Jump to content

[MAYOR] - Aplicaţii Primărie / Mayor Applications


Kelton
 Share

Recommended Posts

Nick: kendrick
Level: 83
Vârstă (reală): Am 18 ani.
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 6 ani de la primul cont (emilio12) ,iar de pe kendrick 3 ani
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Kendrick

Ai mai avut aceasta functie? Nu
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar:

-Sunt un jucator vechi si am prins destula experienta, pe durata campaniei mele voi distra jucatorii si o sa  incerc sa rezolv fiecare problema care poate provoca neplaceri persoanelor de pe server.
Ce intenționez să fac pentru jucători:

-O sa pastrez taxa la $1.

-Voi incerca sa fac minim 5-6 evenimente pe zi, pentru toti jucatorii.

-O sa  impart taxele cat mai des.

-Voi incerca sa pastrez pe toata lumea multumita

- O sa ajut pe toata lumea la nevoie.

Link to comment
Share on other sites

leader.png

-Aplicații închise-

Jucători propuși pentru vot:

  • CorteZz

 

Jucători respinși:

  • Craym  - ai 4 ore reale toata luna.
  • Kendrick - 16 ore reale, nici macar o ora pe zi + ca ai aplicatie activa in TTC.

 

 

Primarul ramane si pe luna Iulie CortezZ datorita lipsei de participanti, felicitari!

Edited by South IamGold
Link to comment
Share on other sites

-Aplicații funcție Mayor-

 

Aplicațiile pentru luna August au fost deschise.

Puteți începe campania din acest moment.

 

 Applications for August are now open.

You can start the campaign from now.

 

Votul va incepe in data de 30.06.2021 la ora 18:00!

Link to comment
Share on other sites

  • Rami unlocked this topic

Nick: Catalin47
Level: 49
Vârstă (reală): Am 16 ani.
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: Joc din Luna noiembrie 
RPG profil LinK:https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Catalin47

Ai mai avut aceasta functie? Nu
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar:Sa ajut majoritatea jucatorilor ce au nevoie de ajutor , am destula experienta incat sa stapanesc cele 3 orase pline de jucatori , o sa fie o luna de minune , o sa facem multe activitati cu playerii , chiar am un plan pe care o sa il pun in aplicare daca o sa fiu primar

Ce intenționez să fac pentru jucători:

-O sa pastrez taxa la $1.

-Voi incerca sa fac minim 4-5 evenimente pe zi, cu o suma destul de buna pe placul jucatorilor , activiati si multe altele.

-O sa  impart taxele cat mai des.

-Voi incerca sa fac lumea sa fie multumita si fericita

- O sa ajut pe toata lumea la nevoie.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Syko
Level: 53.
Vârstă (reală): 19 ani.
Sex (real): Masculin.
Vechime pe server: Aproape 10 ani vechime pe comunitate.
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Syko

Ai mai avut aceasta functie?: Nu, este prima dată când aplic pentru această funcţie, însă doresc să demonstrez ceea ce pot să fac, doresc să demonstrez că merit şi că voi face totul aşa cum trebuie, ca la carte.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Principalul motiv pentru care doresc să ajung în această funcţie este de a ajuta toţi jucătorii noi de pe server şi nu numai pe cei noi, pe toţi jucătorii care au nevoie de acest ajutor, prin sfaturi, sume considerabile de bani (dacă e cazul iar motivul pentru care au nevoie de o sumă de bani este unul bun), doresc să demonstrez tuturor ce potenţial am şi că pot face treabă bună deţinând o funcţie pe server. Consider că merit să primesc o şansă iar dacă nu mă voi descurca sau voi face probleme pot fi foarte uşor înlăturat din această funcţie.
Ce intenționez să fac pentru jucători:

  • taxa pe server o să rămână setată pe 1$ pe toată durata mandatului meu.
  • voi încerca pe cât posibil să alung monotonia de pe server prin diferite metode.
  • evenimentele vor fi şi ele zilnice şi nu numai un tip, pe toată durata mandatului doresc să testez fiecare tip de eveniment ce se găseste pe lista /requestevent.
  • taxa pentru jucătorii cu nivel cuprins între 2-7 o să fie zilnic împărţită pentru ca aceştia să se poată bucura de ea.
  • jucătorii vor beneficia de informaţii gratis din partea mea, suport şi ajutor nelimitat.
  • voi oferii jucătorilor sume de bani dacă aceştia au un motiv bun pentru care au nevoie de o anumită sumă de bani.
  • voi încerca să ofer gold jucătorilor care au nevoie, evident dacă aceştia au un motiv bun pentru care doresc gold.
  • voi ajuta jucătorii cu orice sfat au nevoie şi voi încerca să mă împrietenesc cu fiecare de pe server, demonstrându-le tuturor că merit funcţia aceasta.
  • în mare parte doresc să ajut jucătorii cu orice au ei nevoie, mă voi comporta exemplar cu toţi, îi voi susţine, îi voi ajuta, le voi da sfaturi şi nu numai.
Link to comment
Share on other sites

Nick: BaTman
Level: 119
Vârstă (reală): 21 de ani

Sex (real): Masculin
Vechime pe server: Activez din 2016
RPG profil LinK:
https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/BaTman

Ai mai avut aceasta functie? Nu
Motivul pentru care doresc să fiu Primar:Principalul motiv pentru care îmi doresc să fiu primar este acela că vreau să ajut cetățenii să aibă o viață cât mai bună. Îmi doresc să îmi ajut cetățenii cu absolut tot ceea ce ei au nevoie, de la bani până la sfaturi, de la sfaturi până la anumite activităti, meeting-uri pentru întrebări și propuneri și toate cele. Doresc ca cetățenii mei să aibă un viitor cât mai bun și să fie cât mai mulțumiti și fericiți.
Ce intenționez să fac pentru jucători:

- Să organizez deseori activităti de care ei să se bucure și să fie mulțumiți.

- Să ajut jucătorii mici în dezvoltarea lor.

- Să organizez meeting-uri pentru a primii propuneri noi, o să fac în așa fel în cât să mulțumesc pe toată lumea.

- La fiecare oră fixă o să organizez eventuri distractive si foarte interesante.

- Să îi ajut cu sfaturi și să îi îndrum spre cea mai bună cale posibilă.

- Taxa cât mai scăzută.

- O să le răspund la fiecare nelămurire sau întrebare.

- O să ajut pe cei care îsi doresc să intre într-o facțiune, și o să le ofer sfaturi.

- Să adun cât mai mulți bănuți pentru jucătorii mici și nevoiași.

Cu siguranță vor mai fi intenții pe durata mandatului, bineînțeles dacă toată lumea o să fie mulțumită.

Edited by BatMan RPG1
Link to comment
Share on other sites

  • Rami locked this topic

leader.png

-Aplicații închise-

Jucători propuși pentru vot:

  • BaTman

 

Jucători respinși:

  • Syko  - datorita comportamentul tau de pe server.
  • Catalin47 - ban recent pentru falsificare dovezi.

 

 

Primarul pe luna August este BaTman datorita lipsei de participanti, felicitari!

Link to comment
Share on other sites

-Aplicații funcție Mayor-

 

Aplicațiile pentru luna Septembrie au fost deschise.

Puteți începe campania din acest moment.

 

 Applications for September are now open.

You can start the campaign from now.

 

Votul va incepe in data de 30.08.2021 la ora 18:00!

Link to comment
Share on other sites

Nick: ST4CKYROYAL
Level: 71
Vârstă (reală): 17.
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 2017.
RPG profil Link: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/ST4CKYROYAL

Ai mai avut aceasta functie?: Nu.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Imi doresc sa obtin aceasta functie deoarece sunt de parere ca am destula experienta si ma pot ocupa cu brio. Pe langa asta, cel mai important lucru pentru mine este acela de a ajuta toti jucatorii, nu doar pe cei cu nivel mic. In plus, sunt de parere ca este nevoie de un primar activ, dedicat si care se poate ocupa de aceasta functie, cred ca ma incadrez perfect. 
Ce intenționez să fac pentru jucători:

Setarea taxei la 1$ pe toată durata mandatului.

Împărțirea taxei la fiecare PayDay (minim 6-7 ore pe zi).

Ajutor financiar pentru jucatorii de nivel 2-7.

Diferite activitati interesante sa alungam monotonia de pe server.

 

*Ca si o mica mentiune, demisia din factiune o s-o pun pe data de 30.

Link to comment
Share on other sites

Nick: cowS
Level: 112
Vârstă (reală): 23
Sex (real): Male
Vechime pe server: Joined in 2011. Been inactive but will be back to normal activity now.
RPG profil LinK: cowS.png

Ai mai avut aceasta functie? Yes, 4 times.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Returning for 1 month special to create some fun and interesting events :) 
Ce intenționez să fac pentru jucători: Reguarly use [/givetax] atleast 3-4 times per day, usually at set times where there is 800+ players. Newbie players will receive guidance from myself and my team, alongside fun events only for certain levels. For example, VIP events for only level 50+, or only between 10-40, etc. The possibiltiies are endless.

Edited by cowS
Link to comment
Share on other sites

Nick: Bordea
Level: 119
Vârstă (reală): 22 de ani
Sex (real): Male
Vechime pe server:  Join date: 17.02.2018

Ai mai avut aceasta functie? Nu.
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Bordea

Motivul pentru care doresc să fiu Primar:

      Salutare tuturor prima dată. Am venit cu această aplicatie din dorinta de a aplica la o functie nouă sincer imi surâde ideea de a ajuta playerii. Doresc să aplic din dorinta de a acorda la timp taxele, de  a putea sa le fiu la indemana mereu cand sunt activ si spre sa voi putea ajunge sa le fiu la suflet. Si doresc să fiu primar pentru a beneficia toti de anumite evenimente si concursuri efectuate chiar si din buzunarul meu propriu.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Intentionez pe perioada mea de „candidatură” să le ofer playeriilor anumite evenimente, concursuri si logic sa nu uitam de taxele pentru playerii de level 2-7.

-Intentionez ca pe fiecare saptamana sa pot oganiza cate un eveniment zilnic in valoare maxima de 50.000$-100.000$ Decontati de catre mine

-Intentionez ca in fiecare duminica sa organizez un eveniment mai de amploare cu staff-ul b-zone cu un premiu maxim de 200.000$ si un premiu special

-Intentionez să fac anumite parade, anumite concursuri intre playerii pentru ai destinde putin, logic cu anumite premii.

-Intentionez ca taxa să rămână permanent la 1$

-Intentionez  impartirea taxelor cat mai des posibil.

-Intentionez ca la fiecare nelamurire a unui jucator sa fiu la indemana acestuia.

-Intentionez creearea de diverse meetinguri intre clanuri, factiuni si civili.

 

Edited by Bordea
Am modificat anumite virgule. Greseala mea scuze!
Link to comment
Share on other sites

leader.png

-Aplicații închise-

Jucători propuși pentru vot:

  • Bordea

 

Jucători respinși:

  • ST4CKYROYAL  - Esti in factiune, trebuie sa fii civil sa candidezi.
  • CowS - 9 ore reale toata luna, nu am cum sa te bag cu asa activitate.

 

 

Primarul pe luna Septembrie este Bordea datorita lipsei de participanti, felicitari!

Link to comment
Share on other sites

  • Teylo unlocked this topic

-Aplicații funcție Mayor-

 

Aplicațiile pentru luna Octombrie au fost deschise.

Puteți începe campania din acest moment.

 

 Applications for Octomber are now open.

You can start the campaign from now.

 

Votul va incepe in data de 29.09.2021 la ora 18:00!

Edited by Teylo
Link to comment
Share on other sites

Nick: [Mr]Mohab
Level: 78
Age (real): 20
Gender(real):male
How old are you on the server?: 05.06.2017
RPG profile link: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/[Mr]Mohab

Did you been Mayor in the past?: No
The reason you want to become a Mayor: Hello I want to be a mayor because I like to help others especially the beginners who do not know anything in the server I want to give them money and help them I have tried to help a lot of players lately and they love me as I love them so I think it is possible for me to get mayor because I can make many events every day I also have many experiences in this server. I read the rules well at first. I joined rpg 1 in 2015 with another account name for it [a]ctve, but my account was hacked and hacked, so I joined in 2017 rpg 3, so I have many experiences and learned many things from my friends, so I decided to help  Others, especially those who have recently joined the server


What I intend to do for other players.:I want to do many special events for all players and keep giving the tax to level 2-7 I will be in the server for 5-6 hours every day and during these hours I will do many special events so many players will be happy I decided to do special events and the prizes might be golds if possible and if Kelton and the rest of the admins agreed. For example lcs duels lms race and other type of events I will take care of the 2-7 players and the people who want help from me. I really love everyone and I want to share with them my own money because this is the place I am in because of many people. One day we need and seek help from people we do not know and they become our friends and I hope to be at Hassan Good luck everyone, because I really want to help

Edited by Mohab
i edit Because I really wanted to explain my introduction to mayor I decided to work on my application seriously
Link to comment
Share on other sites

 

Nick: Mos.
Level: 124
Vârstă (reală): 22 de ani
Sex (real): Male
Vechime pe server:  Join date: 17.02.2018

Ai mai avut aceasta functie? Da, functia curentă.
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Mos.

Motivul pentru care doresc să fiu Primar:

      Salutare tuturor din nou. Am revenit cu această aplicatie din dorinta de a mai obtine din nou aceasta functie sincer imi surâde ideea de a ajuta playerii. Doresc să aplic din nou din dorinta de a acorda taxele de care playerii de nivel 2-7 au nevoie, sincer orice banut conteaza dupa mine, de  a putea sa le fiu la indemana mereu cand sunt activ. Sper tot=odata sa fiu alaturi de ei si sa le  pot ajunge din nou la  suflet. Dorec să fiu primar si luna aceasta pentru a beneficia toti de anumite evenimente si concursuri efectuate chiar si din buzunarul meu propriu, cum de altfel si in luna septembrie au fost oganizate evenimente de 3.000.000$+++.
Ce intenționez să fac pentru jucători:

     -Intentionez pe perioada mea de „candidatură” să le ofer playeriilor anumite evenimente, concursuri si logic sa nu uitam de taxele pentru playerii de level 2-7.

     -Intentionez ca pe fiecare saptamana sa pot oganiza cate un eveniment zilnic in valoare maxima de 50.000$-100.000$ Decontati de catre mine

     -Intentionez ca in fiecare duminica sa organizez un eveniment mai de amploare cu staff-ul b-zone cu un premiu maxim de 200.000$ si un premiu special

     -Intentionez să fac anumite parade, anumite concursuri intre playerii pentru ai destinde putin, logic cu anumite premii.

     -Intentionez ca taxa să rămână permanent la 1$

     -Intentionez  impartirea taxelor cat mai des posibil.

     -Intentionez ca la fiecare nelamurire a unui jucator sa fiu la indemana acestuia.

     -Intentionez creearea de diverse meetinguri intre clanuri, factiuni si civili.

 

Vă multumesc mult pentru atentia acordată. O zi sau o seară plăcută vă doresc!

leader.png.10288dabd00cdace355f9327613d8bf3.png

Link to comment
Share on other sites

  • Teylo locked this topic

-Aplicații funcție Mayor-

 

Aplicațiile pentru luna Noiembrie au fost deschise.

Puteți începe campania din acest moment.

 

 Applications for November are now open.

You can start the campaign from now on.

 

Votul va începe în data de 30.10.2021 la ora 18:00!

The vote will begin on 30.10.2021 at 18:00!

Edited by Plutonium ToV
Link to comment
Share on other sites

Nick: T.I.B.I 
Level: 194 
Vârstă (reală): 22
Sex (real): Masculin 
Vechime pe server: 6 ani 
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/T.I.B.I

Ai mai avut aceasta functie? Nu am mai avut aceasta functie, doar ca admin 4 respectiv 5. 
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Imi doresc foarte mult sa devin Primar pe acest server, imi place sa organizez evenimente si activitati. 
Ce intenționez să fac pentru jucători: Scopul pentru care doresc sa devin Primar este sa organizez evenimente, activitati si impartirea taxelor, premiile vor fii pe masura si nu in ultimul rand ca playerii sa fie fericiti si a le creea un ambient cat mai placut.

Intentionez sa ii ajut cat mai mult cu sfaturi.

Taxa cat mai mica

O sa le raspund la fiecare nelamurire sau intrebare. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

-Aplicații funcție Mayor-

 

Aplicațiile pentru luna Decembrie au fost deschise.

Puteți începe campania din acest moment.

 

 Applications for December are now open.

You can start the campaign from now on.

 

Votul va începe în data de 30.11.2021 la ora 18:00!

The vote will begin on 30.11.2021 at 18:00!

Link to comment
Share on other sites

Nick: EXTRATERESTRU

 

Level: 149 

 

Vârstă (reală): 23

 

Sex (real): Masculin 

 

Vechime pe server: ~10 ani

 

RPG profile Link: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/EXTRATERESTRU

 

Ai mai avut aceasta functie? Nu am mai avut aceasta functie.

 

Motivul pentru care doresc să fiu Primar: E o functie pe care nu am avut-o pana acum.

 

Ce intenționez să fac pentru jucători:  Evenimente si avtivitati zilnice.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nick: KaRaSKRT
Level:69
Vârstă (reală): 17 ani.
Sex (real): masculin.
Vechime pe server: 2 ani pe acest cont.
RPG profil LinK:  https://www.rpg.b-zone.ro/account/general

Ai mai avut aceasta functie? Nu am mai avut aceasta functie dar mi-as dori.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Doresc sa devin primar deoarece imi place sa interactionez cu toti playerii incepatori sau avansati si sa impart taxe zilnic.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Voi intentiona sa organizez evenimente zilnice cum de altfel fac si acum cand nu am functia si activitati din partea primariei numeroase.

Link to comment
Share on other sites

Nick: T.I.B.I 
Level: 196
Vârstă (reală): 22
Sex (real): Masculin 
Vechime pe server: 6 ani 
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/T.I.B.I

Ai mai avut aceasta functie? Da, și ca admin 4-5 și normal. 
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Imi doresc foarte mult sa devin Primar pe acest server, imi place sa organizez evenimente si activitati. 
Ce intenționez să fac pentru jucători: Scopul pentru care doresc sa devin Primar este sa organizez evenimente, activitati si impartirea taxelor, premiile vor fii pe masura si nu in ultimul rand ca playerii sa fie fericiti si a le creea un ambient cat mai placut.

Intentionez sa ii ajut cat mai mult cu sfaturi.

Taxa cat mai mica

O sa le raspund la fiecare nelamurire sau intrebare

Doresc să continui ce am inceput ! Primari activi care dau donații la jucători, nu Primari doar pentru funcție ! Îmi doresc să continui la Primărie ! 

Link to comment
Share on other sites

Nick: .CristyanN
Level:69
Vârstă (reală): 18 ani
Sex (real): masculin.
Vechime pe server: Joc de aproape 5 ani pe acest cont si din 2015 pe B-Zone.
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/.CristyanN

Ai mai avut aceasta functie? Nu am mai avut aceasta functie.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Doresc sa devin primar deoarece vreau sa mi impartasesc o luna plina de bucurie alaturi de playerii de pe server acordand taxe si organizand evenimente speciale mai ales cu ocazia sarbatorilor de iarna.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Intentionez sa fac evenimente zilnice, taxe zilnice si 'mini-joculete' cu premii pe masura zi de zi.

Link to comment
Share on other sites

leader.png

-Aplicații închise-

 

Jucatori propusi pentru vot:

  • T.I.B.I
  • KaraSKRT

Jucatori respinsi: 

  • EXTRATERESTRU - Nu ai mai activat intr-o factiune din luna Martie + activitatea ta pe server era una relativ scazuta, nu ai nici macar 1 ora pe zi jucata in aceasta luna.
  • .CristyanN - Sanctiuni recente grave.
Edited by Deagle ZEW
Link to comment
Share on other sites

  • Johnny locked this topic
  • Johnny unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.