Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[MAYOR] - Aplicaţii Primărie / Mayor Applications


Kelton
 Share

Recommended Posts

Nick: M4Ms.
Level: 47.
Vârstă (reală): 18 ani.
Sex (real): Masculin.
Vechime pe server: Joc de 1 an si 4 luni.
Poză cu /stats: Click.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Sunt foarte organizat, am destula experienta si imi place foarte mult sa ajut jucatorii indiferent de statutul lor. Mai multe gasiti in aplicatia anterioara.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Pe langa ce am facut in luna Mai, am pregatit ceva mult mai bun, acum avand mult mai mult timp pentru ca a venit vacanta. Votati cu incredere!

Link to comment
Share on other sites

Nick: WiSsh
Level: 72
Vârstă (reală): 18 ani.
Sex (real): Masculin.
Vechime pe server: Din 2009.
Poză cu /stats: Click.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Imi place sa ajut oamenii, am experienta pe server, timp liber pentru cat mai multe eventuri, multe concursuri atat pentru factiuni cat si pentru civili.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Multe eventru, multe concursuri, multe surprize, imi propun sa cheltuiesc undeva la 30.000.000$ pentru o luna. Nustiu daca o sa mai joc mult pe server asa ca nu vreau sa ramana banii aiurea, sa ii impart intr-o luna la tot serverul.

PS: Am 25.000.000$ dati cu imprumut la prieteni, daca ii sun mi-i inapoiaza. Si mai am si oferta de 35.000.000$ pe casa, deci am de unde sa cheltuiesc bani.

Link to comment
Share on other sites

Nick: [sQ]Creative
Level: 69
Vârstă (reală): 16
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 2 ani si jumatate
Poză cu /stats: http://s16.postimg.org/9up1lsl2d/sa_mp_138.png
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Vreau sa contribui la "educarea" noilor membrii ai serverului de RPG1 si sa ajut serverul cu ce se poate.
Ce intenționez să fac pentru jucători: In cazul in care voi fi ales voi organiza evenimente si intalnirile mai mult decat necesare pentru a oferi jucatorilor noi toate informatiile de care au nevoie pentru a evolua pe server. Evenimentele pe care le voi organiza vor fi atat pentru jucatorii cu nivel mic cat si pentru ceilalti. Voi incerca sa organizez cu ajutorul liderilor factiunilor pasnice intalniri si targuri periodice si nu numai.

Link to comment
Share on other sites

Nick: CemiL
Level: 35 (358/138)
Vârstă (reală): 24
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 1 an jumate
Poză cu /stats:
http://postimg.org/image/iittabjyd/
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc să fiu primar pentru faptul că am placerea deosebită de a ajuta toți playerii și de a organiza evenimente mari și unice. Deseori întâlnesc situații când văd jucători neajutorați sau chinuindu-se din greu să strângă un ban pentru a-și achiziționa un vehicul. De accea, prin procedeele mele de a oferi sume de bani celor nevoiași, îi voi motiva să joace cu placere pe serverul nostru.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Intențiile mele sunt foarte multe și bine puse la punct. Câteva dintre ele ar fi așa: Să le ofer locuri de muncă în cadrul Primăriei, să le ofer informații relevate care i-ar conduce către o cariera bine-meritată pe server, bani pentru achiziționarea de diverse bunuri personale, evenimente speciale atât pentru cei cu level mic cu sume destul de mari, cât și pentru cei cu level mare și organizate in funcție de dificultate.

Edited by CemiL
Link to comment
Share on other sites

Nick: Campi0nul08
Level:39+
Vârstă (reală): 21
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: Aproape 3 ani.
Poză cu /stats: http://imgur.com/tJM3tMA
Motivul pentru care doresc să fiu Primar:
Deoarece vreau sa le ofer playerilor o viata mai buna, am vazut multi primari care au promis multe lucruri, dar nu s-au tinut de cuvant, mie nu imi place minciuna, sunt un om onest, respectuos si sincer. Vreau sa va arat tuturor ca sunt pregatit sa fiu primar! My motto : Respecta ca sa fii respectat!
Ce intenționez să fac pentru jucători:
Sa ajut playerii cu burse level 1.

Sa fac evenimente cu sume enorme.

Sa fac targuri de joburi.

Sa reduc pentru playerii mari taxa,

Sa ii ajut financiar pe toti playerii cu level intre 1-10.

Sa ii ajut financiar pentru licente.

Si daca mai vreti veti vedea ce mai pot oferi.

 

 

My motto: Respecta ca sa fii respectat!

 

 

Campi0nul08.png

Link to comment
Share on other sites

Nick:Rolex
Level:68.
Vârstă (reală):14.
Sex (real):Masculin.
Vechime pe server:2 ani.
Poză cu /stats: http://i.imgur.com/dzLfjCm.png
Motivul pentru care doresc să fiu Primar:Pentru a ajuta aceasta comunitate, vreau sa ofer un sprijin celor noi veniti.
Ce intenționez să fac pentru jucători:Eventuri, tombole.Chiar daca pare ca nu am bani sunt in stare sa-mi vand masinile, pentru a satisface playerii.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Ghytza112
Level: 30.
Vârstă (reală): 15 ani.
Sex (real): Masculin.
Vechime pe server: Din 16 ianuarie 2013.
Poză cu /stats: Click
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: As dori sa fiu primar deoarece este o functie foarte importanta pe server iar aceasta necesita activitate, seriozitate si interes din partea celuia ce o detine.

Ce intenționez să fac pentru jucători: Evenimente zilnice, bani pentru playeri level 2-7 pentru licente si alte necesitati. Dar si ceva surpriza, in cazul in care voi fi ales primar veti afla despre ce este vorba.

Link to comment
Share on other sites

Nick: [TL]BIS
Level: 36
Vârstă (reală): 14
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: Aproape 8 luni.
Poză cu /stats: http://i.imgur.com/BStGXO6.png
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Vreau să ajut jucătorii atât financiar, cât şi cu sfaturi (inclusiv afaceri, job-uri folositoare, ce skill-uri trebuie făcute, facţiuni şi altele) şi să fac eventuri ca lumea (cu prize mare şi cu o complexitate iarăşi mai mare, ca să distrez playerii, nu ca M4Ms. să fac eventuri de 2k o dată la 3 zile şi să mai dau pe ici colo 10k materials care fac 600$)
Ce intenționez să fac pentru jucători: Cum am spus şi mai sus, vreau să îi ajut şi financiar, şi să îi îndrum, să le fac eventuri ca lumea, complexe. Totuşi, n-o să le dau teste la facţiuni (cum a făcut M4Ms. cu Lexi15) fiindcă nu mi se pare corect. De ce eu şi nu alţii? Păi am auzit că vor candida M4Ms. şi [GF]Vlad. care par cei mai duri competitori. M4Ms. a fost primar doar ca să fie, în ultima lună jumătate din ea a fost plecat (şi este în continuare plecat) în Turcia (aşa că dacă-l votaţi juma' de lună o să răbdaţi să vă împartă taxa Kelton iarăşi) şi nu aţi mai pupat eventuri sau taxe. În afară de asta, şi în perioada sa de activitate (dacă o putem numi aşa) v-a făcut eventuri de 2k (sau de 2 bani cum s-ar mai spune) şi se plângea că trebuie să dea el mulţi bani pentru Mayor. Păi băiatule, ce crezi, că aici vin toţi playerii cu 50k în buzunar? Despre [GF]Vlad. nu am decât cuvinte de laudă, însă între mine şi el stau 5kk (de partea mea), chiar dacă îi am într-o casă sau într-un biz nu-i problemă, nu mă va împiedica să vă fac eventurile mult dorite. Printre acestea s-ar putea număra: Big Street Race (pe Aero SF), B-Zone are talent, Vrei să fii milionar, Fazan şi alte eventuri inedite (cu prize 50k sau mai mare, desigur). Bineînţeles că nu vor lipsi uzualele SMS-uri, Rulete, Par / Impar, LCS, LMS, Deagle, Duele Mixte, Primul cu G, Primul cu Kill, /find & bring, /find & kill şi celelalte care poate nu le-am scris. În concluzie, consider că un tânăr proaspăt cu idei bune v-ar putea face mai fericiţi dacă-l votaţi ca primar. Mulţumesc cititorule şi votează-mă, dacă vrei să-ţi fie mai bine decât ţi-a fost şi dacă te-ai săturat de miniciuni.

Link to comment
Share on other sites

Decid sa ma retrag. Il las pe Vlad sa isi reinceapa activitatea, mi-a placut de el, eu mi-am indeplinit scopul. Cat despre tine, BIS, cand faci o aplicatie trebuie sa scrii ceva bun care sa atraga voturile jucatorilor, nu sa jignesti tu ca nu esti in masura, atata timp cat cel mai mare rank al tau a fost 2 nu mai judeca munca altora (daca nu ai observat un ON).

Edited by M4Ms
Link to comment
Share on other sites

Nick:esential123
Level:26
Vârstă (reală):14
Sex (real):Masculin
Vechime pe server:de pe 28.01.2014
Poză cu /stats:
http://imgur.com/5MQsfaR
Motivul pentru care doresc să fiu Primar:As vrea sa ajut playeri si sa fac eventuri de minim 3 ori pe zi

Ce intenționez să fac pentru jucători:

  • Taxele vor fi 1$
  • Ajutor financiar consistent pentru playeri de level 2-7
  • Playeri de level 5 sau mai mic vor fi ajutati sa nu se lase de server deoarece sunt anumiti playeri care s-au plictisit pe SA:MP necunoscand jocul
  • 3 eventuri minim pe zi
  • Voi descuraja Deat Match-ul in Safe-Zone
  • Voi incerca sa opresc aceeasta fuga dupa bani si certurile playerilor
  • Multe alte bucuri pentru jucatori de SA:MP
  • De sarbatori mari ex:Craciun oameni se pot duce la biserica iar primarul le va da un ajutor financiar/ex:1 Decembrie-Parada de ziua nationala
  • as organiza odata la cateva zile un tur al oraselor cu autocarul(pentru playeri incepatori)
  • sa organizez evenimente distractive dar pasnice pentru ei ca de exemplu curse de masini sau un triatlon(Concurs sportiv constând din trei probe diferite la care participă aceiași concurenți, clasamentul făcându-se prin totalizarea rezultatelor obținute la fiecare probă)
  • Sa ii conving pe playeri ca acest server este foarte ok si merita sa ramana
  • Sa fac un program iar la anumite ore sa primesc playerii la primarie pentru a le asculta cele mai mari probleme si sa ii ajut in rezolvarea lor.
Edited by esential123
Link to comment
Share on other sites

Nick: Rogozoviki
Level: 40
Vârstă (reală): 18
Sex (real):Masculin
Vechime pe server: 09.06.2013 Am mai jucat si inainte eu l-am invatat pe Ciupanezu sa joace Sa-Mp pe B-zone.
Poză cu /stats: http://imgur.com/lK1k1lH
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Ca ori ce primar, pentru a asculta problemele celorlalti si pentru ai ajuta cu cel mai mare drag.

Ce intenționez să fac pentru jucători:

  • 1. In primul rand am vazut ca majoritatea playerilor cu level mai mare nu ii baga deloc in seama pe cei cu level mic, eu as putea sa le dau atentia maxima playerilor de level mititel.
  • 2. Ajutarea playerilor financiar.
  • 3. Concursuri multe pentru playeri "mici", la care au sanse de castig toti playeri aia "mici".
  • 4. Micsorarea taxelor, inamicul numarul 1 la buzunarul fiecaruia.
  • 5. Goana dupa bani reprezinta un punct integrat al selectiei artificiale. Insa aceasta fuga dupa acumularea de bunuri materiale are un pret: uzura fizica si psihica. (Ovidiu Bojor)!... Ce rost are sa avem bani si masini daca nu putem socializa? Ce rost are sa avem bani si sa fim plictisiti? Ce rost au banii fara prieteni? Sunt un fan al socializarii iubesc sa imi fac prieteni, stiu din propria experienta, eram fascinat de infernus, jucam ca un nebun sa lucrez sa fac bani de infernus, insa dupa ce l-am avut nu am mai avut chef de joc si stiti de ce? Pentru ca nimeni nu mi-a dat vre-un sfat, am lucrat ca orbul singur, nimeni nu ma baga in seama. De aceea eu voi incerca sa fac activitati multe pentru alungarea plictiseli, aducerea socializarii ample.
  • 6. As instiga oamenii la bine, am vazut multa ura/injuraturi etc.
  • 7. Incerc sa schimb sistemul trecut de primari.
  • 8. Vreau sa adaug parade pentru fiecare sarbatoare istorica!
  • 9. Locuri de munca in cadrul primariei.
Edited by DC Rogo
Link to comment
Share on other sites

Nick: Slatina10

Level: 33

Vârstă (reală): 14
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 1 an
Poză cu /stats: http://postimg.org/image/ucelaw4fd/
Motivul pentru care doresc să fiu Primar:Vreau sa continui munca lui [GF]Vlad si M4Ms sa ajut playeri de level mic.Voi face diferite eventuri (ex: B-zone are Talent , Simon Spune ,Deagle si altele ) si voi oferi la fiecare 7 zile cate un ajutor financial pentru cei de leval 2-7 . Sper sa ma votati .

Link to comment
Share on other sites

Nick: [F4L]oTo
Level: 100
Vârstă (reală): 22
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 4 ani jumate, aproximativ.
Poză cu /stats: http://i.imgur.com/CCZrSiX.png
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: In primul sa ajut la dezvoltarea serverului, ajutand playerii cu sfaturi si alte lucruri de care au nevoie.

Imi doresc ca serverul sa ajunga la target-ul de 1000 constant si doar cu ajutorul celor mai vechi se poate face si acest lucru. Multi jucatori au nevoie de primar sa ii asculte, sa ii invete lucruri noi sa le faca evenimente pentru a nu se plictisii pe server. Cred ca pot face toate aceste lucruri si de asta am aplicat. Multumesc!

Ce intenționez să fac pentru jucători: Sa fac evenimente cat mai multe si mai diversificate, sa-i ajut cu bani, sfaturi si alte lucruri de care ei au nevoie. Sa fiu mereu in preajma lor.

 

 

 

Edited by F4L oTo
Link to comment
Share on other sites

Nick: Mitsos
Level: 35
Age (real): 15
Gender(real): Male
How old are you on the server?: about one year
Screenshot with /stats: http://prntscr.com/3xz2s1
The reason you want to become a Mayor: To help the newbies with low tax and many donations.
What I intend to do for other players.: Organise fun events with good prizes,give advice for anything they need. I will also try to make english players as strong as the Romanian,because being one of them I understand that they dont feel equal. I would be pleased if I get elected and do my best for everyone.

 

Link to comment
Share on other sites

Nick: Naruto.[PhR]
Level: 38
Vârstă (reală): 20

Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 1 an si ceva.
Poză cu /stats:
http://imgur.com/Koyzuv2
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Consider că un jucător de level mic are mult mai multe de arătat și de dovedit față de un jucător experimentat care deja a ieșit în evidență. Vreau să mă implic în dezvoltarea acestor jucători, printre care mă aflu și eu, dezvoltare ce le-o voi oferi prin evenimente interesante, prin târguri, sfaturi si tot ajutorul deopotrivă. Voi pune accent foarte mult pe dezvoltarea culturală a jucătorilor prin organizarea multor evenimente TRIVIA, astfel jucătorii vor fi mai pregătiți pe plan social și vor interacționa mai bine. Dacă un primar nu se ocupă de acești jucători începători cum vor rămâne ei pe server?! Scopul meu este să-i fac sa vină si să rămână aici. Ei caută suport la început dar din păcate acesta este slab dezvoltat la noi pe server. Ei bine scopul meu este să dezvolt acest suport și să reușesc să inițiez acești începători. Ca prim proiect plănuiesc sa introduc o rubrică: ,,Ajută un începător" . Cum polițiștii au la raport ajutorul acordat începătorilor așa voi răsplăti jucătorii care ajută începătorii. Restul proiectelor sunt confidențiale, proprietatea intelectuală se respectă, dar le voi dezvolta de-a lungul campaniei de primar dacă voi fi pus in funcție.

Ce intenționez să fac pentru jucători: Am detaliat mai sus unele proiecte viitoare, proiecte ce vor viza jucătorii de level mic. Scopul meu este să-i fac să rămână la noi pe server si voi acorda si bonusuri primilor 3 jucători din topul Wekkly Refferals. Așa jucătorii vor fi mai motivați să se afle în acel top. Am o mulțime de idei de pus în practică si vreau să uimesc cu ceea ce voi face. Nu o să încep să înșir o listă cu evenimentele pe care le voi face pentru că astea sunt de la sine înțeles ca vor avea loc. În fond acestea ar trebui să fie activitățile principale ale primarului. Deci vor fi evenimente , dintre cele mai complexe și mai interesante, eventual cu ajutorul adminilor voi creea mape pentru Weekly Event, având și aici o mulțime de idei.

Mulțumesc pentru timpul acordat acestei aplicații și dacă va fi acceptată nu uitați sa mă votați !!!

Edited by Narut0
Link to comment
Share on other sites

Nick: Pharell
Level:
73
Vârstă (reală): 18
Sex (real): Masculin
Vechime pe server:
4 ani.
Poză cu /stats:
http://imgur.com/WimgQa3
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Deoarece doresc sa ajut playerii de level mic cu diferite event-uri, bani, intrebari. Consider ca sunt pregatit pentru o asemenea functie.

Zilnic voi organiza eventuri cu diferite teme si destul de interesante. Sper sa nu dezamagesc poporul si totul sa fie ok.

Voi incerca jucatorii noi pe server sa ramana aproape de comunitatea noastra.

- Voi incerca sa fac jocul placut tuturor jucatorilor indiferent de level, si voi incerca sa dispara setea de bani a jucatorilor.

- Voi face excursii pe fiecare saptamana ( seara daca am timpul necesar ) si voi prezenta serverul playerilor mici.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Orice pentru buna dispozitie a jucatorilor, intrebari zilnice, eventuri si multe altele, sper sa fac playerii mici sa ramana aproape de comunitatea noastra, voi ajuta playerii imediat conectat pe server, in mare parte nu am multe de spus, voi arata mai multe pe viitor daca voi avea sansa sa ma dedic primariei.

Edited by Bogdan phR
Link to comment
Share on other sites

WoXuDrf.png


Nume: .Azazel.[nWo] ( nume anterior: c0wS. )

Level: 60

Varsta(reala): 16 ani

Gen(real): Masculin

De cat timp joci pe server?: 4 Iunie 2011 + ( 55 de luni, 3 ani si 2 luni )


Motivul pentru care vrei sa devii Primar: Mie mi-ar place sa ofer jucatorilor de pe serverul B-zone o gama larga de eventuri. Eu am mai aplicat inainte de mai multe ori pentru acest post, dar in trecut nu puneam asa de mult accentul pe rankuri si importanta lor, dar acuma m-am schimbat si pot observa cum aceste rankuri te pot influenta inspre bine. Un alt lucru important e sa stii cum sa organizezi un event, cum sa te imparti incat sa ii faci fericiti pe toti dar in acelas timp sa fii si respectuos cu ei. Acum, eu m-am schimbat, nu mai incalc regulile serverului si sunt de acord sa fac eventuri la fiecare cateva ore si sa imi fac relatii noi de prietenie cu toti care ma sprijina sau doresc acest lucru. Eu o sa fiu un primar foarte bun, de asemenea sunt in vacanta de vara ceea ce inseamna ca majoritatea timpului liber o sa mi-l dedic in organizarea de evente cu premii intre 30.000$ si 50.000$ pentru a mentine pe toata lumea fericita. Pe de alta parte o sa ajut pe oricine are nevoie cu orice intrebare / problema are el, si alceva, dupa cum puteti vedea am o multime de prieteni romani care ma suporta asa ca nu o sa mai fie o problema. Fiecare event pe care o sa il fac o sa aibe parte de o traducere pentru ca fiecare player sa nu rateze actiunea.

Ce ai de gand sa faci cu ceilalti playeri: Eu o sa fac eventuri zilnice, asta include lucrurile simple incepand de la eventuri simple ca " SMS | Par / Impar " pana la eventuri de genul " Duele deagle in GSLS | Simon Spune | Trivia | Cine vrea sa fie milionar ( cel mai dorit event ) | Primul la mine castiga | Primul cu /w si multe altele. Abia astept sa va dovedesc cat de ajutor va pot fi in functia de primar.

Inca ceva, strainii nu o sa mai aibe probleme | incidente cu romanii, deoarece eu cunosc majoritatea strainilor de baza, cel putin 35% dintre ei, iar in cazul romanilor, daca o sa avem probleme in comunicare, staff-ul meu din clan o sa se implice si o sa rezolve orice incident sau bariera de comunicare ar exista. Multumesc din nou, va rog sa ma votati !


For English, Click on the spoiler:




Nick: .Azazel.[nWo] (Old, c0wS.)

Level: 60

Age (real): 16

Gender(real): Masculin.

How old are you on the server?: June 4th 2011 + (55 Months, 3 Years and 2 Months)

Screenshot with /stats: http://i.imgur.com/resJrEo.png

The reason you want to become a Mayor: I would like to serve the players of B-Zone a much richer experience of events. I have applied many times before, but that was before understanding achievement in ranks and how to make good events and be respectful. Now, I have changed, I no longer break any server rules and I am open to events almost every few hours and making awesome friendship with everyone here. I will be a great mayor, I am on Summer Break too which means I can dedicate almost all my free time to making amazing 30k-50k events to keep everyone happy. I will also help out with any questions, and also, as you can see, I have a lot of Romanian assistance so this will no longer be an issue. Every event I will make will almost certainly have a translation, so no players miss out on the action!

What I intend to do for other players.: I will be making MANY events daily, This can include things from a simple SMS / Par-Impar up towards 50,000$ GSLS Deagles, Simon Says, Trivia, Who Wants to be a Millionaire (heavily requested event), First to me wins, First to [/w] me wins and much more! I cannot wait to show you how much I can prove to be a great mayor.


Also, Foreigners will have no issue with Romanian, because I know professional English for all the 35% player-base of Foreigners, and Romanian for the Romanians. Thanks again, Please vote!



Edited by nWo Azazel
Link to comment
Share on other sites

Nick: [F4L]oTo
Level: 100
Vârstă (reală): 22
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 4 ani jumate, aproximativ.
Poză cu /stats: http://i.imgur.com/al7r9kQ.jpg
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Pentru a continua ajutorul acordat playerilor incepatori.

Ce intenționez să fac pentru jucători:

Sa las taxa in continuare de 1$.

Sa donez in continuare din bani mei pentru a impartii taxa de multe ori pe zi.

Sa continuii acelasi tip de eventuri prin care premiez peste 20 de jucatori nu doar unul.

Sa incurajez in continuare donatiile catre playerii incepatori.

Noi eventuri pentru toti jucatori cu premii importante.

Toti playeri care-mi vor cere ajutorul il vor primi ca si pana acum.

Sfaturi si bani pentru toti jucatori.

Multe alte lucruri importante.

Link to comment
Share on other sites

  • Johnny unlocked this topic
  • Johnny locked this topic
  • Johnny unlocked and locked this topic
  • Johnny unpinned, pinned and unlocked this topic
  • TIBERIU ToV unpinned this topic
  • D r e e W pinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.