/1000 B-Zone RPG1.
8) Am prieteni în industria NR care va fi capabil să găzduiască caracteristici precum [/ live]
9) Cu ceva timp liber, voi veni online mai des pentru luna mai, înainte de examene.

Voi încerca să păstrez serverul la 1000/1000 tot timpul și să fac evenimente zilnice cu jucătorii. Voi include, de asemenea, mulți străini care nu au observat în comunitate și îi vor ajuta să-și facă noi prieteni. Voi face următoarele evenimente, cel puțin în fiecare zi, cu premii de 50.000 $ +
* Ce intenționez să fac pentru ceilalți jucători: * la multe evenimente speciale: https://imgur.com/a/SYIKM
- Mașina cea mai târzie.
-Supraviețuitorul.
-Par / Impar.
-MESAJ.
-Protectați V.I.P
-Rasă
- Găsiți și aduceți.
X / O
-Gun joc
-Dele 1 vs 1
-Paintball.
-Maraton

 

Edited by South VoLKanO
Link to comment
Share on other sites

Nick: [Deea]Shakira
Level: 140
Vârstă (reală): 20
Sex (real): Feminin
Vechime pe server: Aproximativ 4 ani.
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/account/general

Ai mai avut aceasta functie?: Momentan nu.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Doresc sa ajut ca si pana acum jucatorii cu bani, cum am facut cu cei doi jucatori adusi de mine (ARMYs si Pikovit), implementam topicuri si alte evenimente daca este necesar, cu alte cuvinte, vreau sa fac sau sa maresc activitatea pe server daca se poate spune si asa.
Ce intenționez să fac pentru jucători:Diverse evenimente pentru membrii factiunilor, evenimente de tip: Trivia, LMS, LCS, Race, etc. Zilnic voi organiza evenimente cu premii atragatoare, voi oferi ajutor financiar jucatorilor mici, taxa 1$, multe altele.

Link to comment
Share on other sites

  • Johnny locked this topic
  • Johnny unlocked this topic
  • Johnny unlocked and locked this topic
  • Johnny unpinned, pinned and unlocked this topic
  • TIBERIU ToV unpinned this topic
  • D r e e W pinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.