Jump to content

Au început evenimentele de iarnă. Detalii aici

Kelton

[MAYOR] - Aplicaţii Primărie / Mayor Applications

Recommended Posts

twORdt6.png

Nick: Irina

Level: 83

Varsta (reala): 15 ani.
Sex (real): feminim
Vechime pe server: 4 ani, aproape 5, 

RPG profil LinK:Irina.png

Ai mai avut aceasta functie? Da.

1. Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Motivul pentru care doresc sa fiu Primar este acela de a ajuta jucatorii de pe comunitate, mai ales cei noi veniti pe server ce trebuie ajutati cel mai mult. Majoritatea jucatorilor pe care ii cunosc de pe acest server imi sunt amici, si vreau sa ii ajut cu tot posibilul. Un alt motiv este cel de a face evenimente, pentru ca jucatorii sa faca bani din castigarea lor.

Ce intenționez să fac pentru jucători:

1. Vreau sa ajut jucatorii de pe server indiferent de nivelul acestora.

2. Vreau sa fac evenimente pe server, cu aceste ocazii jucatorii pot face bani mai usor.

3. Vreau sa ramana taxa la 1$, ceea ce o sa se intample daca ajung la aceasta functie

4. In timpul saptamanii banii stransi in seif o sa fie donati catre jucatorii cu nivel mic.

5.  Sa conving jucatorii noi veniti pe comunitate ca au ales serverul potrivit.

6. Jucatorii vor avea un primar activ

7.  Voi face un top  cu donatori

8. Voi ajuta si jucatorii straini, cei care vorbesc Limba Engleza, caci vorbesc aceasta limba o vorbesc destul de bine. 

9. Evenimente scurte pe /gov (Spre ex: Primul cu /call Irina castiga 100.000$) 

10. Evenimente in care ii dau unui jucator random (site: random.org), un premiu intre 50.000-100.000$.

11. Minim 3 evenimente pe zi. 

12. Taxa va fi impartita de minim 5 ori pe zi. 

13. Voi alege primul jucator care imi apare pe TAB (cu nivel intre 1-5), acesta castigand intre 50.000-100.000$

Voi ajuta la organizarea Deagle Master - HALLOWEEN EDITION -

Edit: Voi face un topic cu toate cele 300 de evenimente din Noiembrie care vor avea loc!

Edited by Irina

Nick: SpantaNnR.1
Level: 48.
Vârstă (reală): 15.
Sex (real): Masculin.
Vechime pe server: 7 luni si 7 zile pe acest cont, dar in total joc de 4 ani pe comunitatea B-ZONE.
RPG profil LinK:
SpantaNnR.1.png.c671ce2801027cea81a696a98f341cdf.png

Ai mai avut aceasta functie? : Nu, nu am mai avut aceasta functie.
Motivul pentru care doresc să fiu PrimarDoresc sa fiu primar, deoarece sunt activ si mi-am dorit de mult aceasta functie, dar mereu credeam ca nu am nici o sansa sa fiu primar. Vreau sa ajung primar deoarece voi face si evente cel putin o data pe saptamana si imi place sa ajut jucatorii.

1.O sa ma straduesc sa fac minim 2 event pe zi in valoare de 50k minim. 

2.Sa impart taxa de maxim 4 ori pe zi.

3.Daca voi ajunge primar taxa o sa fie 1$.

4.Voi face evente scurte pe /gov de minim 70k.

Edited by spantaN1

Nick: GabrielG.

Level: 38.

Varsta (reala): 21 ani.

Vechime pe server: 5 ani, diferite conturi.

RPG profil LinK: GabrielG.png

Ai mai avut aceasta functie?:Nu.

Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Pot ajuta acest server prin a fi un Primar exemplar respectuos si datorita activitatii mele. Ma simt potrivit pentru a candida deoarece imi place sa ajut, sa-i fac pe toti mandri de mine, sa respect, sa fiu pe placul tuturor si sa-mi pot duce treaba la bun sfarsit, insa principalul motiv este punctualitatea si faptul ca exista o armonie placuta interactionand cu playerii.

Minim 5 evenimente pe zi. 

Taxa va fi impartita de minim 5 ori pe zi. 

Sa ramana taxa la 1$, ceea ce o sa se intample daca ajung la aceasta functie

Banii stransi in seif o sa fie donati catre jucatorii cu nivel mic.

Aplicațiile sunt închise. 

Am selectat 2 candidați:

Irina - Datorită activității bune in cadrul primului mandat, o să-ti ofer o sanșa să candidezi pentru al 2-lea mandat consecutiv.

SpantaNnR.1 - Activitate bună, fără sancțiuni, FH decent.

Jucători respinși:

Rock.S[Gucci_Gang] - Activitate lunară slabă

GabrielG. - Sancțiuni grave(2 ban-uri pentru limbaj)

Votul o să inceapă in decursul zilei de 30 octombrie.

Edited by Daniel BAHAOS

RO: Aplicațiile pentru luna decembrie au fost deschise. 
EN: Applications for December are now open.

Puteți să începeți campania din acest moment.

You can start the campaign from this moment.

EDIT: Do not forget about // Nu uitati de:

Cererea de bani jucatorilor pentru evenimente (/transfer) duce la Faction Warn (prima abatere) - demitere daca continua.

The player's request for money for events (/ transfer) leads to Faction Warn (first offense) - dismissal if he continues.

Nick: Bras.
Level: 43.
Vârstă (reală): 20
Sex (real): Masculin.
Vechime pe server: Activez din 19.08.2014
RPG profil LinK:
Bras..png

Ai mai avut aceasta functie? : Nu, nu am mai avut aceasta functie.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc sa fiu primar pentru toti, nu doar pentru o anumita cateogorie de oameni, doresc ca un primar sa fie indiferent si sa trateze pe toata lumea la fel.Consider ca pentru a avea aceasta functie trebuie sa ai destul de multa cultura generala, ceea ce eu am.Doresc sa fac cat mai multe evenimente pentru jucatori astfel incat activitatea sa fie cat mai ridicata.

1.O sa ma straduiesc sa fac o dezbatere cu publicul in fiecare zi, sa aud ce isi doreste sa fac in acest mandat 

2.Sa impart taxa de minim 4 ori pe zi.

3.Daca voi ajunge primar taxa o sa fie 1$.

4.Nu voi face nicio discriminare si promovari.As dori sa informez fiecare player despre factiunile deschise pentru a putea sa aplice si ei.         

5.Voi incerca sa transmit dorintele jucatorilor catre adminii supervisor, ca un mediator .

Vreau sa precizez ca am sa imi depun demisia dupa transmiterea aplicatiei

Edited by Madalin2006

Nick: Kyo
Level: 60
Vârstă (reală): 17
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 18.03.2016
RPG profil LinK:  click

Ai mai avut aceasta functie?: Nu
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc sa fiu primarul acestui server deoarece sunt foarte activ si doresc sa fac multe evenimente pentru jucatori.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Nu voi enumera 1000 de lucruri mai jos, dar voi spune cateva interesante pentru a nu va plictisi.

1. Taxa la 1$, nu am de ce sa o pun mai scump.

2. Evenimente speciale ( Masini, clan, bani ).

3. Evenimente fulger.

Etc.

Edited by Kyo

Nick: UltRaSs
Level: 109
Vârstă (reală): 20
Sex (real): M
Vechime pe server: Aproape 6 ani

RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/UltRaSs

Ai mai avut aceasta functie?: Nu
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: M-am reapucat recent de server, si cred ca daca mi s-ar oferii aceasta sansa de a deveni primar, m-ar motiva sa devin activ, organizez evenimente zilnice, facute dupa un program stabilit, dar si pur si simplu random. Sa ajut jucatorii cu nivel mic financiar.
-Evenimente zilnice
-Setarea taxei la 1$
-Evenimente speciale cu premii substantiale
-Evenimente spontane pe /gov.

etc....

Edited by VODA UltRaSs

mayor2.png

🧡Nick: Elena
🔥Level: 82
🧡Vârstă (reală): 22 de ani.
🔥Sex (real): Feminin.
🧡Vechime pe server: 2 ani.
🔥RPG profil LinK: Elena

🧡Ai mai avut aceasta functie?: Nu.
🔥Motivul pentru care doresc să fiu Primar:  Vreau sa devin primarul acestui server pentru a:

1. Organiza cat mai multe evenimente pentru a destinde atmosfera de pe server si a o face mai placuta pentru toti jucatorii.

2. Doresc sa ajut cat mai multe persoane cu bani, sa impart taxa de cel putin 5 ori pe zi, sa organizez diferite concursuri pe [/gov] cu premii cat mai mari.

3. Consider ca sunt "apta" pentru aceasta functie, avand in spate o vechime destul de mare ca membru al staff-ului ( Lider & Helper), aceastea bazandu-se pe comunicarea cu jucatorii.
🧡Ce intenționez să fac pentru jucători:

- Taxa o sa fie setata la 1$ pe timpul mandatului meu.
- O sa organizez cat mai multe evenimente.
- O sa impart taxa de minim 5 ori pe zi.
- O sa fac intruniri cu jucatorii sa vad ce doresc si acestia.
-  Evenimentele rapide pe [/gov], vor fi o prioritate pe timpul mandatului meu.
- Raspunderea prompta la mesajele de ajutor ale playerilor.
- In fiecare zi de Duminica, voi cumpara o masina in valoare de 200.000$-500.000$ si o voi da jucatorilor nivel  1-5.

Edited by Elena

ro32.png
Candidații care se vor afla pe lista de vot pentru funcția de primar al lunii decembrie vor fi: Kyo și Elena.
Votul va avea loc in data de 29.11.2019  la ora 14:30.
Votul se va face printr-un sondaj de opinie organizat pe website. Puteti vota favoritul aici: https://www.rpg.b-zone.ro/players/poll/891

Succes!

uk32.png
The candidates who will be on the vote list for the mayor of December will be: Kyo and Elena.
The vote will be on 29.11.2019 at 14:30 (RO Time). 
The vote will be made with a poll/survey on website. You can vote here: https://www.rpg.b-zone.ro/players/poll/891

Good luck!

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.