Jump to content

[MAYOR] - Aplicaţii Primărie / Mayor Applications


Kelton
 Share

Recommended Posts

Nick: SoBiG2Glory

Level: 55

Years (real): 17 years.
Sex (real): Boy
Server length: 10 years.  
RPG LinK Profile: SoBiG2GLORY.png  

                                    SoBiG2GLORY.png

Have you had this feature before?: Yes.

The reason why you want to be a Mayor: The reason you want to be a Mayor is to help community players, especially newcomers coming to the server that need to be helped as much as possible. Most of the players I know on this server are my buddies, and I want to help them as much as possible. Another reason is to make events for players to make money from winning them.

What am I going to do for the players:

1. I want to help players on the server regardless of their level.

2. I want to make events on the server, on these occasions players can make money easier.

3. I want to keep the $ 1 charge, which happens if I get this feature

4. During the week, the money is loaded into the safe or given to low-level players.

5. Let's convince new players that the community has chosen the right server.

6. Players will have an active mayor

7. I will make a donation top

8. I will also help foreign players, those who speak English, because I speak this language

fluent.

9.If he is primary, he will organize something special on the 29th, will not give more details for the time being

 

  20.11.2018 20:26                           69 Pier Mobs                                                 Got rank 6                    

Capture.PNG.ffe4c5178037d170c65e3131e4acb188.PNG

                                                                                Capture.PNG.399c10dd5e5e832b4c3e53bd79aca23d.PNG  

 

 

Link to comment
Share on other sites

eaRzDEC.png

Nick:

✔️ GhOsT_x ✔️
Level:

? Nivel 76 in momentul de fata, dar nivelul real este 81. ?
Vârstă (reală) :

? Am varsta de 24 de ani. ?
Sex (real) :

♂️ Masculin. ♂️
Vechime pe server:

28.11.2014 - 5 ani, 6 luni, 2 zile, 2010 zile. 
RPG profil Link

? https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/GhOsT_x ?

Ai mai avut aceasta functie?:

Din pacate am mai incercat sa aplic acum ceva timp, dar din pacate nu am avut destule voturi in joc, asa ca nu am avut functia de Mayor pana acum in joc.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar

? Motivul principal pentru care doresc sa fiu primar este pentru a acumula si aceasta experienta, pe care nu am mai avut-o pe serverele RPG si sa ofer o noua experienta jucatorilor, care complementar vine de-o data cu un nou Mayor.
? Doresc sa devin Mayor pentru a tine taxa setata permanent accesibil pentru persoanele incepatoare si pentru a pastra o economie cat mai echilibrata pe server.
? Un alt motiv este acela de a le oferi jucatorilor o gama larga de evenimente speciale de care pot beneficia doar din partea mea, avand o experienta foarte mare pe serverele RPG, pot sa aduc evenimente mai vechi putin, din 2016, sa le mai aduc din experienta veche jucatorilor noi si vechi.
? Alt motiv adus de mine este acela de a aduce cat mai multe taxe incepatorilor pentru a se bucura de un inceput bun.
? Ca Mayor imi iau angajamentul de a avea o activitate mare pe server si de a face evenimente distractive si de a tine jucatorii in "priza".

Ce intenționez să fac pentru jucători:

? Doresc sa stabilesc taxa cat de accesibil pentru toti jucatorii.
? Doresc sa impart taxa de cel putin 4-5 ori pe zi.
? Organizarea de evenimente zilnice, in special pentru cei de level mic.
? Sa ii ajut in alegerea unei factiuni, dar si sa ii ajut sa intre in aceea factiune in limita puterilor mele.
? O sa le raspund la fiecare nelamurire sau întrebare, ceea ce fac deja.
? Doresc sa organizez anumite evenimente rar intalnite pe server precum: Deagle Master, Marathon si multe altele.
? Sa organizez evenimente mai cunoscute precum "SMS" , "PaintBall" , "Primul cu /W", evenimentele de tip "Par / Impar" , "Simon Spune", "Ruleta Ruseasca". "Find & Bring" , "Primul la mine", "Protect the VIP", etc...

Edited by Jackson Brooklyn
Putin aspect
Link to comment
Share on other sites

leader.png

-Aplicații închise-

Jucători respinși:

Strandy - Sanctiune grava luna asta(mute-ul pentru insulte staff).

RauleN - Activitate slaba luna asta.

Dulau[DROGAT] - Ban pentru coduri recent.

Haksolix - Ai gresit serverul.

Sparros - Demis recent pentru limbaj vulgar.

SoBIG2GLORY - You are in faction.

 

Jucători propuși pentru vot:

Craym

Doo

RydenN

SuperArchie

GhOsT_x

 

Votul va începe mâine, 31 Mai, de la ora 10:00!

The vote will start tomorrow, 31th May, at 10:00 AM!

Link to comment
Share on other sites

  • Rami locked this topic

leader.png

-Aplicații funcție Mayor-

 

Aplicațiile pentru luna Iulie au fost deschise.

Puteți începe campania din acest moment.

 

 Applications for July are now open.

You can start the campaign from now.

Link to comment
Share on other sites

  • Edward unlocked this topic

Nick: Strandy
Level:86
Vârstă (reală):23
Sex (real):Masculin
Vechime pe server: 02.07.2010 pana in prezent
RPG profil LinK : 
https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Strandy

Ai mai avut aceasta functie?Da, de doua ori.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar:Vreau să preiau ceea ce am făcut in mandatele anterioare ale mele si sa ajut playerii cum pot.
Ce intenționez să fac pentru jucători:Doresc să readuc niște proiecte noi / care au fost cum ar fi: Topicul Rasplata Saptamanala. Targ Auto. Proiecte cu Gold cum am investit 1000 gold din banii mei proprii si multe party-uri. Dance si multe altele

Evenimente clasice/ Trivia si să premiez cel mai activ jucator + playerii cu o vechime mare pe server care au realizat ceva.

M-am mai gandit să adaug evenimente cu gold gen LMS cu premiu 500 gold din bani mei proprii

Cam atât mă gândesc pe moment o să vedeți mai multe dacă voi iesi primar din nou.

Aici m-am gandit sa imi fac un program anume.

 

LUNI - VINERI

15:00-17:00: Eventuri clasice.
19:00-21:00: Eventuri Speciale cu GOLD. Clanurile sau alte lucruri.
20:00: Împărţirea taxei.

21:00-22:00: Event Special cu GOLD.
SÂMBĂTĂ
14:00: Evente Clasice.
16:00-17:00: Târg auto care va fi facut din nou.

18:00: Evente Clasice.

20:00: Împărţirea taxei.
20:30: Ajutor finaciar playerilor de level 2-9.

21:30: Evenimente speciale cu GOLD.

DUMINICĂ
15:00: Eventuri clasice

17:00-18:00: Ajutor financiar pentru jucătorii de nivel 2-9.

18:00-20:00: Eventuri cu clasice.
20:00: Împărţirea taxei.
20:30-21:30: Eventuri speciale. ( GOLD)
21:30-22:00: Eventuri Speciale. ( GOLD) Din banii mei proprii.

00:00- Oferirea  banilor jucatorilor din proiectul Rasplata saptamanala.

Link to comment
Share on other sites

 

Nick: Ronin
Level: 37
Vârstă (reală): 16 ani
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 5 ani (am jucat si pe alte conturi)
RPG profil LinK: 
https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Ronin

Ai mai avut aceasta functie?: Nu am mai avut această funcție.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Primarul este o funcție pe care mi-o doresc de mult timp și dacă aș reuși mi-aș împlini un obiectiv de al meu pe această comunitate, funcția de Primar fiind o funcție destul de importantă pe care nu o poate avea orice jucător. Sunt un jucător experimentat, un lucru care mă vă ajuta enorm să mă descurc cu această funcție, vreau să aduc schimbări și să ascult ceea ce au de zis jucătorii începători.

Calitatea majoră de care un primar trebuie să dea dovadă este, fără doar și poate, comunicarea.

Așadar, luând drept referință ceea ce mă reprezintă, cred că un primar trebuie să fie într-o continuă formare și evoluție, adaptându-se nevoilor și intereselor celorlalți, astfel evitându-se o relație rigidă. De fapt, acest lucru marchează și diferența dintre șef și mayor, cele două atitudini făcând parte din contexte total diferite.

Un primar trebuie să aibă în atenţie fiecare detaliu, acţiune, pentru a putea prioritiza sarcinile în funcţie de importanţă, urgenţă. Nu trebuie să îi lipsească concentrarea, esenţială în această poziţie. Puterea de organizare eficientă este poate cea care leagă calităţile unui primar.

Este greu de stabilit o reţetă care adună “ingredientele” unui primar adevărat, însă ce poate arăta capacitatea unei persoane de a fi primar sunt experienţa şi rezultatele obținute. Fiecare persoană învață din greșeli şi îţi dorește să devină o persoană de succes în cariera sa, fie că este cea de primar, fie că este oricare alta.

: Trebuie să recunosc, cu sinceritate, că unul dintre defectele pe care le consider majore se rezumă la implicarea și dedicarea maximă în tot ceea ce întreprind, chiar dacă, de cele mai multe ori, se întâmplă să fie banale, lucruri cotidiene. Nu-mi place să fac nimic doar pentru a fi făcut și, de aceea, investesc nu numai timp, interes, nervi, bunăvoință, ci și, mai presus de toate, responsabilitate. De fapt, asta e trăsătura de caracter cea mai importantă ce mă reprezintă: responsabilitatea.

Consider că atuurile mele sunt cele care mă detașează de ceilalți: seriozitate, implicare, determinare, perseverență, însă ce este cel mai important este faptul că mă aflu într-o continuă competiție, nu numai cu ceilalți, ci chiar cu mine. De ce cu mine? Pentru că îmi doresc să-mi depășesc condiția de la un moment la altul, să fiu mereu mai bun decât mă aflu într-o situație dată și să pot dovedi că pot fi cel mai bun. Consider că a fi critic cu tine însuți este cea mai mare capacitate de care o persoană, nu numai un mayor, poate beneficia, fiind din punctul meu de vedere cheia de propulsare și evidențiere în raport cu ceilalți candidați.

Niciodată nu îmi fixez limite în ceea ce-mi propun să realizez, dorindu-mi să îmi pun competențele în aplicare un timp cât mai îndelungat. Evident, perioada de ocupare a acestei poziții este corelată modului în care activitatea mea, în calitate de primar, este percepută de staff-ul cu care colaborez. În consecință, sper ca abilitățile și priceperile de care dispun să mulțumească posibila viitoare echipă și, astfel, să reușesc să ating standardele și așteptările în ceea ce mă privește, atât timp cât este posibil.

De fiecare dată când sunt pus în situația de a confrunta o situație problematică, încerc să nu acționez impulsiv, superficial și dezinteresat, principiul după care îmi direcționez activitatea de soluționare fiind în special caracterizat de calmitate și „gândire la rece”. Am afirmat că sunt o fire tacticoasă. Prin urmare, prin analiză și sintetizare a problemei, încerc să găsesc rezolvarea cea mai indicată, atfel încât să nu dezavantajez pe nimeni.


Ce intenționez să fac pentru jucători: Planul meu de „bătaie” când vine vorba de Primar este următorul:

- să organizez cel puțin câte 2 evenimente zilnic (unul dimineața și unul seara), aceste concursuri vor fi făcute orice s-ar întâmpla

- pe toată durata mandatului meu taxa va fi setată la $1

- voi împărți taxa de 3 ori/payday timp de minim 5 ore pe zi

- în fiecare zi un eveniment spontan pe [/gov] care va avea premiul între $50,000 - $100,000

- o să organizez măcar un târg cu facțiunile acestui server săptămânal

- o să organizez întruniri cu jucătorii de nivel mic și voi discuta cu ei nelămuririle și chestiile care îi deranjează.

 

 

Edited by South Innox
Link to comment
Share on other sites

Nick:

.Relu
 

Level:

74
 

Vârstă (reală):

16
 

Sex (real):

Masculin
 

Vechime pe server:

~3 ani pe acest cont, ~5 ani pe comunitate. 
 

RPG profil Link: 

https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/.Relu

 

Ai mai avut aceasta functie?

Nu.
 

Motivul pentru care doresc să fiu Primar:

Vreau sa obtin functia de primar deoarece nu am avut niciodata aceasta functie de cand joc pe B-Zone. Doresc sa ajut jucatorii incepatori prin tot ce pot, de la taxele zilnice la evenimente. Imi doresc aceasta functie pentru ca vreau sa interactionez cat mai mult cu jucatorii, sa-i invat faptul ca pe joc trebuie sa te distrezi in liniste si voie buna. 
 

Ce intenționez să fac pentru jucători: 

  • Taxe impartite zilnic de la ora 12 la 14 si seara de la 18 la 20
  • Evenimente zilnice cu premii modeste
  • Evenimente in weekend cu premii mai mari
  • Intruniri cu jucatorii incepatori dandu-le sfaturi cum sa exceleze pe server si cum sa intre in factiuni mai usor
  • Taxa setata la 1$
  • Evenimente la ore random pe [/gov] 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nick:xAMAYONxFLORIANx
Level:29
Vârstă (reală):18 ani
Sex (real):Masculin
Vechime pe server: Aproximativ 4 luni de cand m-am reapucat de acest server dar prima data am inceput sa joc pe rpg 1 in 2012, dar nu mai stiu pe ce conturi jucam pe atunci, au trecut 8 ani de atunci.
RPG profil LinK:
https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/xAMAYONxFLORIANx

Ai mai avut aceasta functie? Nu, dar stiu cum se cum de procedeaza si am si cmd-ul pregatit pentru aceasta functie.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Unul dintre motivele principale ar fi sa ofer bani jucatorilor din seiful primariei la fiecare payday deoarece petrec destul de mult timp pe server.

 Al doilea motiv ar fi pentru ca mi se pare o functie foarte unica pe server si as vrea sa o experimentez chiar daca sansele mele sunt de 1% sa ajung eu primar cu un cont care are doar un rank 2 in LSSI. Si al treilea motiv ar fi pentru a comunica cu jucatorii mai mult, sa ma cunoasca mai multa lume si aici pe serverul rpg 1, cum ma cunosc cei de pe rpg 2.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Cum am spus si mai sus, sa le ofer banii de pe taxa la fiecare payday incepand cu ora 11:00 pana la ora seara la ora 23:00.

Sa organizez mici evenimente de tip `primul care imi da sms castiga x suma` sau alte idei de evenimente care mai imi vin in minte.

Sa organizez evenimente clasice pentru jucatorii de nivel mic, ca o multumire pentru sansa oferita.

Edited by NC xAMAYONxFLORIANx
Greseli
Link to comment
Share on other sites

dqFoojr.png

Nick:

Sebi.
 

Level:

124
 

Vârstă (reală):

16, fac 17 peste 13 zile

 

Sex (real):

Masculin
 

Vechime pe server:

ani

 

RPG profil link: 

 

click

 

Ai mai avut această funcţie?

Da, am mai avut funcţia de primar de 5 ori pe RPG3 şi RPG4 când erau.

 

 

Motivul pentru care doresc să fiu Primar Doresc să devin primar pentru a ajuta cât mai mult playerii începători care activează pe acest server, nu doar prin evenimentele zilnice pe care le fac, doresc să fac asta şi prin oferirea taxelor, organizarea de evenimente pe [/gov]. Doresc să inițiez toți playerii noi pe server, deschizându-le un orizont către acest joc pentru a le face "munca" mai uşoară. Mai pe scurt, doresc să devin primar pentru a ajuta cât mai mult playerii începători şi nu numai. Doresc să devin primar deoarece cred că este cea mai potrivită facțiune pentru mine, fiind o persoana care se înțelege bine cu majoritatea playerilor.

 

Ce intenționez să fac pentru jucători: 

 

1. Vreau ca taxa să fie setată la 1$ indiferent de oră sau zi.

 

 

2. De luni până vineri la ora 20:30 voi împărți taxa playerilor cu level între 2 şi 7, iar sâmbată şi duminică o voi împărți odată la ora prânzului, adică ora 14:00 şi odată seara la ora 20:00.

 

 

3. De luni până vineri de la ora 22:00 voi organiza câte un event clasic (LMS, LCS, X/O, etc) cu un premiu destul de ridicat. La aceste evenimente vor participa doar playerii cu level sub 50.

 

 

4. Vineri seara la ora 23:00 voi organiza un event nocturn, ceva mai special, cu un premiu măricel unde vor participa toți playerii.

 

 

5. Duminică dimineața şi seara voi organiza aşa zisa plimbare cu limuzina primarului, unde vom cutreiera harta în lung şi în lat.

 

 

6. În fiecare duminică voi pune la bătaie o maşină cu prețul între 200.000$ și 500.000$, această maşină va fi caştigată doar printr-un event.

 

Dacă apreciați munca mea, nu uitați să apăsați butonul rep_up.png

Link to comment
Share on other sites

 

Nick:FuNNkyZ
Level:43
Vârstă (reală): Am frumoasa varsta de 16 ani.
Sex (real): Masculin.
Vechime pe server: Prima data cand m-am logat pe comunitate a fost in anul 2014 pe contul cu numele Dragos_Andrei.
RPG profil LinK:
https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/FuNNkyZ

Ai mai avut aceasta functie? Nu , n-am mai avut o asemenea funcuntie,  si din cauza asta as vrea sa experimentez si eu chestia asta de a fii MAYOR! 
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Pai as vrea sa incerc ceva inedit de ce am mai facut pana acum si sa vad daca as putea sa ma descurc cu o asemenea functie.

Ce intenționez să fac pentru jucători:

-evenimente aproape zilice.

-taxa 1$

-o ambianta placuta pe server

-''Caterinca'' cu jucatori!

-Bonusuri jucatorilor incepatori ( nivel 1-5 50k / 100k de inceput)

-in weekend-uri evenimente la fiecare ora fixa.

Link to comment
Share on other sites

Nick:

Wizzard
Level:

77
Vârstă (reală):

19 ani.
Sex (real):

Masculin
Vechime pe server:

5 ani
RPG profil LinK:

Wizzard.png

Ai mai avut aceasta functie?

Nu,n-am mai avut aceasta functie si de aceea doresc sa fac o treaba buna pentru a avea mai multe sanse si pentru mandatul urmator.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar:

 

Am decis sa aplic la functia de primar dupa ce am vazut ca foarte multi nu isi respecta promisiunile si vreau sa ies din tipare si sa le tin pe ale mele.In plus vreau sa ajut jucatorii incepatori sa se distreze pe server si sa faca ceva bani din evenimentele mele!


Ce intenționez să fac pentru jucători:

 

-taxa zilnica o sa fie 1$

-evenimente zilnice cu premii frumoase

-evenimente pentru cei cu lvl pana in 20

-plimbari cu bus sau cu limuzina primarului in fiecare weekend si in anumite zile ale saptamanii

-evenimente rapide cu premii mai mici pentru a mentine distractia pe server

-taxa impartita jucatorilor cu level intre 2 si 7 de minim 2 ori pe zi

-targ auto saptamanal

 

Link to comment
Share on other sites

Nick: Bulaie
Level: 137
Vârstă (reală): 20 de anisori.
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 7-8 ani (6 ani pe acest cont)
RPG profil LinK: Bulaie.png

Ai mai avut aceasta functie? Nu
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: In primul rand, imi doresc sa fiu primar pentru a ajuta jucatorii incepatori, asta e clar. In al doilea rand, as vrea sa incerc si aceasta experienta si sunt sigur ca o sa fie ceva interesant. Cred ca am experienta necesara pentru a face fata acestei functii.
Ce intenționez să fac pentru jucători: In primul rand, intentionez sa fac un clan cu 75 de sloturi pentru a bagat doar playerii incepatori ai acestui server pentru a le putea raspunde frecvent la intrebarile acestora. Pe langa asta, o sa fac foarte multe evenimente si activitati chiar nu o sa constate obligatoriu in bani, in primul rand o sa fie distractia jucatorilor. E destul de clar ca taxa va fi setata 1$ si cat mai multe chestii ce vor venii in ajutorul incepatorilor. 

Link to comment
Share on other sites

Nick:  SuperArchie
Level: 111
Vârstă (reală): 17
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 6 ani 
RPG profil LinK: 
https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/SuperArchie

Ai mai avut aceasta functie? Da.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar:  Mi-a placut luna aceasta, m-am distrat foarte mult alaturi de jucatori si vreau sa mai incerc cateva luni ca mayor.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Nu vreau sa stau acum sa va mint ca o sa fac 300 de evenimente, daca ma votati o sa aveti placerea sa castigati gold, bani si multe altele prin evenimentele mele.

 

Edited by AiM DrinkVodka
Link to comment
Share on other sites

Nick: RydenN
Level: 104
Vârstă (reală): 16 ani
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: Pe acest server joc  de la fuziune, dar pe comunitate de mai bine de 5 ani.
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/RydenN

Ai mai avut aceasta functie? Nu, nu am mai avut aceasta functie.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Am aplicat pentru aceasta functie pentru ca ar fi o experienta noua pentru mine, imi doresc sa ajut jucatorii, sa fac cat mai multe evenimente pentru ei si sa avem o luna in care sa ne distram si sa ne simtim bine. 
Ce intenționez să fac pentru jucători: 
Intentionez sa setez taza la 1$, sa fac daily events cu premii mari si evenimente spontane pe /gov. Voi incerca sa ajut jucatorii cu tot ce au nevoie si sa le ofer sfaturi pentru a-si construi o cariera pe acest server.

Link to comment
Share on other sites

leader.png

-Aplicații închise-

Jucători respinși:

Strandy - Sanctiune grava (mute-ul pentru insulte staff).

Ronin (Innox) - Sanctiune de tip ban pentru insulte staff pe contul secundar, nu dorim un astfel de mayor la noi pe server.

Wizzard - Nu-mi place cum ai iesit din SFPD + ai prea multe FW-uri

Sebi. - Esti inca in factiune, trebuia sa fi civil ca sa poti candida.

xAMAYONxFLORIANx - Nu ai destula experienta, doar un R2 in FH.

FuNNkyz - Nu-mi place faptul ca ai iesit cu 3/3 din News Reporters.

 

Jucători propuși pentru vot:

SuperArchie

.Relu

RydenN

Bulaie

 

Votul va începe astazi, 29 Iunie, de la ora 20:00!

The vote will start today, 29th June, at 8:00 PM!

Edited by South IamGold
Link to comment
Share on other sites

  • Edward locked this topic

leader.png

-Aplicații funcție Mayor-

 

Aplicațiile pentru luna august au fost deschise.

Puteți începe campania din acest moment.

 

 Applications for August are now open.

You can start the campaign from now.

Edited by South IamGold
copiere text
Link to comment
Share on other sites

Nick: Fresh
 

Level: 79 
 

Vârstă (reală): 19 
 

Sex (real): Masculin.
 

Vechime pe server: 5 ani și o lună.
 

RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Fresh

 

Ai mai avut aceasta functie?: Nu.
 

Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Îmi  doresc această funcție în primul rând pentru a ajuta jucătorii începători, să se familiarizeze cu jocul, să fac fiecare jucător în parte să se simtă bine, să ajut un jucător de fiecare dată când va fi nevoie. Doresc să fac acest lucru pentru a încerca ceva nou, îmi place să ajut jucătorii, mai pe scurt îmi place să le ofer ceva. Doresc funcția deoarece nu am avut niciodată acest privilegiu și dacă tot am o portiță deschisă, de ce să nu o fac. 
 

 

Ce intenționez să fac pentru jucători: Voi ajuta jucătorii de câte ori este nevoie, oferindu-le atât taxa cât și evenimente mai speciale.

 

Iată o listă cu lucrurile pe care doresc să le realizez:

 

1. Taxa va fi întotdeauna pe perioada mandatului pusă la 1$, fără nicio avertizare sau rugăminte de la alt jucător.

 

2. Voi face evenimente, atât prin comanda specifică (/requestevent), cât și fast eventuri făcute pe [/gov] cu diferite întrebări sau texte. 

 

3. Un lucru foarte special pe care vreau să-l fac de pe 1 august până pe data de 21 august: Un concurs. Așa va decurge: Voi pregăti un event de tip Trivia sau Whisper, voi explica pe [/e] ceea ce jucătorii trebuie să facă, voi alege câțiva participanți, iar apoi le voi pune întrebări simple din joc. Un fel de concurs cum fac cei din News Reporters. Mai multe informații vor apărea atunci, când evenimentul va fi în desfășurare.

 

4. Voi organiza acțiuni caritabile, de exemplu, o dată pe săptămână, sau la câteva zile voi chema jucătorii în fața primăriei pentru a-i ajuta cu o sumă de bani cuprinsă între 20,000$ - 50,000$, asta doar jucătorilor cu nivelul cuprins între 1 și 20, pentru a le da și acelora o șansă la ''taxă''.

 

5. Doresc de asemenea să organizez totul în așa fel încât jucătorii să aibă taxa în fiecare zi, de câte ori va fi necesar, deci taxa va fi împărțită în absolut fiecare zi cel puțin o dată și multe altele care probabil îmi vor veni pe loc.

 

Edited by Fresh.
Link to comment
Share on other sites


Nick: DubeerKiNG.GRASU
Level: 83
Vârstă (reală): 18
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: aproximativ 8 ani
RPG profil LinK: [url="https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/DubeerKiNG.GRASU

Ai mai avut aceasta functie?: Nu.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Doresc sa devin primar pentru a ajuta toti jucatorii, in special cei incepatori, cu evenimente zilnice si multe altele.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Nu vreau sa promit multe lucruri in mod inutil, dar promit sa fac evenimente zilnice pentru a ajuta jucatorii, taxa zilnica 1$, targuri auto si voi incerca sa creez noi evenimente. Taxa va fi impartita zilnic jucatorilor.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Bulaie
Level: 138
Vârstă (reală): 20 de anisori.
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 7-8 ani (6 ani pe acest cont)
RPG profil LinK: Bulaie.png

Ai mai avut aceasta functie? Nu
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: In primul rand, imi doresc sa fiu primar pentru a ajuta jucatorii incepatori, asta e clar. In al doilea rand, as vrea sa incerc si aceasta experienta si sunt sigur ca o sa fie ceva interesant. Cred ca am experienta necesara pentru a face fata acestei functii.
Ce intenționez să fac pentru jucători: In primul rand, intentionez sa fac un clan cu 75 de sloturi pentru a bagat doar playerii incepatori ai acestui server pentru a le putea raspunde frecvent la intrebarile acestora. Pe langa asta, o sa fac foarte multe evenimente si activitati chiar nu o sa constate obligatoriu in bani, in primul rand o sa fie distractia jucatorilor. E destul de clar ca taxa va fi setata 1$ si cat mai multe chestii ce vor venii in ajutorul incepatorilor. 

Edited by Bulaie ToV
Link to comment
Share on other sites

 

Nick:RauleNwasHERE
Level:64
Vârstă (reală):20
Sex (real):M
Vechime pe server:5 ani
RPG profil LinK:
https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/RauleNwasHERE

Ai mai avut aceasta functie?Nu
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Iau acest lucru mai mult ca pe o provocare, o experienta de care nu am avut parte pana acum pe server si tot odata vreau sa aduc o noua fata a primariei,  o fata mai "speciala" as putea spune.
Ce intenționez să fac pentru jucători:

-Taxa 1$ pe tot parcursul mandatului.

-Am idei de evenimente noi pe care vreau sa le pun in aplicare cu premi atat in bani cash cat si  premii speciale.

-Un concurs care se va desfasura pe intreaga luna in care premiul o sa fie o surpriza pe care o veti afla daca voi primi aceasta functie :).

-Impartirea taxei pentru jucatori de cat mai multe ori pe zi.

-Evenimente spontane pe [/gov] si multe alte lucruri pe care inca nu vreau sa le dezvalui :)

EDIT: Am facut dublu post pentru ca mi am schimbat numele si nu mergea edit

Edited by AIM RauleN
Am schimbat numele ingame si nu mergea edit la prima aplic
Link to comment
Share on other sites

Nick: PERKE
Level: 95

Vârstă (reală): 18 ani.
Sex (real): Masculin.
Vechime pe server: 5 ani.

Link profil RPG: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/PERKE

Ai mai avut aceasta functie pe server?: Da.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc sa aplic pentru aceasta functie in primul rand pentru a ajuta pe absolut toata lumea, am vechime pe server, stiu sa ma comport cu absolut toata lumea din jurul meu, stiu ce este respectul reciproc, ajut oamenii oricand este nevoie cu absolut tot ce pot, vreau sa ajut mult jucatorii incepatori cu evenimente zilnice si actiuni caritabile pe tot parcursul acestui mandat daca o sa castig, sper sa fiu pe lista. Am mai detinut functia de Mayor in 2017 si totodata Helper de 2 ori aici pe RPG1, ceea ce da dovada ca am destul de multa experienta in ceea ce priveste comunitatea dar si comunicarea cu jucatorii, de fiecare data am incercat sa ajut pe toata lumea, mai ales playerii incepatori, pentru ca si noi am fost odata ca ei si stiu cum e sentimentul sa nu ai pe nimeni si sa nu ai bani. Desigur, nu totul consta in bani, imi doresc sa ajut cu sfaturi orice player care are vreo nelamurire sau nu se descurca la ceva anume.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Pentru inceput, doresc readuc la viata topicul "Rasplata saptamanala" in care jucatorul din orice factiune cu cele mai multe puncte la final de saptamana va primii 100.000$ din partea mea! Este valabil pentru toate factiunile, adica va fi cate un castigator din fiecare factiune, inclusiv mafii! (Nu este propria mea idee, s-a mai creat acest topic in trecut) 

Voi organiza: 

-Evenimente zilnice cu premii cuprinse intre 100.000$-20.000.000$.

-Taxa va fi setata la 1$ pe toata luna August.

-Taxa va fi impartita de minim 5 ori pe zi.

-Actiuni caritabile pentru absolut toti jucatorii, dar in special pentru jucatorii de nivel mic, respectiv 1-20. Unde voi impartii bani, masini si nu numai.

-Activitati distractive nu neaparat cu banii deoarece doresc sa ma apropii mai mult de toti jucatori si doresc sa ne distram impreuna.

Pe langa toate acestea vor urma multe alte idei pe care le voi impartasii cu voi daca o sa castig aceasta candidatura! VOTATI PERKE MAYOR PE LUNA AUGUST, DOAR FAPTE, NU VORBE.

Edited by PERKE
Link to comment
Share on other sites

Nick:PITCHO
Level:97
Age (real):20
Gender(real):male 
How old are you on the server?:3 years
RPG profile link:
https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/PITCHO

 PITCHO.png

Did you been Mayor in the past?:no
The reason you want to become a
 Mayor:i want help new players and make events 
What I intend to do for other players.: make events every day event for 100k or more 

Edited by FIGHTER.
Link to comment
Share on other sites

leader.png

-Aplicații închise-

 

Jucătorii propuși pentru vot:

Fresh

DubeerKiNG.GRASU

RaulenWasHERE

Bulaie

PERKE

PITCHO

 

Am decis să vă ofer o șansă tututor, așadar am acceptat toate aplicațiile. Mult succes!

 

 

 

 

Votul va începe astazi, 30 iulie, de la ora 21:00!

The vote will start today, 30th July, at 9:00 PM!

Edited by South IamGold
copy text
Link to comment
Share on other sites

leader.png

-Aplicații funcție Mayor-

 

Aplicațiile pentru luna septembrie au fost deschise.

Puteți începe campania din acest moment.

 

 Applications for september are now open.

You can start the campaign from now.

Edited by South IamGold
Link to comment
Share on other sites

Nick: BiRi
Level: 92
Vârstă (reală): 20 de ani.
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: Aproape 5 ani pe acest cont
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/BiRi

Ai mai avut aceasta functie?: Nu, ar fi prima dată
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Principalul motiv este acela că sunt deschis la experiențe noi și faptul că nu am mai deținut niciodată această funcție mă face să mi-o doresc mult. Consider că am acumulat experiența necesară de-a lungul timpului ceea ce mă face un om potrivit pentru aceeastă funcție. De asemenea, îmi place să ajut iar în principal asta este datoria primarului, să ajute și să creeze o atmosferă plăcută pe server.
Ce intenționez să fac pentru jucători: În primul rând doresc să împart taxa cât mai des pentru ca playerii de nivel 2-7 să se bucure de ea. Doresc să organizez evenimente cât mai multe și cât mai bogate în premii, precum și cât mai diverse și plăcute pentru playeri. Doresc să ajut fiecare player care are nevoie de o informație sau un sfat. Pe lângă evenimentele de pe /requestevent o să fac și fast event-uri pe /gov pentru playerii incadrați intre anumite nivele, mai exact de la începători până la cei puțin mai avansați și nu numai. O să organizez plimbări cu limuzina facțiunii sau cu autobuzul pentru a crea o atmosferă plăcută și relaxantă. Cam acestea ar fi planurile mele principale pentru funcția de mayor.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.