Jump to content

[MAYOR] - Aplicaţii Primărie / Mayor Applications


Kelton
 Share

Recommended Posts

BtfKvgU.gif&key=00d00da3d900c080ea67f82aadff9400071f940131302278cc82f74016983109

 

Nick : VoLKanO
Level : 113
Age (real) : 19 years old
Gender(real) : Male
How old are you on the server ?:  5 years Since 2014

RPG profile link :
 https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/VoLKanO

Did you been Mayor in the past?: No 
The reason you want to become a Mayor : 

1) The new Events system looks very fun and I believe the players will enjoy this.

2) Daily events from my own pocket money or sponsors.

3) Events you can expect will be X/O, Par/Impar, Deagle, LMS, LCS, Trivia, SMS, Who wants to be a millionaire etc.

4) I have massive experience with Events and lots of creativity.

5 I have friends in the NR industry who will be able to accomodate with features like [/live]

6) Tax will be 1$ for the majority.

7) We will stabilize the 1000/1000 B-Zone RPG1 players.

8)I have friends in the NR industry who will be able to accomodate with features like [/live]

9) With some free time coming I will be coming online more often for May, before exams.

 I will try to keep the server at 1000/1000 all the time and make daily events with the players. I will also include many un-noticed Foreigners into the community and help them make new friends. I will make the following events at least every day, prize 50,000$+

*What I intend to do for other players.: *to much events Special:  https://imgur.com/a/SYIKM  || https://imgur.com/a/dY8yP4w

                                                                   -Last Car Standing.

                                                          -Last Man Standing.

                                                          -Par/Impar. 

                                                          -SMS.

                                                          -Protect The V.I.P

                                                          -Race

                                                          -Find and Bring.

                                                          -X/O

                                                          -Gun Game

                                                          -Duele 1 vs 1 

                                                          -Paintball.

                                                          -Maraton  

 

 

                        5000.PNG.434fc1236d2ee1b0f435798d53be148a.PNG           dfg.PNG.9639527f7e4176365065425a5c508f48.PNG

 

 

Romanian Language: 

 

Quote

Nick: VoLKanO
Nivel: 113
Vârsta (reală): 19 ani
Sex (real): Barbat
Câți ani sunteți pe server ?: 5 ani since 2014

Profilul profilului RPG: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/VoLKanO
Ai fost primar în trecut? Nu
Motivul pentru care vrei să devii primar:
1) Noul sistem de evenimente arată foarte distractiv și cred că jucătorii se vor bucura de acest lucru.
2) Evenimente zilnice de la propriul buzunar sau sponsori.
3) Evenimentele pe care le puteți aștepta vor fi X / O, Par / Impar, Deagle, LMS, LCS, Trivia, SMS, Cine vrea să fie milionar etc.
4) Am o experiență masivă cu evenimentele și o mulțime de creativitate.
5 Am prieteni în industria NR care va fi capabil să găzduiască caracteristici precum [/ live]
6) Taxa va fi de 1 $ pentru majoritatea.
7) Vom stabiliza jucatorii 1000/1000 B-Zone RPG1.
? Am prieteni în industria NR care va fi capabil să găzduiască caracteristici precum [/ live]
9) Cu ceva timp liber, voi veni online mai des pentru luna mai, înainte de examene.

Voi încerca să păstrez serverul la 1000/1000 tot timpul și să fac evenimente zilnice cu jucătorii. Voi include, de asemenea, mulți străini care nu au observat în comunitate și îi vor ajuta să-și facă noi prieteni. Voi face următoarele evenimente, cel puțin în fiecare zi, cu premii de 50.000 $ +
* Ce intenționez să fac pentru ceilalți jucători: * la multe evenimente speciale:  https://imgur.com/a/SYIKM  || https://imgur.com/a/dY8yP4w
- Mașina cea mai târzie.
-Supraviețuitorul.
-Par / Impar.
-MESAJ.
-Protectați V.I.P
-Rasă
- Găsiți și aduceți.
X / O
-Gun joc
-Dele 1 vs 1
-Paintball.
-Maraton
 

 

Edited by HG VoLKanO
Done Edited
Link to comment
Share on other sites

Nick: Okko16Hz
Level: 78
Vârstă (reală): 17
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: In jur de 
4 ani si o luna.
RPG profil LinK: (click)

Ai mai avut aceasta functie?: Da, luna actuala.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Oricum imi facea placere sa donez ocazional prin /charity jucatorilor si sa fac evenimente, asa ca m-am gandit ca din postura de primar ii pot ajuta mai mult pe incepatori si nu numaimai ales ca am acumulat si niste experienta in domeniu din mandatul meu actual.
Ce intenționez să fac pentru jucători:

La fel ca mandatul actual:

-Taxa va fi setata pe 1$ pe toata durata mandatului meu.

-Ma voi ocupa zilnic (la pranz si seara mai exact) de evenimente creative cu premii mari/speciale.

-Cel putin o data pe zi voi avea grija sa impart taxa si donatiile incepatorilor.

-Voi organiza ocazional targuri si activitati RolePlay.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Bray
  • Level:69
  • Vârsta (reala): 18
  • Sex (real): Masculin
  • Vechime pe server: 24.03.2018 17:46
  • RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/account/general
  • Ai mai avut aceasta functie? : Din pacate nu.
  • Motivul pentru care doresc sa fiu Primar: Imi doresc aceasta functie deoarece vreau sa ajut playerii incepatori de pe acest server deoarece stim cu toti cum este la inceput, iar cu o activitate foarte buna si cu un interes 100% cred ca voi lasa o impresie foarte buna in urma mea.
  • Ce intenționez să fac pentru jucători:

-Evenimente zilnice de orice tip (LMS,LCS,DUELURI,Find & Bring, Par/Impar etc).

-Evenimente speciale o data la 2/3 zile si plimbari cu playerii.
-Taxa va fi intotdeauna
1$ si impartita zilnic.
-Ajutor financiar pentru cei cu nivel mic.

-Nu in ultimul rand mi-as dori sa acord cateva minute pentru fiecare player in parte care are nevoie de un sfat sau o motivare.
 

 

Link to comment
Share on other sites

Nick: Vendex
Level: 76
Age (real): 19
Gender(real): Male
How old are you on the server?: 4 Years i think. because i joined in april 2015
RPG profile link: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Vendex

Did you been Mayor in the past?: Not yet. and i would like to be a mayor now.
The reason you want to become a Mayor: i want to offer a fair tax to everyone, help our community grow. make players have this eager like draw them in so they'll have more reason to play and play and maintain the community balance. i also want to be mayor since i think in this way i'd be able to take control of cities especially sf. i'd make events in sf free world with players. so players would have reasons to start populating san fierro again. because from what i see. there's less people on the city
What I intend to do for other players.: i already said some things above but i'd like to add more like events random events at my free time. and some things like that and also that this server deserves another ENGLISH mayor. just like the old days. the GOLDEN DAYS where there's still so many english players that are LEGENDARY till now. 

Link to comment
Share on other sites

Nick: LeniN
Level: 90
Vârstă (reală): 17
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: Aproape 4 ani.

RPG profil LinK: 
https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/LeniN

Ai mai avut aceasta functie?: Nu, nu am mai avut această funcție.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Mereu mi-a plăcut să organizez evenimente atât pentru a mă distra pe mine dar în același timp pentru a împărți ceea ce am eu, cu ceilalți jucători. Mereu am făcut evenimente cu premii mari pentru a oferi tuturor șansa la un câștig egal, evenimentele mele preferate, totuși sunt ajutoarele financiare, un eveniment la care toți cei ce dau /join primesc o sumă de bani. Mereu mi-a plăcut să ajut iar acum cred că a venit momentul să împart cu jucătorii tot ceea ce pot.
Ce intenționez să fac pentru jucători:

 

- Este logic deja că pe durata mandatului taxa o să fie setată la 1$, nu cred că mai era nevoie de precizat totuși.

- Voi organiza evenimente zilnic pentru jucători cu premii mari și intenționez să organizez câteva evenimente de tip Ajutor Financiar cum am precizat și mai sus, pentru a oferi bani tuturor, nu doar unui jucător.

- Voi avea grijă să împart taxa *ceea ce este logic că trebuie să fac și nu cred că ar trebui să precizez acest lucru*.

- La cererea jucătorilor voi implementa alte activități pe care ei le vor alege, *evenimente, concursuri, etc*

Link to comment
Share on other sites

Nick: Ro[L]and.KiNG
Level: 47
Vârstă (reală): Am 16ani
Sex (real): Masculin

Vechime pe server: Pe acest server activez de 3ani si 3luni aproximativ.
RPG profil LinK:https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Ro[L]and.KiNG

Ai mai avut aceasta functie?:Nu, inca nu am fost mayor.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Eu as dori sa fiu primar deoarece as vrea sa ajut playerii incepatori prin a raspunde la intrebarile lor simple, de care ei nu au habar fiindca acuma s-au apucat de aceasta comunitate. Pana acuma am organizat evente pe placul distractiei, dar ca mayor as prefera sa organizez evente *speciale* cu premii imense la care jucatorii sa vina sa se distreze, si nu numai, deoarece daca castiga o sa intre in contul lor bancar o suma foarte mere pentru care nu au trebuit sa lucreze ore intregi la joburi ci l-au castigat prin faptul ca au venit la event sa se destreze, prin acest lucru putem spune ca rezolvam doua lucruri deodata, ne si distram si ne si imbogatim in acelas timp. De mult timp tot ma gandesc sa aplic pentru acest post fiindca demult m-ar fi placut sa fiu eu primarul comunitatii macar o luna de zile, cat dureaza un mandat simplu, dar pana acuma nu au venit asa pasii, dar acuma ca am posibilitatea sa incerc ceva nou, adica sa fiu eu primarul comunitatii, am zis sa incerc. Cam astea sunt motivele mele pentru care doresc sa fiu primarul comunitatii macar o luna se zile.
Ce intenționez să fac pentru jucători:

-Eventuri zilnice

-Sa ajut playerii incepatori, dar nu numai

-Sa setez taxa la 1$ pe durata intregului mandat

-Playerii care au nivel intre 1-3, m-am gandit sa ii acord cate 50.000€ la fiecare care vad ca este activ si se tine de cont, nu cei care creaza contul doar ca sa primeasca bani, apoi sa le dea transfer pe conturile mari.

-Metoda ca playerii cu nivel 20+ nu au acces la comanda [/n] nu mi se pare corect, deoarece ar inseamna ca *un player care are nivel peste 20 ar trebui sa stie tot* intradevar asta este adevarat, dar de exemplu daca baga un update nou, playerii nu au de unde sa stie, si eu pe durata mandatului as vrea aa ajut si aceste playeri cu diferite informatii utile, prin a raspunde la intrebarile lor.

-A tine legatura cu toti playerii

-Vor fi si evenimente pe [/gov], dar asta mai rar

-Voi ajuta orice jucator financiar cu o suma intre 1$ si 100.000$, dar o singura data pe durata mandatului, ma refer ca un jucator nu poate primi de doua ori acest mic premiu, insa pe durata mandatului, mi-am setat sa acord la maxim 10 personane in fiecare zi, in limita bunului simt.

-Impartirea taxei zilnice!

Momentan doar aceste lucruri mi-am adus aminte, dar va garantez ca voi veni cu multe surprize neasteptate de nimeni. Multumesc pentru timpul acordat citirii acestei *aplicatii*!

Edited by Prajiturica Amandina
Link to comment
Share on other sites

ro32.png
Candidații care se vor afla pe lista de vot pentru funcția de primar a lunii August vor fi: LeniN, Okko16Hz, VoLKanO.
Votul va avea loc in data de 30.07.2019, la ora 12:13
Votul se va face printr-un sondaj de opinie organizat pe website. Puteti vota favoritul aici: https://www.rpg.b-zone.ro/players/poll/348

 

Succes!

 

uk32.png
The candidates who will be on the vote list for the mayor of August will be: LeniN, Okko16Hz, VoLKanO.
The vote will be on 30.07.2019, at 12:13  (RO time).
The vote will be made with a poll/survey on website. You can vote here: https://www.rpg.b-zone.ro/players/poll/348

 

Good luck!
Link to comment
Share on other sites

RO: Aplicațiile pentru luna Septembrie au fost deschise. 
EN: Applications for September are now open.

 

 

Puteți să începeți campania din acest moment.

You can start the campaign from this moment.

 

Do not forget about // Nu uitati de:

Cererea de bani jucatorilor pentru evenimente (/transfer) duce la Faction Warn (prima abatere) - demitere daca continua.

The player's request for money for events (/ transfer) leads to Faction Warn (first offense) - dismissal if he continues.

Link to comment
Share on other sites

Nick: CRS.DauPentruRPG3
Level: 27
Vârstă (reală): 16 ani.
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: Joc din 2015 pe server.
RPG profil LinK: 
https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/CRS.DauPentruRPG3

Ai mai avut aceasta functie? Nu.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Vreau sa primesc mayor deoarece vreau sa ajut playeri de nivel 2-7 cu banii transferati prin [/charity] , sa fac evenimente zilnice cu premii destul de mari si sa ajut server-ul cu un primar activ.

Ce intenționez să fac pentru jucători: Intentionez sa ii ajut cu banii donati pe [/charity] si sa ajut playerii noi care se inregistreaza pe server.

Link to comment
Share on other sites

ZWvIs1K.png?1

 

Nick: DRiT

Level: 98
Vârstă (reală): 18
Sex (real): Mas
culin.

Vechime pe server: Aproximativ 5 ani.
RPG profil LinK: Aici

Ai mai avut aceasta functie?: Nu.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Principalul motiv pentru care îmi doresc să fiu primar este acela că vreau să ajut cetățenii să aibă o viață cât mai bună. Îmi doresc să îmi ajut cetățenii cu absolut tot ceea ce ei au nevoie, de la bani până la sfaturi, de la sfaturi până la anumite activităti, meeting-uri pentru întrebări și propuneri și toate cele. Doresc ca cetățenii mei să aibă un viitor cât mai bun și să fie cât mai mulțumiti și fericiți.
Ce intenționez să fac pentru jucători:

- Să organizez deseori activităti de care ei să se bucure și să fie mulțumiți.

- Să ajut jucătorii mici în dezvoltarea lor.

- Să organizez meeting-uri pentru a primii propuneri noi, o să fac în așa fel în cât să mulțumesc pe toată lumea.

- La fiecare oră fixă o să organizez eventuri distractive si foarte interesante.

- Să îi ajut cu sfaturi și să îi îndrum spre cea mai bună cale posibilă.

- Taxa cât mai scăzută.

- O să le răspund la fiecare nelămurire sau întrebare.

- O să ajut pe cei care îsi doresc să intre într-o facțiune, și o să le ofer sfaturi.

- Să adun cât mai mulți bănuți pentru jucătorii mici și nevoiași.

Cu siguranță vor mai fi intenții pe durata mandatului, bineînțeles dacă toată lumea o să fie mulțumită.

Edited by D R i T
Link to comment
Share on other sites

Nick: AUDI_RS8
Level: 143
Vârstă (reală): 25 de ani
Sex (real): masculin
Vechime pe server: Peste 8 ani cu mici pauze. Aceste pauze au fost din pricina monotoniei pe care o simțeam zi de zi.
RPG profil LinK: 
https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/AUDI_RS8

 

Ai mai avut aceasta funcție?: Nu, însă am aplicat acum doi ani, dar m-am retras pentru a lăsa un prieten să-și atingă acest vis. Acum însă, am și eu această dorință, aceea de a deveni primar.


Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Pot spune că experiența este un prim atu pe care-l am la această candidatură. Joc de opt ani pe serverul RPG1, ani în care am trecut prin funcția de lider, apoi de helper, iar la final am ajuns admin. Cu o vechime de trei ani (adunați), funcția de admin mi-a oferit o perspectivă diferită asupra jocului. Am putut observa diferite probleme, la care alții au închis ochii, însă eu am întins o mână. Un spirit de comunicare foarte mare mă împinge către această funcție, dorința de a ajuta și a face lucrurile perfecte sunt alte calități ce le pot atribui personalității mele.

Consider ca pe lângă helperi, sau admini, și primarul are un rol important în îndrumarea jucătorilor. Deseori, trec pe la primărie și observ doi-trei jucători care stau acolo, aceștia probabil așteptându-și mult iubitul primar să-l întrebe sau să-i ceară diferite sfaturi. Evident, pe acolo bate vântul mai rău ca-n vestul sălbatic (Puya iz the real MVP). Eu mă voi ocupa în primul rând de acest aspect, îi voi ajuta, deoarece și eu am fost în situația lor, însă n-am avut parte de niciun suport. Toate lucrurile le-am învățat singur, treptat, iar acum aș vrea să împărtășesc toate tainele și secretele acestui joc cu toți jucătorii care-mi vor solicita ajutorul. Vreau să ajut la dezvoltarea serverului, fiind un primar cu idei unice și diferite. 

Mediul nou este o provocare pentru mine, și sunt sigur că-mi voi termina mandatul cu succes. Ador provocările, și nu renunț așa ușor.


Ce intenționez să fac pentru jucători: Nu voi repeta faza cu taxa de 1$, deoarece este o frază folosită de trei ani, fiecare a ținut taxa de 1$. Ar putea fi ceva standard, însă fiți siguri că 1$ sau 4$ nu se vor observa. Dimpotrivă, fiind economia așa de ridicată, vor putea fi ajutați și mai mulți jucători. Pe lângă taxa zilnică pe care o voi împărți jucătorilor cu nivel mic, voi organiza și evenimente cu premii speciale (asta în funcție de ajutorul din partea STAFF-ului). Dacă nu, voi apela la clasicul „cash” cu care deja sunteți obișnuiți. Vechile excursii pe Chilliad sau prin alte locații vor reveni odată cu mandatul meu, live cu diferiți jucători, dezbateri pe diferite teme, poate chiar un psiholog în timpul meu liber pe care-l mai am. Nu vă gândiți că la mine puteți apela și pentru sfaturi în joc, ofer și sfaturi în viața reală.

 

 

Mulțumesc pentru timpul acordat citirii aplicației puțin cam detaliate, mulțumesc pentru tot suportul acordat și succes tuturor ce mai candidează pentru această funcție. O zi bună!

 

 

 

Image result for cat gif

 


 

 

Link to comment
Share on other sites

Nick: Mr.Sory
Level: 49
Vârstă (reală): 19
Sex (real): Masculin 
Vechime pe server: 4 ani si 8 luni, cu putine pauze intre, acestea s-au datorat problemelor personale.
RPG profil LinK: 
http://rpg.b-zone.ro/players/general/Mr.Sory

Ai mai avut aceasta functie? Nu, si nu am mai aplicat niciodata pentru Primar, deoarece am spus intotdeauna ca este cineva mai bun ca mine, ce poate face acest lucru, pot spune ca acest "mic" motiv se datoreaza si imaturitarii pe care o avea intre varstele de 16-18 ani.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Doresc aceasta functie, deoarece vreau ca acest server sa prinda mai multa "activitate". Ca playerii noi veniti pe acest server sa aibe ce sa faca pana ajung intr-o factiune. Sa-i fac sa se bucure de fiecare minut petrecut pe server.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Cand vorbim de jucatori nu ne referim doar la cei civili, acestia vor avea parte de evenimente si de impartirea banilor pentru persoanele de nivel mic. Ideea mea, pot sa-i spun "mareata", este aceea ca, mi-as dorii ca odata la 2 zile (acum cum vor si liderii factiunilor) sa organizam mai multe targuri, pentru ai ajuta pe acestia la raport, unde cei din News Report sa ofere anunturi gratuite, unde cei din Paramedisc sa ofere heal jucaturilor, cei din Schools Instructors sa ofere licente mai ieftine( insemnand ca trebuie sa le de-a banii inapoi prin [/pay]), pentru ai ajuta pe cei din Taxi, voi incerca sa fac locuri necunoscute de playerii pentru ai putea face sa foloseasca comanda [/service taxi], iar pe cei din Tow Truck, sa speram ca playerii ce doresc sa vina sa nu foloseasca comanda [/v], dar acestia pot venii pentru a-i ajuta pe taximetristi, deoarece trebuie sa aibe job-ul mechanic la ei, si sigur taximetristii vor avea probleme pe drum. DIN cele povestite mai sus, pot spune ca fiecare player ar avea de castigat, ducand la o comunitate mai activa.

PS: Doresc sa va urez o zi minunata, si cel mai bun sa castige. "KEEP UP THE GOOD WORK"

Link to comment
Share on other sites

Nick: .Nicu

Level: 64
Vârstă (reală): 21
Sex (real): Mas
culin.

Vechime pe server: 5 ani
RPG profil LinK: 
https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/.Nicu

Ai mai avut aceasta functie?: Da.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: 

1. Primul motiv pentru care vreau să fiu primar îl constituie faptul că știu cum e să fii începător și să nu ai bani. Astfel că, sunt gata să ajut financiar în primul rând, dar și cu sfaturi ș.a.m.d. toți playerii de pe acest server, fără să fac diferențe.
2. Am observat tot mai mulți jucători ce s-au săturat să muncească la un job, astfel că prin evenimentele pe care le voi face (pe care le poate câștiga oricine, vor fi foarte multe tipuri de evenimente) jucătorii vor face rost de ceva bănuți, care ar însemna câteva ore la un job.
3. Nu aplic pentru că este o funcție, am avut deja ce functie mi-am dorit, doar că mi-ar face mare plăcere să pot ajuta lumea din nou și prin această metodă.

Ce intenționez să fac pentru jucători:

Nu o să vă înșir aici un program cu evenimente pe care oricum nu-l respectă nimeni, vă spun direct ce voi face, acestea vor fi și în joc, nu doar scrise aici, vă promit lucrul acesta, nu cum au făcut alții.
1. Evenimente cu premiul de 50.000$ - LMS | Par/Impar | Ruleta rusească | LCS | Deagle | Simon spune | Find me | Găsește mașina | Primul cu G sau Primul cu [/w] | SMS | Protect the VIP | și alte tipuri.
2. Olimpiade, ca să zic așa, pentru facțiuni. În ce vor consta? Păi vor fi echipe de câte X playeri dintr-o facțiune și se vor duela în mai multe etape. Premiile pentru astfel de „evenimente” vor fi pe persoană/echipă și vor fi destul de mari, ca de luna trecută.
3. Eveniment ce poate fi realizat doar de către un admin, extrem de frumos, cu teleportare și alte situații de genul, cum a fost Factory War, realizat cu ajutorul lui Daniel, Damon si DreeW. Premiul va fi de 200.000$ și se va organiza săptămânal.
4. Taxa va fi mică și vor fi diferite evenimente - primul cu [/charity] primește dublu și alte chestii, după care se va împărți taxa.
5. Voi încerca să ajut playerii să intre în facțiuni, să li se ofere șanse tuturor, îi voi îndruma pe calea cea bună.

Link to comment
Share on other sites

ro32.png
Candidații care se vor afla pe lista de vot pentru funcția de primar a lunii Septembrie vor fi: Alle, DRiT, AUDI_RS8, .Nicu.
Votul va avea loc in data de 30.08.2019, la ora 14:00
Votul se va face printr-un sondaj de opinie organizat pe website. Puteti vota favoritul aici: https://www.rpg.b-zone.ro/players/poll/864

 

Succes!

 

uk32.png
The candidates who will be on the vote list for the mayor of September  will be: Alle, DRiT, AUDI_RS8, .Nicu.
The vote will be on 30.08.2019, at 14:00  (RO time).
The vote will be made with a poll/survey on website. You can vote here: https://www.rpg.b-zone.ro/players/poll/864

 

Good luck!
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

RO: Aplicațiile pentru luna Octombrie au fost deschise. 
EN: Applications for October are now open.

 

 

Puteți să începeți campania din acest moment.

You can start the campaign from this moment.

 

Do not forget about // Nu uitati de:

Cererea de bani jucatorilor pentru evenimente (/transfer) duce la Faction Warn (prima abatere) - demitere daca continua.

The player's request for money for events (/ transfer) leads to Faction Warn (first offense) - dismissal if he continues.

 

 

Good luck!
Link to comment
Share on other sites

twORdt6.png

Nick: Irina

Level: 81

Varsta (reala): 15 ani.
Sex (real): feminim
Vechime pe server: 4 ani, aproape 5, 

RPG profil LinK:Irina.png

Ai mai avut aceasta functie? Da.

  1. Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Motivul pentru care doresc sa fiu Primar este acela de a ajuta jucatorii de pe comunitate, mai ales cei noi veniti pe server ce trebuie ajutati cel mai mult. Majoritatea jucatorilor pe care ii cunosc de pe acest server imi sunt amici, si vreau sa ii ajut cu tot posibilul. Un alt motiv este cel de a face evenimente, pentru ca jucatorii sa faca bani din castigarea lor.


Ce intenționez să fac pentru jucători:

1. Vreau sa ajut jucatorii de pe server indiferent de nivelul acestora.

2. Vreau sa fac evenimente pe server, cu aceste ocazii jucatorii pot face bani mai usor.

3. Vreau sa ramana taxa la 1$, ceea ce o sa se intample daca ajung la aceasta functie

4. In timpul saptamanii banii stransi in seif o sa fie donati catre jucatorii cu nivel mic.

5.  Sa conving jucatorii noi veniti pe comunitate ca au ales serverul potrivit.

6. Jucatorii vor avea un primar activ

7.  Voi face un top  cu donatori

8. Voi ajuta si jucatorii straini, cei care vorbesc Limba Engleza, caci vorbesc aceasta limba o vorbesc destul de bine. 

9. Evenimente scurte pe /gov (Spre ex: Primul cu /call Irina castiga 100.000$) 

10. Evenimente in care ii dau unui jucator random (site: random.org), un premiu intre 50.000-100.000$.

11. Minim 3 evenimente pe zi. 

12. Taxa va fi impartita de minim 5 ori pe zi. 

13. Voi alege primul jucator care imi apare pe TAB (cu nivel intre 1-5), acesta castigand intre 50.000-100.000$

Edited by Irina
Link to comment
Share on other sites

QlK0G6m.gifNick: Kreedy
QlK0G6m.gifLevel: 67
QlK0G6m.gifVârstă (reală)17 ani.
QlK0G6m.gifSex (real): Masculin
QlK0G6m.gifVechime pe server: Pe acest sever de aproximativ 2 ani, dar cu pauze pe comunitate neestimate.
QlK0G6m.gifLink profil RPG: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Kreedy

                    Ai mai avut aceasta functie: Nu.

 

 Motivul pentru care doresc sa fiu Primar

Consider ca am ajuns la pragul in care este nevoie sa fac un pas mai mare, sa incerc sa imi indeplinesc dorinta de a avea un mandat de mayor. Prin aceasta functie vreau sa demonstrez tuturor cum ar trebui sa se ocupe un mayor de functia sa. Multi dintre acestia au avut chef la inceput insa spre final nu au mai avut chef de factiune, majoritatea mayorilor ne-au promis diferite evenimente si diferite chestii insa nu au facut nimic. Doresc sa incerc ca toti sa inteleaga ce inseamna sa fii mayor si cum e sa iti faci treaba asa cum trebuie, pentru ca eu stiu ca am rabdare, pun pasiune in orice tot ceea ce fac. Doresc sa detin functia de mayor pentru a ne distra cu toti si pentru a demonstra cum ar trebui sa fie un primar. Am pus piciorul in prag si uite-ma acum, cantidez pentru a fi primar pentru un minunat server RPG, numit B-Zone, deci, pot zice ca mi sa indeplinit un vis virtual, chiar daca sunt constient ca e destul de greu, imi asum aceasta responsabilitate de a fi Mayor timp de aproximativ 1 luna, sunt sigur ca o sa fie o experienta extraordinara.

 
QlK0G6m.gifCe intenționez să fac pentru jucători: 

 () Diverse evenimente cu premiu de peste $250.000 sponsorizat de catre jucatorii cu nivel mai mare daca este cazul sau de catre mine (pentru asta       am pregatit undeva la $5.000.000 cel putin). Intentionez sa fac cel putin un eveniment pe zi.

 () O data pe saptamana sa ajut cu bani jucatorii de nivel 3-10 (o suma modesta de $10.000 - $15.000 - $20.000 - $25.000).

 () Setarea taxei la suma de $1.

 () Evenimente pe [/gov] de diverse tipuri. Exemplu: Primul la mine, Primul cu [/w], Primul cu G, SMS, Trivia, etc. cu premii in functie de eveniment. 

 () Cat mai multe plimbari cu jucatorii de pe server.

 () Anuntarea donatiilor pe [/gov].

 () Acordarea taxei catre jucatorii de nivel mai mic cel putin de 3 ori pe zi.

 () Diverse activitati alaturi de jucatori.

 () Evenimente de tip Ultimul vehicul ramas, Ultimul jucator ramas, Duele, Curse, O/X cu premiu de peste $500.000 aproximativ in fiecare zi.

vot.png

Edited by Kreedy
Link to comment
Share on other sites

EavConQ.png

Nick: BlackSword


Level: 66


Vârstă (reală): Am frumoasa varsta de 16 ani.


Sex (real): Masculin


Vechime pe server: Aproximativ 2 ani jumatate


RPG profil LinK: BlackSword.png

 

Ai mai avut aceasta functie?: Nu, nu am mai avut aceasta functie.


Motivul pentru care doresc să fiu Primar

Doresc sa ajut jucatorii sa scape de monotonie, prin evenimentele mele, zilnice pe care doresc sa le organizez. Pe langa asta, imi place foarte mult sa fac bine, fara sa primesc nimic in schimb, doresc sa ajut comunitatea cum pot eu, in special jucatorii de level mic, care sunt incepatori pe server si nu stiu mai nimic si nu numai. Iar functia de Mayor, imi ofera aceasta posibilitate. Consider ca am experienta necesara, sa obtin aceasta functie si sa fac jucatorii multumiti. Dupa cum bine stiti, cel putin unii dintre voi, eu sunt un jucator foarte activ pe comunitate, deci inactivitetea nu este o problema pentru mine.

Doresc sa avansez in cariera mea de primar, pe acest server, facand jucatorii multumiti prin corectitudinea de care dau dovada, fata de restul jucatorilor. Scopul meu ca primar, este sa fac jucatorii multumiti de activitatea mea, si sa fac 201 de evenimente organizate cat timp am mandatul. Tin sa precizez ca taxa o sa fie setata la $1 iar aceasta o sa fie impartita de trei ori pe zi.


Ce intenționez să fac pentru jucători: Nu imi doresc sa fiu la fel ca ceilalti fosti primari sa promit marea cu sarea. Va pot promite simplul fapt ca imi voi face treaba cat se poate de bine si veti avea zilnic minim 3 eventuri. Pe langa acestea, o sa fac multe activitati speciale cum ar fi plimbari cu limuzina, cu masini foarte speciale, cu barci si multe alte activitati interesante pentru a putea interactiona cu voi, jucatorii!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: ALex.Rd
  • Level: 77
  • Vârsta (reala): 21
  • Sex (real): Masculin
  • Vechime pe server: 06.07.2015
  • RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/ALex.RD
  • Ai mai avut aceasta functie? : Nu, doresc ca acesta sa fie primul meu mandat pentru functia de primar.
  • Motivul pentru care doresc sa fiu Primar: Doresc sa incerc aceasta functie deoare ce n am apucat pana acum sa candidez pentru functia de primar, din diferite motive. Dar mai nou am vazut ca in aceasta functie odata ce o obti devi foarte inactiv, mai sunt si exceptii. Promit evenimente chestii tresti si nimic nu se intampla, ca de exemplu actualul primar are 20 de ore jucate si a promis atatea nu prea il vad sa faca multe chestii. Prin urmare doresc sa obtin acest mandat de primar ca sa arat ca pot si ca vreau sa schimb acest server in ceva mai waou. Fiind fost admin si helper pe asa numitul server RPG 3 cred ca sunt capabil sa pot domina si o astfel de functie la fel de importanta.
  • Ce intenționez să fac pentru jucători: Vreau sa schimb asta, vreau sa fiu primul primar care ofera evenimente, distractie, socializare si altele, avand 21 de ani lucrez in schimburi la renumita fabrica de stica Saint Gobain din Calarasi, poate va intrebati cu ce ajuta asta? pai este vorba de timp, lucrand in schimburi de cate 8 ore a cate 2 zile un schimb imi rezerv dreptul ca in fiecare schimb 1 pe seara voi intra si voi face evenimentul zilnic a cate 50.000$ si voi socializa cu fiecare persoana si voi incerca sa elimin plictiseala cat se poate de mulot, schimbul 2 voi incerca sa ajut jucatori incepatori la asa zisul "ROB" avend skill si experienta ii pot invata cum  sa faca asta cat mai bine si bine inteles evenimentul zilnic a cate 50.000$ in schimbul 3 si libere voi incerca cat mai mult posibil sa atrag fonduri pentru primarie pentru evenimentele zilnice sau pentru alte evenimente cu ajutorul staff ului.
  •  Posibilitati sunt multe dar nu toti vor sa se implice, eu vreau si pot sa ma implic. Alex primar pe octombrie si daca totul merge asa cum trebuie speram la inca un mandat.
Link to comment
Share on other sites

Nick:EmilZEW
Level:31
Vârstă (reală):14 ani, aproape 15.
Sex (real):Masculin.
Vechime pe server:Aproape de 1 an.
RPG profil LinK:
https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/EmilZEW

Ai mai avut aceasta functie?: Nu, dar vreau sa incerc.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar:Sa fiu mult mai activ decat ceilalti primari, sa creez excursii, petreceri si sa incerc ceva nou, m-am saturat de promisiuni la inceput si la sfarsit sa primim, mai nimic. Vreau sa imaprt donatiile la fiecare ora. Voi face din 2 in 2 zile evenimente speciale cu diferite premii. Am mai avut 1 cont (EmilZMF) in care faceam eventuri zilnic cu premiu de 100k.  Doresc sa scap serverul de monotonie. Sa le raspund jucatorilor la intrebari si sa ii ajut.
Ce  intenționez să fac pentru jucători: Evenimente speciale in valoare de 50.000$ sau mai mari. Petreceri de noapte, exursii cu limuzina si diferite activitati zi de zi. Imi mai trebuie increederea jucatorilor ca sa pot face asa ceva. Am mai avut 1 cont (EmilZMF) in care faceam eventuri zilnic cu premiu de 100k. Deci, mai pot face asta si acum, dar, cu o placere mai mare.

Edited by EmilEUG
Link to comment
Share on other sites

Mayor Applicantions

 

RO: Aplicațiile pentru luna Noiembrie au fost deschise. 
EN: Applications for November are now open.

 

 

Puteți să începeți campania din acest moment.

You can start the campaign from this moment.

 

Do not forget about // Nu uitati de:

Cererea de bani jucatorilor pentru evenimente (/transfer) duce la Faction Warn (prima abatere) - demitere daca continua.

The player's request for money for events (/ transfer) leads to Faction Warn (first offense) - dismissal if he continues.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Rock.S[Gucci_Gang]
Level: 82
Vârstă (reală): 19
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 3 ani, pe contu asta
RPG profil LinK: "]Rock.S[Gucci_Gang.png]

Ai mai avut aceasta functie? - Nu.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Am mai incercat sa candidez pentru aceasta functie in trecut, dar din nefericire, am pierdut acele alegeri in favoarea oponentului meu. Dar totusi, cred ca a castigat cine trebuia. Cat despre dorinta mea de a castiga aceste alegeri, nu pot spune decat ca imi surade atributia de a oferi ajutor jucatorilor, avand in vedere ca sunt o persoana destul de inimoasa si umila. In sufletu meu a fost de mult o dorinta de a incerca si experimenta cum este sa deti o astfel de functie onorabila. Va multumesc!
Ce intenționez să fac pentru jucători: Voi initia diferite proecte, acestea avand la baza Evenimentele in general. Iar desigur! Voi incerca sa ii ajut cat pot de mult din punct de vedere financiar cat si mental. Mulzumesc!

Edited by South Rock S
Profile Link nu merge.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.