Jump to content

[MAYOR] - Aplicaţii Primărie / Mayor Applications


Kelton
 Share

Recommended Posts

Nick: HouR
Level: 90
Age (real): 19 
Gender(real): Male
How old are you on the server?: I’m playing in b-zone since 6 year ago
RPG profile link: 
https: HouR.png

Did you been Mayor in the past?: I never was a mayor 
The reason you want to become a Mayor: I 
think I have gained full experience, this function suits me and I can impose my self in front of the players, I think this is the strength of each mayor also i wanna help the players who need help, make them happy and make a better server for players Make better better events and alot of more amazing things
What I intend to do for other players.:  i will make more special events, more fun on server, i will help the players who need help, i will be a mayor how like other players 

Edited by South HouR
Link to comment
Share on other sites

 

Nick: BeTweeN.
Level: 52
Vârstă (reală): Am varsta de 17 ani.
Sex (real): Masculin.
Vechime pe server: Pe acest cont ce vreo doi ani dar in total aproximativ trei ani.
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/BeTweeN.

Ai mai avut aceasta functie? Nu, nu am mai avut aceasta functie si de aceea imi doresc acest lucru.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar:Doresc sa devin Primar deoarece imi place sa comunic cu serverul mai mult, pentru a face cat mai multe eveniment pentru jucatorii de level mai mic, cat si pentru impartirea taxei. Consider ca sunt destul de matur pentru a obtine aceasta functie, dar si vechimea este una pe masura. Functie de primar m-ar ajuta sa imi indeplinesc visul  daca pot spune asa de a avea o functie pe server pentru a ajuta jucatorii.
Ce intenționez să fac pentru jucători: 

-> Sa organizez evenimente zilnice cu premii peste 50.000$ cum ar fi: LMS, LCS, SMS, Primu' la mine, Maraton, Simon Spune etc.

-> Sa organizez minim doua evenimente Speciale cu premiul minim 500.000$.

-> Setarea taxei zilnice la 1$.

-> Impartirea taxei zilnice.

-> Fun hour.

-> Targ auto odata pe saptamana.

-> Ajutor funanciar jucatorilor cu nivel mic.

#Fapte_Nu_Vorbe!

#Voteaza_Cu_Stil!

  •  
Edited by BeTweeN Legend
Link to comment
Share on other sites

Nick: irina

Level: 57

Varsta (reala): 15 ani.
Sex (real): feminim
Vechime pe server: 3 ani.

RPG profil LinK:Irina.png

Ai mai avut aceasta functie? da.

  1. Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Motivul pentru care doresc sa fiu Primar este acela de a ajuta playerii de pe comunitate, mai ales cei noi veniti pe server ce trebuie ajutati cu tot posibilul. Majoritatea jucatorilor pe care ii cunosc de pe acest server imi sunt amici, si vreau sa ii ajut cu tot posibilul. Un alt motiv este cel de a face evenimente, pentru ca jucatorii sa faca bani din castigarea lor.


Ce intenționez să fac pentru jucători:

1. Vreau sa ajut jucatorii de pe server indiferent de nivelul acestora.

2. Vreau sa fac evenimente pe server, cu aceste ocazii jucatorii pot face bani mai usor.

3. Vreau sa ramana taxa la 1$, ceea ce o sa se intample daca ajung la aceasta functie

4. In timpul saptamanii banii stransi in seif o sa fie donati catre jucatorii cu nivel mic.

5.  Sa conving jucatorii noi veniti pe comunitate ca au ales serverul potrivit.

6. Jucatorii vor avea un primar activ

7.  Voi face un top  cu donatori

8. Voi ajuta si jucatorii straini, cei care vorbesc Limba Engleza, caci vorbesc aceasta limba

 fluent.

9.Daca o sa iau mayor, o sa organizez ceva special pe data de 29, nu o sa dau mai multe detalii deocamdata

Edited by irina x
Link to comment
Share on other sites

Nick: Rey
Level: 114
Vârstă (reală): 24
Sex (real): M 
Vechime pe server: 8 ani (cu pauza)
RPG profil LinK: Este la semnatura :)

Ai mai avut aceasta functie?: Nu
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Sa ajut si sa distrez playeri & for fun.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Indrumare in tainele SaMp-ului pe B-Zone, si cat mai multe eventuri ! 

Link to comment
Share on other sites

ro32.png
Candidații care se vor afla pe lista de vot pentru funcția de primar a lunii Octombrie vor fi: HouR., Irina, BeeTweeN si Rey.
Votul va avea loc in data de 30.10.2018, la ora 18:00 
Votul se va face printr-un sondaj de opinie organizat pe website. Puteti vota favoritul aici: https://www.rpg.b-zone.ro/players/poll/233

 

Succes!

 

uk32.png
The candidates who will be on the vote list for the mayor of Octomber will be: HouR., Irina, BeeTweeN si Rey.
The vote will be on 30.10.2018, at 18:00 (RO time).
The vote will be made with a poll/survey on website. You can vote here: https://www.rpg.b-zone.ro/players/poll/233

 

Good luck!
Link to comment
Share on other sites

RO: Aplicațiile pentru luna decembrie au fost deschise. 
EN: Applications for december are now open.

 

 

EDIT: Do not forget about // Nu uitati de:

 

Cererea de bani jucatorilor pentru evenimente (/transfer) duce la Faction Warn (prima abatere) - demitere daca continua.

The player's request for money for events (/ transfer) leads to Faction Warn (first offense) - dismissal if he continues.

Edited by SaRtOR
Link to comment
Share on other sites

  • SaRtOR unlocked this topic

FvqmdlU.png

  • Nick: ARMYs
  • Level:80
  • Vârsta (reala): 18
  • Sex (real): Masculin
  • Vechime pe server: 16.10.2016 19:48
  • RPG profil LinK: ARMYs.png
  • Ai mai avut aceasta functie? : Nu,dar doresc
  • Motivul pentru care doresc sa fiu Primar: Doresc sa devin primar pentru ca vreau sa am o comunicare mai buna cu playerii serverului si ajutarea acestora in nevoie. Nu sunt multe cuvinte de spus,dar doresc pentru binele lunii decembrie.
  • Ce inten?ionez sa fac pentru jucatori:

-Evenimente zilnice de orice tip (LMS,LCS,DUELURI,Find & Bring etc)
-Taxa 1
-Ajutor financiar pentru cei de nivel mic
-Cate 1 sau 2 evenimente pe saptamana cu preiul de: $1,000,000
-Voi acorda suportul meu playrilor in caz
-Voi ajuta pe oricine,indiferent de nivel si vechime.
-Taxele se vor impartii zilnic
Si multe altele pe care le voi dovedi pe parcurs.

Edited by a r m y s
Link to comment
Share on other sites

Nick: Gunnter
Level: 68
Vârstă (reală): 15 ani.
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 3 ani.
RPG profil LinKGunnter.png

Ai mai avut aceasta functie? Nu
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Vreau sa ajut playerii de pe comunitate, pe cei nou-veniti vreau sa ii fac sa ramana in continuare alaturi de noi, o sa organizez o serie de evenimente prin care jucatorii pot castiga o anumita suma de bani pusa de catre mine, mereu mai mare de 50.000$.
Ce intenționez să fac pentru jucători:

1. Taxa o sa ramana mereu de 1$.

2. Ajutor financiar pentru jucatorii de nivel 2-7.

3. O sa organizez evenimente de mai multe tipuri: Par-Impar, Ruleta Ruseasca, LMS, LCS, HNS dar si multe alte evenimente speciale.

4. Absolut toti banii stransi de pe urma jucatorilor ce vor sa doneze o sa fie folositi pentru evenimente.

Link to comment
Share on other sites


Nick:Don.Dem
Level:47
Vârstă (reală):23 de ani
Sex (real):M
Vechime pe server:2 ani
RPG profil LinK:Don.Dem.png

Ai mai avut aceasta functie? Nu
Motivul pentru care doresc să fiu
Primar:
Vreau sa obtin functia de primar pentru a creea divertisment pe server, vreau sa fac multe evenimente care sa atraga playeri, sa incerc sa ii ajut cat mai mult cu tot ce pot, vreau macar sa incerc sa cresc activitatea serverului, sa creez niste "joculete" care ar putea fi interesante pentru cetateni, sa ii ajut pe cei noi sa se familiarizeze si sa ii fac sa ramana pe server, sa incerc sa ii ajut financiar pe toti jucatorii care abia au inceput pe server, la fel vreau sa ma implic si in activitatea factiunilor, incercand sa vorbesc cu fiecare membru in parte, pentru a-i vedea opinia despre lider si sa vad cum se simte in factiune, vreau sa incerc sa schimb ceva orasului, sa incerc sa aduc mai multa veselie si voie buna, cu evenimente in toate 3 orasele.
Ce intenționez să fac pentru jucători:

-Vreau sa fac mini eventuri cu joburi ..Ex: Care vine la jobul de truck si face o cursa primeste 50.000$

-Sa incerc sa indrumez playeri la joburi si catre factiuni

-Sa incearc sa fac petreceri in alehambra sau plaja sau alte locatii 

-Vreau sa particip la sedintele factiunilor, sa vad cum se descurca leaderi 

-Sa ofer salari in fiecare seara playerilor sub level 7 

- Sa incerc sa sponsorizez eventurile frumoase cu cativa banuti

-Sa organizez parade cu toate departamentele si mafiile.

-Sa setez taxa 1$

 

 

TIN SA PRECIZEZ CA MOMENTAN FAC PARTE DINTR O FACTIUNE.DACA VOI FI ALES PENTRU VOT IMI VOI DA DEMISIA.

1971443_1.jpg

Edited by Dem
Link to comment
Share on other sites

ro32.png
Candidații care se vor afla pe lista de vot pentru funcția de primar a lunii Decembrie vor fi: ARMYs & Gunnter
Votul va avea loc in data de 29.11.2018 18:00
Votul se va face printr-un sondaj de opinie organizat pe website. Puteti vota favoritul aici: https://www.rpg.b-zone.ro/players/poll/250

 

Succes!

 

uk32.png
The candidates who will be on the vote list for the mayor of December will be: ARMYs & Gunnter
The vote will be on 29.11.2018, at 18:00 (RO time).
The vote will be made with a poll/survey on website. You can vote here: https://www.rpg.b-zone.ro/players/poll/250

 

Good luck!
Edited by SaRtOR
Link to comment
Share on other sites

  • SaRtOR locked this topic

RO: Aplicațiile pentru luna ianuarie au fost deschise. 
EN: Applications for january are now open.

 

 

Puteti sa incepeti campania tocmai de pe 25.12.2018.

You can start the campaign on 25.12.2018.

 

EDIT: Do not forget about // Nu uitati de:

 

Cererea de bani jucatorilor pentru evenimente (/transfer) duce la Faction Warn (prima abatere) - demitere daca continua.

The player's request for money for events (/ transfer) leads to Faction Warn (first offense) - dismissal if he continues.

Link to comment
Share on other sites

  • robica unlocked this topic

Nick Day
Level: 56

Age(Real): 20
Gender(real): Female

How old are you on the Server: About 4 Years

RPG profile link: Day.png

Have you ever Been Mayor: yes in May

The reason you want to become Mayor:

#)I think I have gained full experience, this function suits me and I can impose myself in front of the players, I think this is the strength of each mayor.

#)What am I going to do for the players:. I'm trying to show the little players of the level the good way, to explain them what is good to do and what not.
#)I try to advise them how to earn money, explain the rules, give them concrete evidence of what happens if you break the rules. .
#)I try to convince the players that this server is very nice and deserves to stay. . I will help them with money from my own pocket.
#) will raise funds for the poor, no one will be bypassed.
#) will make nice, fun and interesting events and perhaps a bit of general culture with some awards, for example: (sums of beauties of $, cars,).
#)The prizes will be on the table, many surprises will be waiting for you. .
 
New Idea :

1) Tax will be 1$ for the majority.

2) Daily events from my own pocket money or sponsors.

3) I have massive experience with Events and lots of creativity.

 4) The new Events system looks very fun and I believe the players will enjoy this.

4) We will stabilize the To many Players B-Zone RPG1 players.

 5) Events you can expect will be X/O, Par/Impar, Deagle, LMS, LCS, Trivia, SMS, Who wants to be a millionaire etc.

6) I have friends in the NR industry who will be able to accomodate with features like [/live]

7) With some free time coming I will be coming online more often for June

 

I will make a program and at certain times I will receive the players in the town hall to listen to their biggest problems and help them solve them. .I will try to keep the server at To many Players all the time and make daily events with the players. I will also include many un-noticed Foreigners into the community and help them make new friends. I will make the following events at least every day, prize 50,000$+

 

What I intend to do for other players.: Keep the tax low at working hours to avoid hidden costs and make sure all players have a great time.

Link to comment
Share on other sites

Nick: KaltwerQ
Level: 75
Vârstă (reală): 17 anisori.
Sex (real): Male
Vechime pe server: Ma consider un jucator destul de vechi (din 2014).
RPG profil LinK:
KaltwerQ.png

Ai mai avut aceasta functie? Nu.Este rpima oara cand aplic si sper sa iau functia ca sa ajut jucatorii.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar:  Doresc să devin primar pentru a ajuta cât mai mult playerii începători care activează pe acest server, nu doar prin evenimentele zilnice pe care le fac, doresc să fac asta şi prin oferirea taxelor, organizarea de evenimente pe [/gov]. Doresc să inițiez toți playerii noi pe server, deschizându-le un orizont către acest joc pentru a le face "munca" mai uşoară. Mai pe scurt, doresc să devin primar pentru a ajuta cât mai mult playerii începători şi nu numai. Doresc să devin primar deoarece cred că este cea mai potrivită facțiune pentru mine, fiind o persoana care se înțelege bine cu majoritatea playerilor.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Vreau sa ajut jucatorii care sunt mai putin experimentati (chiar si cei experimentati daca or sa aiba nevoie.)

Link to comment
Share on other sites

Nick: SoBiG2Glory

Level: 55

Years (real): 15 years.
Sex (real): boy
Server length: 5 years. but in 2019 i close 6 years 
RPG LinK Profile: SoBiG2GLORY.png

Have you had this feature before? Yes.

The reason why you want to be a Mayor: The reason you want to be a Mayor is to help community players, especially newcomers coming to the server that need to be helped as much as possible. Most of the players I know on this server are my buddies, and I want to help them as much as possible. Another reason is to make events for players to make money from winning them.

What am I going to do for the players:

1. I want to help players on the server regardless of their level.

2. I want to make events on the server, on these occasions players can make money easier.

3. I want to keep the $ 1 charge, which happens if I get this feature

4. During the week, the money is loaded into the safe or given to low-level players.

5. Let's convince new players that the community has chosen the right server.

6. Players will have an active mayor

7. I will make a donation top

8. I will also help foreign players, those who speak English, because I speak this language

fluent.

9.If he is primary, he will organize something special on the 29th, will not give more details for the time being

Link to comment
Share on other sites

Nick : Joker[Z]

Level : 100

Varsta ( reala): 18

Sex (real): Masculin

Vechime pe server: 3 ani aproape

Rpg profil link :Joker[Z].png

Ai mai avut aceasta functie ? : Nu

Motivul pentru care doresc sa fiu primar : Vreau sa ajut toti playerii noi veniti pe aceasta comunitate, cu bani, sfaturi pentru joc etc. Doresc sa ofer ajutor tuturor playerilor de pe aceasta comunitate indiferent de level-ul pe care il au!

CE intentionez sa fac pentru jucatori:

- Vreau sa fac evenimente zilnice atat in bani cat si in gold

-SA setez taxa la 1$ toata luna in care voi fii primar

- SA ofer ajutor financiar tuturor jucatorilor

-Voi face un eveniment de 1kk cel putin odata la 3 zile

-Voi oferii cate o masina pe saptamana

-Voi ajuta cu sfaturi toti playerii noi pe societate si nu numai

Link to comment
Share on other sites

Nick: RobertoKiNG1947
Level: 90 
Vârstă (reală): 20 
Sex (real): Masculin 
Vechime pe server: in 3 zile se implinesc 6 ani
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/RobertoKiNG1947

Ai mai avut aceasta functie? Da
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Pentru ca am mai detinut aceasta functie si doresc sa ajut din nou playerii si sa le creez un joc cat mai placut
Ce intenționez să fac pentru jucători: 
Nu sunt genul de persoana care sa mint in legatura cu lucruri pe care nu le pot face. Nu o sa va aburesc cu chestii de genul "o sa fac evenimente cu gold, evenimente in fiecare zi, evenimente cu multi bani si multe chestii" O sa incerc sa fac cat mai multe evenimente si sa va tin activi cu evenimente, taxa v-a fii mereu setata pe 1$, evenimente pentru level 2-7 si daca o sa am posibilitatea, o sa fac evenimente cu GOLD. O sa creez un clan pentru persoanele cu level mic, sa ii ajut, sa ii indrum sa intre in factiuni si chestii. Te-ai saturat sa fii mintit ca vei avea parte de evenimente si chestii?

Link to comment
Share on other sites

Nick: Rhaegar.ARTIFICIA
Level: 51
Vârstă (reală): 16 
Sex (real): Masculin 
Vechime pe server: De pe acest cont am vechime cam un an, dar joc pe acest server din 2014.
RPG profil Link: https://www.rpg.b-zone.ro/account/general

Ai mai avut aceasta functie? Nu.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Imi doresc sa fiu primar mai de mult, dar acum mi-am facut curaj sa ajut.  Daca o sa fiu primar, o sa organizez evenimente zilnice, o sa incerc  sa aduc in joc tipuri noi de evenimente. O sa ajut playerii incepatori, si taxa va fi de 1$ mereu. Nu sunt genul de persoana care sa  scrie romane, mai bine putin si bine.

Link to comment
Share on other sites

Nick: MadaPisi
Level: 32
Vârstă (reală): 18
Sex (real): Feminin
Vechime pe server: Astăzi împlinesc un an.
RPG profil Link: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/MadaPisi

Ai mai avut aceasta functie? Nu.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar:

1. În primul rând, îmi doresc această funcție deoarece cred că mi se potrivește, întrucât folosesc în fiecare zi aptitudini care mă califică în acest domeniu, cum ar fi: cooperare, înțelegere, îndrumare, bunătate și pasiune.

2. În al doilea rând, îmi doresc să încerc ceva nou, iar munca de primar mă instigă să îmi descopăr o nouă latură, mai darnică și responsabilă. 

3. Vreau sa ajut lumea și să înfrumusețez viața jucătorilor de pe server, creând o atmosferă cât mai plăcută atât pentru veterani, cât și pentru noii veniți.

4. Îmi doresc să aduc o imagine mai bună și să o revitalizez pe actuala cu șarmul meu irezistibil pentru că primarul este reprezentantul modului de viața de pe server al jucătorilor.

5. Un alt motiv pentru care îmi doresc să fiu primar este că am cunoștințe vaste asupra orașului și problemelor acestuia, având inițiativă în îndreptarea acestora cu seriozitate și promptitudine.

 

Ce intenționez să fac pentru jucători:

❤️ Îmi propun să organizez cât mai multe evenimente diversificate cu premii avantajoase atât pentru începători cât și pentru veterani; 

❤️ Să setez taxa la 1$ și o să o împart cât mai des;

❤️ O să fac interviuri spontane cu jucătorii doritori pe diferite subiecte alese de public, desigur din partea casei;

❤️ Să mențin o strânsă legătură cu jucătorii și să accept propuneri din partea acestora;

❤️ O să fiu mereu disponibilă și serviabilă pentru toți jucătorii care au nevoie de ajutor sau de un gând bun;

❤️ O să mențin o atmosferă plăcută pe server, astfel încât sesiunile de donații să fie cât mai dese.

 

Prefer să fac niște promisiuni pe care știu că le pot realiza, decât să umplu lista de intenții cu niște "rânduri goale".

 

Link to comment
Share on other sites

 

Nick: Eduard
Level: 56
Vârstă (reală): 16 ani
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 4 ani
RPG profil LinK
Eduard.pnghttps://www.rpg.b-zone.ro/account/general

Ai mai avut aceasta functie? Nu
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Vreau sa devin primar deoarece cred ca mi s ar potrivi aceasta functie, vreau sa incerc ceva nou pentru a capata cat mai multa experienta in ceea ce priveste serverul.Imi place sa cooperez cu playerii, sa i ajut, sa i indrum si sa i rasplatesc pentru munca depusa.

Ce intenționez să fac pentru jucători:

Voi seta taxa la 1$

Voi face evenimente atat in gold, cat si in bani, masini.

Voi face giveawayuri in valoare de 500,000$

Ajutor financiar jucatorilor incepatori.

Mega evenimente saptamanale (1 -2kk)

 

Momentan sunt in factiune, dar daca voi fi ales voi demisiona.

           Sarbatori fericite ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

ro32.png
Candidații care se vor afla pe lista de vot pentru funcția de primar al lunii Ianuarie vor fi: MadaPisi, SoBiG2Glory, Day.
Votul va avea loc in data de 29.12.2018  la ora 16:00.
Votul se va face printr-un sondaj de opinie organizat pe website. Puteti vota favoritul aici:  https://www.rpg.b-zone.ro/players/poll/265

 

Succes!

 

uk32.png
The candidates who will be on the vote list for the mayor of January will be: MadaPisi, SoBiG2Glory, Day.
The vote will be on 29.12.2018 at 16:00(RO Time). 
The vote will be made with a poll/survey on website. You can vote here: https://www.rpg.b-zone.ro/players/poll/265

 

Good luck!

 

Link to comment
Share on other sites

  • robica locked this topic

RO: Aplicațiile pentru luna februarie au fost deschise. 
EN: Applications for february are now open.

 

Puteti sa incepeti campania tocmai de pe 25.01.2019.

You can start the campaign on 25.01.2019.

 

Important:

Cererea de bani jucatorilor pentru evenimente (/transfer) duce la Faction Warn (prima abatere) - demitere daca continua.

The player's request for money for events (/ transfer) leads to Faction Warn (first time) - dismissal if he continues.

Edited by Bagwell ToV
Link to comment
Share on other sites

Nick: NiRiCK[ToV]
Level: 69
Vârstă (reală): 20 de ani
Sex (real): Masculin (M)
Vechime pe server:  4 ani si 5 luni, aproximativ, din august 2014. mai exact.
RPG profil Link: NiRiCK.png

Ai mai avut aceasta functie? Nu, ar fi pentru prima data.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar:

Ar fi mai multe motive, dar primul si cel mai important, doresc sa incerc sa fac serverul 1000/1000 playeri iar alt motiv ar mai fii, ca doresc demult sa incerc aceasta functie deoarece mi se pare foarte speciala si interesanta, si chiar sper sa reusesc deoarece sa fii Mayor, dupa parerea mea, este foarte frumos si interesant, cu treburi in fiecare minut jucat pe server.

 

Ce intenționez să fac pentru jucători:

Pentru jucatori, ca sa-i atrag pe server as dori sa setez taxa luata la fiecare PayDay la doar 1$. Sa dau dupa fiecare PayDay taxa jucatorilor cu nivel intre 2 si 7 asa cum mi se pare mie normal. Sa fac cat mai multe evenimente de la 100.000$ in sus. Sa organizez diferite concursuri rapide pe [/gov] gen ''cine-mi da primul [/sms] cu mesajul 'x' castiga suma 'y' sau ceva de genul''. Si mai multe idei pe care le am si o sa le pun in practica ca sa am grija de toti playerii de orice nivel, nu doar de nivel intre 2 si 7, sa ma gandesc la tot. Aceste idei abia astept sa le pun in practica daca e sa fiu acceptat.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Skipper

Level: 120

Vârstă (reală): 21
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 5 ani si 3 luni

RPG profil Link: Click

Motivul pentru care doresc să fiu Primar:

  • Doresc să obţin această funcţie pentru ajutorarea playerilor de level mic cu banii proprii.
  • Pentru a organiza evenimente speciale cu premii pe măsură ce vor consta în bani, gold şi multe altele, activităţi pentru absolut toate facţiunile paşnice, gangurile, departamentele şi nu în ultimul rând pentru clanuri.
  • Să organizez olimpiade între facţiuni, între clanuri şi multe altele, mereu pe primul loc trebuie să fie activitatea, distracţia, seriozitatea şi nu în ultimul rând ca playerii să aibă un ambient cât mai plăcut.
  • Desigur că şi premiile de la evenimente, activităţi contează şi vor fii unele pe măsură, dar totul este ca playerii serverului să se bucure de ele şi să participe la ele.
  • Cine mă cunoaşte ştie ce fel de persoană sunt şi are încredere în mine, funcţia de Mayor este foarte importantă dedicată serverului şi nu cred că a fii Mayor trebuie să împarţi taxe şi să faci câteva evenimente pe zii, a fii Mayor înseamnă a merita această funcţie, a face un ambient plăcut tuturor playerilor, vreau ca toate facţiunile să fie un colectiv cât mai apropiat una de cealaltă şi a bucura playerii cu taxele împărţite, cu evenimentele şi activităţile create, cu olimpiadele între facţiunile paşnice, ganguri, departamente şi clanuri, a le oferii tuturor playerilor dornici de un loc de muncă în a se angaja la primărie şi a le oferii un job cu un salariu pe măsură, ca toată lumea să fie şi să se simtă perfect şi că joacă cu cel mai mare drag.

Ce intenţionez să fac pentru jucători?: Cum am menţionat şi mai sus, scopul pentru care doresc să devin Primar este să organizez multe evenimente, activităţi, împărţirea taxelor, olimpiade între facţiuni, ganguri, departamente şi clanuri, premiile vor fii pe măsură şi nu în ultimul rând ca playerii să fie fericiţi şi a le creea un ambient cât mai plăcut, angajarea playerilor dornici la primărie în a le oferii un job şi un salariu pe măsură şi multe altele, ştiu cum este să ai level mic, să nu ai fonduri necesare, să munceşti mult pentru a câştiga o sumă de bani, de asta doresc să ajut şi să mă implic. Am mai avut mandate precedente ale functiei de Mayor, am organizat atunci B-Clan's Olympics, evenimente şi multe altele. Voi organiza plimbări cu playerii de level 2-7, le voi arăta toate locaţiile importante de pe acest server, de la hq-urile facţiunilor până la unele business-uri renumite şi multe altele.

Vă mulţumesc tuturor celor care aţi citit această aplicaţie! 

Link to comment
Share on other sites

  • Johnny locked this topic
  • Johnny unlocked this topic
  • Johnny unpinned, pinned and unlocked this topic
  • TIBERIU ToV unpinned this topic
  • D r e e W pinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.