Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[MAYOR] - Aplicaţii Primărie / Mayor Applications


Kelton
 Share

Recommended Posts

Nick: Claudinho.
Level: 50
Vârstă (reală): Am 15 ani proaspat impliniti.
Sex (real): masculin
Vechime pe server: 2 ani si cateva luni.
RPG profil LinK: Claudinho..png

Ai mai avut aceasta functie? Nu.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Sa ajut playerii cu tot ce pot si sa ma ocup de impartirea taxei.
Ce intenționez să fac pentru jucători: O sa fac event-uri zilnice cu premii mari si o sa ii sustin financiar.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Claudinho.
Level: 51
Vârstă (reală): Am 15 ani.
Sex (real): masculin
Vechime pe server: 2 ani si cateva luni.
RPG profil LinK: Claudinho..png

Ai mai avut aceasta functie? Nu.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Sa ajut playerii cu tot ce pot si sa ma ocup de impartirea taxei.
Ce intenționez să fac pentru jucători: O sa fac event-uri zilnice cu premii mari si o sa ii sustin financiar.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Louis_Buchalter
Level: 61
Vârstă (reală): 15
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 4 ani fără 2 luni
RPG profil LinK: Louis_Buchalter.png

Ai mai avut aceasta functie? Din păcate, nu.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc funcţia de Primar pentru a putea ajuta jucătorii de nivel mic cu bani, maşini, sfaturi şi multe altele! Voi încerca sa scap de monotonia de pe server, prin evenimente zilnice şi multe altele. Doresc să avansez în cariera mea de primar, pe acest server, făcând jucatorii mulţumiţi prin corectitudinea de care dau dovadă, faţă de restul jucătorilor. Consider că am experienta necesară pentru a obţine această functie si pentru a face jucătorii multumiţi.
Ce intenționez să fac pentru jucători: 

Mai jos aveţi mai jos un program oficial, pe care voi încerca să-l respect cu mare stricteţe daca o sa obtin functia de lider.

 

LUNI - VINERI

20:00-21:00: Eventuri clasice

21:00-21:30: Împărţirea taxei + event TRIVIA pentru jucătorii de nivel 3-7
21:30-22:30: Fun Hour

22:30-02:00: Eventuri clasice


SÂMBĂTĂ
16:00: Olimpiadă între clanurile cu 50 sloturi (săptămâna 1), 25 sloturi (săptămâna 2), 15 sloturi (săptămâna 3), câştigătoare (săptămâna 4)
19:00-20:00: Târg auto

20:00: Împărţirea taxei + event TRIVIA pentru jucătorii de nivel 3-7
20:30-02:00: Eventuri speciale


DUMINICĂ
13:00: Olimpiadă între facţiunile paşnice (săptămâna 1), ganguri (săptămâna 2), departamente + Hitmen (săptămâna 3), facţiunile câştigătoare (săptămâna 4)

17:00-18:00: Sprijin financiar pentru jucătorii de nivel 2-7

18:00-20:00: Eventuri clasice
20:00: Împărţirea taxei + event TRIVIA pentru jucătorii de nivel 3-7
20:30-21:00: Discuţii libere cu primarul la Primărie, jucătorii îşi vor spune nemulţumirile şi vor pune întrebări primarului, vor face sugestii şi alte chestiuni de acest gen. Nemulţumirile vor fi analizate şi se va încerca eliminarea lor pe cât posibil.

21:00-02:00: Eventuri speciale

Ce înseamnă event clasic?
Eventul clasic este unul cu prize 50.000$, dintre cele comune: LMS, LCS, Ruleta Rusească, Par / Impar, Simon spune, SMS, Primul cu /w, Protect the V.I.P, Primul cu kill, Primul cu G, Primul cu F, Paintball, Find & Bring, Race Arena, Gungame Arena etc.

 

Ce înseamnă event special?

Eventul special este de obicei un eveniment nou, cu un premiu peste 50.000$, organizat special pentru jucători, la final de săptămână, pentru a se putea bucura cât mai mulţi jucători de distracţie şi de bani.

 

Ce înseamnă Fun Hour?

Fun Hour este acea oră în care toţi jucătorii sunt invitaţi să participe la o activitate distractivă, organizată de către primar.

 

Acest program nu este fix. Se pot adăuga activităţi / evenimente spontane şi, dacă este cazul, se pot amâna anumite activităţi. În timpul weekend-ului, programul va fi şi mai încărcat, însă în timpul şcolii (sper să nu fie cazul) s-ar putea ca unele activităţi să trebuiască replanificate. Staţi liniştiţi, veţi primi până la ultimul bănuţ!

 

#URŞIIPRIMARI

#VOTATIURSUŞEF

 

Edited by South Eusebiu
Link to comment
Share on other sites

Nick: Veneto.RENUL
Level: 57
Vârstă (reală): 17
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 5-6 ani
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Veneto.RENUL

Ai mai avut aceasta functie?: Nu
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar
Imi doresc sa fiu primar deoarece voi incerca sa fiu printre cei mai buni, hotaratisi devotati primari si sper sa ajut pe toti playeri de level mic si de level mare. Si eu am avut level mic si am avut o perioada destul de grea la inceput si stiu cum e, din acest motiv doresc sa ajut. Voi fi si un prieten de nadejde, voi da safturi si o sa fac tot ce imi sta in putinta sa ii ajut la nevoie. Din punct de vedere al evenimentelor, vor fi o gama larga de evenimente distractive dar si cu premii foarte interesante si atractive. Voi fi on aproximativ mereu si voi fi gasit oricand de oricine. Nu am sa enumar un program elaborat al activitatii mele, insa am sa va zic in mare tot ce am sa fac.
Ce intenționez să fac pentru jucători: 

De Luni-Vineri: Mega evenimente si multe activitati impreuna cu distactie garantata si dispozitie buna.

                       - Oferirea taxei de cel putin o data pe zi.

                       - Voi face ghicitori pe /gov c vor fi rasplatite.

In week-end:- Se vor desfasura activitatile pe care le doresc ai nostrii cetateni si le vom face deliciul.

                        -Parade.

 

Voi respecta cu strictete aceste promisiune care nu mi se par foarte mari insa vor fi de ajuns pentru a satisface playerii.

Votati Veneto.RENUL Mayor.

 

 

-1: Eventuri zilnice de fiecare tip.

-2: Taxa va fi setat pe 1$ .

-3: Voi dona bani din buzunarul meu pentru jucatorii cu nivel 2-7.

-4: Concursuri saptamanale pe Forum .

- Restul voi vedea pe viitor .

Link to comment
Share on other sites

Nick:[K]en[J]i
Level: 50
Varsta (reala) : 17
Sex (real) : Masculin
Vechime pe server: 4-5 ani

RPG profil link : https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/[K]en[J]i
Ai mai avut aceasta functie? : Nu
Motivul pentru care doresc sa fiu primar : Imi doresc sa fiu primar deoarece toata lumea spera la aceasta functie,inca din 2013 de cand m-am apucat pe server voiam sa devin primar,deoarece doar unul este,este unic o luna,doresc sa ajut civilii cu levelele cuprinse intre 2-7 cu niste banuti,o sa fie chiar si din banii mei.Consider aceasta functie,o functie nobila.Doresc sa fac multe evenimente sa ajut playerii sa faca si ei niste bani , distrandu-se la un eveniment si vreau sa ajut playerii.In primul rand aceasta functie ma va ajuta si pe viitor , lumea o sa ma bage altfel in seama stiind ca am fost mayor candva , o sa-mi fie usor sa intru si in alte factiuni sau clanuri de pe server.Consider ca o sa am o activitate destul de mare si o sa vorbesc cu oricine ma cauta si oricine care cauta un sfat.Chiar si pe cei care o sa ma streseze.O sa incerc sa fac foarte multe activitati si sa fac tot serverul activ si prin aceste evenimente sa-i unesc pe toti si sa leg noi prietenii cu jucatorii de pe server.
Ce intentionez sa fac pentru jucatori:
In timpul saptamanii :  Sa fac evenimente distractive pentru a aduce playerii de pe server in acelasi loc 
Sa dau taxa macar de doua ori pe zi.                                  
    O sa fac odata pe zi FUN:HOUR cu niste activitat distractive.
In timpul weekendului : O sa fac activitati intre factiunile pasnice/departamente+hitmen/ganguri             
FunHour la ora 20:00 cand sunt multi jucatori online
Evenimente cu bani foarte multi pusi in joc 
Targ auto   
Discutii libere cu primarul,unde pot participa toti jucatorii

Votati [K]en[J]i primar pentru o luna mult mai frumoasa , cu playeri activi si oameni care se simt bine.Voi respecta cu strictete chestiile pe care le-am spus mai sus si o sa incerc cat mai mult sa satisfac playerii!

    
                                                   

                   
                  




 

Link to comment
Share on other sites

Nick:Racalu[ToV]
Level: 64
Varsta (reala): 16
Sex(Real):Masculin
Vechime pe server: 2-3 ani
RPG Profil Link: racalu.png

Ai mai avut aceasta functie?: Nu.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc sa detin functia de Primar al serverului RPG 1 pentru a ajuta jucatorii de nivel mic cu bani, cu o serie de evenimente speciale pentru ei, pentru ca este o functie care nu se obtine foarte usor si chiar as vrea sa o din, ma gandesc sa aplic de foarte mult timp. Vreau sa fac evenimente pentru toti jucatorii indiferent de level, celor de nivel cuprins intre 2-7 sa le acord banii din donatii de 2-3 ori pe zi, sa ii ajut cu diferite nelamuriri dar nu numai.
Ce intenționez să fac pentru jucători: 

Voi face o serie de evenimente organizare zilnice, evenimente diferite cu premii de peste 50.000$. Evenimente de tip Las Man Standig, Last Car Standing, SMS, H'N'S, Primu la mine

-Pe durata candidaturii taxa va fi setata in permanenta la 1$

In fiecare saptamana voi organiza FUN HOUR

Voi organiza diferite activitati cu ajutorul membrii staffului

Voi organiza Deagle Master

-Restul ramane sa vedeti pe viitor

Link to comment
Share on other sites

Nick: RelaXx
Level: 80
Vârstă (reală): 18
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: Aproape 4 ani jumate, mai exact 4 ani și 4 luni.
RPG profil LinK: RelaXx.png

Ai mai avut aceasta functie?: Nu
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Doresc să primesc această funcție deoarece am ajuns la un punct în "cariera" mea de pe această comunitate când consider că mă pot descurca cu ea, mai precis mă consider destul de "experimentat" pentru a ajuta jucătorii, atât cu bani cât și cu sfaturi și idei, îi pot învăța cum să intre într-o facțiune și cum pot rămâne pentru mult timp acolo, mai pe scurt să îi susțin cu tot ce pot. Consider că acesta este principalul rol al primarului, iar eu voi încerca să fac tot ce pot pentru a îndeplini acest rol.

Ce intenționez să fac pentru jucători: Cum am precizat mai sus, intenționez să deschid topice cu instrucțiuni despre cum se poate intra într-o facțiune și cu ce se ocupă acestea, ba chiar și cu cele mai importante lucruri de știut pentru fiecare facțiune în parte. De asemenea, voi face evenimente aproape în fiecare zi (vinerea și sâmbăta sunt la muncă), atât pentru toți jucătorii, cât și doar pentru civili. Voi încerca să aduc evenimentele complexe pe care le organizam cu ocazia B-Olympics săptămânal, ca jucătorii ce nu au putut participa să se bucure de experiențele avute de membrii facțiunilor și a clanurilor. Taxa va fi împărțită când seiful va fi plin, iar minim de 2 ori pe săptămână vor fi făcute evenimente cu premii mari, din banii mei sau/și din banii sponsorilor. Idei sunt multe, dar nu vreau să plictisesc pe nimeni, iar faptul că promit aceste lucruri nu aduce nimănui nimic, tot ce îmi doresc este să primesc această șansă și să arăt ca nu sunt doar vorbe deșarte.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Puiu_Alin
Level: 59
Vârstă (reală): 27
Sex (real): masculin
Vechime pe server: 9 ani !!!
RPG profil LinK:
Puiu_Alin.png

Ai mai avut aceasta functie? Nu
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: In primul rand as vrea sa ma prezint, ma cheama Puiu Alin, sunt din orasul Bucuresti si joc pe b-zone din anul 2009. In toti acesti ani, am fost in cateva factiuni unde am legat prietenii si am continuat sa tin legatura si sa imi ajut prietenii! Imi doresc sa fiu primar deoarece, consider ca am mare experienta pe aceasta comunitate, imi place sa socializez si sa imi ajut aproapele. Sunt un tip corect, serios, imi place sa fiu in centrul atentiei si imi place sa ajut pe cei aflati la nevoie. Oricand puteti conta pe mine!
Ce intenționez să fac pentru jucători: Pentru jucatori intentionez sa: ii ajut pe cei care au nevoie sa ii indrum pe drumul cel bun, si sa le ofer sprijin neconditionat. Taxa  va fi de 1$ , voi organiza zilnic relatii cu publicul, adica in mare parte voi vorbi cu fiecare jucator in parte ( ma refer la cei de level mic) adica incepatorii, vor putea veni la primarie pentru sprijin! Ii voi invata tainele jocului si ii voi invata in primul rand cum sa isi castige banii!

Link to comment
Share on other sites

Nick:smith.x                                                    Level:27.                                                          Vârsta(reala):15 ani.                                      Sex(real):masculin.                                        Vechime pe server:aproale 2 ani!                 RPG profil Link:https://www.rpg.b-zone.ro/account/general.                             Ai mai avut aceasta functie:nu.                  Motivul meu pentru care vreau sa devin Primar:vreau sa ajut playeri noi pe servar sa fac eventuri in ajutorul lor,Taxa o sa fie mica 1$,ma numesc Chipirlin Claudiu su t din orasul Craiova si vreau sa reprezint serverul RPG1 si sper sa fie iar 1000/1000

Link to comment
Share on other sites

Nick: PaNNiK 
Level: 112
Vârstă (reală): 18 ani
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: Pot spune ca am avut si alte conturi prin 2012, deci undeva la 6 ani.
RPG profil LinK:  https://www.rpg.b-zone.ro/account/general/PaNNiK

Ai mai avut aceasta functie?: Nu
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Vreau sa aduc o schimbare si cand spun acest cuvant, ma refer la ajutarea celor de nivel 2-7, organizarea evenimentelor intre factiuni, sponsorizarea tuturor factiuniilor pentru membrii care au cel mai mare raport.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Mandat 1$, daca era dupa mine era si 0$ :)), evenimente foarte multe cu premii mari si o sa vedeti pe parcurs, nu are rost sa ''mananc cu lopata'' cum fac altii.

Link to comment
Share on other sites

Nick:[uS].Yry.
Level: 121
Vârstă (reală): 21
Sex (real): Masculin.
Vechime pe server: 5 ani.
RPG profil LinK: .YrY..png

Ai mai avut aceasta functie? Nu.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Imi doresc aceasta functie, pentru ca nu am avut-o niciodata. Vreau sa incerc ceva nou, vreau sa ajut jucatorii, chestie pe care o fac si daca nu sunt Primar. Imi face placere sa ajut si sa stiu ca am ajutat pe cineva. Stiu despre ce este vorba in aceasta functie, si ce ai de facut. O sa incerc sa fac cateva schimbari, care o sa le placa tuturor, sunt sigur de asta. 
Ce intenționez să fac pentru jucători: Sincer?! Nu vreau sa ma dau peste cap ca o sa fac nu stiu ce event, nu stiu ce premii si etc. Vreau sa las totul sa vina de la sine si sa fie o surpriza tot ceea ce se va intampla! Multi, foarte multi dintre jucatori ma cunosc de foarte mult timp si stiu ca i-am ajutat foarte mult. 

Link to comment
Share on other sites

On 27.01.2018 at 11:25 AM, Claudyu said:

Nick:smith.x                                                    Level:27.                                                          Vârsta(reala):15 ani.                                      Sex(real):masculin.                                        Vechime pe server:aproale 2 ani!                 RPG profil Link:https://www.rpg.b-zone.ro/account/general.                             Ai mai avut aceasta functie:nu.                  Motivul meu pentru care vreau sa devin Primar:vreau sa ajut playeri noi pe servar sa fac eventuri in ajutorul lor,Taxa o sa fie mica 1$,ma numesc Chipirlin Claudiu su t din orasul Craiova si vreau sa reprezint serverul RPG1 si sper sa fie iar 1000/1000

Retrag

 

Link to comment
Share on other sites

Image result for vote mayor

 

 

 

Nick: RappaRo
Level: 59
Vârstă (reală): 21
Sex (real): M
Vechime pe server: Aprox. 3 ani.
RPG profil LinK: 
RappaRO.png

Ai mai avut aceasta functie? Nu.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Am sa va zic o mica poveste. Sa incepem,, m-am reapucat recent de SA-MP, cu toate ca sunt ocupat cu munca si facultatea imi fac timp sa ma si distrez putin cu vechii mei colegi si prieteni de pe acest server. Nu cred ca este vre-un jucator pe server care sa nu ma fi injurat macar odata(sunt parlamentarul perfect) si candidatul ideal. Pentru acesta functie ma recomanda urmatoarele calitati: imi place sa fur, sunt atent la nevoile mele si imi place sa dorm in post. Lasand de-o parte marele meu caracter, sa trecem la lucruri serioase. Folosind sistem de evenimente (respect pentru baietii care fac chestii de genul) ne permitem sa organizam o gama larga de activitati. Dupa cum bine stiti o sa scriu un mic "testament" cu promisiuni (de care nu o sa ma tin niciodata), glumesc bineinteles.

 

1. Cu sustinerea adminilor/helperilor se vor organiza zilnic minim 2-3 evenimente(dimineata, la pranz si seara) ca sa fie treaba buna, sa nu le scada glicemia la baieti.

2. In topicul de evenimente, creat pe forum in acest sens (care probabil e "mort") o sa il readuc la viata cu diferite "joculete" care sa va ocupe mici momente din viata pentru a le rezolva.

3. Taxa va fi de 1$, mai mult ca sigur. (asta pentru chitrele care nu vor sa cotizeze cu 5$/ora)

4. PM-ul si telefonul meu din joc vor fi permanent deschise in caz ca aveti nevoie de sfaturi sau de ajutor cu orice problema legata de joc.

5.  Jucatorii care dovedesc un bun comportament in cursul unei saptamani, primesc o "motivatie financiara" indiferent de levelul detinut.(va exista un topic mai explicit privind aceasta idee pentru ca nu vreau sa imi fure "dusmanii" idelile)

6.  O sa imi iau si o secretara sexy @Deea Shakira care sa ne faca viata buna!

 

Daca va asteptati la locuri de parcari, autostrazi si drumuri mai bune... asteptati-va in continuare pentru ca nu o sa vedeti asa ceva. ;)
Ce intenționez să fac pentru jucători: Am sa imi dedic timpul liber care imi ramane dintre studiu,munca si alte activitati  pe care le am eu acestui joc si o sa le redau sansa incepatorilor de a vedea frumusetea acestui server. 

 

Asa ca... sa curga voturile !!! ~RappaRo[LCN]~

 

Image result for vote mayor

Edited by Rappa Ro
#just#value
Link to comment
Share on other sites

Nick: [uS]Rock.S[Gucci_Gang]
Level: 
65
Vârstă (reală): 17 ani.
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 2 ani, fara 51 zile.
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Rock.S[Gucci_Gang]

Ai mai avut aceasta functie? Din pacate, nu .
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Functia de Primar reprezinta o responsabilitate imensa si in acelas timp, un privilegiu de a comunica cu playerii in cel mai direct mod cu putinta si de a ii cunoaste mai bine. Ne mai fii incercand pana acum, aceasta functie v-a reprezenta o responsabilitate imensa, ceea ce ma si incanta. Mereu am incercat diverse lucruri noi, cu toate ca acestea ma puneau in dificultati rare ori, am incercat ca mereu sa imi duc la bun sfarsit indatoririle fata de angajamentele facute. Drept urmate, eu ma consider pregatit si destul de capabil pentru a detine o asemenea functie, pe acest server. Va multumesc !
Ce intenționez să fac pentru jucători: Daca mi se va oferi sansa, o sa fac diferite evenimente unice, ce nu au mai avut loc pe aceasta comunitate si desigur, un minim de 2 evenimente /zi + intrebuintarile aduse odata cu functia. Mereu mi-a placut sa fac lucrurile bine, sa se vada schimbarile [in bine] si sa aduc placere oamenilor din jurul meu.
#Impreuna, pentru un server mai bun !!

Link to comment
Share on other sites

Nick:  [TE] Sir.SunnY_ALee

Level: 69
Age (real): 26
Gender(real): Male
How old are you on the server?: 3 years 10 months
RPG profile link: https://www.rpg.b-zone.ro/account/general Sir.SunnY_Alee.png

Did you been Mayor in the past?: No
The reason you want to become a Mayor: The reason I wanted to be a mayor is simple as the function suggests to help the players most importantly new comers who joins the server to help them with the money for start so they can establish them self on the server and play for a long time here on the server and become the pro member of this amazing server and with this also help them with suggestions of how to earn good money with jobs and missions tell them about new updates of the server inform them about the jobs which gives them best chance to get more money which normally are the comman question on the server what  I have seen  in 3 and half years. with that also give them suggestion about factions as i have the experience of almost every faction form peaceful gang department and hitman i can suggest them how to make app which give them more chance to get accepted by leaders which is very hard thing for new players to get accepted in faction some players get hardhearted when they keep facing rejection by leaders and finally they get irritate and leave the game so i will try to help them so I think when I will be in the position of Mayor i can help and server the players more easily
What I intend to do for other players.: 

 I am intending to make more events and try to arrange new activites which never happend before on the server or which are not used commonly i will bring some differnt events and differnt activites for the players  to give them a good chance to earn some good money. I will be arranging events and activites on regular basis not just for civilans but I have some planns for the faction members  for the actvites so they should also get chance  to earn money beacuse some new players get into the faction quickly but still they are new to the server and want to earn money like a civialn wants to So thats what I intedent to do if I get chance to be the Mayor Thank You.

Edited by SunY ALi
Link to comment
Share on other sites


Nick: NasuL
Level: 65
Vârstă (reală): 20 de ani
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: Am o vechime de 3 ani 
RPG profil linK: NasuL.png
Ai mai avut aceasta functie: Nu,nu am mai avut aceasta functie !
Motivul pentru care doresc sa fiu Primar: Consider ca pot oferii sfaturi si ajutor incepatorilor  sa pot ajuta playeri boboci cuprinsi intre 2-7 ...vreau sa le ofer disctractie prin 2 motive ,unul dintre ele este un motiv care doar eu il pot face mai exact sa ii fac sa se simta bine deoarece sunt DJ pe Radio VODA si ce-l de al doilea ar fi sa fie cu eventurile mele alea banoase
Ce intentionezi să faci pentru jucători: Voi ajuta toti jucatorii cu sfaturi si tot ce au nevoie, intentionez ca taxa sa fie una mica, intentionez ca in fiecare zi sa fac anumite activitati cu toti playerii (diverse evenimente ,concursuri pe postul de Radio VODA), in fiecare weekend o sa organizez un meeting in care playerii sa isi spuna parerile/propunerile, restul veti vedea pe parcurs. Nu o sa dezamagesc pe nimeni. (Promit un event cu marele premiu de un Infernus ). 

 

1) Sunt capabil sa ajut jucatorii straini, dar voi face tot posibilul sa ii ajut la fel de bine si pe cei romani, spunandu-le despre factiuni, locuri de munca, ce comenzi pot folosi si desigur, sa le spun despre regulile forumului si multe altele.
2) Sunt activ pe B-Zone, asta insemnand un Mayor activ, jucatorii vor fi fericiti.
3) Imi voi lua functia in serios, nu ma voi prosti.
4) In fiecare duminica voi face un eveniment special cu premiul de 250.000$.
5) Voi ajuta jucatorii cand au nevoie, indiferent de nivel. Voi face multe evenimente cu premii bune.
6) Taxa va fi de 1$
7) Voi ajuta jucatorii sa se alature factiunilor cu tot ce au nevoie.
8) Voi anunta de cateva ori pe saptamana sa se foloseasca comanda /charity. Cu acesti bani voi ajuta jucatorii de nivel 2-7.
9) Voi lucra impreuna cu alti jucatori sa gasim solutiile potrivite pentru probleme majore, voi crea taxe noi votate de jucatori, multe evenimente, mai multa distractie.
10) Voi lucra pentru reducerea preturilor taxelor si voi realiza un program de distribuire al banilor, voi gasi sponsori, jucatori bogati care sa doneze pentru jucatorii incepatori.
11) Voi munci mult pentru a creste populatia serverului, vor fi evenimente zilnice si evenimente speciale 

 

 

 

 

Edited by NasuL VODA
Link to comment
Share on other sites

Imagini pentru mayor

Nick: Sebi.
Level: 70
Vârstă (reală): 14 ani, în curând 15.
Sex (real): Masculin.
Vechime pe server: 3 ani.
RPG profil LinK:  
Sebi..png

Ai mai avut aceasta functie?: Nu, este prima oară când aplic aici.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar Doresc să devin primar pentru a ajuta cât mai mult playerii începători care activează pe acest server, nu doar prin evenimentele zilnice pe care le fac, doresc să fac asta şi prin oferirea taxelor, organizarea de evenimente pe /gov. Doresc să inițiez toți playeri noi pe server, deschizându-le un orizont către acest joc pentru a le face "munca" mai uşoară. Mai pe scurt, doresc să devin primar pentru a ajuta cât mai mult playerii începători şi nu numai. Doresc să devin primar deoarece cred că este cea mai potrivită facțiune pentru mine, fiind o persoana care se înțelege bine cu majoritatea playerilor.
Ce intenționez să fac pentru jucători: 

1. Vreau ca taxa să fie setată la 1$ indiferent de ora sau zi.

 

 

2. Voi face un topic la secțiunea mayor numit "Cere şi vei primi", unde playeri cu level intre 2 si 7 vor fi sponsorizați de mine printr-o cerere aferentă facută în acel topic. In urma acestei cereri voi oferi o sumă modestă de 10.000$, puteți face această cerere o dată la o saptămână.

 

3. De luni până vineri la ora 20:30 voi imparți taxa playerilor cu level intre 2 şi 7. Iar sâmbată şi duminica o voi imparți odata la ora prânzului adică ora 14:00 şi odata seara la ora 20:00.

 

 

4. De luni până vineri de la ora 22:00 voi organiza câte un event clasic ( LMS, LCS, X/O, etc ) cu un premiu destul de ridicat. La aceste evenimente vor participa doar playeri cu level sub 50.

 

 

5. Vineri seara la ora 23:00 voi organiza un event nocturn, ceva mai special, cu un premiu măricel unde vor participa toți playeri.

 

 

6. Duminică dimineața şi seara voi organiza aşa zisă plimbare cu limuzina primarului, unde vom cutreiera harta în lung şi în lat.

 

 

7. În fiecare duminica voi pune la bătaie o maşina cu pretul intre 50.000$ si 100.000$, aceasta maşină va fi caştigată doar printr-un event.

 

 LUNI - VINERI

15:00-17:00: Eventuri clasice.
19:00-21:00: Eventuri clasice.
20:00: Împărţirea taxei.

21:00-22:00: Event Special.


SÂMBĂTĂ
14:00: Evente Clasice.
16:00-17:00: Târg auto.

18:00: Evente Clasice.

20:00: Împărţirea taxei.
20:30: Ajutor finaciar playerilor de level 2-9.

DUMINICĂ
15:00: Eventuri clasice

17:00-18:00: Ajutor financiar pentru jucătorii de nivel 2-9.

18:00-20:00: Eventuri clasice
20:00: Împărţirea taxei.
20:30-21:30: Eventuri speciale.
21:30-22:00: Eventuri Speciale.

 

Ce înseamnă event clasic?
Eventul clasic este unul cu prize 50.000$, dintre cele comune: LMS, LCS, Ruleta Rusească, Par / Impar, Simon spune, SMS, Primul cu /w, Protect the V.I.P, Primul cu kill, Primul cu G, Primul cu F, Paintball, Find & Bring, Race Arena, Gungame Arena etc.

 

Ce înseamnă event special?

Eventul special este de obicei un eveniment nou, cu un premiu peste 50.000$, organizat special pentru jucători, la final de săptămână, pentru a se putea bucura cât mai mulţi jucători de distracţie şi de bani.

 

Ce înseamnă Fun Hour?

Fun Hour este acea oră în care toţi jucătorii sunt invitaţi să participe la o activitate distractivă, organizată de către primar.

 

 
           În  cazul în care mă veţi susţine şi vreţi să fac şi altceva decât este prezentat mai sus, aştept câte un PM din partea voastră, iar ideile ce mi se vor părea cele mai interesante le voi aplica.
                                                  
                                                                             dyM8Beb.png
Edited by AIM Sebi
Link to comment
Share on other sites

Nick:Racalu[ToV]
Level: 65
Varsta (reala): 16
Sex(Real):Masculin
Vechime pe server: 2-3 ani
RPG Profil Link: racalu.png

Ai mai avut aceasta functie?: Nu.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc sa detin functia de Primar al serverului RPG 1 pentru a ajuta jucatorii de nivel mic cu bani, cu o serie de evenimente speciale pentru ei, pentru ca este o functie care nu se obtine foarte usor si chiar as vrea sa o din, ma gandesc sa aplic de foarte mult timp. Vreau sa fac evenimente pentru toti jucatorii indiferent de level, celor de nivel cuprins intre 2-7 sa le acord banii din donatii de 2-3 ori pe zi, sa ii ajut cu diferite nelamuriri dar nu numai.
Ce intenționez să fac pentru jucători: 

Voi face o serie de evenimente organizare zilnice, evenimente diferite cu premii de peste 50.000$. Evenimente de tip Las Man Standig, Last Car Standing, SMS, H'N'S, Primu la mine

-Pe durata candidaturii taxa va fi setata in permanenta la 1$

In fiecare saptamana voi organiza FUN HOUR

Voi organiza diferite activitati cu ajutorul membrii staffului

Voi organiza Deagle Master

-Restul ramane sa vedeti pe viitor

Link to comment
Share on other sites

Nick:SkyLine..
Level:34
Vârstă (reală):16
Sex (real):Masculin
Vechime pe server:2 ani
RPG profil LinK:https://www.rpg.b-zone.ro/account/general

Ai mai avut aceasta functie?Nu am mai avut-o dar poate o sa o am
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar:
:Doresc sa fiu Primar deoarece imi place meseria.
Ce intenționez să fac pentru jucători:cum am spus voi face evenimente cu premii mari , taxe mici , să-i ajut cu ceva sfaturi pe cei noi , să le dau des acea sumă jucătorilor de nivel 2-7 și mai multe o să aflați pe parcurs.

Link to comment
Share on other sites

  • Johnny locked this topic
  • Johnny unlocked this topic
  • Johnny unlocked and locked this topic
  • Johnny unpinned, pinned and unlocked this topic
  • TIBERIU ToV unpinned this topic
  • D r e e W pinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.