Jump to content

[MAYOR] - Aplicaţii Primărie / Mayor Applications


Kelton
 Share

Recommended Posts

Nick: BlackSword


Level: 48


Vârstă (reală): 17 ani


Sex (real): masculin


Vechime pe server: Joc de prin anul 2015, insa pe diferite conturi


RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/blackSword

 

Ai mai avut aceasta functie?: Nu


Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Imi doresc sa obtin aceasta functie deoarece este una foarte importanta pe server care are nevoie de un membru activ si cu vechime pe server. Imi doresc sa fiu primar pentru ca am foarte multe idei de activitati, evenimente si alte lucruri prin care pot lua contact cu jucatorii de pe server.


Ce intenționez să fac pentru jucători:

 

- In aceste 30 de zile din lunea aprilie, doresc sa fac 60 de evenimente. Vor fi 2 evenimente asigurate zilnic cu premii destul de mari

- Voi organiza cate un targ auto in fiecare sambata unde toti jucatorii care participa isi pot vinde masinile

- In aceasta luna voi incerca sa organizez un targ cu diferite factiuni, daca vom avea aprobarea unui admin

- Diferite activitati roleplay zilnice in care sa interactionez cu jucatorii de pe server

- Taxa jucatorilor cu level cuprins intre 2-7 va fi impartita constant pe server

- O sa incerc sa organizez un convoi cat mai bine organizat cu ajutorul job-ului Trucker

- Avand in vedere ca fac scoala online, sunt mai mereu pe server, voi avea timp sa ma dedic acestei functii si voi incerca sa reduc monotonia de pe server

 

ZXYSaAZ.png

Edited by BlackSword DeV
Link to comment
Share on other sites

Nick: CortezZ
Level: 122
Vârstă (reală): 18 ani
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: Activez pe acest server din septembrie 2018.
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/CortezZ

Ai mai avut această funcție?: Nu am mai avut această funcție.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Principalul motiv ar fi că sunt deschis la noi experiențe și că îmi place să ajut persoanele. Consider că sunt un candidat potrivit pentru această funcție datorită experienței acumulate cât și timpului pe care îl pot aloca jocului.
Ce intenționez să fac pentru jucători:
->Evident, taxa va fi setată la 1$ pe toată durata mandatului meu.
->Mă voi ocupa zilnic de diverse evenimente creative cât mai bogate în premii, încât să fie pe placul tuturor.
->Voi încerca să impart taxa cât mai des jucătorilor de nivel 2-7, pentru ca aceștia să se bucure de ea.
->Voi ajuta orice jucător care are nelămuriri, care are nevoie de o informație sau un sfat.
->Voi organiza plimbări cu autobuzul personal pentru a mai reduce monotonia, pentru a crea o atmosferă plăcută.
->Voi dezvălui celelalte surprize pe parcursul mandatului!
 

Edited by North Cortez
Link to comment
Share on other sites

Nick: raul1275
Level: 121
Vârstă (reală): 18
Sex (real): masculin
Vechime pe server: 14.10.2017 , fiind primul cont pe care am inceput sa joc.
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/raul1275

Ai mai avut aceasta functie? Nu
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Pentru noi experiente
Ce intenționez să fac pentru jucători: -Vreau sa ajut jucatorii prin evenimente

-Am sa dau taxa cat de des posibil pentru a ajuta jucatorii

-Doresc sa organizez un eveniment special ce premiu: infernus la finalul mandatului.

-Alte surprize.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Iohannis
Level: 34
Vârstă (reală): 29 ani
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: Activez pe acest server din septembrie 2010.
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/account/general/Iohannis

Ai mai avut această funcție?: Nu am mai avut această funcție.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Consider ca indeplinesc toate cerintele necesare dar si experienta politica pentru a face fata tuturor problemelor ce pot sa apara. toate acestea in folosul comunitatii noastre si numai pentru binele ei !
Ce intenționez să fac pentru jucători:
->
Taxa v-a fi marita la 10$ pentru ca doar asa putem trece peste pandemie si doar asa putem ajuta pe cei nevoiasi la inceput de drum.
->Zilnic o sa am grija de cei noi veniti cu sfaturi si indrumari 
->Voi crea un ONG pentru ajutarea celor nevoiasi dar si Donatii publice mai dese !
->Activitati si competitii sportive cu plata unei taxe de 3000$ , bani care o sa mearga in ONG 
->Excursii suventionate de primarie pentru cei noi iar contra cost pentru cei peste nivel 15 , banii evident merg in ONG
->Multe alte evenimente la cerere !

 

 

Edited by Iohannis
Link to comment
Share on other sites

______________________

Nick: GAbiOWN
Level: 58
Vârstă (reală): 20 ani
Sex (real): M
Vechime pe server: 6 ani
RPG profil link: https://www.rpg.b-zone.ro/account/general/GAbiOWN

Ai mai avut aceasta functie? Nu, este prima dată când aplic pentru mayor.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Doresc să ajut playeri începători, să organizez evenimente în cadrul primăriei.
Ce intenționez să fac pentru jucători: în primul rând de-a lungul mandatului, intenționez să organizez evenimente ce pot participa jucători de toate vârstele, jucători începători să beneficieze de taxă minim 3 ori pe zi, Fast eventurile pe [/gov] și multe altele.


______________________

Edited by GAbi OWN
Link to comment
Share on other sites

Nick: Craym
Level: 49
Vârstă (reală): 17 ani
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: Pe acest cont de 2  ani jumatate.
RPG profil LinK: 
Click

Ai mai avut aceasta functie?: Da, am mai avut functia pe RPG 3, insa nu pe acest cont.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc sa devin primar pentru a-mi aminti de vremurile frumoase de pe RPG 3 cand faceam parade/evenimente, etc.

Doresc sa ma mai distrez si eu in postura de Primar, ca totusi, pentru asta jucam.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Nu vreau sa fac valuri prin "lighean" ca o sa fac event de 200kk + 5 masini la alegere. Dat fiind fapt ca sunt in Staff, o sa fac unele evenimente speciale, nu cu preimi foarte mari, dar interesante.

Vrem fapte, nu vorbe

Link to comment
Share on other sites

Nick: Marki98
Level: 39
Vârstă (reală): 22 ani
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: Activez pe acest server din 2010.
RPG profil LinK: Marki98.png

Ai mai avut această funcție?: Da, pe diferite conturi.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: A devenit monoton jocul pentru mine, am 2 conturi, joc si in departament si in mafie, nu prea ma mai atrage si vreau sa schimb ceva, parca m-as reintoarce la aceasta functie. Vrea sa ajut lumea sa schimbam totul in bine.
Ce intenționez să fac pentru jucători:
- taxa 1 dolar, evenimente aproape zilnice, voi incerca sa diversific mai multe, v-am aratat in mandatele precedente potentialul meu. Fapte nu vorbe

Link to comment
Share on other sites

leader.png

-Aplicații închise-

Jucători propuși pentru vot:

  • CorteZz
  • raul1275

Jucători respinși:

  • Sebastian (nerespectare cerințe minime - nu ești civil)
  • BlackSword (comportament inadecvat + posthunting)
  • Iohannis (nu ai mai fost într-o facțiune din 2017)
  • GabiOWN (nu ai mai fost într-o facțiune din 2019)
  • Craym (nerespectare cerințe minime - nu ești civil)
  • Marki98 (nerespectare cerințe minime - nu ești civil)

 

 

Votul va începe astazi, 30 Martie, de la ora 18:00!

The vote will start today, 30 March, at 18:00 PM!

Link to comment
Share on other sites

leader.png

-Aplicații funcție Mayor-

 

Aplicațiile pentru luna Mai au fost deschise.

Puteți începe campania din acest moment.

 

 Applications for May are now open.

You can start the campaign from now.

 

Votul va incepe in data de 29.04.2021 la ora 18:00!

Link to comment
Share on other sites

Nick: CortezZ
Level: 125
Vârstă (reală): Am 18 ani.
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: Activez pe acest server din septembrie 2018.
RPG profil LinKhttps://www.rpg.b-zone.ro/players/general/CortezZ

Ai mai avut aceasta functie?: Da, am avut-o pentru prima dată luna asta.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Aș putea spune că mi-a plăcut prima lună ca primar și că aș mai vrea să încerc incă o dată. Consider că mi-am făcut treaba destul de bine în comparație cu unii dintre ultimii primari, deci nu mai am nimic de demonstrat. De asemenea, consider că sunt candidatul potrivit datorită experienței acumulate cât și timpului pe care îl pot aloca jocului.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Intenționez să fac aceleași lucruri pe care le-am făcut și luna asta: să ajut jucătorii care au nevoie de o informație sau un sfat; să împart taxe des, pentru ca jucătorii de nivel 2-7 să se bucure de ea; să organizez o mulțime de evenimente cât mai diverse și bogate în premii, de asemenea și fast-eventuri pe /gov sau excursii cu autobuzul personal. 

Edited by North Cortez
Link to comment
Share on other sites

Nick: Ale[K]s.
Level: 116
Vârstă (reală): 16
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: Activez pe server din 29 iulie 2016.
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Ale[K]s.

Ai mai avut aceasta functie?: Nu, este prima oara cand aplic pentru functia de Mayor.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc sa "readuc la viata" aceasta functie speciala pe server. Imi doresc sa fac evenimente multe pentru jucatorii serverului si cred ca m-as descurca cu aceasta functie. Vreau sa ajut fiecare player in parte daca au nevoie de ajutor si vreau sa-i multumesc. Consider ca as fi un potential candidat deoarece am demonstrat de-alungul timpului ce pot face si ca pot ajuta jucatorii, mai ales ca am si o alta functie, aceea de Admin Nivel 1.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Intentionez sa setez taxa la 1$ pentru jucatorii de pe server. Vreau sa ajut jucatorii care au nevoie de bani, cei care au intrebari legate de server sau diverse chestii. Intentionez sa impart taxa cat mai des posibil. Doresc sa fac minim 2 evenimente pe zi cu premii mari pentru jucatori si Fast-Eventuri pe [/gov]. Am adus un nou tip de eveniment cu Coach(Autobuz personal) in care jucatorii trebuie sa dea G si [/cw] cu un anumit text pentru a castiga si vreau sa continui cu acest tip de eveniment deoarece din cate am vazut playerilor le place astfel de event si vin in numar mare. Vreau sa diversific evenimentele sa nu fie doar cele basic: LMS, LCS etc. Multe altele.

Link to comment
Share on other sites

Nick: TheTIGER.CORIGENT
Level: 42
Vârstă (reală): 11
Sex (real): Baiat.
Vechime pe server: 1 an, joc din 2020.
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/TheTIGER.CORIGENT

Ai mai avut aceasta functie? Nu, nu am mai avut aceasta functie.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Am mai vazut la prieteni, care au fost primar, si mi s-a parut interesant, si am zis odata si odata sa aplic si eu. Pe langa asta vreau sa ajut playerii cu level mic de pe acest server, stiu cum e la inceput, am fost si eu, si ii inteleg. Voi face multe evenimente pentru level mare si pentru level mic, dar mai mult cei cu level mic.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Mi-am propus sa fac in jur de 50-60 de evenimente, scurte si lungi, cu premiile intre 5000$ - 100000$. Taxa o voi seta la 1$. In fiecare zi vreau sa fac cate 3 evenimente, fast si lungi. Doresc sa impart banii cat mai rapid, pentru a ii ajuta pe cei cu level mic. Voi face evenimente atat pe [/gov] cat si pe [/requestevent], voi face excursii pe chilliad, sau prin toate locurile posibile de pe acest server. Pe langa asta la sfarsitul mandatului meu voi da o masina. 

Link to comment
Share on other sites

Nick: .LinX
Level: 77
Vârstă (reală): 15 ani.
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: Activez pe acest server din aprilie 2018.
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/.LinX

Ai mai avut această funcție?: Nu am mai avut această funcție.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Vreau sa readuc placerea jucatorilor cat si cei de level 2-7 cat si cei cu level mai mare cu un sfat. Doresc sa organizez minim 2 evenimente pe zi. Vreau sa fac evenimente mai interesante nu doar un simplu SMS cu un text sau ceva de genu. Am demonstrat ca pot sa ajut jucatori intr-o anomita limita. Consider ca sunt voi fi un primar destul de bun.
Ce intenționez să fac pentru jucători:
Pe parcursul mandatului vreau sa setez taxa 1$. Vreau sa organizez evenimente cat si de tip FAST-EVENT pe [/gov] cat si mai complexe gen (PUBG, LCS, LMS, Slenderman etc.).  Cum am zis mai sus o sa fac minim 2 evenimente pe zi. Voi incerca sa ofer taxa jucatorilor de level 2-7 cat mai des. Voi face foarte mult surprize.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, .LinX said:

Nick: .LinX
Level: 77
Vârstă (reală): 15 ani.
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: Activez pe acest server din aprilie 2018.
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/.LinX

Ai mai avut această funcție?: Nu am mai avut această funcție.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Vreau sa readuc placerea jucatorilor cat si cei de level 2-7 cat si cei cu level mai mare cu un sfat. Doresc sa organizez minim 2 evenimente pe zi. Vreau sa fac evenimente mai interesante nu doar un simplu SMS cu un text sau ceva de genu. Am demonstrat ca pot sa ajut jucatori intr-o anomita limita. Consider ca sunt voi fi un primar destul de bun.
Ce intenționez să fac pentru jucători:
Pe parcursul mandatului vreau sa setez taxa 1$. Vreau sa organizez evenimente cat si de tip FAST-EVENT pe [/gov] cat si mai complexe gen (PUBG, LCS, LMS, Slenderman etc.).  Cum am zis mai sus o sa fac minim 2 evenimente pe zi. Voi incerca sa ofer taxa jucatorilor de level 2-7 cat mai des. Voi face foarte mult surprize.

Retrag

Link to comment
Share on other sites

Nick:

.Relu
 

Level:

82
 

Vârstă (reală):

16
 

Sex (real):

Masculin
 

Vechime pe server:

~3 ani jumate pe acest cont, ~6 ani pe comunitate. 
 

RPG profil Link:

https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Relu.

 

Ai mai avut aceasta functie?

Nu.
 

Motivul pentru care doresc să fiu Primar:

Vreau sa obtin functia de primar deoarece nu am avut niciodata aceasta functie de cand joc pe B-Zone. Doresc sa ajut jucatorii incepatori prin tot ce pot, de la taxele zilnice la evenimente. Imi doresc aceasta functie pentru ca vreau sa interactionez cat mai mult cu jucatorii, sa-i invat faptul ca pe joc trebuie sa te distrezi in liniste si voie buna. 
 

Ce intenționez să fac pentru jucători: 

  • Taxe impartite zilnic de la ora 12 la 14 si seara de la 18 la 20
  • Evenimente zilnice cu premii modeste
  • Evenimente in weekend cu premii mai mari
  • Intruniri cu jucatorii incepatori dandu-le sfaturi cum sa exceleze pe server si cum sa intre in factiuni mai usor
  • Taxa setata la 1$
  • Evenimente la ore random pe [/gov] 
Link to comment
Share on other sites

leader.png

-Aplicații închise-

Jucători propuși pentru vot:

  • CorteZz
  • Ale[k]s
  • TheTiger.Corigent

Jucători respinși:

  • .Linx  - retras
  • Relu. - Ai 15 ore pe goldaward, nu ai nici macar o ora pe zi jucata in luna asta, din 20 aprilie ai un singur log facut pe samp pana azi, si ala e facut ieri. 

 

 

Votul va începe astazi, 29 Aprilie, de la ora 18:00!

The vote will start today, 29 April, at 18:00 PM!

Link to comment
Share on other sites

leader.png

-Aplicații funcție Mayor-

 

Aplicațiile pentru luna Iunie au fost deschise.

Puteți începe campania din acest moment.

 

 Applications for June are now open.

You can start the campaign from now.

 

Votul va incepe in data de 31.05.2021 la ora 18:00!

Link to comment
Share on other sites

  • Rami unlocked this topic

Nick: CortezZ
Level: 129
Vârstă (reală): Am 18 ani.
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: Activez pe acest server din septembrie 2018.
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/CortezZ

Ai mai avut aceasta functie?: Da, ultimele 2 luni.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar:

Pe scurt, vreau să îmi încerc incă o dată norocul. Am demonstrat pe parcursul ultimelor 2 luni că sunt capabil să îmi fac treaba foarte bine în funcția respectivă, acumulând experiență și fiind pregătit de încă un mandat! 
Ce intenționez să fac pentru jucători:

 Intenționez să fac aceleași lucruri pe care le-am făcut și în mandatele anterioare: să ajut jucătorii care au nevoie de o informație sau un sfat; să împart taxe des, pentru ca jucătorii de nivel 2-7 să se bucure de ea; să organizez o mulțime de evenimente cât mai diverse și bogate în premii, dar de asemenea și fast-eventuri pe /gov.

Edited by South CortezZ
Link to comment
Share on other sites

Nick Day
Level: 102

Age(Real): 26
Gender(real): Male

How old are you on the Server: About 7 Years

RPG profile link: Day.png

Have you ever Been Mayor: Yes 2 Times in 2019

The reason you want to become Mayor:

#)I think I have gained full experience, this function suits me and I can impose myself in front of the players, I think this is the strength of each mayor.

#)What am I going to do for the players:. I'm trying to show the little players of the level the good way, to explain them what is good to do and what not.
#)I try to advise them how to earn money, explain the rules, give them concrete evidence of what happens if you break the rules. .
#)I try to convince the players that this server is very nice and deserves to stay. . I will help them with money from my own pocket.
#) will raise funds for the poor, no one will be bypassed.
#) will make nice, fun and interesting events and perhaps a bit of general culture with some awards, for example: (sums of beauties of $, cars,).
#)The prizes will be on the table, many surprises will be waiting for you. .
 
New Idea :

1) Tax will be 1$ for the majority.

2) Daily events from my own pocket money or sponsors.

3) I have massive experience with Events and lots of creativity.

 4) The new Events system looks very fun and I believe the players will enjoy this.

4) We will stabilize the To many Players B-Zone RPG1 players.

 5) Events you can expect will be X/O, Par/Impar, Deagle, LMS, LCS, Trivia, SMS, Who wants to be a millionaire etc.

6) I have friends in the NR industry who will be able to accomodate with features like [/live]

7) With some free time coming I will be coming online more often for June

 

I will make a program and at certain times I will receive the players in the town hall to listen to their biggest problems and help them solve them. .I will try to keep the server at To many Players all the time and make daily events with the players. I will also include many un-noticed Foreigners into the community and help them make new friends. I will make the following events at least every day, prize 50,000$+

 

What I intend to do for other players.: Keep the tax low at working hours to avoid hidden costs and make sure all players have a great time.

Edited by GF Day
Link to comment
Share on other sites

  • Rami locked this topic

leader.png

-Aplicații închise-

Jucători propuși pentru vot:

  • CorteZz
  • Day

 

Votul va începe astazi, 31 Mai, de la ora 18:30!

The vote will start today, 31 May, at 18:30 PM!

Link to comment
Share on other sites

leader.png

-Aplicații funcție Mayor-

 

Aplicațiile pentru luna Iulie au fost deschise.

Puteți începe campania din acest moment.

 

 Applications for July are now open.

You can start the campaign from now.

 

Votul va incepe in data de 29.06.2021 la ora 18:00!

Link to comment
Share on other sites

Nick: Craym
Level:101
Vârstă (reală): 18 ani
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 3 ani.
RPG profil LinK:  Click

Ai mai avut aceasta functie?: Da, am mai avut functia pe RPG 3
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Vreau sa ma distrez cat mai mult, sa ajut jucatorii cu sfaturi, doresc sa fac evenimente nu cu premii mari, dar foarte distractive, ceea ce ar captiva jucatorii si ce i-ar mentine pe comunitate, jos PSD

Doresc sa ma mai distrez si eu in postura de Primar, ca totusi, pentru asta jucam.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Nu vreau sa fac valuri prin "lighean" ca o sa fac event de 200kk + 5 masini la alegere. Simplu o sa ma stradui sa fac un joc cat mai placut.

Vrem fapte, nu vorbe

Edited by AIM Craym
Link to comment
Share on other sites

Nick: CortezZ
Level: 132
Vârstă (reală): Am 18 ani.
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: Activez pe acest server din septembrie 2018.
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/CortezZ

Ai mai avut aceasta functie?: Da, ultimele 3 luni.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar:

Vreau să continui munca depusă din ultimele 3 luni și să mă distrez alături de jucători. 
Ce intenționez să fac pentru jucători:

 Intenționez să fac aceleași lucruri pe care le-am făcut și în mandatele anterioare: să păstrez taxa la 1$; să ajut jucătorii care au nevoie de o informație sau un sfat; să împart taxe des, pentru ca jucătorii de nivel 2-7 să se bucure de ea; să organizez o mulțime de evenimente cât mai diverse și bogate în premii, dar de asemenea și fast-eventuri pe /gov.

Edited by South CortezZ
Link to comment
Share on other sites

  • Johnny locked this topic
  • Johnny unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.