Jump to content

[MAYOR] - Aplicaţii Primărie / Mayor Applications


Kelton
 Share

Recommended Posts

twORdt6.png

Nick: Irina

Level: 83

Varsta (reala): 15 ani.
Sex (real): feminim
Vechime pe server: 4 ani, aproape 5, 

RPG profil LinK:Irina.png

Ai mai avut aceasta functie? Da.

  1. Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Motivul pentru care doresc sa fiu Primar este acela de a ajuta jucatorii de pe comunitate, mai ales cei noi veniti pe server ce trebuie ajutati cel mai mult. Majoritatea jucatorilor pe care ii cunosc de pe acest server imi sunt amici, si vreau sa ii ajut cu tot posibilul. Un alt motiv este cel de a face evenimente, pentru ca jucatorii sa faca bani din castigarea lor.


Ce intenționez să fac pentru jucători:

1. Vreau sa ajut jucatorii de pe server indiferent de nivelul acestora.

2. Vreau sa fac evenimente pe server, cu aceste ocazii jucatorii pot face bani mai usor.

3. Vreau sa ramana taxa la 1$, ceea ce o sa se intample daca ajung la aceasta functie

4. In timpul saptamanii banii stransi in seif o sa fie donati catre jucatorii cu nivel mic.

5.  Sa conving jucatorii noi veniti pe comunitate ca au ales serverul potrivit.

6. Jucatorii vor avea un primar activ

7.  Voi face un top  cu donatori

8. Voi ajuta si jucatorii straini, cei care vorbesc Limba Engleza, caci vorbesc aceasta limba o vorbesc destul de bine. 

9. Evenimente scurte pe /gov (Spre ex: Primul cu /call Irina castiga 100.000$) 

10. Evenimente in care ii dau unui jucator random (site: random.org), un premiu intre 50.000-100.000$.

11. Minim 3 evenimente pe zi. 

12. Taxa va fi impartita de minim 5 ori pe zi. 

13. Voi alege primul jucator care imi apare pe TAB (cu nivel intre 1-5), acesta castigand intre 50.000-100.000$

Voi ajuta la organizarea Deagle Master - HALLOWEEN EDITION -

Edit: Voi face un topic cu toate cele 300 de evenimente din Noiembrie care vor avea loc!

Edited by Irina
Link to comment
Share on other sites

Nick: SpantaNnR.1
Level: 48.
Vârstă (reală): 15.
Sex (real): Masculin.
Vechime pe server: 7 luni si 7 zile pe acest cont, dar in total joc de 4 ani pe comunitatea B-ZONE.
RPG profil LinK:
SpantaNnR.1.png.c671ce2801027cea81a696a98f341cdf.png

Ai mai avut aceasta functie? : Nu, nu am mai avut aceasta functie.
Motivul pentru care doresc să fiu PrimarDoresc sa fiu primar, deoarece sunt activ si mi-am dorit de mult aceasta functie, dar mereu credeam ca nu am nici o sansa sa fiu primar. Vreau sa ajung primar deoarece voi face si evente cel putin o data pe saptamana si imi place sa ajut jucatorii.
Ce intenționez să fac pentru jucători:

1.O sa ma straduesc sa fac minim 2 event pe zi in valoare de 50k minim. 

2.Sa impart taxa de maxim 4 ori pe zi.

3.Daca voi ajunge primar taxa o sa fie 1$.

4.Voi face evente scurte pe /gov de minim 70k.

Edited by spantaN1
Link to comment
Share on other sites

Nick: GabrielG.

Level: 38.

Varsta (reala): 21 ani.

Vechime pe server: 5 ani, diferite conturi.

RPG profil LinK: GabrielG.png

Ai mai avut aceasta functie?:Nu.

Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Pot ajuta acest server prin a fi un Primar exemplar respectuos si datorita activitatii mele. Ma simt potrivit pentru a candida deoarece imi place sa ajut, sa-i fac pe toti mandri de mine, sa respect, sa fiu pe placul tuturor si sa-mi pot duce treaba la bun sfarsit, insa principalul motiv este punctualitatea si faptul ca exista o armonie placuta interactionand cu playerii.

 

Ce intenționez să fac pentru jucători:

Minim 5 evenimente pe zi. 

Taxa va fi impartita de minim 5 ori pe zi. 

Sa ramana taxa la 1$, ceea ce o sa se intample daca ajung la aceasta functie

Banii stransi in seif o sa fie donati catre jucatorii cu nivel mic.

 

Link to comment
Share on other sites

Aplicațiile sunt închise. 

Am selectat 2 candidați:

Irina - Datorită activității bune in cadrul primului mandat, o să-ti ofer o sanșa să candidezi pentru al 2-lea mandat consecutiv.

SpantaNnR.1 - Activitate bună, fără sancțiuni, FH decent.

 

 Jucători respinși:

Rock.S[Gucci_Gang] - Activitate lunară slabă

GabrielG. - Sancțiuni grave(2 ban-uri pentru limbaj)

 

Votul o să inceapă in decursul zilei de 30 octombrie.

Edited by Daniel BAHAOS
Link to comment
Share on other sites

RO: Aplicațiile pentru luna decembrie au fost deschise. 
EN: Applications for December are now open.

 

 

Puteți să începeți campania din acest moment.

You can start the campaign from this moment.

 

EDIT: Do not forget about // Nu uitati de:

 

Cererea de bani jucatorilor pentru evenimente (/transfer) duce la Faction Warn (prima abatere) - demitere daca continua.

The player's request for money for events (/ transfer) leads to Faction Warn (first offense) - dismissal if he continues.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Bras.
Level: 43.
Vârstă (reală): 20
Sex (real): Masculin.
Vechime pe server: Activez din 19.08.2014
RPG profil LinK:
Bras..png

Ai mai avut aceasta functie? : Nu, nu am mai avut aceasta functie.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc sa fiu primar pentru toti, nu doar pentru o anumita cateogorie de oameni, doresc ca un primar sa fie indiferent si sa trateze pe toata lumea la fel.Consider ca pentru a avea aceasta functie trebuie sa ai destul de multa cultura generala, ceea ce eu am.Doresc sa fac cat mai multe evenimente pentru jucatori astfel incat activitatea sa fie cat mai ridicata.
Ce intenționez să fac pentru jucători:

1.O sa ma straduiesc sa fac o dezbatere cu publicul in fiecare zi, sa aud ce isi doreste sa fac in acest mandat 

2.Sa impart taxa de minim 4 ori pe zi.

3.Daca voi ajunge primar taxa o sa fie 1$.

4.Nu voi face nicio discriminare si promovari.As dori sa informez fiecare player despre factiunile deschise pentru a putea sa aplice si ei.         

5.Voi incerca sa transmit dorintele jucatorilor catre adminii supervisor, ca un mediator .

Vreau sa precizez ca am sa imi depun demisia dupa transmiterea aplicatiei

Edited by Madalin2006
Link to comment
Share on other sites

Nick: Kyo
Level: 60
Vârstă (reală): 17
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 18.03.2016
RPG profil LinK:  click

Ai mai avut aceasta functie?: Nu
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc sa fiu primarul acestui server deoarece sunt foarte activ si doresc sa fac multe evenimente pentru jucatori.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Nu voi enumera 1000 de lucruri mai jos, dar voi spune cateva interesante pentru a nu va plictisi.

1. Taxa la 1$, nu am de ce sa o pun mai scump.

2. Evenimente speciale ( Masini, clan, bani ).

3. Evenimente fulger.

Etc.

Edited by Kyo
Link to comment
Share on other sites

Nick: UltRaSs
Level: 109
Vârstă (reală): 20
Sex (real): M
Vechime pe server: Aproape 6 ani

RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/UltRaSs

Ai mai avut aceasta functie?: Nu
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: M-am reapucat recent de server, si cred ca daca mi s-ar oferii aceasta sansa de a deveni primar, m-ar motiva sa devin activ, organizez evenimente zilnice, facute dupa un program stabilit, dar si pur si simplu random. Sa ajut jucatorii cu nivel mic financiar.
Ce intenționez să fac pentru jucători:
-Evenimente zilnice
-Setarea taxei la 1$
-Evenimente speciale cu premii substantiale
-Evenimente spontane pe /gov.

etc....

Edited by VODA UltRaSs
Link to comment
Share on other sites

mayor2.png

 

?Nick: Elena
?Level: 82
?Vârstă (reală): 22 de ani.
?Sex (real): Feminin.
?Vechime pe server: 2 ani.
?RPG profil LinK: Elena

?Ai mai avut aceasta functie?: Nu.
?Motivul pentru care doresc să fiu Primar:  Vreau sa devin primarul acestui server pentru a:

1. Organiza cat mai multe evenimente pentru a destinde atmosfera de pe server si a o face mai placuta pentru toti jucatorii.

2. Doresc sa ajut cat mai multe persoane cu bani, sa impart taxa de cel putin 5 ori pe zi, sa organizez diferite concursuri pe [/gov] cu premii cat mai mari.

3. Consider ca sunt "apta" pentru aceasta functie, avand in spate o vechime destul de mare ca membru al staff-ului ( Lider & Helper), aceastea bazandu-se pe comunicarea cu jucatorii.
?Ce intenționez să fac pentru jucători:

- Taxa o sa fie setata la 1$ pe timpul mandatului meu.
- O sa organizez cat mai multe evenimente.
- O sa impart taxa de minim 5 ori pe zi.
- O sa fac intruniri cu jucatorii sa vad ce doresc si acestia.
-  Evenimentele rapide pe [/gov], vor fi o prioritate pe timpul mandatului meu.
- Raspunderea prompta la mesajele de ajutor ale playerilor.
- In fiecare zi de Duminica, voi cumpara o masina in valoare de 200.000$-500.000$ si o voi da jucatorilor nivel  1-5.

Edited by Elena
Link to comment
Share on other sites

ro32.png
Candidații care se vor afla pe lista de vot pentru funcția de primar al lunii decembrie vor fi: Kyo și Elena.
Votul va avea loc in data de 29.11.2019  la ora 14:30.
Votul se va face printr-un sondaj de opinie organizat pe website. Puteti vota favoritul aici: https://www.rpg.b-zone.ro/players/poll/891

 

Succes!

 

uk32.png
The candidates who will be on the vote list for the mayor of December will be: Kyo and Elena.
The vote will be on 29.11.2019 at 14:30 (RO Time). 
The vote will be made with a poll/survey on website. You can vote here: https://www.rpg.b-zone.ro/players/poll/891

 

Good luck!
Edited by South IamGold
copy text
Link to comment
Share on other sites

 

 

Snowflake on WhatsApp  Mayor Applications Snowflake on WhatsApp

Flag: Romania on Samsung

 Aplicațiile pentru luna Ianuarie au fost deschise. 

Puteți să începeți campania din acest moment.
 

Flag: England on Samsung

EN: Applications for January are now open.

You can start the campaign from this moment.

 

Do not forget about // Nu uitati de:

Cererea de bani jucatorilor pentru evenimente (/transfer) duce la Faction Warn (prima abatere) - demitere daca continua.

The player's request for money for events (/ transfer) leads to Faction Warn (first offense) - dismissal if he continues.

Edited by Daniel BAHAOS
Link to comment
Share on other sites

mayor.png.e6b15f3d8c59bd1d9380e1ad066e3edc.png

 

 

 

 

 

Nick: xSavi
Level: 121
Vârstă (reală):23
Sex (real): M
Vechime pe server: 8 Anii
RPG profil LinK: xSavi.png

Ai mai avut aceasta functie? Nu
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Consider ca, experienta acumulta pe Server in tot acest timp imi poate oferi destula pricepere sa pot ajuta Jucatorii incepatorii. Iar odata cu aceasta functie va fi mult mai usor.
Ce intenționez să fac pentru jucători: 

 

Am sa introduc niste concursuri atat pentru civili cat si pentru factiuni. Voi oferi bani jucatorilor nevoiasi, atat pentru licente,[/buylevel]

dar si pentru alte necesitati. Eventuri pentru level 2-7 cat mai multe dar si pentru cei de level mai mare. La fiecare Payday cuprins intr-un anumit intervat de timp(depinde de zi) fac event "Trivia" pentru level 2-7+multe alte surprize. Evenimente cu premii ce consta in Vehicule/Case Dar si altele. Topic Special ``Incepator vreau sa intru in Factiune`` Unde voi ajuta jucatorii de nivel 7+ Cu informatii necesare pentru a, intra in factiune. 

 




Link to comment
Share on other sites

Nick: [MR]Adrian
Level:  163
Vârstă (reală): 20 de ani.
Sex (real): Masculin
Vechime pe server:  5 ani.
RPG profil LinK: 
https://www.rpg.b-zone.ro/players/playerstats/[Mr]Adrian

Ai mai avut aceasta functie? Nu
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Bun deci in primul rand doresc sa obtin aceasta minunata functie deoarece am fost si eu la level mic si stiu cum e sa nu ai, tin minte ca am muncit pentru un premier vreo 2 saptamani, acum ca am dobandit o avere importanta pe acest server doresc sa o impart cu ceilalti jucatori, macar o mica parte din ea.

Ce intenționez să fac pentru jucători: 

- In primul rand imi doresc sa fac evenimente zilnice, cu premii cat mai mari deoarece jucatorii mici au nevoie de aceste premii. 

- Taxa v-a fi 1$ pe tot parcursul mandatului.

- Doresc sa fac cat mai multe activitati, targuri de masini cu toate ca este bazarul auto, nu mai platesti taxa si poti negocia pretul direct, unde vor fi invitati atat playerii de nivel mic cat si cei de nivel mare pentru a putea comunica, pentru a putea playerii de nivel mic sa primeasca sfaturi bune. 

- Doresc sa fac tombole pentru jucatorii acestui server, mereu cand au fost aceste tombole pe server jucatorii erau intr-un numar foarte mare pentru a participa.

- Am deja o lista facuta cu evenimentele pentru o intreaga luna de mandat.

- Sfaturile pentru inceput sunt esentiale insa si cele de viitor sunt necesare iar eu vreau sa ajut jucatorii si cu sfaturi de viitor, pentru a putea intra intr-o factiune, deaorece acesta este un prim lucru important pe care il poti face.

- Doresc sa fac evenimente zilnice, cat mai multe deoare vine iarna de acum, copii vor mai avea vacanta cateva zile din ianuarie, multi nu vor mai iesi afara din cauza frigului si isi va petrece mai mult timp pe server.

- O sa fac momente in care vom rade cu playerii, deoarece este nevoie si de distractie pe server.

- Detin si 25 de euro pe clienti, unde voi face evenimente si cu gold dar si cu bani in joc, masini si de ce nu si cateva case pana in suma de 5.000.000$ in fiecare weekend

 

 

 

Va multumesc pentru citirea aplicatiei si astept cat mai multa sustinere din partea voastra, v-a fi o luna distractiva :*

 
Edited by Adrian DULAU
Link to comment
Share on other sites

Nick:.D0nCaff3
Level:  69
Vârstă (reală): 18 de ani.
Sex (real): Masculin
Vechime pe server:  3 ani.
RPG profil LinK: 
https://www.rpg.b-zone.ro/players/playerstats/.D0nCaff3

Ai mai avut aceasta functie? Nu
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Vreau sa ajut toti jucatorii cu nivel mic cu bani, Mai multe evenimente pentru jucatorii cu nivel mic, Activitati pentru toate factiunile, O sa impart taxa de minim 7 ori pe zi,

Sa ajut jucatorii care nu au factiune sa intre intr-o factiune, O sa fac evenimente pentru toti jucatorii. O sa fac evenimente de cultura generala pe [/gov]. Taxa o sa fie la 1$. Doresc sa fac multe evenimente ca este iarna si multi stau in casa la caldura. Voi face 2 evenimente  cu masini sau bani in valoare de 200.000$ pentru jucatorii cu nivel (2-10) odata la 2 zile. Vreau sa ajut jucatorii atat financiar cat si cu sfaturi.

Edited by D0nCaff3
Link to comment
Share on other sites

Nick: Skipper

Level: 127

Vârstă (reală): 22
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 6 ani si 2 luni

RPG profil Link: Click

Ai mai avut aceasta functie?: Da, mai am 2 mandate de primar, in anii trecuti

Motivul pentru care doresc să fiu Primar:

  • Doresc să obţin această funcţie pentru ajutorarea playerilor de level mic cu banii proprii.
  • Pentru a organiza evenimente speciale cu premii pe măsură ce vor consta în bani, gold şi multe altele, activităţi pentru absolut toate facţiunile paşnice, gangurile, departamentele şi nu în ultimul rând pentru clanuri.
  • Să organizez olimpiade între facţiuni, între clanuri şi multe altele, mereu pe primul loc trebuie să fie activitatea, distracţia, seriozitatea şi nu în ultimul rând ca playerii să aibă un ambient cât mai plăcut.
  • Desigur că şi premiile de la evenimente, activităţi contează şi vor fii unele pe măsură, dar totul este ca playerii serverului să se bucure de ele şi să participe la ele.
  • Cine mă cunoaşte ştie ce fel de persoană sunt şi are încredere în mine, funcţia de Mayor este foarte importantă dedicată serverului şi nu cred că a fii Mayor trebuie să împarţi taxe şi să faci câteva evenimente pe zii, a fii Mayor înseamnă a merita această funcţie, a face un ambient plăcut tuturor playerilor, vreau ca toate facţiunile să fie un colectiv cât mai apropiat una de cealaltă şi a bucura playerii cu taxele împărţite, cu evenimentele şi activităţile create, cu olimpiadele între facţiunile paşnice, ganguri, departamente şi clanuri, a le oferii tuturor playerilor dornici de un loc de muncă în a se angaja la primărie şi a le oferii un job cu un salariu pe măsură, ca toată lumea să fie şi să se simtă perfect şi că joacă cu cel mai mare drag.

Ce intenţionez să fac pentru jucători?: Cum am menţionat şi mai sus, scopul pentru care doresc să devin Primar este să organizez multe evenimente, activităţi, împărţirea taxelor, olimpiade între facţiuni, ganguri, departamente şi clanuri, premiile vor fii pe măsură şi nu în ultimul rând ca playerii să fie fericiţi şi a le creea un ambient cât mai plăcut, angajarea playerilor dornici la primărie în a le oferii un job şi un salariu pe măsură şi multe altele, ştiu cum este să ai level mic, să nu ai fonduri necesare, să munceşti mult pentru a câştiga o sumă de bani, de asta doresc să ajut şi să mă implic. Am mai avut mandate precedente ale functiei de Mayor, am organizat atunci B-Clan's Olympics, evenimente şi multe altele. Voi organiza plimbări cu playerii de level 2-7, le voi arăta toate locaţiile importante de pe acest server, de la hq-urile facţiunilor până la unele business-uri renumite şi multe altele.

Vă mulţumesc tuturor celor care aţi citit această aplicaţie! 

Edited by Skipper
Link to comment
Share on other sites

Nick: V86ulpea
Level: 127 
Vârstă (reală): 33 
Sex (real): Masculin 
Vechime pe server: 2 Ani de Distractie Frumoasa 
RPG profil LinKV86ulpea.png

Ai mai avut aceasta functie? Nu 
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Vreau sa incerc ceva nou, plus ca,  functia asta imi va ocupa timpul pe server !
Ce intenționez să fac pentru jucătoriNu vreau sa va mint ca astia de la PSD cu tot felul de tampenii si aberatii, dar va zic simplu: O sa ne distram impreuna,asta va garantez !

Link to comment
Share on other sites

                                                                                       *Nick: IoNuT88.ReKiNuL
                                                                                                  *Level: 52
                                              *Vârstă (reală): Sunt născut pe data 27/01/2003,  am Vârsta de 16 ani, spre 17
                                                                                       *Sex (real): Masculin.
                                                                                   *Vechime pe server: 2 ani.
                                             *RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/.IoNuT88.ReKiNuL

 

         *Ai mai avut aceasta functie?:  Nu

 

   Motivul pentru care doresc să fiu primar:  Doresc să devin primar pentru a ajuta cât mai mult playerii începători care activează pe acest server, nu doar prin evenimentele zilnice pe care le fac, doresc să fac asta şi prin oferirea taxelor, organizarea de evenimente pe /gov. Doresc să ini?iez to?i playeri noi pe server, deschizându-le un orizont către acest joc pentru a le face "munca" mai uşoară. Mai pe scurt, doresc să devin primar pentru a ajuta cât mai mult playerii începători şi nu numai. Doresc să devin primar deoarece cred că este cea mai potrivită fac?iune pentru mine, fiind o persoana care se în?elege bine cu majoritatea playerilor.
              
            *Ce intentionez să fac pentru jucători: 

        - 1. Vreau ca taxa să fie setată la 1$ indiferent de ora sau zi.

 
- 2. Voi face un topic la sec?iunea mayor numit "Cere şi vei primi", unde playeri cu level intre 2 si 7 vor fi sponsoriza?i de mine printr-o cerere aferentă facută în acel topic. In urma acestei cereri voi oferi o sumă modestă de 10.000$, pute?i face această cerere o dată la o saptămână.

 
- 3. De luni până vineri la ora 20:30 voi impar?i taxa playerilor cu level intre 2 şi 7. Iar sâmbată şi duminica o voi impar?i odata la ora prânzului adică ora 14:00 şi odata seara la ora 20:00.

 
- 4. De luni până vineri de la ora 22:00 voi organiza câte un event clasic ( LMS, LCS, X/O, etc ) cu un premiu destul de ridicat. La aceste evenimente vor participa doar playeri cu level sub 50.

 

- 5. Vineri seara la ora 23:00 voi organiza un event nocturn, ceva mai special, cu un premiu măricel unde vor participa to?i playeri.

 

- 6. Duminică diminea?a şi seara voi organiza aşa zisă plimbare cu limuzina primarului, unde vom cutreiera harta în lung şi în lat.

 

- 7. În fiecare duminica voi pune la bătaie o maşina cu pretul intre 50.000$ si 100.000$, aceasta maşină va fi caştigată doar printr-un event.

 

                                                                                                       - LUNI - VINERI

                                                                                               - 15:00-17:00: Eventuri clasice.
                     
                                                                                                -19:00-21:00: Eventuri clasice.
                
                                                                                                 -20:00: Împărţirea taxei. 

                                                                                                   

                                                                                           -21:00-22:00: Event Special.


      -SÂMBĂTĂ


    -14:00: Evente Clasice.
     -16:00-17:00: Târg auto.

     -18:00: Evente Clasice.

     -20:00: Împărţirea taxei.
    -20:30: Ajutor finaciar playerilor de level 2-7.

       -DUMINICĂ
     -15:00: Eventuri clasice

     -17:00-18:00: Ajutor financiar pentru jucătorii de nivel 2-7.

     -18:00-20:00: Eventuri clasice
     -20:00: Împărţirea taxei.
     -20:30-21:30: Eventuri speciale.
     -21:30-22:00: Eventuri Speciale
.


 

Edited by costii costii
Link to comment
Share on other sites

Nick: Sarah..
Level: 45
Vârstă (reală): 14 ani
Sex (real): Feminin
Vechime pe server: 2 ani si un pic
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Sarah..

Ai mai avut aceasta functie?: Nu
Motivul pentru care doresc să fiu
Primar
 Doresc sa obtin aceasta functie pentru ajutorarea playerilor de level mic cu bani proprii, cum am facut-o mereu si fara sa obtin vreo functie, insa nu numai despre asta e vorba, vreau sa pun in aplicare o serie de proiecte pentru absolut toate factiunile pasnice,ganguri si departamente si clanuri in care playerii sa se implice atat pentru distractie cat si pentru ajutorarea celor care au nevoie, voi crea event uri si activitati benefice pentru tot serverul pe parcursul mandatului, astfel incat toti sa aiba de castigat, vreau sa creez o armonie intre toate factiunile si sa ne intelegem cu totii bine pentru distractie si voie buna. Aceasta ar fi o premiera, o fata Mayor, dar cine ma cunoaste are incredere ca ma voi tine de promisiuni, a fi Mayor eu consider ca este o resposabilitate si se poate face mult mai mult cu aceasta functie decat impartirea taxei si /charity si a 2-3 eventuri ... Corect administrata, aceasta functie poate aduce beneficii majore pentru toti jucatorii. Functia de Mayor nu consta numai in organizarea de event-uri, pentru asta sunt tot timpul playeri care organizeaza, conteaza sa unim cat mai mult jucatorii si sa ne distram in colectiv, cat mai multe activitati comune, sa eliminam monotonia printr-o serie de activitati organizate la care sa participe cat mai multi playeri, desigur ca si premiile sunt importante, dar sa nu uitam ca in primul rand trebuie sa ne facem timpul petrecut pe server cat mai placut.
Ce intenționez să fac pentru jucători: 

 Cum am spus si mai sus, proiectele mele cuprind o gama larga de activitati cu toate factiunile care vor vrea sa participe, pentru clanuri si mai ales implicarea in ajutorarea playerilor de level mic, voi cheltui din banii proprii o suma foarte mare deoarece din taxa nu se poate face prea multe, eu personal am obtinut ce mi-am dorit pe server, intotdeauna am ajutat pe ceilalti, acum vreau sansa sa ajut mai mult prin aceasta functie. Imi voi crea un staff, format din playeri care vor la randul lor sa ajute. Impreuna putem sa ajutam mult mai mult la dezvoltarea serverului si ajutorarea celor de level mic, toti trebuie sa ne amintim cum am muncit la inceput si cat de greu este sa te ridici de la 0 cand ceilalti au deja totul.

 

Va multumesc pentru citirea aplicatiei, nu o sa va dezamagesc.

 

Link to comment
Share on other sites

Snowflake on WhatsApp Aplicațiile sunt închise. Snowflake on WhatsApp

 

Primarul lunii Ianuarie o sa fie Skipper!

 

Skipper

 

 Jucători respinși:

xSavi.Mondialu - Sanctiune grava primita recent.

Sarah. - Activitate slaba.

.IoNuT88.ReKiNuL - Multiple sanctiuni grave pe diferite conturi.

D0nCaffe- Faci parte dintr-o factiune.

V86ulpea - Renuntare

[Mr]Adrian - Multiple conturi in alte factiuni.

 

Functia o sa-ti fie acordata in decursul zilelor urmatoare.

 

 

 

Edited by Daniel BAHAOS
Link to comment
Share on other sites

Mayor Applications 

Flag: Romania on Samsung

 Aplicațiile pentru luna Februarie au fost deschise. 

Puteți să începeți campania din acest moment.
 

Flag: England on Samsung

EN: Applications for Februarie are now open.

You can start the campaign from this moment.

 

Do not forget about // Nu uitati de:

Cererea de bani jucatorilor pentru evenimente (/transfer) duce la Faction Warn (prima abatere) - demitere daca continua.

The player's request for money for events (/ transfer) leads to Faction Warn (first offense) - dismissal if he continues.

Edited by South IamGold
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: RydenN
  • Level: 84
  • Vârstă (reală): Am varsta de 16 ani.
  • Sex (real): Masculin
  • Vechime pe server: Activez pe acest server de pe data de 14.01.2019.
  • RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/RydenN
  • Ai mai avut aceasta functie?: Nu, nu am mai detinut functia de Mayor pana acum.
  • Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc sa obtin aceasta functie deoarece in ultima luna RPG1 nu a avut un primar serios, si consider ca acest server merita unul care sa fie activ, sa isi faca treaba si sa ajute jucatorii. Fiind prima data cand aplic pentru aceasta functie consider ca ar fi o experienta personala noua, din care am ce invata si cred ca ar fi un plus pe plan personal.
  • Ce intenționez să fac pentru jucători: In primul rand doresc sa le ofer jucatorilor serverului respect, seriozitate si activitate, pentru ca in ultimul timp acestea lipsesc si consider ca acestea sunt calitatile principale pentru un Mayor. Pentru jucatori intentionez sa organizez evenimente zilnice, evenimente noi si speciale, vreau sa ofer taxa zilnica la ora fixa pentru a ajuta jucatorii incepatori si sa le acord tot sprijinul si ajutorul de care au nevoie.
Link to comment
Share on other sites

Nick: Example
Level: 101
Vârsta (reala): 18
Sex (real): Masculin.
Vechime pe server: 4-5 ani pe comunitate si 3 ani pe contu asta
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Example

Ai mai avut această funcție? Da
Motivul pentru care doresc sa fiu Primar:  O sa fiu scurt si la obiect nu are rost sa scriu un roman, daca o sa iau functia o sa vedeti ce am sa fac. Vreau sa  devin 
mayor pentru ca imi place sa ajut playerii de pe server si am mai avut functia asta, mi am dus mandatul la capat fara probleme, si cred ca m am descurcat bine, am dat taxa de Mai mult de 5 ori pe zi si playerii au fost multumiti.
Ce intenționez sa fac pentru jucatori:
 ->Voi face event uri zilnice din banii mei pentru toti jucatorii.

                                                           ->Event uri pentru jucatorii de nivel mic cu o suma mai maricica.

                                                           ->Taxa o sa fie setata mereu 1$, in orice situatie.

                                                           ->O sa fac alte event uri random anuntate pe [/gov]

                                                           -> Voi acorda sfaturi celor de nivel mic care vor sa intre intr o factiune.

Peace ?

Edited by South Example
Link to comment
Share on other sites

Nick: Ro[L]and.KiNG
Level: 52
Vârstă (reală): 16ani
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: Aproximativ 3 ani.
RPG profil LinK
https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Ro[L]and.KiNG

Ai mai avut aceasta functie?: Nu.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar:
Doresc sa fiu primar, acuma ca iar a revenit serverul cu 700-800playeri, sau chiar mai mult de atat seara, deoarece ar fi ceva nou pentru mine  si  am vrut demult sa incerc aceasta ,,functie’’, daca se poate numi asa, dar pana acuma nu am avut aceasta ocazie. Acuma sunt hotarat ce vreau, si vreau sa ajung primar pe acest server. Am mai fost in pasnicii, mafii, departamente, am incercat apropape toate factiunile, singura factiune care a mai ramas si unde chiar  imi doresc cu adrvarat sa intru, este chiar aceasta, sa ajung primar macar pentru o luna de zile. Singurul fapt care ma dezavantajeza, cred eu, ca nu am prea multe ore jucate pe acest cont, dar sper sa nu fie o problema tare mare.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Acuma aici multi dintre candidati o sa scrie multe minciuni doar sa castige voturile, nu este problema, eu o sa zic doar lucruri adevarate. Mai bine pierd voturile decat sa mint oamenii, am fost nevoit sa spun acest lucru, inainte sa incep enumerarea. Urmatoarele lucruri am eu in plan daca ajung primar:

-Taxa sa fie setata pe 1$ toata luna

-Impartirea taxei de minim odata pe zi(Interval orar : 16:00-21:00) 

-Evenimente de orice fel de tip, doar de dragul distractiei si cu un castig sumar intre 100.000$-1.000.000$, in functie de tipul evenimentului.

-In weekendu cand sunt mai multi playeri online, voi imparti la o banca (LS/LV/SF), o suma intre $10.000 - $50.000 jucatorilor intre level 2-7.(Asta doar in weekend)

-Voi organiza “activitati” de genul: primii 3jucatori care ajung la mine vor primi suma de 200.000$ si urmatorii 2 suna de 100.000$.

-Eventul meu favorit cu castig cel mai mare de 1.000.000$ este acela cand dintr un calat al mapei trebuie sa alergati o a la celalt capat!

-Voi ajuta atat financial cat si cu sfaturi jucatorii care sunt noi pe acest server si nu se descurca inca asa de bine.

-Si multe alte evenimente distractive cu castig mare, ar fi prea mult mesajul daca as sta sa le enumar toate, am enumerat doar cateva sa va creati o idee!

Edited by Prajiturica Amandina
Link to comment
Share on other sites

Nick: Skrallen
Level: 69.
Vârstă (reală): 20 ani.
Sex (real): Masculin.
Vechime pe server: Aproape 5 ani, mai exact din data de 24.08.2015.

Ai mai avut această funcție?: Da, dar pe RPG3, înainte de fuziune.
Link profil RPG: Click.

Motivul pentru care doresc să fiu primar: 

 

          Consider ca am ajuns la pragul in care este nevoie sa fac un pas mai mare, sa incerc sa imi indeplinesc dorinta de a avea un mandat de primar. Prin aceasta functie vreau sa demonstrez tuturor cum ar trebui sa se ocupe un primar de functia sa. Multi dintre acestia au avut chef la inceput insa spre final nu au mai avut chef de factiune, majoritatea primarilor ne-au promis diferite evenimente si diferite chestii insa nu au facut nimic. Doresc sa incerc ca toti sa inteleaga ce inseamna sa fii primar si cum e sa iti faci treaba asa cum trebuie, pentru ca eu stiu ca am rabdare, pun pasiune in orice tot ceea ce fac. Doresc sa detin functia de mayor pentru a ne distra cu toti si pentru a demonstra cum ar trebui sa fie un primar. Am pus piciorul in prag si uite-ma acum, cantidez pentru a fi primar pentru un minunat server RPG, numit B-Zone, deci, pot zice ca mi sa indeplinit un vis virtual, chiar daca sunt constient ca e destul de greu, imi asum aceasta responsabilitate de a fi primar timp de aproximativ 1 luna, sunt sigur ca o sa fie o experienta extraordinara.

 

Ce intenționez să fac pentru jucători: 

 

  • O data pe saptamana sa ajut cu bani jucatorii de nivel 3-10.
  • Setarea taxei la suma de $1.
  • Mini evenimente pe [/gov] de diverse tipuri. 
  • Anuntarea donatiilor pe [/gov].
  • Acordarea taxei catre jucatorii de nivel mai mic cel putin de 3 ori pe zi.
  • Diverse activitati alaturi de jucatori.
  • Evenimente de tip Last man standing, Last car standing, Protect the ViP, Even/Odd, O/X sau alte tipuri de evenimente cu premiu de peste $250.000 aproximativ in fiecare zi.
Edited by EvL Skrallen
Link to comment
Share on other sites

Nick: Row
Level: 58
Vârstă (reală): 20 de ani.
Sex (real): Masculin.
Vechime pe server: Aproximativ 7 ani.
RPG profil LinK: 
https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Row

Ai mai avut aceasta functie?: Nu, nu am mai avut aceasta functie.

 

Motivul pentru care doresc să fiu Primar: In primul rand, Los Santos-ul are nevoie de oameni foarte capabili, care intr-adevar sa faca ceva pentru oras, ceea ce nu am mai avut de mult timp, ultima oara cand am vazut un om capabil in functie a fost in 2014, primarul era Vlad. De foarte mult timp nu am mai vazut seriozitate / responsabilitate si persoane cunoscute in functia de primar. Doresc sa schimb ceva, sa las ceva in urma mea, dupa cum ma cunoaste tot serverul, se stie deja ca urmeaza o persoana de incredere si capabila care sa poata face un lucru pana la capat. Pana acum functia asta a fost folosita doar la impartirea banilor catre jucatorii cu level intre 2-7 si cateva evenimente, eu vreau sa schimb ceva, vreau ca Los Santos ul sa simta un prezenta unui primar caruia sa ii pese de oras. Voi avea un buget de aproximativ 15.000.000$ pentru evenimentele saptamanale, si voi avea un program stabilit din timp pentru fiecare zi a saptamanii cu evenimentul respectiv, mai exact, in fiecare zi de luni voi orgiza un event Last Car Standing, marti alt tip de eveniment si astfel, in mandatul meu voi da sansa tuturor jucatorilor care probabil si au ratat primele doua sanse. In mandatul meu nu vreau sa mai vad urmele de hotie de la primarii trecuti, vorbim de lucruri foarte grave care se pot observa in log-urile primariei in orice moment. Cum voi spune si mai jos, in zilele de Luni, Marti si Miercuri vom avea un program de evenimente speciale numite "Special Event's by Mayor" iar in restul zilelor voi avea zile de discutat cu cetatenii orasului, organizand sedinte de consiliu in care eu, consilierii mei si locuitorii orasului sa discutam problemele legate de stat. #EUSUNTSCHIMBAREA

 

Ce intenționez să fac pentru jucători: Pentru evenimente, voi avea un buget de 100.000.000, intentionez sa fac un program saptamanal cu diferite tipuri de evenimente, spre exemplu: In fiecare luni, sa avem cate un eveniment de tip LCS in arena speciala cu premiul de la 1.000.000 la 10.000.000, in fiecare marti sa avem un LMS de 1.000.000, 10.000.000, premiile variaza de la 1.000.000$ la 10.000.000$, etc. Vreau sa imi fac simtita prezenta in oras, sub amprenta primarului, sa las ceva in urma mea si sa spun ca nu m am jucat degeaba 7 ani! Jucatorii trebuie sa stie ca se vor lasa pe maini bune; asta daca mi se ofera sansa de a avea functia asta in primarie. Din cate m am gandit, programul "Special Event's by Mayor" va avea loc: 

Luni la ora 20:00 cu un eveniment de tip LCS.

Marti la ora 20:00 cu un eveniment de tip LMS.

Miercuri la ora  20:00 cu un eveniment de tip Car Race.

Duminica la ora 20:00 cu o serie de evenimente, mai exact doua evenimente care vor purta numele "Back To School", unde voi ascunde cate o masina intr o locatie la alegerea mea iar jucatorii trebuie sa mi o aduca. Evenimentul de seara, Duminica va fi unul interesant pentru ca vreau sa aduc toti jucatorii la Business ul PUBg, pentru a ne distra inainte de plictisitoarea zi de luni, in care playerii pleaca la liceu. Pe scurt, promit solemn jucatorilro sa fiu Primarul pe care nu au avut ocazia sa il intalneasca, voi organiza sedinte in Primarie dupa ce imi voi alege consilierii, iar in restul zilelor am programul urmator:

Joi (de la orele 15:00 - 22:00): Program de vorbit cu cetatenii.

Mai exact, in fiecare joi la orele respective voi astepta toti jucatorii care au probleme sau reclamatii fata de oras sa vina si sa vorbeasca cu mine despre ele, sa imi ceara o parere etc, iar eu promit solemn sa rezolv absolut toate problemele cetatenilor! Pe langa zilele speciale de evenimente, vor urma zilnic si evenimente fulger, nu doar din seria de evenimente speciale cu preturi foarte mari. Evenimentele fulger vor contine suma obisnuita de bani care se foloseste la toate evenimentele fulger, pentru mai multe detalii cu planul mandatului, raspund oricand la telefon in-game. 
P.S: Ma voi asigura si voi balansa economia server ului exact asa cum trebuie, sa fie totul perfect!

Edited by ToVarasu Row
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.