Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[MAYOR] - Aplicaţii Primărie / Mayor Applications


Kelton
 Share

Recommended Posts

Nick: PERKE
Level: 97

Vârstă (reală): 18 ani.
Sex (real): Masculin.
Vechime pe server: 5 ani.

Link profil RPG: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/PERKE

Ai mai avut aceasta functie pe server?: Da.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc sa aplic pentru aceasta functie in primul rand pentru a ajuta pe absolut toata lumea, am vechime pe server, stiu sa ma comport cu absolut toata lumea din jurul meu, stiu ce este respectul reciproc, ajut oamenii oricand este nevoie cu absolut tot ce pot, vreau sa ajut mult jucatorii incepatori cu evenimente zilnice si actiuni caritabile pe tot parcursul acestui mandat daca o sa castig, sper sa fiu pe lista. Am mai detinut functia de Mayor in septembrie 2017 si acum in prezent august 2020 si totodata Helper de 2 ori aici pe RPG1, ceea ce da dovada ca am destul de multa experienta in ceea ce priveste comunitatea dar si comunicarea cu jucatorii, de fiecare data am incercat sa ajut pe toata lumea, mai ales playerii incepatori, pentru ca si noi am fost odata ca ei si stiu cum e sentimentul sa nu ai pe nimeni si sa nu ai bani. Desigur, nu totul consta in bani, imi doresc sa ajut cu sfaturi orice player care are vreo nelamurire sau nu se descurca la ceva anume.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Pentru inceput, doresc readuc la viata topicul "Rasplata saptamanala" in care jucatorul din orice factiune cu cele mai multe puncte la final de saptamana va primii 100.000$ din partea mea! Este valabil pentru toate factiunile, adica va fi cate un castigator din fiecare factiune, pasnice+departamente+hitmen, exclus mafii. (Nu este propria mea idee, s-a mai creat acest topic in trecut) 

Voi organiza: 

-Evenimente zilnice cu premii cuprinse intre 100.000$-20.000.000$.

-Taxa va fi setata la 1$ pe toata luna Septembrie.

-Taxa va fi impartita de minim 5 ori pe zi.

-Actiuni caritabile pentru absolut toti jucatorii, dar in special pentru jucatorii de nivel mic, respectiv 1-20. Unde voi impartii bani, masini si nu numai.

-Activitati distractive nu neaparat cu banii deoarece doresc sa ma apropii mai mult de toti jucatori si doresc sa ne distram impreuna.

Pe langa toate acestea vor urma multe alte idei pe care le voi impartasii cu voi daca o sa castig aceasta candidatura! VOTATI PERKE MAYOR PE LUNA SEPTEMBRIE, DOAR FAPTE, NU VORBE.

 

TIN SA PRECIZEZ CA PE LUNA SEPTEMBRIE VOI FACE TOT CE AM ZIS IN APLICATIE, LUNA AUGUST A FOST FOARTE INCARCATA IN VIATA REALA PENTRU MINE SI DE ACEEA NU AM REUSIT SA FAC TOT CE MI-AM PROPUS!

Edited by PERKE
Link to comment
Share on other sites

kb1UoKR.pngO8Fm1W2.jpg

??

Nick: Scotocell 
RPG profil LinK: Scotocell Profile < Click! 

Level: 127
Vârstă (reală): 18 ani. 
Sex (real): Masculin. 
Vechime pe server: In jur de 5 - 6 ani. 

Ai mai avut aceasta functie? Nu am mai avut această funcție până acum pe server.


Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc să ajung primar deoarece consider că este un rol foarte important pe server. Această funcție ajută foarte mult jucătorii începători de pe server cu bani. Precum și jucătorii mai avansați prin crearea de evenimente cu premiu special. Acestea sunt principalele motive de ce îmi doresc această funcție.


Ce intenționez să fac pentru jucători:

- Intenționez să fac o serie largă de evenimente în decursul zilei cu premii speciale, nu doar bani. Mașini, căsuțe, bizuri etc.

- Taxa pentru jucătorii cu nivel 2 - 7 să fie împărțită cât mai des și cât mai punctual pe server. 

- Pot ajuta jucătorii cu anumite informații, sfaturi, nelămuriri etc. O să organizez și câteva evenimente instant pe /gov cu premii speciale.

- Am să fac întâlniri de presă colaborând cu membrii News Reporters despre știrile orașului și despre întreținerea economică a orașului.

- O să fac excursii cu un autobuz privat în diferite locuri ale orașelor care se termină cu o tombolă în bani.

- O să organizez și convoaie prin parteneriat cu Departamentele LSPD, LVPD, SFPD, FBI și Național Guard și am să încerc că totul să fie cât mai ordonat și responsabil fără a stânjeni sau obstrucționa activitatea celorlalți jucătorii care fac alte activități.

- Acestea sunt doar câteva ideei pe care vreau să le pun în aplicare dacă am să reușesc această funcție.

Nu vreau doar să vorbesc, vreau să și realizez tot ce am spus.

Edited by Scotocell
Link to comment
Share on other sites

Nick: Bulaie
Level: 137
Vârstă (reală): 20 de anisori.
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 7-8 ani (6 ani pe acest cont)
RPG profil LinK: Bulaie.png

Ai mai avut aceasta functie? Nu
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: In primul rand, imi doresc sa fiu primar pentru a ajuta jucatorii incepatori, asta e clar. In al doilea rand, as vrea sa incerc si aceasta experienta si sunt sigur ca o sa fie ceva interesant. Cred ca am experienta necesara pentru a face fata acestei functii.
Ce intenționez să fac pentru jucători: In primul rand, intentionez sa fac un clan cu 75 de sloturi pentru a bagat doar playerii incepatori ai acestui server pentru a le putea raspunde frecvent la intrebarile acestora. Pe langa asta, o sa fac foarte multe evenimente si activitati chiar nu o sa constate obligatoriu in bani, in primul rand o sa fie distractia jucatorilor. E destul de clar ca taxa va fi setata 1$ si cat mai multe chestii ce vor venii in ajutorul incepatorilor. 

Link to comment
Share on other sites

Nick: Robica
Level: 100
Vârstă (reală):19 ani.
Sex (real):Masculin.
Vechime pe server: 7 ani
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Robica

Ai mai avut aceasta functie?: Da
Motivul pentru care doresc să fiu Primar:
 Mai multa distractie pe server, majoritatea care ma cunosc stiu ca fac evenimente atat distractive cat si educative.

Ce intenționez să fac pentru jucători:  Nu vreau sa bag doar vrajeala pe aici prin aplicatie, tot ce intentionez sa fac in mandatul pe care l-as putea castiga prin voturile acordate de catre voi este: banala taxa de 1 dolar avand in vedere ca multa lume considera ca asa e cel mai ok, voi face evenimente cat de multe pot atat prin intermediul comenzii obisnuite /requestevent, cat si prin anunturile guvernamentale, voi face evenimente cu gold/premii speciale(hidden/level up, etc.). Consider ca am o mai mare influenta asupra acestei functii deoarece fac parte din staff si am cum sa ma ocup de evenimente mult mai profi.

 

Ms si votati-l pe robik :D 

Link to comment
Share on other sites

leader.png

-Aplicații închise-

 

Jucătorii propuși pentru vot:

BiRi

Perke

Scotocell

Bulaie

 

Jucatori respinsi:

Robica - activitate foarte slaba pe luna august (discutie cu Kelton)

 

 

 

 

Votul va începe astazi, 30 August, de la ora 18:00!

The vote will start today, 30th August, at 18:00 PM!

Link to comment
Share on other sites

leader.png

-Aplicații funcție Mayor-

 

Aplicațiile pentru luna Octombrie au fost deschise.

Puteți începe campania din acest moment.

 

 Applications for October are now open.

You can start the campaign from now.

Edited by D r e e W
Link to comment
Share on other sites

a69257df09a22b64aee555612db0449e.gif

Nick: Irina.Morningstar

Level: 103

Varsta (reala): 16 ani.
Sex (real): feminim
Vechime pe server: 5 ani jumatate 

RPG profil LinK:
Irina.Morningstar.png

Ai mai avut aceasta functie? Da.

  1. Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Motivul pentru care doresc sa fiu Primar este acela de a ajuta jucatorii de pe comunitate, mai ales cei noi veniti pe server ce trebuie ajutati cel mai mult. Majoritatea jucatorilor pe care ii cunosc de pe acest server imi sunt amici, si vreau sa ii ajut cu tot posibilul. Un alt motiv este cel de a face evenimente, pentru ca jucatorii sa faca bani din castigarea lor.


Ce intenționez să fac pentru jucători:

1. Vreau sa ajut jucatorii de pe server indiferent de nivelul acestora.

2. Vreau sa fac evenimente pe server, cu aceste ocazii jucatorii pot face bani mai usor.

3. Vreau sa ramana taxa la 1$, ceea ce o sa se intample daca ajung la aceasta functie

4. In timpul saptamanii banii stransi in seif o sa fie donati catre jucatorii cu nivel mic.

5.  Sa conving jucatorii noi veniti pe comunitate ca au ales serverul potrivit.

6. Jucatorii vor avea un primar activ

7.  Voi face un top  cu donatori

8. Voi ajuta si jucatorii straini, cei care vorbesc Limba Engleza, caci vorbesc aceasta limba o vorbesc destul de bine. 

9. Evenimente scurte pe /gov (Spre ex: Primul cu /call Irina castiga 100.000$) 

10. Evenimente in care ii dau unui jucator random (site: random.org), un premiu intre 50.000-100.000$.

11. Minim 3 evenimente pe zi. 

12. Taxa va fi impartita de minim 5 ori pe zi. 

13. Voi alege primul jucator care imi apare pe TAB (cu nivel intre 1-5), acesta castigand intre 50.000-100.000$

 

Edited by Irina
Link to comment
Share on other sites

Nick: BiRi
Level: 101
Vârstă (reală): 20 de ani.
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: Aproape 5 ani pe acest cont
RPG profil LinKhttps://www.rpg.b-zone.ro/players/general/BiRi

Ai mai avut aceasta functie?: Da, am avut-o luna asta pentru prima dată.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Principalul motiv este acela că mi-a plăcut prima lună ca primar și consider că mi-am făcut treaba destul de bine față de ultimii primari și vreau să continui cu încă o lună la fel. Experiența mea pe server mă fac omul potrivit pentru această funcție, înpreună cu calitatea de om care oferă ajutor din plăcere.
Ce intenționez să fac pentru jucători: În primul rând doresc să împart taxa cât mai des, cum am făcut și luna asta, pentru ca playerii de nivel 2-7 să se bucure de ea. Doresc să organizez evenimente cât mai multe și cât mai bogate în premii, precum și cât mai diverse și plăcute pentru playeri. Doresc să ajut fiecare player care are nevoie de o informație sau un sfat. Pe lângă evenimentele de pe /requestevent o să fac și fast event-uri pe /gov pentru playerii incadrați intre anumite nivele, mai exact de la începători până la cei puțin mai avansați și nu numai. O să organizez plimbări cu limuzina facțiunii sau cu autobuzul pentru a crea o atmosferă plăcută și relaxantă. Cam acestea ar fi planurile mele principale pentru funcția de mayor.

 

Edit: Mă retrag oficial din cursa pentru funcția de primar pe luna octombrie din motive personale. Mult succes celorlalți candidați! #rememberBiRiMayor

Edited by South BiRi
retragere
Link to comment
Share on other sites

Nick: GhetuAndrei
Level: 40
Vârstă (reală): 17
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 5 ani si ceva
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/GhetuAndrei

Ai mai avut aceasta functie?: Nu
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Imi place sa fiu mult mai diferit fata de ceilalti asa ca nu are rost sa precizez ca voi ajuta playeri, voi face evenimente cu multi bani sau ca voi schima perspectiva jucatorilor fata de server sau a jocului in general, este logic ca voi face cam aceleasi chestii precum ceilalti candidati doar ca mult mai bine.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Evenimente, activitati si taxe scazute

Edited by Ghetu Andrei
Link to comment
Share on other sites

retrag candidatura

Edited by RelaXx S4F
Link to comment
Share on other sites

Nick: Williard
Level: 84
Vârstă (reală): 20 de ani.
Sex (real): Masculin 
Vechime pe server: 7 ani.
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Williard

Ai mai avut aceasta functie? Nu, de aceea intentionez sa o obtin acum.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Deoarece vreau sa arat playerilor o schimbare, un altfel de om ca sa zic asa. Vreau sa ajut playerii cu tot ce o sa pot, o sa fiu cat mai activ si o sa fac multe evenimente speciale. Imi place tot ce tine de aceasta functie, consider ca ma reprezinta si ca o sa fac o treaba cat mai buna pe parcursul mandatului. Principalul motiv pentru care vreau sa fiu primar este pentru a aduce o schimbare in bine comunitatii si playerilor care activeaza aici.
Ce intenționez să fac pentru jucători: O sa le aduc multe evenimente speciale, o sa ii ajut cu tot ce pot din experienta mea pe comunitate si o sa incerc sa schimb mentalitatea intr-un sens pozitiv, deoarece se pot face multe lucruri frumoase cu acesti playeri minunati.

Link to comment
Share on other sites

Nick:Misu.Andrei.
Level:32.
Vârstă (reală):Am varsta de 16 ani.
Sex (real):Masculin.
Vechime pe server:2 ani.
RPG profil LinK:https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Misu.Andrei

Ai mai avut aceasta functie?:Nu am avut ocazia de a avea aceasta functie.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar:Principalele motive pentru care as dori sa devin primar sunt urmatoarele:

1.Sa ajut playerii acestei comunitati care au level intre 2-7.

2.Sa le arat ca fara eventuri inainte de alegeri se poate face treaba buna ca primar pe server.

3.Sa ii ajut pe playeri cu o suma moderata in asa fel incat sa ii ajut pentru unu lucru.

4.Sa le ofer sfaturi bune jucatorilor care apeleaza la mine.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Pentru jucatori intentionez sa fac urmatoarele lucruri:

1.Taxe mici si foarte multe donatii jucatorilor cuprins intre level 2-7.

2.Dupa devenirea mea ca primar sa fac eventuri in semn de multumire cat si de respect.

4.Sa le ascult sfaturile pentru pentru a ii face fericiti si multumiti.

5.As comunica foarte mult cu ei ca sa le pot castiga respectul si totodata prietenie

6.Sa ii sprijin daca au nevoie de ceva.

 

 

Link to comment
Share on other sites

leader.png

 

 

Jucătorii propuși pentru vot:

Irina

Valeras

 

 

 

 

 

Votul va începe maine, 29 Septembrie, de la ora 18:00!

The vote will start tomorrow, 29th September, at 18:00 PM!

Edited by SaRtOR
Link to comment
Share on other sites

  • SaRtOR locked this topic

leader.png

-Aplicații funcție Mayor-

 

Aplicațiile pentru luna Noiembrie au fost deschise.

Puteți începe campania din acest moment.

 

 Applications for November are now open.

You can start the campaign from now.

Link to comment
Share on other sites

  • Edward unlocked this topic

Nick: EXTRATERESTRU[S4F]
Level: 110
Vârstă (reală): 22
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 8 ani+
RPG profil LinK: EXTRATERESTRU

Ai mai avut aceasta functie?: Nu
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Consider ca e momentul prielnic pentru o schimbare. Serverul are nevoie de activitati noi, zilnice, care sa tina jucatorii captati in spatele micului ecran.
Ce intenționez să fac pentru jucători: 

  • Doresc deschiderea unui nou clan, de 50 sau 75 de sloturi ce va avea ca scop ajutarea jucatorilor noi, impreuna vom face diferite evenimente astfel incat sa va ajut sa strangeti bani si experienta necesara pentru a va putea descurca pe server.
  • Vom efectua evenimente zilnice cu premii ce vor varia de la bani pana la bunuri personale.
  • Vom incerca sa readucem la viata paradele departamentelor si nu numai.
  • O sa premiem cei mai activi membrii ai clanului primariei cu GOLD si bani in-game.
  • O sa organizam concursuri pe forum pentru cei mai muncitori [/work] jucatori ai saptamanii. Premiile fiind GOLD sau bani.
  • I will also make different type of events for our foreign members.
  • Multe alte surprize pe care imi propun sa le dezvalui pe parcursul mandatului.
Link to comment
Share on other sites

Nick: Unstoppable
Level: 106
Vârstă (reală): 23
Sex (real): Masculin (M)
Vechime pe server: Joc pe acest server din data de 01.11.2014
RPG profil LinK: 
https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Unstoppable

Ai mai avut aceasta functie? Da, de 10 ori 

Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Ei bine, principalul motiv este acela de a avea parte de inca o luna plina de evenimente in luna ce urmeaza sa vina.

Doresc sa redevin Mayor deoarece am fost cel mai longeviv din istoria B-Zone, acest lucru arata ca am fost dorit de jucatorii serverului RPG1, am fost incurajat de acestia sa reaplic acum, in 2020.

Pe scurt, doresc sa redevin Mayor pentru a mentina taxa setata la 1$ pentru a ajuta persoanele incepatoare, taxe zilnice asa cum au fost si in cele 8 luni, chiar si cate 5 taxe impartite pe zi.

 

Ce intenționez să fac pentru jucători:

Ei bine, asa cum am facut in cele 10 luni de zile, doresc sa le readuc jucatorilor 100 de evenimente lunar, pentru a beneficia toata lumea de o sansa la un premiu ales de noi, cei din echipa organizatorilor speciali de evenimente.

 

 

Multam de plusuri :* 

Edited by SaRtOR
Link to comment
Share on other sites

Nick: V86ulpea
Level: 150
Vârstă (reală): 34 
Sex (real): Masculin 
Vechime pe server: 2 Ani de Distractie Frumoasa 
RPG profil LinKV86ulpea.png

Ai mai avut aceasta functie? Nu 
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: 
Vreau sa incerc ceva nou, plus ca,  functia asta imi va ocupa timpul pe server ! Activitatea mea în ultimele luni se poate vedea în poza de mai jos. Sunt de dimineață prezent pe joc și până seara târziu. Funcția de admin îmi aduce un avantaj, îmi pot accepta evenimentele / evenimentele altor jucători, voi organiza împreună cu colegii mei din staff evenimente mai mari, taxa o să fie împărțită foarte des cât ne permite regulamentul.
 

Ce intenționez să fac pentru jucătoriO sa ne distram impreuna,asta va garantez !

Link to comment
Share on other sites

leader.png

 

 

Jucătorii propuși pentru vot:

Mikkel

EXTRATERESTRU

 

Jucătorii care nu au drept la mayor:

SaRtOR

V86ulpea

 

 

 

 

 

Votul va începe astazi, 30 Octombrie, de la ora 21:00!

The vote will start today, 30th October, at 21:00 PM!

Edited by Edward
Link to comment
Share on other sites

leader.png

-Aplicații funcție Mayor-

 

Aplicațiile pentru luna Decembrie au fost deschise.

Puteți începe campania din acest moment.

 

 Applications for December are now open.

You can start the campaign from now.

Edited by South IamGold
Link to comment
Share on other sites

Nick: Fresh
Level: 88 
Vârstă (reală): Am 20 de ani. 
Sex (real): Masculin 
Vechime pe server: 5 ani și câteva luni.
RPG profil LinK:

https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Fresh

Ai mai avut aceasta functie? Nu.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar:

 

Doresc să obțin această funcție deoarece vreau să ajut jucătorii, să-i fac să fie activi pe server, să-i înveselesc, să aduc zâmbete pe fețele lor, doresc să obțin funcția aceasta pentru a demonstra cine sunt, că îmi pasă de jucători, că pot face ceva pentru ei și de asemenea pentru pura mea satisfacție, în sensul că vreau să-mi demonstrez mie că sunt capabil de o astfel de funcție, că fac față și că-mi respect promisiunile. 
 

Ce intenționez să fac pentru jucători:

 

Evident, taxa va fi pe parcursul mandatului meu pusă la 1$, voi face evenimente ZILNICE, poate și câte 2-3 pe zi, asta prin comanda [/requestevent], dar voi face și evenimente rapide prin intermediul comenzii [/gov], cu premii între 10,000$ și 100,000$. Voi împărți taxa de cel puțin 3 ori pe zi, o dată între orele 08:00 - 12:00, a doua va fi între orele 15:00 - 19:00, iar cea de-a treia, între orele 20:00 - 23:00. 

Voi încerca pe cât de mult posibil să fac evenimente speciale, adică, acestea având premii speciale (gold, rp, cutii etc). Voi face de asemenea activități de caritate și pentru jucătorii cu nivelul cuprins între 7 și 21. Cum voi face? Simplu: Cu 10 minute înainte de a organiza asta (complet random, nu neapărat în fiecare zi) voi chema jucătorii la primărie, repet, cei cu nivel cuprins între 7 și 21 și le voi oferi o sumă de bani cuprinsă între 10,000$ și 20,000$. 

Edited by AIM Fresh
Link to comment
Share on other sites

Nick: Macelaru
Level: 60
Vârstă (reală): 21 de ani
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: Mi-am început activitatea pe acest server minunat la data de 26.09.2014 18:33.
RPG profil LinK: Macelaru.png

Ai mai avut această funcție? Nu.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Pentru început, în viață trebuie sa le încerci pe toate, nu contează în ce cantitate, dar mereu experiența v-a rămâne una foarte deosebită. În tot acest timp de când activez pe server am stat uneori și m-am gândit "Oare cum e să fii primar?" iar acum mi-am impus să încerc să devin unul, chiar dacă este pentru o durată scurtă de timp sau una de lungă durată. Recent am început să-mi fac timp și pentru mine, și am decis să-mi dedic timpul unui joc foarte mult adorat de către mine, mi-a creat un sentiment de nostalgie. Doresc să mă implic în privința serverului, și aceasta este o oportunitate aparte, întotdeauna mi-a plăcut să ajut oamenii, indiferent de domeniu sau de cerere. Recent, am găsit o pasiune ascunsă de a dori să organizez evenimente, cu scopul de a crea o atmosferă deosebită pentru server.
 

Ce intenționez să fac pentru jucători: În primul rând, doresc să organizez evenimente cu diferite sume de bani, pentru a ajuta toți jucătorii, pentru a întreține serverul și atmosfera de distracție. Sunt conștient că începătorii nu prea se descurcă cu banii, doresc să-i ajut pe toți jucătorii de level mic, cu acele donații primite de la jucătorii binevoitori ai server-ului, mi se pare o ocazie foarte bună de a motiva jucătorii de level mai mic să continue a mai juca pe acest server mirobolant și o să incerc sa le acord această donație de mai multe ori pe zi. Îmi place să răspund la întrebările jucătorilor, să-i ajut cu fiecare informație pe care o dețin, fie una corectă sau eronată, și nu in ultimul rând, vreau să-mi fac mulți prieteni cu această oportunitate, ca o paranteză, unii jucători mă apreciază și simpatizează cu mine în urma live-urilor ținute cu o ușoară tentă de caterincă și voie bună. În ceea ce privește taxa, aceasta va fi setată la 1$ pentru toți jucătorii.

Link to comment
Share on other sites

Nick: cowS
Level: 112
Vârstă (reală): 22
Sex (real): Male
Vechime pe server: Joined in 2011. Been inactive for about a year since the last time I logged in, but I am back now.
RPG profil LinK: cowS.png

Ai mai avut aceasta functie? Yes, 4 times.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Due to the current Coronavirus, I have allocated myself some free time. During this time, I intend to create some cool events for players who don't have much to do, will hand out some interesting prizes, will organise little rallies and marches about current world problems. There will be engagement with my old faction, the News Reporters, to initiate more /live chats with famous players. Let's play and stay safe together.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Reguarly use [/givetax] atleast 3-4 times per day, usually at set times where there is 800+ players. Newbie players will receive guidance from myself and my team, alongside fun events only for certain levels. For example, VIP events for only level 50+, or only between 10-40, etc. The possibiltiies are endless.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nick: EXTRATERESTRU[S4F]
Level: 118
Vârstă (reală): 22
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 8 ani+
RPG profil LinK: EXTRATERESTRU

Ai mai avut aceasta functie?: Nu
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Sunt probabil cel mai potrivit candidat avand in vedere timpul pe care il pot aloca jocului, aspir la aceasta functie de ceva timp si sunt gata pentru noi activitati noi pe server!
Ce intenționez să fac pentru jucători: 

  • Detin deja un CLAN de 75 de sloturi unde jucatorii noi vor putea adera pentru a avea parte de indrumarea corecta pe server.
  • Vom efectua evenimente zilnice cu premii ce vor varia de la bani pana la bunuri personale.
  • Vom incerca sa readucem la viata paradele departamentelor si nu numai.
  • O sa premiem cei mai activi membrii ai clanului primariei cu GOLD si bani in-game.
  • O sa organizam concursuri pe forum pentru cei mai muncitori [/work] jucatori ai saptamanii. Premiile fiind GOLD sau bani.
  • I will also make different type of events for our foreign members.
  • Multe alte surprize pe care imi propun sa le dezvalui pe parcursul mandatului.
Edited by EXTRATERESTRU
Link to comment
Share on other sites

  • Johnny locked this topic
  • Johnny unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.