Jump to content

[MAYOR] - Aplicaţii Primărie / Mayor Applications


Kelton
 Share

Recommended Posts

-Aplicații funcție Mayor-

 

Aplicațiile pentru luna Ianuarie 2022 au fost deschise.

Puteți începe campania din acest moment.

 

 Applications for January 2022 are now open.

You can start the campaign from now on.

 

Votul va începe în data de 29.12.2021 la ora 18:00!

The vote will begin on 29.12.2021 at 18:00!

Link to comment
Share on other sites

Nick: Dany_Negoi
Level: 58
Vârstă (reală): 18
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 8 ani, joc din Noiembrie 2013 pe mai multe conturi care le-am pierdut intre timp.
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Dany_Negoi

Ai mai avut aceasta functie? Nu, de asta aplic. Doresc sa vad cum e, totodata sa ajut serverul cu ce pot.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Deoarece pare o functie frumoasa, din 8 ani ai mei pe B-Zone, nu am fost niciodata in factiunea asta, chiar doresc sa vad cum e.
Ce intenționez să fac pentru jucători: 
Doresc sa fac evenimente zilnice, sa fac plimbari cu limuzina, sa ajut jucatorii cu bani la CNN LS, Primarie sau in alte locatii populare, am mai facut chestia asta acum 1 an si asta iarna. Cine stie cunoaste, eram in SF Taxi pe vremea aceea. Doresc sa ii ajut cu sfaturi, adica sa ii invat cum sa creasca pe server, sa facem anumite evenimente interesante si sa ofer taxele de cate ori se poate pe zi. Numa sa se vada implicare din partea mea. Taxa o voi seta mica. 

Link to comment
Share on other sites

Nick: T.I.B.I 
Level: 198
Vârstă (reală): 22
Sex (real): Masculin 
Vechime pe server: 6 ani 
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/T.I.B.I

Ai mai avut aceasta functie? Da, și ca admin 4-5 și normal. 
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Imi doresc foarte mult sa devin Primar pe acest server, imi place sa organizez evenimente si activitati. 
Ce intenționez să fac pentru jucători: Scopul pentru care doresc sa devin Primar este sa organizez evenimente, activitati si impartirea taxelor, premiile vor fii pe masura si nu in ultimul rand ca playerii sa fie fericiti si a le creea un ambient cat mai placut.

Intentionez sa ii ajut cat mai mult cu sfaturi.

Taxa cat mai mica

O sa le raspund la fiecare nelamurire sau intrebare

Doresc să continui ce am inceput ! Primari activi care dau donații la jucători, nu Primari doar pentru funcție ! Îmi doresc să continui la Primărie ! 

Verau să raman  alături de voi ! 

Link to comment
Share on other sites

-Aplicații funcție Mayor-

 

Aplicațiile pentru luna Februarie 2022 au fost deschise.

Puteți începe campania din acest moment.

 

 Applications for February 2022 are now open.

You can start the campaign from now on.

 

Votul va începe în data de 31.01.2021 la ora 18:00!

The vote will begin on 31.01.2021 at 18:00!

Link to comment
Share on other sites

  • Rami unlocked this topic

Nick: T.I.B.I 
Level: 200
Vârstă (reală): 22
Sex (real): Masculin 
Vechime pe server: 6 ani 
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/T.I.B.I

Ai mai avut aceasta functie? Da, și ca admin 4-5 și 3 mandate fără funcția de Admin. 
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Imi doresc foarte mult sa devin Primar pe acest server, imi place sa organizez evenimente si activitati. 
Ce intenționez să fac pentru jucători: Scopul pentru care doresc sa devin Primar este sa organizez evenimente, activitati si impartirea taxelor, premiile vor fii pe masura si nu in ultimul rand ca playerii sa fie fericiti si a le creea un ambient cat mai placut.

Intentionez sa ii ajut cat mai mult cu sfaturi.

Taxa cat mai mica

O sa le raspund la fiecare nelamurire sau intrebare

Doresc să continui ce am inceput ! Primari activi care dau donații la jucători, nu Primari doar pentru funcție ! Îmi doresc să continui la Primărie ! 

Vreau să rămân  alături de voi !

Duc tradiția mai departe.

Mulțumesc pentru susținere ! 

 

Edited by TIBERIU ToV
Link to comment
Share on other sites

Nick: Bordea
Level: 134
Vârstă (reală): 23 de ani
Sex (real): Male
Vechime pe server:  Join date: 17.02.2018

Ai mai avut aceasta functie? Da.
RPG profil Link: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Bordea

Motivul pentru care doresc să fiu Primar:

      Salutare tuturor prima dată. Am venit cu această aplicatie din dorinta de a aplica din nou la  functie care sincer imi place.  Îmi surâde ideea de a ajuta playerii. Doresc să aplic din dorinta de a acorda la timp taxele, de  a putea sa le fiu la indemana mereu cand sunt activ si spre sa voi putea ajunge sa le fiu la suflet. Si doresc să fiu primar pentru a beneficia toti de anumite evenimente si concursuri efectuate chiar si din buzunarul meu propriu.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Intentionez pe perioada mea de „candidatură” să le ofer playeriilor anumite evenimente, concursuri si logic sa nu uitam de taxele pentru playerii de level 2-7.

-Intentionez ca pe fiecare saptamana sa pot oganiza cate un eveniment zilnic in valoare maxima de 50.000$-100.000$ Decontati de catre mine

-Intentionez ca in fiecare duminica sa organizez un eveniment mai de amploare cu staff-ul b-zone cu un premiu maxim de 200.000$ si un premiu special

-Intentionez să fac anumite parade, anumite concursuri intre playerii pentru ai destinde putin, logic cu anumite premii.

-Intentionez ca taxa să rămână permanent la 1$

-Intentionez  impartirea taxelor cat mai des posibil.

-Intentionez ca la fiecare nelamurire a unui jucator sa fiu la indemana acestuia.

-Intentionez creearea de diverse meetinguri intre clanuri, factiuni si civili.

Link to comment
Share on other sites

Nick:cNd.PATRIOTUL
Level:69
Vârstă (reală):20
Sex (real):masculin
Vechime pe server: aproximativ 2 ani pe acest cont
RPG profil LinK:https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/cNd.PATRIOTUL

Ai mai avut aceasta functie?Nu
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar:Doresc sa aplic pentru functia de primar deoarece imi place ideea de mayor , sa organizez evenimente si sa ofer palyerilor mici sanse la sume de bani cat si verisificatia felului de a fi. Totodata responsabilitatea functiei este foarte buna si importanta asa ca spun de ce nu
Ce intenționez să fac pentru jucători:Sa fac orice sta in puterea si priceperea mea in ajutorul playerilor , sa le ofer informatii , sfaturi , evenimente din partea mayor ului cat si donatiile pentru jucatorii la inceput de drum!

1 minute ago, cNd.PATRIOTUL said:

 

 

Edited by cNd.PATRIOTUL
Link to comment
Share on other sites

Nick: Arjun4237
Level: 58
Age (real): 19
Gender(real): Male
How old are you on the server?: About 2.5 years or more
RPG profile link: 
https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Arjun4237

Did you been Mayor in the past?: No its my first time
The reason you want to become a
 Mayor: I want to become mayor because I think I am capable to do all work of this mixed faction Mayor I want to help the new player by giving them financial support so, that they can learn the the game much easily because the new players are the most bright future of our server that is RPG.B-Zone.ro and I want them to grow faster and learn the game rules and enjoy game and makes this server a most popular server and I want to become mayor to serve this server
What I intend to do for other players.: As I said above I want to help all 1-7 level players to grow faster with the support of my donations to them so they can do their work in future and I want to give them charity So they can do any work without any financial problems.

Edited by Arjun Sharma
Link to comment
Share on other sites

On 1/29/2022 at 12:22 PM, Bordea said:

Nick: DJ.Bordea
Level: 134
Vârstă (reală): 23 de ani
Sex (real): Male
Vechime pe server:  Join date: 17.02.2018

Ai mai avut aceasta functie? Da.
RPG profil Link: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/DJ.Bordea

Motivul pentru care doresc să fiu Primar:

      Salutare tuturor prima dată. Am venit cu această aplicatie din dorinta de a aplica din nou la  functie care sincer imi place.  Îmi surâde ideea de a ajuta playerii. Doresc să aplic din dorinta de a acorda la timp taxele, de  a putea sa le fiu la indemana mereu cand sunt activ si spre sa voi putea ajunge sa le fiu la suflet. Si doresc să fiu primar pentru a beneficia toti de anumite evenimente si concursuri efectuate chiar si din buzunarul meu propriu.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Intentionez pe perioada mea de „candidatură” să le ofer playeriilor anumite evenimente, concursuri si logic sa nu uitam de taxele pentru playerii de level 2-7.

-Intentionez ca pe fiecare saptamana sa pot oganiza cate un eveniment zilnic in valoare maxima de 50.000$-100.000$ Decontati de catre mine

-Intentionez ca in fiecare duminica sa organizez un eveniment mai de amploare cu staff-ul b-zone cu un premiu maxim de 200.000$ si un premiu special

-Intentionez să fac anumite parade, anumite concursuri intre playerii pentru ai destinde putin, logic cu anumite premii.

-Intentionez ca taxa să rămână permanent la 1$

-Intentionez  impartirea taxelor cat mai des posibil.

-Intentionez ca la fiecare nelamurire a unui jucator sa fiu la indemana acestuia.

-Intentionez creearea de diverse meetinguri intre clanuri, factiuni si civili.

 

Am  folosit Change nickname astazi si numele si RPG link s-au schimbat

 

Edited by Bordea
Link to comment
Share on other sites

leader.png

-Aplicații închise-

 

Jucatori propusi pentru vot:

  • T.I.B.I
  • DJ.Bordea
  • Arjun4237

Jucatori respinsi: 

       

       - cNd.PATRIOTUL - lipsa de experienta prin factiuni + fh-ul lasa de dorit, ai numai 3/3 in factiunile in care ai fost.

Link to comment
Share on other sites

  • Rami locked this topic

-Aplicații funcție Mayor-

 

Aplicațiile pentru luna Martie 2022 au fost deschise.

Puteți începe campania din acest moment.

 

 Applications for March 2022 are now open.

You can start the campaign from now on.

 

Votul va începe în data de 28.02.2022 la ora 18:00!

The vote will begin on 28.02.2022 at 18:00!

Link to comment
Share on other sites

Nick: T.I.B.I 
Level: 200
Vârstă (reală): 22
Sex (real): Masculin 
Vechime pe server: 6 ani 
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/T.I.B.I

Ai mai avut aceasta functie? Da, și ca admin 4-5 și 4 mandate fără funcția de Admin. 
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Imi doresc foarte mult sa devin Primar pe acest server, imi place sa organizez evenimente si activitati. 
Ce intenționez să fac pentru jucători: Scopul pentru care doresc sa devin Primar este sa organizez evenimente, activitati si impartirea taxelor, premiile vor fii pe masura si nu in ultimul rand ca playerii sa fie fericiti si a le creea un ambient cat mai placut.

Intentionez sa ii ajut cat mai mult cu sfaturi.

Taxa cat mai mica

O sa le raspund la fiecare nelamurire sau intrebare

Doresc să continui ce am inceput ! Primari activi care dau donații la jucători, nu Primari doar pentru funcție ! Îmi doresc să continui la Primărie ! 

Vreau să rămân  alături de voi !

Duc tradiția mai departe.

Mulțumesc pentru susținere ! 

Edited by TIBERIU ToV
Link to comment
Share on other sites

Nick: Bordea
Level: 136
Vârstă (reală): 23 de ani
Sex (real): Male
Vechime pe server:  Join date: 17.02.2018

Ai mai avut aceasta functie? Da.
RPG profil Link: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Bordea

Motivul pentru care doresc să fiu Primar:

      Salutare tuturor prima dată. Am venit cu această aplicatie din dorinta de a aplica din nou la  functie care sincer imi place.  Îmi surâde ideea de a ajuta playerii. Doresc să aplic din dorinta de a acorda la timp taxele, de  a putea sa le fiu la indemana mereu cand sunt activ si spre sa voi putea ajunge sa le fiu la suflet. Si doresc să fiu primar pentru a beneficia toti de anumite evenimente si concursuri efectuate chiar si din buzunarul meu propriu.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Intentionez pe perioada mea de „candidatură” să le ofer playeriilor anumite evenimente, concursuri si logic sa nu uitam de taxele pentru playerii de level 2-7.

-Intentionez ca pe fiecare saptamana sa pot oganiza cate un eveniment zilnic in valoare maxima de 50.000$-100.000$ Decontati de catre mine

-Intentionez ca in fiecare duminica sa organizez un eveniment mai de amploare cu staff-ul b-zone cu un premiu maxim de 200.000$ si un premiu special

-Intentionez să fac anumite parade, anumite concursuri intre playerii pentru ai destinde putin, logic cu anumite premii.

-Intentionez ca taxa să rămână permanent la 1$

-Intentionez  impartirea taxelor cat mai des posibil.

-Intentionez ca la fiecare nelamurire a unui jucator sa fiu la indemana acestuia.

-Intentionez creearea de diverse meetinguri intre clanuri, factiuni si civili.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Ryz
Level: 116 
Vârstă (reală): 22
Sex (real): masculin
Vechime pe server: aproape 6 ani
RPG profil LinK:  https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Ryz

Ai mai avut aceasta functie? Da
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Principalul motiv pentru care imi doresc din nou aceasta functie este amintirea mandatului meu trecut, un mandat plin de evenimente prin care mi-am castigat respectul si prietenia multor jucatori.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Evenimente zilnice si cat mai diversificate asa cum am facut si in mandatul trecut. Poate voi reusi sa organizez si un concurs mai mare cu task-uri zilnice cum a fost si "Maratonul primarului" pe care l-am facut. 

Voi tine taxa la pret minim si voi imparti donatiile voastre zilnic catre jucatorii de nivel mic.

Voi organiza interviuri prin care jucatorii sa-mi poata adresa nemultumirile precum si doleantele lor.

Voi folosi functia [/gov] in scopul promovarii diverselor servicii de pe server, asa cum am facut-o de altfel si in mandatul trecut.

Link to comment
Share on other sites

semaka.png

  • Nick: SeMaKa
  • Level: 54+
  • Vârstă (reală): 20 de ani.
  • Sex (real): Masculin.
  • Vechime pe server: Pe această comunitate joc din iarna anului 2011, cu pauze bine-înțeles. 
  • RPG profil link: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/SeMaKa
  • Ai mai avut aceasta functie?: Sincer să fiu, nu.
  • Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc să ajut la o bună desfășurare a jocului pentru toți jucătorii. Vreau să ajut jucătorii începători cu tot ce îmi stă în putință, să îi îndrum și să le ofer sprijin. Consider că această funcție este o responsabilitate foarte mare iar faptul că am deținut funcția de lider de două ori, respectiv cea de Admin, consider că este un avantaj în favoarea mea.
  • Ce intenționez să fac pentru jucători: În primă fază vreau să setez taxa la 1$, taxă care va fi neschimbată pe decursul mandatului meu. Intenționez să organizez cel puțin 5 evenimente/zi cu premii destul de bunicele, tot odată să împart donațiile către jucătorii începători de câteva ori pe zi. În timpul weekend-ului, vreau să organizez evenimente speciale și unice, pot spune că am o sumedenie de idei și vreau să le pun în practică.
Link to comment
Share on other sites

leader.png

-Aplicații închise-

 

Jucatori propusi pentru vot:

  • T.I.B.I
  • Bordea
  • Ryz

Jucatori respinsi: 

 Semaka - ai doar 7 ore reale toata luna aceasta, macar de aveai 20 poate te puneam, dar asa nu, am vazut si in demisie ca ziceai ca nu ai timp, pare rau.

Link to comment
Share on other sites

-Aplicații funcție Mayor-

 

Aplicațiile pentru luna Aprilie 2022 au fost deschise.

Puteți începe campania din acest moment.

 

 Applications for April 2022 are now open.

You can start the campaign from now on.

 

Votul va începe în data de 31.03.2022 la ora 18:00!

The vote will begin on 31.03.2022 at 18:00!

Edited by Alessio
Link to comment
Share on other sites

Nick: T.I.B.I 
Level: 202
Vârstă (reală): 22
Sex (real): Masculin 
Vechime pe server: 6 ani 
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/T.I.B.I

Ai mai avut aceasta functie? Da, și ca admin 4-5 și 4 mandate fără funcția de Admin. 
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Imi doresc foarte mult sa devin Primar pe acest server, imi place sa organizez evenimente si activitati. 
Ce intenționez să fac pentru jucători: Scopul pentru care doresc sa devin Primar este sa organizez evenimente, activitati si impartirea taxelor, premiile vor fii pe masura si nu in ultimul rand ca playerii sa fie fericiti si a le creea un ambient cat mai placut.

Intentionez sa ii ajut cat mai mult cu sfaturi.

Taxa cat mai mica

O sa le raspund la fiecare nelamurire sau intrebare

Doresc să continui ce am inceput ! Primari activi care dau donații la jucători, nu Primari doar pentru funcție ! 

STOP CONTURILOR FANTOMĂ ! 

Link to comment
Share on other sites

Nick: CRSCUTITARU
Level: 40
Vârstă (reală): 18 ani.
Sex (real): Masculin.
Vechime pe server: Joc din 2013 de cand era RPG3 dar am schimbat mai multe conturi.
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/CRSCUTITARU

Ai mai avut aceasta functie?: Nu.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Vreau sa devin Primar deoarece vreau sa ajut playerii cu nivel 2-7 cu donatiile de la playerii cu nivel mai mare, sa fac evenimente cu premii decente. Sunt un playeri destul de respectat pe server si stiu multi ce pot face, imi place sa ajut jucatorii nevoiasi. 
Ce intenționez să fac pentru jucători: Sa le fac evenimente si sa-i ajut.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Ryz.MAYORULFANTOMA
Level: 117
Vârstă (reală): 22
Sex (real): masculin
Vechime pe server: aproape 6 ani
RPG profil LinK:  https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Ryz.MayorulFantoma

Ai mai avut aceasta functie? Da
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Vreau sa continui ce am inceput in luna curenta, sa ajung la peste 100 de evenimente organizate si sa impart taxa cat de des pot. 
Ce intenționez să fac pentru jucători: Evenimente zilnice si cat mai diversificate asa cum am facut si in mandatul trecut. Poate voi reusi sa organizez si un concurs mai mare cu task-uri zilnice cum a fost si "Maratonul primarului" pe care l-am facut. 

Voi tine taxa la pret minim si voi imparti donatiile voastre zilnic catre jucatorii de nivel mic.

Voi organiza interviuri prin care jucatorii sa-mi poata adresa nemultumirile precum si doleantele lor.

Voi folosi functia [/gov] in scopul promovarii diverselor servicii de pe server, asa cum am facut-o de altfel si in mandatul trecut.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Radius14

Level: 85
Vârstă (reală): Am 21 de ani.
Sex (real): Masculin.
Vechime pe server: Am început să joc pe acest server pe la sfârșitul lunii Martie 2020 când carantina a început.
RPG profil link: Click aici.
Ai mai avut aceasta functie?: Am mai fost Mayor o data pentru luna Martie in 2021.

Motivul pentru care doresc să fiu Primar:

Îmi doresc această funcție deoarece prezintă o prestanță mărită, este o funcție diferită de restul
facțiunilor și constă într-o activitate mai mare și mereu mi-a făcut plăcere să ajut playerii.

Ce intenționez să fac pentru jucători:

-Vreau sa schimb monotonia asta pe care celelalte persoane cu aceasta functie au adus-o

prin o activitate marita pe server si o diversitate de evenimente interactive.

- Pentru sesiunile de donatii o sa am mesaje speciale sau chiar dedicatii.
- O să organizez evenimente în română dar și în engleză pentru ca toți jucătorii să participe.
- Voi încerca să fac evenimente în fiecare zi cu diferite premii ca Gold, cash, puncte de RP și crate-uri (din banii mei desigur).
 - Evenimente de tip Trivia cu întrebări din viața de zi cu zi și nu numai.

- O să ajut jucatorii cu informații cât pot eu de mult, mai ales pe cei începatori.
 
- Taxa pe toată luna Martie va rămâne de 1$ pentru a satisface jucătorii.

Link to comment
Share on other sites

Nick: [Mr]Mohab
Level: 83
Age (real): 20
Gender(real):male
How old are you on the server?: 05.06.2017
RPG profile link: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/[Mr]Mohab

Did you been Mayor in the past?: yes
The reason you want to become a Mayor: Hello I want to be a mayor because I like to help others especially the beginners who do not know anything in the server I want to give them money and help them I have tried to help a lot of players lately and they love me as I love them so I think it is possible for me to get mayor because I can make many events every day I also have many experiences in this server. I read the rules well at first. I joined rpg 1 in 2015 with another account name for it [a]ctive, but my account was hacked and hacked, so I joined in 2017 rpg 3, so I have many experiences and learned many things from my friends, so I decided to help  Others, especially those who have recently joined the server i got mayor in sebtmber and i want to back for mayor i will back to give golds from events to players


What I intend to do for other players.:I want to do many special events for all players and keep giving the tax to level 2-7 I will be in the server for 5-6 hours every day and during these hours I will do many special events so many players will be happy I decided to do special events and the prizes might be golds if possible and if Kelton and the rest of the admins agreed. For example lcs duels lms race and other type of events I will take care of the 2-7 players and the people who want help from me. I really love everyone and I want to share with them my own money because this is the place I am in because of many people. One day we need and seek help from people we do not know and they become our friends and I hope to be at Hassan Good luck everyone, because I really want to help

Edited by Mohab
Link to comment
Share on other sites

leader.png

-Aplicații închise-

 

Jucatori propusi pentru vot:

  • T.I.B.I
  • Ryz.MAYORULFANTOMA
  • Radius14

Jucatori respinsi:

  • CRSCUTITARU - Deoarece ai pus link rpg in mod gresit si nici macar nu stiu cum sa iti caut profilul sa vad ce activitate ai etc.. data viitoare asigurate ca iti merge link ul rpg atunci cand postezi un topic.
  • [Mr]Mohab - You have only 10 real hours in 31 days on this month, your activity on this month and last 2 month is very low, sorry but i can't make you on the list fost this month.
Link to comment
Share on other sites

  • Johnny locked this topic
  • Johnny unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.