Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[MAYOR] - Aplicaţii Primărie / Mayor Applications


Kelton
 Share

Recommended Posts


Nick: kaydeN
Level: 75
Vârstă (reală): 18 ani
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: Pe server, 5 ani, pe acest cont, 4.
RPG profil LinK: Kayden.png

Ai mai avut aceasta functie?: Nu
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Doresc sa fiu primar pentru faptul ca-mi place sa ajut playerii, fie cu anumite informatii, fie cu altceva si pentru ca, cred eu, ma caracterizeaza aceasta functie.

Ce intenționez să fac pentru jucători: In mare parte as vrea sa readuc "trecutul" la "realitate", nu va este dor de Targul Auto saptamanal? Sau de castigurile saptamanale pentru cel mai bun medic, politist sau taximetrist, etc.

In mare parte doresc sa ajut playerii cu orice, iar eu vreau sa demonstrez ca se poate asta, nu cum fac altii care intra in aceasta functie si au cate 5-10h ore pe luna.

Pentru o viata mai buna, voteaza KaydeN

Edited by kaydeN
Link to comment
Share on other sites


Nick:FreezyTeGOD
Level:67

Vârstă (reală):15 ani.
Sex (real):Masculin
Vechime pe server:Joc pe server din 2015
RPG profil LinK:FreezyTeGOD.png

Ai mai avut aceasta functie?Nu, dar daca si fi acceptat ar fi prima data.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar:Pai asi vrea sa imi incep viata ca primar, sunt respectat pe server stiu cu ce se mananca aceasta functie si pot sa ajut playeri incepatori cu fonduri primite de la alti playeri.
Ce intenționez să fac pentru jucători:Vreau sa  ajut playeri sa priceapa cat mai mult  serverul si sa stie sa faca un ROLPLAY frumos

 

Daca vrei sa susti serverul voteaza FreezyTeGOD

Edited by David Andrei
Link to comment
Share on other sites

ro32.png
Candidații care se vor afla pe lista de vot pentru funcția de primar al lunii mai vor fi: Example și Marki.
Votul va avea loc in data de 29.01.2018  la ora 12:00.
Votul se va face printr-un sondaj de opinie organizat pe website. Puteti vota favoritul aici: https://www.rpg.b-zone.ro/players/poll/313

 

Succes!

 

uk32.png
The candidates who will be on the vote list for the mayor of May will be: Example and Marki.
The vote will be on 29.01.2018 at 12:00 (RO Time). 
The vote will be made with a poll/survey on website. You can vote here: https://www.rpg.b-zone.ro/players/poll/313

 

Good luck!
 
 
 
Link to comment
Share on other sites

RO: Aplicațiile pentru luna Iunie au fost deschise. 
EN: Applications for June are now open.

 

 

Puteti sa incepeti campania tocmai de pe 24.05.2019.

You can start the campaign on 24.05.2019.

 

EDIT: Do not forget about // Nu uitati de:

 

Cererea de bani jucatorilor pentru evenimente (/transfer) duce la Faction Warn (prima abatere) - demitere daca continua.

The player's request for money for events (/ transfer) leads to Faction Warn (first offense) - dismissal if he continues.

 

Link to comment
Share on other sites

  • robica unlocked this topic

Nick: WediN.FacSecunda
Level: 40
Vârstă (reală): 17 ani.
Sex (real): Masculin.
Vechime pe server: Multa, peste 5-6 ani.
RPG profil LinK: 
https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/WediN.FacSecunda

Ai mai avut aceasta functie? Nu.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Vreau sa ajut jucatorii cu ce pot, sa-i sprijin in ceea ce vor sa faca. O sa-i ajut cu bani, o sa ii ajut cu sfaturi.

Ce intenționez să fac pentru jucători: O sa fac in fiecare zi cel putin 5 evenimente cu premii mari, o sa ajut jucatorii incepatori cu bani si o sa incerc sa tin jucatorii pe server intr-un mediu calm si linistit, restul aflati pe parcurs ce pot da din mine. O sa-mi maresc activitatea pe parcurs, promit solemn

1H6KhR5.pngXsndyBp.jpg

 

Edited by WediN North
Link to comment
Share on other sites

Nick: Robert.staicuminte
Level26
Vârstă (reală)17
Sex (real): Masculin 
Vechime pe server: 5 luni frumoase pline de realizări. 
RPG profil LinKRobert.staicuminte.png

Ai mai avut aceasta functie? Nu 
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Vreau să ajut dezvoltarea economică a jucătorilor si sa inspir capacitatea de a lupa cu interesele din jur.
Ce intenționez să fac pentru jucători: 1.Să asigur respectarea drepturilor jucătorilor.

                                                           2.Să asigur liniștea necesară jucătorilor.

                                                           3.Să am un caracter nominativ.

                                                           4.Să ajut in creșterea economiei jucătorilor (event-uri , etc)

                                                            

Link to comment
Share on other sites

Nick: BlackSword
Level: 51
Vârstă (reală): 15 ani
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: Aproximativ 3 ani
RPG profil LinK: BlackSword.png

Ai mai avut aceasta functie? Nu, este prima data pentru care incerc sa obtin aceasta functie.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc sa devin primar deoarece sunt foarte activ pe server. Imi mai doresc sa devin primar deoarece aceasta functie necesita foarte multa responsabilitate, iar eu dau dovada de acest lucru. Vreau sa obtin aceasta functie deoarece trebuie sa socializezi foarte mult cu playerii si mie imi place acest lucru.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Voi imparti taxa zilnic playerilor cu level intre 1 - 7, voi organiza plimbari de seara cu diferite vehicule care mai de care mai speciale, voi face zilnic un event sau chiar mai multe.

lI11KRV.png

Edited by BlackSwordGaming
Link to comment
Share on other sites

Nick: .SkyFalo
Level: 54
Vârstă (reală): 11
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 2 Ani.
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/.SkyFalo

Ai mai avut aceasta functie? Nu, este prima data pentru care incerc sa obtin aceasta functie.
Motivul pentru care doresc să fiu PrimarVreau sa ajut jucatorii  cu tot felul de evenimente si lucruri din acestea.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Sa le impart banii de la taxa playerilor de level 1-7, Sa organizes tot felul de concursuri ca sa fie multa activitate pe server, voi face un concurs pe forum gen: Cine facem mai multe curse la Trucker intr-o ora castiga o suma de bani...Si tot felul de evenimente ca sa ii ajut pe jucatorii.

Link to comment
Share on other sites

BtfKvgU.gif&key=00d00da3d900c080ea67f82aadff9400071f940131302278cc82f74016983109

                                                                  

Nick : VoLKanO
Level : 107
Age (real) : 19 years old
Gender(real) : Male
How old are you on the server ?:  5 years Since 2014

RPG profile link :
 https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/VoLKanO

Did you been Mayor in the past?: No 
The reason you want to become a Mayor : 

1) The new Events system looks very fun and I believe the players will enjoy this.

2) Daily events from my own pocket money or sponsors.

3) Events you can expect will be X/O, Par/Impar, Deagle, LMS, LCS, Trivia, SMS, Who wants to be a millionaire etc.

4) I have massive experience with Events and lots of creativity.

5 I have friends in the NR industry who will be able to accomodate with features like [/live]

6) Tax will be 1$ for the majority.

7) We will stabilize the 1000/1000 B-Zone RPG1 players.

8)I have friends in the NR industry who will be able to accomodate with features like [/live]

9) With some free time coming I will be coming online more often for May, before exams.

 I will try to keep the server at 1000/1000 all the time and make daily events with the players. I will also include many un-noticed Foreigners into the community and help them make new friends. I will make the following events at least every day, prize 50,000$+

*What I intend to do for other players.: *to much events Special:  https://imgur.com/a/SYIKM

                                                                   -Last Car Standing.

                                                          -Last Man Standing.

                                                          -Par/Impar. 

                                                          -SMS.

                                                          -Protect The V.I.P

                                                          -Race

                                                          -Find and Bring.

                                                          -X/O

                                                          -Gun Game

                                                          -Duele 1 vs 1 

                                                          -Paintball.

                                                          -Maraton                        
 

Romanian Language:

  Quote

Nick: VoLKanO
Nivel: 108
Vârsta (reală): 19 ani
Sex (real): Barbat
Câți ani sunteți pe server ?: 5 ani since 2014

Profilul profilului RPG: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/VoLKanO
Ai fost primar în trecut? Nu
Motivul pentru care vrei să devii primar:
1) Noul sistem de evenimente arată foarte distractiv și cred că jucătorii se vor bucura de acest lucru.
2) Evenimente zilnice de la propriul buzunar sau sponsori.
3) Evenimentele pe care le puteți aștepta vor fi X / O, Par / Impar, Deagle, LMS, LCS, Trivia, SMS, Cine vrea să fie milionar etc.
4) Am o experiență masivă cu evenimentele și o mulțime de creativitate.
5 Am prieteni în industria NR care va fi capabil să găzduiască caracteristici precum [/ live]
6) Taxa va fi de 1 $ pentru majoritatea.
7) Vom stabiliza jucatorii 1000/1000 B-Zone RPG1.
? Am prieteni în industria NR care va fi capabil să găzduiască caracteristici precum [/ live]
9) Cu ceva timp liber, voi veni online mai des pentru luna mai, înainte de examene.

Voi încerca să păstrez serverul la 1000/1000 tot timpul și să fac evenimente zilnice cu jucătorii. Voi include, de asemenea, mulți străini care nu au observat în comunitate și îi vor ajuta să-și facă noi prieteni. Voi face următoarele evenimente, cel puțin în fiecare zi, cu premii de 50.000 $ +
* Ce intenționez să fac pentru ceilalți jucători: * la multe evenimente speciale: https://imgur.com/a/SYIKM
- Mașina cea mai târzie.
-Supraviețuitorul.
-Par / Impar.
-MESAJ.
-Protectați V.I.P
-Rasă
- Găsiți și aduceți.
X / O
-Gun joc
-Dele 1 vs 1
-Paintball.
-Maraton

Link to comment
Share on other sites

ro32.png
Candidații care se vor afla pe lista de vot pentru funcția de primar al lunii Iunie vor fi: V86ulpea și Marki.
Votul incepe in data  de  31.05.2019. 
Votul se va face printr-un sondaj de opinie organizat pe website. Puteti vota favoritul aici: https://www.rpg.b-zone.ro/players/poll/325/

 

Succes!

 

uk32.png
The candidates who will be on the vote list for the mayor of June will be: V86ulpea and Marki.
The vote get started on 31.05.2019.
The vote will be made with a poll/survey on website. You can vote here: https://www.rpg.b-zone.ro/players/poll/325/

 

Good luck!
Edited by Robica
Link to comment
Share on other sites

  • robica locked this topic

RO: Aplicațiile pentru luna iulie au fost deschise. 
EN: Applications for July are now open.

 

 

Puteți să începeți campania din acest moment.

You can start the campaign from this moment.

 

EDIT: Do not forget about // Nu uitati de:

 

Cererea de bani jucatorilor pentru evenimente (/transfer) duce la Faction Warn (prima abatere) - demitere daca continua.

The player's request for money for events (/ transfer) leads to Faction Warn (first offense) - dismissal if he continues.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Okko16Hz
Level: 78
Vârstă (reală): 17
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: In jur de
4 ani si o luna.
RPG profil LinK: (click)

Ai mai avut aceasta functie?: Nu.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Oricum imi facea placere sa donez ocazional prin /charity jucatorilor si sa fac evenimente, asa ca m-am gandit ca din postura de primar ii pot ajuta mai mult pe incepatori si nu numai.
Ce intenționez să fac pentru jucători:

-Evident, taxa va fi setata pe 1$ pe toata durata mandatului meu.

-Ma voi ocupa zilnic (la pranz si seara mai exact) de evenimente creative cu premii mari/speciale.

-Cel putin o data pe zi voi avea grija sa impart taxa si donatiile incepatorilor.

 

Link to comment
Share on other sites

Nick: [Daria]
Level: 36
Vârstă (reală): 18
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 4 ani
RPG profil LinK:https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/[Daria]

Ai mai avut aceasta functie? Nu.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Îmi doresc această funcție în primul rând deoarece consider că toți jucătorii începători au nevoie de un mic ajutor la începul "carierei" pe acest minunat server, iar primarii trebuie să fie cât se poate de activi, acest lucru m-a făcut să vreau și să incerc să candidez, pentru că pot spune că sunt un jucător cât se poate de activ. Consider că funcția de primar este una extrem de apreciată și de respectată, daca nu, chiar cea mai respectată. Nu-mi doresc altceva decât să ajut jucatorii, niciodată nu ma gândesc la mine în moddirect, cât mă gândesc la alți jucători. Rolul primarului nu este de a se lăuda că are o funcție mare, ci de a ajuta începătorii. Sunt total împortriva corupției, și nu îmi plac lucrurile de genul. Vă mulțumesc! 
Ce intenționez să fac pentru jucători: Intenționez să-i ajut, desigur, și să împart taxa de câte ori se poate pe zi. Cu siguranța așa se va întampla daca voi câștiga. Vă mulțumesc!

Link to comment
Share on other sites

BtfKvgU.gif&key=00d00da3d900c080ea67f82aadff9400071f940131302278cc82f74016983109

 

 

Nick : VoLKanO
Level : 109
Age (real) : 19 years old
Gender(real) : Male
How old are you on the server ?:  5 years Since 2014

RPG profile link :
 https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/VoLKanO

Did you been Mayor in the past?: No 
The reason you want to become a Mayor : 

1) The new Events system looks very fun and I believe the players will enjoy this.

2) Daily events from my own pocket money or sponsors.

3) Events you can expect will be X/O, Par/Impar, Deagle, LMS, LCS, Trivia, SMS, Who wants to be a millionaire etc.

4) I have massive experience with Events and lots of creativity.

5 I have friends in the NR industry who will be able to accomodate with features like [/live]

6) Tax will be 1$ for the majority.

7) We will stabilize the 1000/1000 B-Zone RPG1 players.

8)I have friends in the NR industry who will be able to accomodate with features like [/live]

9) With some free time coming I will be coming online more often for May, before exams.

 I will try to keep the server at 1000/1000 all the time and make daily events with the players. I will also include many un-noticed Foreigners into the community and help them make new friends. I will make the following events at least every day, prize 50,000$+

*What I intend to do for other players.: *to much events Special:  https://imgur.com/a/SYIKM

                                                                   -Last Car Standing.

                                                          -Last Man Standing.

                                                          -Par/Impar. 

                                                          -SMS.

                                                          -Protect The V.I.P

                                                          -Race

                                                          -Find and Bring.

                                                          -X/O

                                                          -Gun Game

                                                          -Duele 1 vs 1 

                                                          -Paintball.

                                                          -Maraton                        
dfg.PNG.9639527f7e4176365065425a5c508f48.PNG5000.PNG.434fc1236d2ee1b0f435798d53be148a.PNG

 

Romanian Language: 

Quote

Nick: VoLKanO
Nivel: 109
Vârsta (reală): 19 ani
Sex (real): Barbat
Câți ani sunteți pe server ?: 5 ani since 2014

Profilul profilului RPG: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/VoLKanO
Ai fost primar în trecut? Nu
Motivul pentru care vrei să devii primar:
1) Noul sistem de evenimente arată foarte distractiv și cred că jucătorii se vor bucura de acest lucru.
2) Evenimente zilnice de la propriul buzunar sau sponsori.
3) Evenimentele pe care le puteți aștepta vor fi X / O, Par / Impar, Deagle, LMS, LCS, Trivia, SMS, Cine vrea să fie milionar etc.
4) Am o experiență masivă cu evenimentele și o mulțime de creativitate.
5 Am prieteni în industria NR care va fi capabil să găzduiască caracteristici precum [/ live]
6) Taxa va fi de 1 $ pentru majoritatea.
7) Vom stabiliza jucatorii 1000/1000 B-Zone RPG1.
? Am prieteni în industria NR care va fi capabil să găzduiască caracteristici precum [/ live]
9) Cu ceva timp liber, voi veni online mai des pentru luna mai, înainte de examene.

Voi încerca să păstrez serverul la 1000/1000 tot timpul și să fac evenimente zilnice cu jucătorii. Voi include, de asemenea, mulți străini care nu au observat în comunitate și îi vor ajuta să-și facă noi prieteni. Voi face următoarele evenimente, cel puțin în fiecare zi, cu premii de 50.000 $ +
* Ce intenționez să fac pentru ceilalți jucători: * la multe evenimente speciale: https://imgur.com/a/SYIKM
- Mașina cea mai târzie.
-Supraviețuitorul.
-Par / Impar.
-MESAJ.
-Protectați V.I.P
-Rasă
- Găsiți și aduceți.
X / O
-Gun joc
-Dele 1 vs 1
-Paintball.
-Maraton
 

 

Edited by HG VoLKanO
Link to comment
Share on other sites

Nick: Djteolik
Level: 57
Vârstă (reală): 21
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 7 ani +
RPG profil LinK: 
https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Djteolik

Ai mai avut aceasta functie?: Nu
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Revin dintr-o pauza foarte lunga de cand nu am mai jucat deloc SA:MP. Doresc sa ma reintorc cu forte proaspete, sa ma straduiesc sa conving jucatorii de level mic ca aici se pot cladi amintiri frumoase, sa fie ambitiosi si sa joace in continuare, sa intre intr-o factiune. Dorinta si determinarea ma recomanda, devotamentul nu este nici el mai prejos, cunosc probabil server-ul mai bine decat majoritatea actuala.
Ce intenționez să fac pentru jucători: 

- Ajutorarea celor de level mic;

- Event-uri zilnice, atat pentru cei incepatori, cat si pt level mare;

- Taxa decenta astfel incat sa nu fie resimtita;

 Impartim sperante pentru mai bine!

Link to comment
Share on other sites

ro32.png
Candidații care se vor afla pe lista de vot pentru funcția de primar al lunii iulie vor fi: Okko16Hz și Djteolik.
Votul va avea loc in data de 29.06.2018  la ora 21:30.
Votul se va face printr-un sondaj de opinie organizat pe website. Puteti vota favoritul aici: https://www.rpg.b-zone.ro/players/poll/339

 

Succes!

 

uk32.png
The candidates who will be on the vote list for the mayor of July will be: Okko16Hz and Djteolik.
The vote will be on 29.06.2018 at 21:30 (RO Time). 
The vote will be made with a poll/survey on website. You can vote here: https://www.rpg.b-zone.ro/players/poll/339

 

Good luck!
 
Edited by Bagwell ToV
Link to comment
Share on other sites

RO: Aplicațiile pentru luna August au fost deschise. 
EN: Applications for August are now open.

 

 

Puteți să începeți campania din acest moment.

You can start the campaign from this moment.

 

EDIT: Do not forget about // Nu uitati de:

 

Cererea de bani jucatorilor pentru evenimente (/transfer) duce la Faction Warn (prima abatere) - demitere daca continua.

The player's request for money for events (/ transfer) leads to Faction Warn (first offense) - dismissal if he continues.

 

 
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.