Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[MAYOR] - Aplicaţii Primărie / Mayor Applications


Kelton
 Share

Recommended Posts

Nick:Alexandra_Queen
Level:15 spre 16
Vârstă (reală):16
Sex (real):Baiat
Vechime pe server:2 ani
RPG profil LinK:

Ai mai avut aceasta functie?
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar:Vreau sa fiu primar pentru a ajuta pe totii playerii de sub level 7 si plus level 2 cu niste taxe si sa ii ajut cu ceea ce nu stiu.
Ce intenționez să fac pentru jucători:Voi ajuta totii playeri cu ceea ce nu stiu si cu taxe.

Link to comment
Share on other sites

Nick: XES
Level: 148
Vârstă (reală): 21
Sex (real):Baiat
Vechime pe server: 8 ani
RPG profil LinK: XES.png

Ai mai avut aceasta functie?: Da, acum ceva timp
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Am mai fost si consider ca as putea sa fac o treaba buna si acum.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Nu vreau sa promit multe, dar stiu ca o sa fac o treaba buna si am multe planuri.

Link to comment
Share on other sites

ro32.png
Candidații care se vor afla pe lista de vot pentru funcția de primar al lunii Iunie vor fi: cowS, Day, Xes
Votul va avea loc in data de 31.05.2018, ora 11:00.
Votul se va face printr-un sondaj de opinie organizat pe website. Puteti vota favoritul aici: https://www.rpg.b-zone.ro/players/poll/192

 

Succes!

 

uk32.png
The candidates who will be on the vote list for the mayor of June will be: cowS, Day, Xes
The vote will be on 31.05.2018, at 11:00.
The vote will be made with a poll/survey on website. You can vote here: https://www.rpg.b-zone.ro/players/poll/192

 

Good luck!
Edited by THELiAR
Link to comment
Share on other sites

  • robica locked this topic
  • robica unlocked this topic

Nick: [D0x].exe
Level: 74
Vârstă (reală): 20
Sex (real):Baiat
Vechime pe server: 4 ani
RPG profil LinK: 
[D0x].exe.png 

Ai mai avut aceasta functie?: Nu,nu am avut aceasta functie pana acum.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Vreau sa vad si eu cum e in aceasta functie,si sa imi fac treaba cat mai bine.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Sa ii ajut cu bani,si sa le fac un joc frumos.

Edited by uK Marius
Link to comment
Share on other sites

Nick:iMarioIK
Level:22
Vârstă (reală):13 ani
Sex (real):masculin
Vechime pe server:5 luni aproape 6
RPG profil LinK:
iMarioIK.png

Ai mai avut aceasta functie?- Nu,din pacate nu am mai avut.
Motivul pentru care doresc să fiu
Primar:Doresc sa fiu Primar deoarece nu am mai avut aceasta functie si vreau sa incerc ceva nou.Bineinteles ca nu aceste sunt singurele motive.Mai doresc sa ajut playerii incepatori deoarece nu imi place cand vad ca unii care au lvl mai mare isi bat joc de cei care au lvl mai mic si vreau sa schimb acest lucru.
Ce intenționez să fac pentru jucători:Prin donatiile primite de la jucatorii mai experimentati,care au peste lvl 7,care vor umple seiful primariei,doresc sa impart banii spre cei care au mai multa nevoie de ei.

Edited by iMarioIK
Link to comment
Share on other sites

Nick:Madutzu99
Level:105
Vârstă (reală):19
Sex (real):Masculin
Vechime pe server:cam 5 ani.

RPG profil LinK:  Madutzu99.png

Ai mai avut aceasta functie?Nu
Motivul pentru care doresc să fiu Primar:Doresc să fiu primar în primul rând pentru a ajuta jucătorii de pe server cu bani făcând evenimente zilnice, dar și cu sfaturi. În plus consider că am experiența necesară pentru această funcție având în vedere că  am fost admin 1 si fost helper 1 si 2 am ceva experienta. Însă mereu este loc de mai bine, și de această dată dacă jucătorii îmi vor acorda o șansă promit că mă voi descurca mult mai bine decât celalat mayor . Și să nu mai spun că această funcție mi se pare una dintre cele mai importante funcții de pe server.

Ce intenționez să fac pentru jucători:

În primul rând am să setez taxa la 1$ toată luna. Promit că evenimentele nu vor lipsii în nicio zi și am să mă dedic foarte mult acestei funcții, mi-am pregătit o listă cu evenimente speciale și unice de la începutul lunii iulie  și am de gând să le organizez de-a lungul mandatului meu dacă îmi veți acorda șansa de a vă fi Mayor. Taxa va fi împărțită cât mai des posibil și în cazul în care seiful nu se umble în timpul unei sesiuni de caritate îl voi umple eu. Am să încerc să organizez în fiecare weekend evenimente speciale și de amploare, dar asta nu însemnă că ele vor lipsii și din cursul săptămâni

 

Edited by Madutzu99
Link to comment
Share on other sites

Nick: Sebi.
Level: 76
Vârstă (reală): 14 ani, pe 10 Iulie fac 15.
Sex (real): Masculin.
Vechime pe server: 3 ani și 5 luni.
RPG profil LinK:  
Sebi..png

Ai mai avut aceasta functie?: Nu.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar Doresc să devin primar pentru a ajuta cât mai mult playerii începători care activează pe acest server, nu doar prin evenimentele zilnice pe care le fac, doresc să fac asta şi prin oferirea taxelor, organizarea de evenimente pe /gov. Doresc să inițiez toți playeri noi pe server, deschizându-le un orizont către acest joc pentru a le face "munca" mai uşoară. Mai pe scurt, doresc să devin primar pentru a ajuta cât mai mult playerii începători şi nu numai. Doresc să devin primar deoarece cred că este cea mai potrivită facțiune pentru mine, fiind o persoana care se înțelege bine cu majoritatea playerilor.
Ce intenționez să fac pentru jucători: 

1. Vreau ca taxa să fie setată la 1$ indiferent de ora sau zi.

 

 

2. Voi face un topic la secțiunea mayor numit "Cere şi vei primi", unde playeri cu level intre 2 si 7 vor fi sponsorizați de mine printr-o cerere aferentă facută în acel topic. In urma acestei cereri voi oferi o sumă modestă de 10.000$, puteți face această cerere o dată la o saptămână.

 

3. De luni până vineri la ora 20:30 voi imparți taxa playerilor cu level intre 2 şi 7. Iar sâmbată şi duminica o voi imparți odata la ora prânzului adică ora 14:00 şi odata seara la ora 20:00.

 

 

4. De luni până vineri de la ora 22:00 voi organiza câte un event clasic ( LMS, LCS, X/O, etc ) cu un premiu destul de ridicat. La aceste evenimente vor participa doar playeri cu level sub 50.

 

 

5. Vineri seara la ora 23:00 voi organiza un event nocturn, ceva mai special, cu un premiu măricel unde vor participa toți playeri.

 

 

6. Duminică dimineața şi seara voi organiza aşa zisă plimbare cu limuzina primarului, unde vom cutreiera harta în lung şi în lat.

 

 

7. În fiecare duminica voi pune la bătaie o maşina cu pretul intre 50.000$ si 100.000$, aceasta maşină va fi caştigată doar printr-un event.

 

 LUNI - VINERI

15:00-17:00: Eventuri clasice.
19:00-21:00: Eventuri clasice.
20:00: Împărţirea taxei.

21:00-22:00: Event Special.


SÂMBĂTĂ
14:00: Evente Clasice.
16:00-17:00: Târg auto.

18:00: Evente Clasice.

20:00: Împărţirea taxei.
20:30: Ajutor finaciar playerilor de level 2-9.

DUMINICĂ
15:00: Eventuri clasice

17:00-18:00: Ajutor financiar pentru jucătorii de nivel 2-9.

18:00-20:00: Eventuri clasice
20:00: Împărţirea taxei.
20:30-21:30: Eventuri speciale.
21:30-22:00: Eventuri Speciale.

 

Ce înseamnă event clasic?
Eventul clasic este unul cu prize 50.000$, dintre cele comune: LMS, LCS, Ruleta Rusească, Par / Impar, Simon spune, SMS, Primul cu /w, Protect the V.I.P, Primul cu kill, Primul cu G, Primul cu F, Paintball, Find & Bring, Race Arena, Gungame Arena etc.

 

Ce înseamnă event special?

Eventul special este de obicei un eveniment nou, cu un premiu peste 50.000$, organizat special pentru jucători, la final de săptămână, pentru a se putea bucura cât mai mulţi jucători de distracţie şi de bani.

 

Ce înseamnă Fun Hour?

Fun Hour este acea oră în care toţi jucătorii sunt invitaţi să participe la o activitate distractivă, organizată de către primar.

 

 
           În  cazul în care mă veţi susţine şi vreţi să fac şi altceva decât este prezentat mai sus, aştept câte un PM din partea voastră, iar ideile ce mi se vor părea cele mai interesante le voi aplica.
                                                  
                                                                             dyM8Beb.png
Link to comment
Share on other sites

Nick: XES
Level: 148
Vârstă (reală): 21
Sex (real):Baiat
Vechime pe server: 8 ani
RPG profil LinK: XES.png

Ai mai avut aceasta functie?: Da, acum ceva timp
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Am mai fost si consider ca as putea sa fac o treaba buna si acum.
Ce intenționez să fac pentru jucători: 
Sa fac iar eventuri cu GOLD si bani si sa fac o noua TOMBOLA LUNARA

Link to comment
Share on other sites

Nick: MihayKING
Level: 81
Vârstă (reală): 17
Sex (real):Baiat
Vechime pe server: 3 ani
RPG profil LinK: 
MihayKING.png 

Ai mai avut aceasta functie?: Nu dar doresc foarte mult sa obtin aceasta functie.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Vreau sa fac un pas foarte mare pe acest server m-am saturat de mafie si de toate factiunile pasnice as vrea sa incerc si eu ceva mai nou cum ar fi meseria de primar.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Vreau sa le ofer tot ce isi doresc ei, cum ar fi sa le fac foarte multe eventuri cu masini sume de bani si  gold

Link to comment
Share on other sites

Nick: [Y]ON[K]
Level: 65
Vârstă (reală): 17
Sex (real):Baiat
Vechime pe server: 2 ani
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/[Y]ON[K]

Ai mai avut aceasta functie?: Nu,nu am avut aceasta functie pana acum.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar:Functia de primar este unica pe server ,imi doresc sa obtin aceasta functie din pricina ca imi place sa ajut playerii cu nivel mic.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Doresc sa fac multe evenimente pentru cei incepatori,sunt si helper si imi place sa ajut jucatorii.

Link to comment
Share on other sites

Nick: EXTRATERESTRU
Level: 95
Vârstă (reală): 19
Sex (real):Baiat
Vechime pe server: 6+ ani
RPG profil LinK:
EXTRATERESTRU.png

Ai mai avut aceasta functie?: Nu.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Vreau sa ajut incepatorii serverului.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Evenimente zilnice, tombole si intalniri saptamanale cu jucatorii comunitatii pentru a le asculta parerile/opiniile/nemultumirile.

Link to comment
Share on other sites

ro32.png
Candidații care se vor afla pe lista de vot pentru funcția de primar al lunii Iulie vor fi: Irina, XES si EXTRATERESTRU. 
Votul va avea loc in data de 29.06.2018  in intervalul orar 18-22:00.
Votul se va face printr-un sondaj de opinie organizat pe website. Puteti vota favoritul aici: 

 

Succes!

 

uk32.png
The candidates who will be on the vote list for the mayor of July will be: Irina, XES and EXTRATERESTRU.
The vote will be on 29.06.2018 between hours 18-22:00.
The vote will be made with a poll/survey on website. You can vote here:

 

Good luck!
Link to comment
Share on other sites

  • robica locked this topic
  • robica unlocked this topic

Nick: Eusebiu.
Level: 63
Vârstă (reală): 16
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 4 ani si 4 luni
RPG profil LinK: Eusebiu..png

Ai mai avut aceasta functie? Din păcate, nu.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc funcţia de Primar pentru a putea ajuta jucătorii de nivel mic cu bani, maşini, sfaturi şi multe altele! Voi încerca sa scap de monotonia de pe server, prin evenimente zilnice şi multe altele. Doresc să avansez în cariera mea de primar, pe acest server, făcând jucatorii mulţumiţi prin corectitudinea de care dau dovadă, faţă de restul jucătorilor. Consider că am experienta necesară pentru a obţine această functie si pentru a face jucătorii multumiţi.
Ce intenționez să fac pentru jucători: 

Mai jos aveţi mai jos un program oficial, pe care voi încerca să-l respect cu mare stricteţe daca o sa obtin functia de Mayor.

 

LUNI - VINERI

20:00-21:00: Eventuri clasice

21:00-21:30: Împărţirea taxei + event TRIVIA pentru jucătorii de nivel 3-7
21:30-22:30: Fun Hour

22:30-02:00: Eventuri clasice


SÂMBĂTĂ
16:00: Olimpiadă între clanurile cu 50 sloturi (săptămâna 1), 25 sloturi (săptămâna 2), 15 sloturi (săptămâna 3), câştigătoare (săptămâna 4)
19:00-20:00: Târg auto

20:00: Împărţirea taxei + event TRIVIA pentru jucătorii de nivel 3-7
20:30-02:00: Eventuri speciale


DUMINICĂ
13:00: Olimpiadă între facţiunile paşnice (săptămâna 1), ganguri (săptămâna 2), departamente + Hitmen (săptămâna 3), facţiunile câştigătoare (săptămâna 4)

17:00-18:00: Sprijin financiar pentru jucătorii de nivel 2-7

18:00-20:00: Eventuri clasice
20:00: Împărţirea taxei + event TRIVIA pentru jucătorii de nivel 3-7
20:30-21:00: Discuţii libere cu primarul la Primărie, jucătorii îşi vor spune nemulţumirile şi vor pune întrebări primarului, vor face sugestii şi alte chestiuni de acest gen. Nemulţumirile vor fi analizate şi se va încerca eliminarea lor pe cât posibil.

21:00-02:00: Eventuri speciale

Ce înseamnă event clasic?
Eventul clasic este unul cu prize 50.000$, dintre cele comune: LMS, LCS, Ruleta Rusească, Par / Impar, Simon spune, SMS, Primul cu /w, Protect the V.I.P, Primul cu kill, Primul cu G, Primul cu F, Paintball, Find & Bring, Race Arena, Gungame Arena etc.

 

Ce înseamnă event special?

Eventul special este de obicei un eveniment nou, cu un premiu peste 50.000$, organizat special pentru jucători, la final de săptămână, pentru a se putea bucura cât mai mulţi jucători de distracţie şi de bani.

 

Ce înseamnă Fun Hour?

Fun Hour este acea oră în care toţi jucătorii sunt invitaţi să participe la o activitate distractivă, organizată de către primar.

 

Acest program nu este fix. Se pot adăuga activităţi / evenimente spontane şi, dacă este cazul, se pot amâna anumite activităţi. În timpul weekend-ului, programul va fi şi mai încărcat. Staţi liniştiţi, veţi primi până la ultimul bănuţ!

 

Pe deasupra, voi face unele evenimente in colaborare cu anumite factiuni si clanuri.

 

#URŞIIPRIMARI

#VOTATIURSUŞEF

#FAPTE, NU VORBE

Edited by South Eusebiu
Link to comment
Share on other sites

Nick: Sebi.
Level: 78
Vârstă (reală): 15 ani.
Sex (real): Masculin.
Vechime pe server: 3 ani și 6 luni.
RPG profil LinK:  
Sebi..png

Ai mai avut aceasta functie?: Nu.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar Doresc să devin primar pentru a ajuta cât mai mult playerii începători care activează pe acest server, nu doar prin evenimentele zilnice pe care le fac, doresc să fac asta şi prin oferirea taxelor, organizarea de evenimente pe /gov. Doresc să inițiez toți playeri noi pe server, deschizându-le un orizont către acest joc pentru a le face "munca" mai uşoară. Mai pe scurt, doresc să devin primar pentru a ajuta cât mai mult playerii începători şi nu numai. Doresc să devin primar deoarece cred că este cea mai potrivită facțiune pentru mine, fiind o persoana care se înțelege bine cu majoritatea playerilor.

Ce intenționez să fac pentru jucători:

 

1. Vreau ca taxa să fie setată la 1$ indiferent de ora sau zi.

 

 

2. Voi face un topic la secțiunea mayor numit "Cere şi vei primi", unde playeri cu level intre 2 si 7 vor fi sponsorizați de mine printr-o cerere aferentă facută în acel topic. In urma acestei cereri voi oferi o sumă modestă de 10.000$, puteți face această cerere o dată la o saptămână.

 

3. De luni până vineri la ora 20:30 voi imparți taxa playerilor cu level intre 2 şi 7. Iar sâmbată şi duminica o voi imparți odata la ora prânzului adică ora 14:00 şi odata seara la ora 20:00.

 

 

4. De luni până vineri de la ora 22:00 voi organiza câte un event clasic ( LMS, LCS, X/O, etc ) cu un premiu destul de ridicat. La aceste evenimente vor participa doar playeri cu level sub 50.

 

 

5. Vineri seara la ora 23:00 voi organiza un event nocturn, ceva mai special, cu un premiu măricel unde vor participa toți playeri.

 

 

6. Duminică dimineața şi seara voi organiza aşa zisă plimbare cu limuzina primarului, unde vom cutreiera harta în lung şi în lat.

 

 

7. În fiecare duminica voi pune la bătaie o maşina cu pretul intre 50.000$ si 100.000$, aceasta maşină va fi caştigată doar printr-un event.

 

 LUNI - VINERI

15:00-17:00: Eventuri clasice.
19:00-21:00: Eventuri clasice.
20:00: Împărţirea taxei.

21:00-22:00: Event Special.


SÂMBĂTĂ
14:00: Evente Clasice.
16:00-17:00: Târg auto.

18:00: Evente Clasice.

20:00: Împărţirea taxei.
20:30: Ajutor finaciar playerilor de level 2-9.

DUMINICĂ
15:00: Eventuri clasice

17:00-18:00: Ajutor financiar pentru jucătorii de nivel 2-9.

18:00-20:00: Eventuri clasice
20:00: Împărţirea taxei.
20:30-21:30: Eventuri speciale.
21:30-22:00: Eventuri Speciale.

 

Ce înseamnă event clasic?
Eventul clasic este unul cu prize 50.000$, dintre cele comune: LMS, LCS, Ruleta Rusească, Par / Impar, Simon spune, SMS, Primul cu /w, Protect the V.I.P, Primul cu kill, Primul cu G, Primul cu F, Paintball, Find & Bring, Race Arena, Gungame Arena etc.

 

Ce înseamnă event special?

Eventul special este de obicei un eveniment nou, cu un premiu peste 50.000$, organizat special pentru jucători, la final de săptămână, pentru a se putea bucura cât mai mulţi jucători de distracţie şi de bani.

 

Ce înseamnă Fun Hour?

Fun Hour este acea oră în care toţi jucătorii sunt invitaţi să participe la o activitate distractivă, organizată de către primar.

 

 
           În  cazul în care mă veţi susţine şi vreţi să fac şi altceva decât este prezentat mai sus, aştept câte un PM din partea voastră, iar ideile ce mi se vor părea cele mai interesante le voi aplica.
                                                  
                                                                             dyM8Beb.png
Edited by Sebi VODA
Link to comment
Share on other sites

Nick: EXTRATERESTRU
Level: 95
Vârstă (reală): 19
Sex (real):Baiat
Vechime pe server: 6+ ani
RPG profil LinK:
EXTRATERESTRU.png

Ai mai avut aceasta functie?: Nu.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Vreau sa ajut incepatorii serverului.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Evenimente zilnice, tombole si intalniri saptamanale cu jucatorii comunitatii pentru a le asculta parerile/opiniile/nemultumirile.

Link to comment
Share on other sites

Nick:Madutzu99
Level:105
Vârstă (reală):19
Sex (real):Masculin
Vechime pe server:cam 5 ani.

RPG profil LinK:  Madutzu99.png

Ai mai avut aceasta functie?Nu
Motivul pentru care doresc să fiu Primar:Doresc să fiu primar în primul rând pentru a ajuta jucătorii de pe server cu bani făcând evenimente zilnice, dar și cu sfaturi. În plus consider că am experiența necesară pentru această funcție având în vedere că  am fost admin 1 si fost helper 1 si 2 am ceva experienta. Însă mereu este loc de mai bine, și de această dată dacă jucătorii îmi vor acorda o șansă promit că mă voi descurca mult mai bine decât celalat mayor . Și să nu mai spun că această funcție mi se pare una dintre cele mai importante funcții de pe server.

Ce intenționez să fac pentru jucători:

În primul rând am să setez taxa la 1$ toată luna. Promit că evenimentele nu vor lipsii în nicio zi și am să mă dedic foarte mult acestei funcții, mi-am pregătit o listă cu evenimente speciale și unice de la începutul lunii iulie  și am de gând să le organizez de-a lungul mandatului meu dacă îmi veți acorda șansa de a vă fi Mayor. Taxa va fi împărțită cât mai des posibil și în cazul în care seiful nu se umble în timpul unei sesiuni de caritate îl voi umple eu. Am să încerc să organizez în fiecare weekend evenimente speciale și de amploare, dar asta nu însemnă că ele vor lipsii și din cursul săptămâni

Link to comment
Share on other sites

  • Johnny locked this topic
  • Johnny unlocked this topic
  • Johnny unlocked and locked this topic
  • Johnny unpinned, pinned and unlocked this topic
  • TIBERIU ToV unpinned this topic
  • D r e e W pinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.