Jump to content

[MAYOR] - Aplicaţii Primărie / Mayor Applications


Kelton
 Share

Recommended Posts

Nick: LEET
Level: 83
Vârstă (reală): 17 ani
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 3 ani
RPG profil LinK: 
https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/LEET

Ai mai avut aceasta functie?: Nu am mai avut această funcție.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Primarul este o funcție pe care mi-o doresc de mult timp și dacă aș reuși mi-aș împlini un obiectiv de al meu pe această comunitate, funcția de Primar fiind o funcție destul de importantă pe care nu o poate avea orice jucător. Sunt un jucător experimentat, un lucru care mă vă ajuta enorm să mă descurc cu această funcție, vreau să aduc schimbări și să ascult ceea ce au de zis jucătorii începători.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Planul meu de „bătaie” când vine vorba de Primar este următorul:

- să organizez cel puțin câte 2 evenimente zilnic (unul dimineața și unul seara), aceste concursuri vor fi făcute orice s-ar întâmpla

- pe toată durata mandatului meu taxa va fi setată la $1

- voi împărți taxa de 3 ori/payday timp de minim 5 ore pe zi

- în fiecare zi un eveniment spontan pe [/gov] care va avea premiul între $50,000 - $100,000

- o să organizez măcar un târg cu facțiunile acestui server săptămânal

- o să organizez întruniri cu jucătorii de nivel mic și voi discuta cu ei nelămuririle și chestiile care îi deranjează.

Edited by LEET
Link to comment
Share on other sites

BtfKvgU.gif&key=00d00da3d900c080ea67f82aadff9400071f940131302278cc82f74016983109

 

Nick : VoLKanO
Level : 115
Age (real) : 19 years old
Gender(real) : Male
How old are you on the server ?:  6 years Since 2014

RPG profile link :
 https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/VoLKanO

Did you been Mayor in the past?: No 
The reason you want to become a Mayor : 

1) The new Events system looks very fun and I believe the players will enjoy this.

2) Daily events from my own pocket money or sponsors.

3) Events you can expect will be X/O, Par/Impar, Deagle, LMS, LCS, Trivia, SMS, Who wants to be a millionaire etc.

4) I have massive experience with Events and lots of creativity.

5 I have friends in the NR industry who will be able to accomodate with features like [/live]

6) Tax will be 1$ for the majority.

7) We will stabilize the 1000/1000 B-Zone RPG1 players.

8)I have friends in the NR industry who will be able to accomodate with features like [/live]

9) With some free time coming I will be coming online more often for May, before exams.

 I will try to keep the server at 1000/1000 all the time and make daily events with the players. I will also include many un-noticed Foreigners into the community and help them make new friends. I will make the following events at least every day, prize 50,000$+

*What I intend to do for other players.: *to much events Special:  https://imgur.com/a/SYIKM  || https://imgur.com/a/dY8yP4w

                                                                   -Last Car Standing.

                                                          -Last Man Standing.

                                                          -Par/Impar. 

                                                          -SMS.

                                                          -Protect The V.I.P

                                                          -Race

                                                          -Find and Bring.

                                                          -X/O

                                                          -Gun Game

                                                          -Duele 1 vs 1 

                                                          -Paintball.

                                                          -Maraton  

 

 

                        5000.PNG.434fc1236d2ee1b0f435798d53be148a.PNG           dfg.PNG.9639527f7e4176365065425a5c508f48.PNG

Romanian Language: 

Quote

Nick: VoLKanO
Nivel: 115
Vârsta (reală): 19 ani
Sex (real): Barbat
Câți ani sunteți pe server ?: 6 ani since 2014

Profilul profilului RPG: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/VoLKanO
Ai fost primar în trecut? Nu
Motivul pentru care vrei să devii primar:
1) Noul sistem de evenimente arată foarte distractiv și cred că jucătorii se vor bucura de acest lucru.
2) Evenimente zilnice de la propriul buzunar sau sponsori.
3) Evenimentele pe care le puteți aștepta vor fi X / O, Par / Impar, Deagle, LMS, LCS, Trivia, SMS, Cine vrea să fie milionar etc.
4) Am o experiență masivă cu evenimentele și o mulțime de creativitate.
5 Am prieteni în industria NR care va fi capabil să găzduiască caracteristici precum [/ live]
6) Taxa va fi de 1 $ pentru majoritatea.
7) Vom stabiliza jucatorii 1000/1000 B-Zone RPG1.
?Am prieteni în industria NR care va fi capabil să găzduiască caracteristici precum [/ live]
9) Cu ceva timp liber, voi veni online mai des pentru luna mai, înainte de examene.

Voi încerca să păstrez serverul la 1000/1000 tot timpul și să fac evenimente zilnice cu jucătorii. Voi include, de asemenea, mulți străini care nu au observat în comunitate și îi vor ajuta să-și facă noi prieteni. Voi face următoarele evenimente, cel puțin în fiecare zi, cu premii de 50.000 $ +
* Ce intenționez să fac pentru ceilalți jucători: * la multe evenimente speciale:  https://imgur.com/a/SYIKM  || https://imgur.com/a/dY8yP4w
- Mașina cea mai târzie.
-Supraviețuitorul.
-Par / Impar.
-MESAJ.
-Protectați V.I.P
-Rasă
- Găsiți și aduceți.
X / O
-Gun joc
-Dele 1 vs 1
-Paintball.
-Maraton
  

 

Copyright © 2020 By VoLKanO

™ All rights Reserved

 

Edited by HG VoLKanO
Link to comment
Share on other sites

ZWvIs1K.png?1

 

Nick: DRiT

Level: 120
Vârstă (reală): 18
Sex (real): Mas
culin.

Vechime pe server: 5 ani.
RPG profil LinK: Aici

Ai mai avut aceasta functie?: Nu.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Principalul motiv pentru care îmi doresc să fiu primar este acela că vreau să ajut cetățenii să aibă o viață cât mai bună. Îmi doresc să îmi ajut cetățenii cu absolut tot ceea ce ei au nevoie, de la bani până la sfaturi, de la sfaturi până la anumite activităti, meeting-uri pentru întrebări și propuneri și toate cele. Doresc ca cetățenii mei să aibă un viitor cât mai bun și să fie cât mai mulțumiti și fericiți.
Ce intenționez să fac pentru jucători:

- Să organizez deseori activităti de care ei să se bucure și să fie mulțumiți.

- Să ajut jucătorii mici în dezvoltarea lor.

- Să organizez meeting-uri pentru a primii propuneri noi, o să fac în așa fel în cât să mulțumesc pe toată lumea.

- La fiecare oră fixă o să organizez eventuri distractive si foarte interesante.

- Să îi ajut cu sfaturi și să îi îndrum spre cea mai bună cale posibilă.

- Taxa cât mai scăzută.

- O să le răspund la fiecare nelămurire sau întrebare.

- O să ajut pe cei care îsi doresc să intre într-o facțiune, și o să le ofer sfaturi.

- Să adun cât mai mulți bănuți pentru jucătorii mici și nevoiași.

Cu siguranță vor mai fi intenții pe durata mandatului, bineînțeles dacă toată lumea o să fie mulțumită.

Link to comment
Share on other sites

Nick: KawaiiAdv.
 

Level: 52
 

Vârstă (reală): 15y
 

Sex (real): Masculin
 

Vechime pe server: 4 ani si ceva.
 

RPG profil LinK: CauaiiFals.png

 

Ai mai avut aceasta functie? Nu
 

Motivul pentru care doresc să fiu Primar:
Pai, mi-as dorii functia de Mayor pentru ca e o ocazie sa ma remarc, ca pot avea o functie si pot fi responsabil. E prima data cand as aplica pentru aceasta functie pentru ca pana acum am crezut ca nu as avea sanse, dar am acumlat mai multa experienta si acum fiind serverele full, ar fi foarte bine sa arat ca si cand e o presiune mai mare pe spatele meu pot fi vigilent, pentru ca evenimentele pe care le voi face vor avea mult mai multi participanti decat inainte si trebuie cineva capabil si cu capul pe umeri sa arate dovada de seriozitate.
 

Ce intenționez să fac pentru jucători:

  • Nu vreau sa spun aceleasi chestii ca ceilalti candidati si aceleasi vrajeli. Sincer voi vrea sa fac evenimente de $500.000 saptamanal, sau mai mult, deoarece vreau sa fie un premiu mai mare si ca participantii sa depuna un eform mai mare.
    Voi lasa taxa la
     1$ cat timp voi avea functia.
    Voi incerca sa fiu mult mai activ pentru a putea impartii taxa de mai multe ori, ca sa-i ajut pe cei noi.
  • Voi incerca sa fac excursii cu ei pentru a diversifica gameplay-ul si tot odata plictiseala asta de stat in casa.
    Cel mai important, voi putea filma o mini-serie, like : Mayor Life, or something si nu pot spune ca va fi un boost serverului de playeri, majoritatea joaca deja aici si nu am nici foare multi abonati, dar voi putea arata eforul pe care il fac incercand sa ajut playerii.

    Sper sa pot avea o sansa, va multumesc!
Link to comment
Share on other sites

Nick: Bercea17
Level: 100
Vârstă (reală): 28 de ani.
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: Aproape 10 ani.
RPG profil LinK: 
https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Bercea17

Ai mai avut aceasta functie? Din pacate, nu.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Functia de Primar reprezinta o responsabilitate imensa si in acelasi timp, un privilegiu de a comunica cu playerii in cel mai direct mod cu putinta si de a ii cunoaste mai bine. Fara a mai avea aceasta experienta pana acum, aceasta functie va reprezenta o responsabilitate imensa, ceea ce ma si incanta. Mereu am incercat diverse lucruri noi, cu toate ca acestea ma puneau in dificultati rare ori, am incercat mereu sa imi duc la bun sfarsit indatoririle fata de angajamentele facute. Drept urmare, eu ma consider pregatit si destul de capabil pentru a detine o functie de asemenea anvergura. Va multumesc !
Ce intenționez să fac pentru jucători: Daca mi se va oferi sansa, o sa fac diferite evenimente unice, ce nu au mai avut loc pe aceasta comunitate si desigur, un minim de 2 evenimente /zi + intrebuintarile aduse odata cu functia. Mereu mi-a placut sa fac lucrurile bine, sa se vada schimbarile [in bine] si sa aduc placere si bunastare oamenilor din jurul meu. 
#Impreuna, pentru un server mai bun !!

Link to comment
Share on other sites

Nick: AmEryKaNu .
Level: 160.
Vârstă (reală): 27 ani.
Sex (real): Masculin.
Vechime pe server: Mai 2015.
RPG profil LinK: AmEryKaNu.png

Ai mai avut aceasta functie?: Nu, nu am mai avut aceasta functie.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Avand in vedere situatia de fata care-mi permite sa fiu activ imi incerc norocul de a candida si totodata ar fii o experienta noua si unica pentru mine in cariera mea de jucator pe B-Zone.
Ce intenționez să fac pentru jucători:

- In primul rand voi mentine taxa de 1$ pe toata perioada mandatului.

- Voi incerca sa impart taxa castigata de cel putin 4-5 ori pe zii (in special seara cand server-ul este mult mai populat).

- Voi incerca sa readuc in fiecare Weekend (Vineri-Duminica, orele 19-20:00), "Ajutorul financiar" pe care sa-l ofer jucatorilor cu nivele cuprinse intre 2 si 25.

- Voi ajuta jucatoii de nivel mic (2-30) in fiecare Sambata si Duminica la primaria orasului Los Santos, cu informatii legate de server si cu informatii despre dezvoltarea lor pe plan profesional.

- Evenimente zilnice de tipul: /sms, primul la mine, primul cu /w, plus multe eventuri unice (gen: primul cuplu ce se va casatorii, primul care va pune /contract, primul care va solicita un instructor s.a.m.d), cu premii consistente in $bani.

- Evenimente speciale in Weekend de tip: LMS, LCS, Simon spune, X/O, Duele, s.a.m.d, cu premii constand in $case sau $vehicule.

- Evenimente de tip "TRIVIA" pe [/gov] , de cel putin 5 ori pe zii, premiate cu $bani.

Link to comment
Share on other sites

Nick: [Mr]baha.
Level: 186
Age (real): 23
Gender(real): male
How old are you on the server?: 4 years
RPG profile link: here

%5BMr%5Dbaha..png

Did you been Mayor in the past?: Yes
The reason you want to become a Mayor:

I always used to help other players in many ways ,no matter if they needed money , informations or any kind of help in the server . I think this time and this month the mayor position will be a bit more helpful because the increasing number of players , so during this month the mayor can really offer a lot of things and to be more related to other players . personally I want to make more experience and more relations ,my reasons are a little bit simple  let's just make b-zone a better place . 
What I intend to do for other players.:

my plans are quit simple , as the server is always full I will try to make as much events as I can so the players can enjoy more playing in the server . 
players who need support of any kind can always refers to the mayor . 

I am planning to add a new weekly mission in the mayor forum that can be done 4 times every month and I hope all mayors continue doing so .

the mayor of course have responsibility so I will try to control all mayor's activity and everyone else's behavior .
any other activities can be added later .   

Edited by Mr baha
Link to comment
Share on other sites

imageproxy.png.740f2525c72f00d673d45e99eafc9be3.png

 

 

Nick: Innox
Level: 32
Vârstă (reală): 18 ani
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 5 ani (am jucat si pe alte conturi)
RPG profil LinK: 
https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Innox

Ai mai avut aceasta functie?: Nu am mai avut această funcție.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Primarul este o funcție pe care mi-o doresc de mult timp și dacă aș reuși mi-aș împlini un obiectiv de al meu pe această comunitate, funcția de Primar fiind o funcție destul de importantă pe care nu o poate avea orice jucător. Sunt un jucător experimentat, un lucru care mă vă ajuta enorm să mă descurc cu această funcție, vreau să aduc schimbări și să ascult ceea ce au de zis jucătorii începători.

Calitatea majoră de care un primar trebuie să dea dovadă este, fără doar și poate, comunicarea.

Așadar, luând drept referință ceea ce mă reprezintă, cred că un primar trebuie să fie într-o continuă formare și evoluție, adaptându-se nevoilor și intereselor celorlalți, astfel evitându-se o relație rigidă. De fapt, acest lucru marchează și diferența dintre șef și mayor, cele două atitudini făcând parte din contexte total diferite.

Un primar trebuie să aibă în atenţie fiecare detaliu, acţiune, pentru a putea prioritiza sarcinile în funcţie de importanţă, urgenţă. Nu trebuie să îi lipsească concentrarea, esenţială în această poziţie. Puterea de organizare eficientă este poate cea care leagă calităţile unui primar.

Este greu de stabilit o reţetă care adună “ingredientele” unui primar adevărat, însă ce poate arăta capacitatea unei persoane de a fi primar sunt experienţa şi rezultatele obținute. Fiecare persoană învață din greșeli şi îţi dorește să devină o persoană de succes în cariera sa, fie că este cea de primar, fie că este oricare alta.

: Trebuie să recunosc, cu sinceritate, că unul dintre defectele pe care le consider majore se rezumă la implicarea și dedicarea maximă în tot ceea ce întreprind, chiar dacă, de cele mai multe ori, se întâmplă să fie banale, lucruri cotidiene. Nu-mi place să fac nimic doar pentru a fi făcut și, de aceea, investesc nu numai timp, interes, nervi, bunăvoință, ci și, mai presus de toate, responsabilitate. De fapt, asta e trăsătura de caracter cea mai importantă ce mă reprezintă: responsabilitatea.

Consider că atuurile mele sunt cele care mă detașează de ceilalți: seriozitate, implicare, determinare, perseverență, însă ce este cel mai important este faptul că mă aflu într-o continuă competiție, nu numai cu ceilalți, ci chiar cu mine. De ce cu mine? Pentru că îmi doresc să-mi depășesc condiția de la un moment la altul, să fiu mereu mai bun decât mă aflu într-o situație dată și să pot dovedi că pot fi cel mai bun. Consider că a fi critic cu tine însuți este cea mai mare capacitate de care o persoană, nu numai un mayor, poate beneficia, fiind din punctul meu de vedere cheia de propulsare și evidențiere în raport cu ceilalți candidați.

Niciodată nu îmi fixez limite în ceea ce-mi propun să realizez, dorindu-mi să îmi pun competențele în aplicare un timp cât mai îndelungat. Evident, perioada de ocupare a acestei poziții este corelată modului în care activitatea mea, în calitate de primar, este percepută de staff-ul cu care colaborez. În consecință, sper ca abilitățile și priceperile de care dispun să mulțumească posibila viitoare echipă și, astfel, să reușesc să ating standardele și așteptările în ceea ce mă privește, atât timp cât este posibil.

De fiecare dată când sunt pus în situația de a confrunta o situație problematică, încerc să nu acționez impulsiv, superficial și dezinteresat, principiul după care îmi direcționez activitatea de soluționare fiind în special caracterizat de calmitate și „gândire la rece”. Am afirmat că sunt o fire tacticoasă. Prin urmare, prin analiză și sintetizare a problemei, încerc să găsesc rezolvarea cea mai indicată, atfel încât să nu dezavantajez pe nimeni.


Ce intenționez să fac pentru jucători: Planul meu de „bătaie” când vine vorba de Primar este următorul:

- să organizez cel puțin câte 2 evenimente zilnic (unul dimineața și unul seara), aceste concursuri vor fi făcute orice s-ar întâmpla

- pe toată durata mandatului meu taxa va fi setată la $1

- voi împărți taxa de 3 ori/payday timp de minim 5 ore pe zi

- în fiecare zi un eveniment spontan pe [/gov] care va avea premiul între $50,000 - $100,000

- o să organizez măcar un târg cu facțiunile acestui server săptămânal

- o să organizez întruniri cu jucătorii de nivel mic și voi discuta cu ei nelămuririle și chestiile care îi deranjează.

 

imageproxy.png.24b8cfcde26330a75a1241178fbe14eb.png

Link to comment
Share on other sites

Nick: [HG]Macelaru[Hyuligan]
Level: 45
Vârstă (reală): 17
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 5 ani
RPG profil LinK: 
https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Macelaru[Huligan]

Ai mai avut aceasta functie? Nu 
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar
 Vreau sa schimb mentalitatea jucatorilor noi veniti pe server in mandatul pe care il voi avea .

Ce intenționez să fac pentru jucători: Intentionez sa organizez eventuri cat mai numeroase si atractive , intentionez sa ii fac pe jucatorii noi sa munceasca pentru a ajunge unde si-au propus , sa invete sa ii respecte pe cei din jur , sa se lase de cersit , de dm aiurea si sa trateze jocul ca atare


Ce intenționez să fac pentru jucători: Voi sustine fiecare player care imi va cere ajutorul, si pe cel care nu-mi va cere, tot il voi ajuta.

 
Link to comment
Share on other sites

leader.png

-Aplicații închise-

Jucători respinși:

VoLKanO - bad inactivity in the past months.

CauaiiFals - Nu ești civil la momentul actual

KaRa.SKRT - Nu consider că ești pregătit pentru funcție momentan. În demisia din NG ai zis că nu ai timp să ajungi la activități sau să petreci prea mult timp pe joc, ce garanție voi avea că ai timp să te ocupi de o funcție mult mai solicitantă?

Visinescu. - FH destul de slab pe perioada 2019.

Bercea17 - Activitate slabă pe server + FH neactualizat (ultima facțiune a fost în 2018).

Amerykanu - Multiple FW-uri pentru absență war. Consider că nu ești pregătit pentru această funcție.

Innox - Activitate nesatisfăcătoare în trecut și prezent.

Macelaru[Huligan] - FH neactualizat (ultima facțiune a fost în 2018

 

Jucători propuși pentru vot:

LEET

Mocancea_

DRiT.

[Mr]Baha.

 

Notă: Dată fiind situația actuală cu pandemia de COVID-19, am fost mai aspru la alegerea candidaților.

 

Votul va începe mâine, 30 Aprilie, de la ora 15:00!

The vote will start tomorrow, 30th April, at 3:00 PM!

Link to comment
Share on other sites

leader.png

-Aplicații funcție Mayor-

 

Aplicațiile pentru luna Iunie au fost deschise.

Puteți începe campania din acest moment.

 

 Applications for June are now open.

You can start the campaign from now.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Strandy
Level:85
Vârstă (reală):23
Sex (real):Masculin
Vechime pe server: 02.07.2010 pana in prezent
RPG profil LinK : 
https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Strandy

Ai mai avut aceasta functie?Da, de doua ori.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar:Vreau să preiau ceea ce am făcut in mandatele anterioare ale mele si sa ajut playerii cum pot.
Ce intenționez să fac pentru jucători:Doresc să readuc niște proiecte noi / care au fost cum ar fi: Topicul Rasplata Saptamanala. Targ Auto. Proiecte cu Gold cum am investit 1000 gold din banii mei proprii si multe party-uri. Dance si multe altele

Evenimente clasice/ Trivia si să premiez cel mai activ jucator + playerii cu o vechime mare pe server care au realizat ceva.

M-am mai gandit să adaug evenimente cu gold gen LMS cu premiu 500 gold din bani mei proprii

Cam atât mă gândesc pe moment o să vedeți mai multe dacă voi iesi primar din nou.

Aici m-am gandit sa imi fac un program anume.

 

LUNI - VINERI

15:00-17:00: Eventuri clasice.
19:00-21:00: Eventuri Speciale cu GOLD. Clanurile sau alte lucruri.
20:00: Împărţirea taxei.

21:00-22:00: Event Special cu GOLD.
SÂMBĂTĂ
14:00: Evente Clasice.
16:00-17:00: Târg auto care va fi facut din nou.

18:00: Evente Clasice.

20:00: Împărţirea taxei.
20:30: Ajutor finaciar playerilor de level 2-9.

21:30: Evenimente speciale cu GOLD.

DUMINICĂ
15:00: Eventuri clasice

17:00-18:00: Ajutor financiar pentru jucătorii de nivel 2-9.

18:00-20:00: Eventuri cu clasice.
20:00: Împărţirea taxei.
20:30-21:30: Eventuri speciale. ( GOLD)
21:30-22:00: Eventuri Speciale. ( GOLD) Din banii mei proprii.

00:00- Oferirea  banilor jucatorilor din proiectul Rasplata saptamanala.

Link to comment
Share on other sites

Nick:RauleN
Level:63
Vârstă (reală):19
Sex (real):M
Vechime pe server:5 ani
RPG profil LinK:
https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/RauleN

Ai mai avut aceasta functie?Nu
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Iau acest lucru mai mult ca pe o provocare, o experienta de care nu am avut parte pana acum pe server si tot odata vreau sa aduc o noua fata a primariei,  o fata mai "speciala" as putea spune.
Ce intenționez să fac pentru jucători:

-Taxa 1$ pe tot parcursul mandatului.

-Am idei de evenimente noi pe care vreau sa le pun in aplicare cu premi atat in bani cash cat si  premii speciale.

-Un concurs care se va desfasura pe intreaga luna in care premiul o sa fie o surpriza pe care o veti afla daca voi primi aceasta functie :).

-Impartirea taxei pentru jucatori de cat mai multe ori pe zi.

-Evenimente spontane pe [/gov] si multe alte lucruri pe care inca nu vreau sa le dezvalui :)

 

Link to comment
Share on other sites

Nick:Marki.CAPITANUL
Level:40
Vârstă (reală):21
Sex (real):Masculin.
Vechime pe server: 10 ani. pe  diferite conturi.
RPG profil
Marki.CAPITANUL.png

Ai mai avut aceasta functie? Da
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Deoarece am mai detinut aceasta functie in trecut pe contul Marki si mi-a placut enorm totul, mi-a placut sa ajut, am facut unele dintre cele mai platite evenimente, am sustinut financiar nevoiasii, am oferit informatii cui mi-au cerut, mi-am facut treaba in cel mai serios mod si voi intentiona sa fac asta din nou! Vreau sa revin in functie pentru ca multa lume mi-a propus in urma evenimentelor mele organizate pe acest server cu premi colosale, donatiile repetate si ajutorul oferit celorlalti membri care au detinut aceasta functie.
Ce intenționez să fac pentru jucători:
Dupa cum bine stiti si voi, sunt genul de persoana care nu se lauda si nu-mi place sa fac promisiuni, o sa va dovedesc tuturor tot ce pot si toate intentiile mele sunt bune pentru aceasta functie, v-am dovedit si data trecuta si nu am dezamagit pe nimeni (sper).
As fi enumerat aici toate tipurile de evenimente si faptul ca tin taxa 1$ dar deja stiti ca toate acestea n-ar fi o problema.
Votati cu cap si nu va lasati influentati de functii sau bani, cel mai bun sa castige.

Edited by Victory Marki
Link to comment
Share on other sites

Nick: Craym
Level: 86.
Vârstă (reală): 17 ani
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: Pe acest cont de 2  ani jumatate.
RPG profil LinK: 
Click

Ai mai avut aceasta functie?: Da, am mai avut functia pe RPG 3
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc sa devin primar pentru a-mi aminti de vremurile frumoase de pe RPG 3 cand faceam parade/evenimente, etc.

Doresc sa ma mai distrez si eu in postura de Primar, ca totusi, pentru asta jucam.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Nu vreau sa fac valuri prin "lighean" ca o sa fac event de 200kk + 5 masini la alegere. Dat fiind fapt ca sunt in Staff, o sa fac unele evenimente speciale, nu cu preimi foarte mari, dar interesante.

Vrem fapte, nu vorbe

Link to comment
Share on other sites

Nick: Doo
Level: 86
Vârstă (reală): 16 ani.
Sex (real): Masculin.
Vechime pe server: Pe acest cont aproape 2 ani.
RPG profil LinK: Click here

Ai mai avut aceasta functie?

Nu, nu am mai deținut această funcție.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar:

Doresc să fiu Primar deoarece vreau să experimentez ceva nou pe server, să văd cum este postura de Primar și nu numai.
Ce intenționez să fac pentru jucători:

Voi face evenimente foarte des, nu cu premii exagerate, dar cu premii destul de mari pentru bugetul meu și evenimente diferite față de evenimetele de zi cu zi.

Link to comment
Share on other sites

Nick: RydenN
Level: 102
Vârstă (reală): 16 ani
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: Pe acest server joc  de la fuziune, dar pe comunitate de mai bine de 5 ani.
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/RydenN

Ai mai avut aceasta functie? Nu, nu am mai avut aceasta functie.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Am aplicat pentru aceasta functie pentru ca ar fi o experienta noua pentru mine, imi doresc sa ajut jucatorii, sa fac cat mai multe evenimente pentru ei si sa avem o luna in care sa ne distram si sa ne simtim bine. 
Ce intenționez să fac pentru jucători: 
Intentionez sa setez taza la 1$, sa fac daily events cu premii mari si evenimente spontane pe /gov. Voi incerca sa ajut jucatorii cu tot ce au nevoie si sa le ofer sfaturi pentru a-si construi o cariera pe acest server.

Link to comment
Share on other sites

On 5/26/2020 at 4:58 PM, Victory Marki said:

Nick:Marki.CAPITANUL
Level:40
Vârstă (reală):21
Sex (real):Masculin.
Vechime pe server: 10 ani. pe  diferite conturi.
RPG profil
Marki.CAPITANUL.png

Ai mai avut aceasta functie? Da
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Deoarece am mai detinut aceasta functie in trecut pe contul Marki si mi-a placut enorm totul, mi-a placut sa ajut, am facut unele dintre cele mai platite evenimente, am sustinut financiar nevoiasii, am oferit informatii cui mi-au cerut, mi-am facut treaba in cel mai serios mod si voi intentiona sa fac asta din nou! Vreau sa revin in functie pentru ca multa lume mi-a propus in urma evenimentelor mele organizate pe acest server cu premi colosale, donatiile repetate si ajutorul oferit celorlalti membri care au detinut aceasta functie.
Ce intenționez să fac pentru jucători:
Dupa cum bine stiti si voi, sunt genul de persoana care nu se lauda si nu-mi place sa fac promisiuni, o sa va dovedesc tuturor tot ce pot si toate intentiile mele sunt bune pentru aceasta functie, v-am dovedit si data trecuta si nu am dezamagit pe nimeni (sper).
As fi enumerat aici toate tipurile de evenimente si faptul ca tin taxa 1$ dar deja stiti ca toate acestea n-ar fi o problema.
Votati cu cap si nu va lasati influentati de functii sau bani, cel mai bun sa castige.

retrag, sesiune, p.s: nu merge butonul de edit

Link to comment
Share on other sites

Nick: Dulau[DROGAT]
Level:  174
Vârstă (reală): 21 de ani.
Sex (real): Masculin
Vechime pe server:  5 ani.
RPG profil LinK: 
https://www.rpg.b-zone.ro/players/playerstats/Dulau[DROGAT]

Ai mai avut aceasta functie? Nu
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Bun deci in primul rand doresc sa obtin aceasta minunata functie deoarece am fost si eu la level mic si stiu cum e sa nu ai, tin minte ca am muncit pentru un premier vreo 2 saptamani, acum ca am dobandit o avere importanta pe acest server doresc sa o impart cu ceilalti jucatori, macar o mica parte din ea.

Ce intenționez să fac pentru jucători: 

- In primul rand imi doresc sa fac evenimente zilnice, cu premii cat mai mari deoarece jucatorii mici au nevoie de aceste premii. 

- Taxa v-a fi 1$ pe tot parcursul mandatului.

- Doresc sa fac cat mai multe activitati, targuri de masini cu toate ca este bazarul auto, nu mai platesti taxa si poti negocia pretul direct, unde vor fi invitati atat playerii de nivel mic cat si cei de nivel mare pentru a putea comunica, pentru a putea playerii de nivel mic sa primeasca sfaturi bune. 

- Doresc sa fac tombole pentru jucatorii acestui server, mereu cand au fost aceste tombole pe server jucatorii erau intr-un numar foarte mare pentru a participa.

- Am deja o lista facuta cu evenimentele pentru o intreaga luna de mandat.

- Sfaturile pentru inceput sunt esentiale insa si cele de viitor sunt necesare iar eu vreau sa ajut jucatorii si cu sfaturi de viitor, pentru a putea intra intr-o factiune, deaorece acesta este un prim lucru important pe care il poti face.

- Doresc sa fac evenimente zilnice, cat mai multe deoare vine iarna de acum, copii vor mai avea vacanta cateva zile din ianuarie, multi nu vor mai iesi afara din cauza frigului si isi va petrece mai mult timp pe server.

- O sa fac momente in care vom rade cu playerii, deoarece este nevoie si de distractie pe server.

- Detin si 25 de euro pe clienti, unde voi face evenimente si cu gold dar si cu bani in joc, masini si de ce nu si cateva case pana in suma de 5.000.000$ in fiecare weekend

Link to comment
Share on other sites

Nick:  SuperArchie
Level: 110
Vârstă (reală): 17
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 6 ani 
RPG profil LinK: 
https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/SuperArchie

Ai mai avut aceasta functie? Nu.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar:  Nu am mai avut aceasta functie pana acum si vreau sa vad cum e.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Nu vreau sa stau acum sa va mint ca o sa fac 300 de evenimente, daca ma votati o sa aveti placerea sa castigati gold, bani si multe altele prin evenimentele mele.

 

Edited by SuperArchie
Link to comment
Share on other sites


Nick: Haksolix
Level: 34
Vârstă (reală): 16
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 2015
RPG profil LinK: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/Haksolix.EVA

Ai mai avut aceasta functie? Nu
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Doresc sa fiu primarul care sfideaza orice intelegere morala, si sa devin primar la un nivel fraged.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Planuiesc sa ajut cum pot probabil acelasi lucru pe care toti primari trecuti l-au facut.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Sparros
Level: 95
Vârstă (reală): 18 (20.09.2001)
Sex (real):  Masculin
Vechime pe server: Activez pe RPG1 B-zone din 01.09.2014
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Sparros

Ai mai avut aceasta functie?: Din pacate nu.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Doresc sa ajut dezvoltarea atat pe parte economica cat si pe parte de dezvoltare personala a playerilor care activeaza in prezent pe serverul nostru. 
Ce intenționez să fac pentru jucători: 

 

-Evenimente zilnice impreuna cu staff-ul

-Taxa o sa aiba valoarea ei minima admisa de server

-Impartirea fondurilor primariei in functie de un orar bine stabilit pentru a primii toata lumea(ma refer la acei 5k din /charity)

-Atragerea de fonduri prin intermediul diverselor promovari prin /gov, /ad sau pe chatul evenimentelor organizate

-Intentionez sa fiu un primar activ care sa se implice in aceasta mica societate existenta pe server. O sa caut sa impac si capra si varza facand eventuri atat pentru cei cu level mic cat si pentru cei cu level mare. O sa raspund la intrebari tuturor jucatorilor si o sa incerc sa ii ajut pe toti cei care cer ajutor.

-O sa dau /gov-uri informative cu diverse curiozitati din cultura generala, lucruri pe care sper ca playerii sa le gaseasca interesante si utile.

-O sa colaborez cu staff-ul actual pentru a adauga premii speciale evenimentelor marca Mayor. (ca pe vremea lui cows)

-Nu mai zic de reteaua de canalizare, finalizarea lucrarilor pe autostrada, reducerea somajului si oferirea de dezinfectanti si masti gratuite jucatorilor nostri.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.