Jump to content

[MAYOR] - Aplicaţii Primărie / Mayor Applications


Kelton
 Share

Recommended Posts

Nick: ElPatronAmr
Level: 40

Vârstă (reală): 18 ani.
Sex (real): Masculin.
Vechime pe server: 1 an.

Link profil RPG: ElPatronAMR.png

Ai mai avut aceasta functie pe server?: Nu.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc sa aplic pentru aceasta functie deoarece doresc sa ajut toti playeri care sunt la inceput si sa le dau o motivatie pentru a juca acest joc frumos si plin de experiente, sa motivez lumea sa joace pe acest server, deoarece imi place sa comunic foarte mult cu serverul, pentru a face cat mai multe evenimente  pentru jucatorii care sunt la inceput de '' cariera '' cat si pentru impartirea taxei. Consider ca sunt destul de matur pentru a obtine aceasta functie, in ciuda vechimei consider ca sunt pregatit pentru aceasta experienta deosebita. Functia de primar ar fi un nou inceput pentru mine si o experienta placuta care mi-ar ramane amintire mult timp in suflet.
Ce intenționez să fac pentru jucători: 

-> Sa organizez evenimente zilnice cu premii peste 50.000$ cum ar fi: LMS, LCS, SMS, Primu' la mine, Maraton, Simon Spune etc.

-> Sa organizez minim doua evenimente Speciale cu premiul minim 500.000$.

-> Setarea taxei zilnice la 1$.

-> Impartirea taxei zilnice.

-> Fun hour.

-> Targ auto odata pe saptamana.

-> Ajutor funanciar jucatorilor cu nivel mic.

Voi organiza: 

-Evenimente zilnice cu premii cuprinse intre 100.000$-800.000$.

-Taxa va fi setata la 1$ pe toata luna Decembrie.

-Taxa va fi impartita de minim 4 ori pe zi.

-Actiuni caritabile pentru absolut toti jucatorii, dar in special pentru jucatorii de nivel mic, respectiv 1-20. Unde voi impartii bani, masini si multe altele.

Pe langa toate acestea vor urma multe alte idei pe care le voi impartasii cu voi daca o sa castig aceasta candidatura! 

#Fapte_Nu_Vorbe!

#Voteaza_Cu_Stil!

Link to comment
Share on other sites

leader.png

-Aplicații funcție Mayor-

 

Aplicațiile pentru luna Ianuarie au fost deschise.

Puteți începe campania din acest moment.

 

 Applications for January are now open.

You can start the campaign from now.

 

Votul va avea loc in data de 30.12.2020 la ora 18:00

Link to comment
Share on other sites

Nick: Mos.SwaGGeR
Level: 43
Vârstă (reală): 17 ani.
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: M-am logat pe server pe data de 
21.10.2020 20:33 si  pot spune ca am 2 luni si 3 zile vechime.
Link profil RPG: Mos.SwaGGeR.png
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Motivul pentru care doresc sa ocup functia de Mayor pe luna Ianuarie este de a oferi jucatorilor  un joc cat mai placut si de ai ajuta cat pot de mult. Am mai ocupat aceasta functie de Mayor dar pe alt server (comunitate) si pot spune ca ma descurc destul de bine. Imi place foarte mult aceasta functie si pot spune ca este functia ideala si ca ma reprezinta. O sa fac cat mai multe evenimente pentru ca jucatorii sa faca bani din aceste evenimente.
 Ce intenționez să fac pentru jucători: 1. Vreau sa ajut toti jucatorii de pe server indiferent de situatia in care se afla.

                                                                 2.  Vreau sa creez cat mai multe activitati pe aceasta comunitate si sa fac in asa fel ca toti jucatorii sa se simta bine.

                                                                 3.  Uneori taxa pe acest server va fi de 1$ si voi tine cat de  mult se poate.

                                                                 4. Toti jucatorii de pe acest server vor avea un Mayor cu o activitate destul de serioasa.

                                                                 5. La fiecare sesiune de donatii prin /charity voi face o lista cu top donatorii respectivei sesiuni.

                                                             6. De asemenea pentru un plus adus jucatorilor voi face si evente neprevazute pe /gov. ( De exemplu : /gov - Primul cu /sms Mos.SwaGGeR cu textul '' X ''          castiga                                                                           mirobolanta suma de 20.00$.

                                                                 7. Taxa va fi impartita de cate ori va fi posibil intr-o zi.

                                                                 8. Voi face minim 5 evenimente pe zi.

                                                                 9. Voi face un topic cu toate evenimentel lunii Ianuarie care au avut loc.

                                                               

                                                       

 

   

 

 

Edited by AlexuTFinutzu
Link to comment
Share on other sites

Nick: EdeN.B3LEAUATHA
Level: 41 
Vârstă (reală): 16
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: Ma joc din 2017 pe PRG1.
RPG profil LinK:https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/EdeN.B3LEAUATHA

Ai mai avut aceasta functie?: Nu, nu am mai avut aceasta functie.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Doresc sa fiu primar din cauza ca, am avut multi prieteni care au fost  mayor, si alt motiv pe care as vrea sa fiu mayor ar fi ca doresc sa fac ceva nou pe server, dar cel mai mare motiv , care ma inspira, este sa ajut playerii cu nivel intre 2-7 , la charity.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Doresc sa fac evenimente zilnice, sa ajut jucatorii, si asemenea sa ajut jucatorii cu level mic, chiar din banii mei. Chestii 
pe care le-as indeplini ca mayor: 

1. Voi face minim 7 Event-uri pe zi.

2.Voi ajuta playerii cu level mic, cu banii stransi de mine.

3.Voi incerca sa vorbesc + sa ma imprietenesc cu jucatorii.

4.Voi fi activ, si asemenea mereu sa umplu seiful pentru jucatori.

Voi face evente pe /gov Primul Cu /sms EdeN.B3LEAUATHA cu text-ul X   castiga suma x, asemenea pe /requestevent. 

Link to comment
Share on other sites

Nick: SoBiG2Glory

Level: 55

Years (real): 17 years.
Sex (real): boy
Server length: 10 years
RPG LinK ProfileSoBiG2GLORY.png

Have you had this feature before?:

-No but i will do it Good !

The reason why you want to be a Mayor:  is to help community players, especially newcomers coming to the server that need to be helped as much as possible. Most of the players I know on this server are my buddies, and I want to help them as much as possible. Another reason is to make events for players to make money from winning them.

What am I going to do for the players:

1. I want to help players on the server regardless of their level.

2. I want to make events on the server, on these occasions players can make money easier.

3. I want to keep the $ 1 charge, which happens if I get this feature

4. During the week, the money is loaded into the safe or given to low-level players.

5. Let's convince new players that the community has chosen the right server.

6. Players will have an active mayor

7. I will make a donation top

8. I will also help foreign players, those who speak English, because I speak this language

fluent.

9.If he is primary, he will organize something special on the 29th, will not give more details for the time being

 

 

Capture.PNG.399c10dd5e5e832b4c3e53bd79aca23d.PNG Capture.PNG.aade87af0230d97d46c7a4659ff296d8.PNGCapture.PNG.d25404d892740e45e8a9f4f8ca59a62d.PNG

Capture.PNG.b382c35942cfeb8fad31113cdc1276f3.PNGCapture.PNG.e8dcdec0c3277a8dfaac4ca583283b16.PNGCapture.PNG.fc8142e66f3efa3e9ed2d7e1139c55f0.PNG Capture.png Capture.pngDCijxYS_d.webp?maxwidth=728&fidelity=grandCapture.pngCapture.pngCapture.pngCapture.png

 

Capture.PNG.399c10dd5e5e832b4c3e53bd79aca23d.PNG  gradeemi.gif&key=bc08ebec7b97528c29c7c305688dcfc3d24a270df3f82474460bc07d7fd738aeCapture.PNG.ffe4c5178037d170c65e3131e4acb188.PNG 

tumblr_o0wnbhoOYB1v2tcpvo1_400.gif 

Edited by SoBiG2Glory
Link to comment
Share on other sites

Nick: Ne[X]uS
Level: 56
Vârstă (reală): 15 ani.
Sex (real): Masculin.
Vechime pe server: M-am logat prima dată pe server cam pe la sfârșitul anului 2018.
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Ne[X]uS

Ai mai avut aceasta functie?: Nu, de aceea vreau sa incerc. 
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Doresc să fiu primar deoarece n-am mai deținut această funcție, doresc să comunic cu jucătorii, să-i ajut pe cei începători și să văd și eu ceva nou pe acest joc.
.
Ce intenționez să fac pentru jucători:
1. Organizez mai multe evenimente pentru jucători, indiferent de nivel.
2. Să organizez mereu sesiuni de donații [/charity], deoarece sunt destul de activ.
3. Încerc să fac multe chestii 'fun' pentru jucători, unde că jucătorii să se distreze (în limita tuturor posibilităților).
5. Taxa pe payday va fi mereu pe 1$.
6. Multe donații pentru jucătorii începători (nivel: 2 - 7).

Edited by LDV NeXuS
Mai multe dacă voi fi ales primar:>
Link to comment
Share on other sites

kb1UoKR.png

??

Nick: Scotocell 
RPG profil LinK: Scotocell Profile < Click! 

Level: 131
Vârstă (reală): 18 ani. 
Sex (real): Masculin. 
Vechime pe server: In jur de 5 - 6 ani. 

 

Ai mai avut aceasta functie? Nu am mai avut această funcție până acum pe server.


Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc să ajung primar deoarece consider că este un rol foarte important pe server. Această funcție ajută foarte mult jucătorii începători de pe server cu bani. Precum și jucătorii mai avansați prin crearea de evenimente cu premiu special. Acestea sunt principalele motive de ce îmi doresc această funcție.


Ce intenționez să fac pentru jucători:

- Intenționez să fac o serie largă de evenimente în decursul zilei cu premii speciale, nu doar bani. Mașini, căsuțe, bizuri etc.

- Taxa pentru jucătorii cu nivel 2 - 7 să fie împărțită cât mai des și cât mai punctual pe server. 

- Pot ajuta jucătorii cu anumite informații, sfaturi, nelămuriri etc. O să organizez și câteva evenimente instant pe /gov cu premii speciale.

- Am să fac întâlniri de presă colaborând cu membrii News Reporters despre știrile orașului și despre întreținerea economică a orașului.

- O să fac excursii cu un autobuz privat în diferite locuri ale orașelor care se termină cu o tombolă în bani.

- O să organizez și convoaie prin parteneriat cu Departamentele LSPD, LVPD, SFPD, FBI și Național Guard și am să încerc că totul să fie cât mai ordonat și responsabil fără a stânjeni sau obstrucționa activitatea celorlalți jucătorii care fac alte activități.

- Acestea sunt doar câteva ideei pe care vreau să le pun în aplicare dacă am să reușesc această funcție.

Nu vreau doar să vorbesc, vreau să și realizez tot ce am spus.

❤️ 

Fie ca sărbătorile de iarnă să vă aducă linişte, căldura şi armonie în suflet. Crăciun fericit şi un An Nou plin de împliniri!

 

Edited by Scotocell
Link to comment
Share on other sites

Nick: Ryz

RPG profil link: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Ryz

Level: 96

Varsta reala: 21

Sex (real) : masculin

Vechime pe server: 4-5 ani.

Ai mai avut aceasta functie? Nu.

Motivul pentru care imi doresc sa fiu primar: In primul rand, din acelasi motiv pentru care mi-am dorit sa ajung helper, pentru a ajuta jucatorii de nivel mic, pentru a ma implica si impreuna cu ceilalti oameni cu bune intentii sa mentinem comunitatea si samp-ul in viata, sa ne adaptam noilor cerinte ale gamerilor si sa nu pierdem acest virtual world in care ne-am facut prieteni dar si dusmani, iar un motiv secundar ar fi pasiunea mea pentru politica din viata reala.

Ce intentionez sa fac pentru jucatori: Evenimente cu premii destul de mari, si imi doresc sa organizez un "Maraton al primarului", incepand de pe data de 10 ianuarie pana pe 20, in care voi oferi un task zilnic pentru jucatori iar primii 3 din fiecare zi vor fi punctati (primul 10p, al doilea 7p iar al treilea 5p) la finalul celor 5 zile voi acorda premii primilor 3 ce au acumulat cele mai multe puncte in toate zilele. Locul 1: Bizul meu, clothes de langa RDT, valoare 2-3kk, Locul 2: 400 gold din banii mei iar locul 3 va primi o masina de pana la 1kk din cele disponibile in stocul DealerShip la alegere. De asemenea mentionez ca voi mai organiza evenimente in care voi distribui 600 gold din banii mei + interviuri perioadice in care jucatorii ma pot intreba orice doresc, un fel de Q&A primarului.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Jamaikan

RPG profil link: jamaikan.png

Ai mai avut aceasta functie?: Nu.
Level: 104
Vârstă (reală): 21 ani.
Sex (real): Masculin.
Vechime pe server: joc după data de 
24.05.2018 15:06

Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc sa fiu primar deoarece consider ca aceasta experienta este o experienta unica. Este o functie care necesita munca si dedicatie. Consider ca postul de primar nu este un post oarecare si care sa fie detiun de o persoana incapabila . Acest post necesita mult timp liber, si sa fii foarte activ. Eu stau minim 2/3 ore pe zi pe servar si doresc ca munca mea sa fie recunoscuta prin acest post de primar. Inca de cand m-am apucat de servarul RPG si am aflat ca poti deveni primar mi-am propus sa ajung la aceasta functie . Consider ca in tot acest timp de 2 ani si cate va luni am acumulat atatea informatii incat pot tine cu succes aceasta functie . Pot ajuta orce player care imi va cere ajutorul . O sa fiu mult mai activ decat primarul anterior daca obtin acesta funtie onorabila .
Ce intenționez să fac pentru jucători:

1) Sa fac evenimente zilnic.

2) Sa fac si evenimente speciale doar pentru playeri cuprinsi intre level 2-7.

3) Sa ajut orce player care imi cere sfatul sau ajutorul.

4) Sa fiu activ minim 5 ore pe zi, pentru a avea un mandat curat.

5) Sa donez din proprii mei bani pentru evenimente si sa creez o atmosfera cat mai placuta in functia de primar.

Link to comment
Share on other sites

BtfKvgU.gif&key=00d00da3d900c080ea67f82aadff9400071f940131302278cc82f74016983109

 

Nick : VoLKanO
Level : 123
Age (real) : 20 years old
Gender(real) : Male
How old are you on the server ?:  6 years Since 2014

RPG profile link :
 https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/VoLKanO

Did you been Mayor in the past?: No 
The reason you want to become a Mayor : 

1) The new Events system looks very fun and I believe the players will enjoy this.

2) Daily events from my own pocket money or sponsors.

3) Events you can expect will be X/O, Par/Impar, Deagle, LMS, LCS, Trivia, SMS, Who wants to be a millionaire etc.

4) I have massive experience with Events and lots of creativity.

5 I have friends in the NR industry who will be able to accomodate with features like [/live]

6) Tax will be 1$ for the majority.

7) We will stabilize the 1000/1000 B-Zone RPG1 players.

8)I have friends in the NR industry who will be able to accomodate with features like [/live]

9) With some free time coming I will be coming online more often for May, before exams.

 I will try to keep the server at 1000/1000 all the time and make daily events with the players. I will also include many un-noticed Foreigners into the community and help them make new friends. I will make the following events at least every day, prize 50,000$+

*What I intend to do for other players.: *to much events Special:  https://imgur.com/a/SYIKM  || https://imgur.com/a/dY8yP4w

                                                                   -Last Car Standing.

                                                          -Last Man Standing.

                                                          -Par/Impar. 

                                                          -SMS.

                                                          -Protect The V.I.P

                                                          -Race

                                                          -Find and Bring.

                                                          -X/O

                                                          -Gun Game

                                                          -Duele 1 vs 1 

                                                          -Paintball.

                                                          -Maraton  

 

 

                        5000.PNG.434fc1236d2ee1b0f435798d53be148a.PNG           dfg.PNG.9639527f7e4176365065425a5c508f48.PNG

Romanian Language: 

  Quote

Nick: VoLKanO
Nivel: 123
Vârsta (reală): 20 ani
Sex (real): Barbat
Câți ani sunteți pe server ?: 6 ani since 2014

Profilul profilului RPG: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/VoLKanO
Ai fost primar în trecut? Nu
Motivul pentru care vrei să devii primar:
1) Noul sistem de evenimente arată foarte distractiv și cred că jucătorii se vor bucura de acest lucru.
2) Evenimente zilnice de la propriul buzunar sau sponsori.
3) Evenimentele pe care le puteți aștepta vor fi X / O, Par / Impar, Deagle, LMS, LCS, Trivia, SMS, Cine vrea să fie milionar etc.
4) Am o experiență masivă cu evenimentele și o mulțime de creativitate.
5 Am prieteni în industria NR care va fi capabil să găzduiască caracteristici precum [/ live]
6) Taxa va fi de 1 $ pentru majoritatea.
7) Vom stabiliza jucatorii 1000/1000 B-Zone RPG1.
8)Am prieteni în industria NR care va fi capabil să găzduiască caracteristici precum [/ live]
9) Cu ceva timp liber, voi veni online mai des pentru luna mai, înainte de examene.

Voi încerca să păstrez serverul la 1000/1000 tot timpul și să fac evenimente zilnice cu jucătorii. Voi include, de asemenea, mulți străini care nu au observat în comunitate și îi vor ajuta să-și facă noi prieteni. Voi face următoarele evenimente, cel puțin în fiecare zi, cu premii de 50.000 $ +
* Ce intenționez să fac pentru ceilalți jucători: * la multe evenimente speciale:  https://imgur.com/a/SYIKM  || https://imgur.com/a/dY8yP4w
- Mașina cea mai târzie.
-Supraviețuitorul.
-Par / Impar.
-MESAJ.
-Protectați V.I.P
-Rasă
- Găsiți și aduceți.
X / O
-Gun joc
-Dele 1 vs 1
-Paintball.
-Maraton
  

 

Copyright © 2020 By VoLKanO

™ All rights Reserved

Link to comment
Share on other sites

Nick: KAZIBO.
Level: 63.
Vârstă (reală): 19.
Sex (real): M.
Vechime pe server: 4 - 5 ani.
RPG profil LinK:
KAZIBO.png

Ai mai avut aceasta functie? Nu.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Deoarece multi m-au impins de la spate ca mi-ar sta foarte bine in aceasta functie.
Ce intenționez să fac pentru jucători: In primul rand doresc aceasta functie deoarece vreau sa ajut playerii incepatori sa isi gaseasca un rost pe server , in al doilea rand vreau sa scap de aceste ,, prietenii ''  sa nu se mai intre pe pile in factiuni luand contact cu stafful daca vor mai fi abateri de genul . ( Voi urmari toate intrarile in factiuni .. gen aplicatii - ore - CV) .

In al treilea rand voi face zilnic evenimente, zilnic donatii pentru playeri de nivel mic. Zilnic sfaturi ( ce e bine , ce nu este bine sa faci / cum sa intri intr-o factiune .. etc )

Link to comment
Share on other sites

leader.png

-Aplicații închise-

Jucători respinși:

Mos.Swagger  - Nu ai experienta, nu ai nici macar o factiune in FH.

EdeN.B3LEAUATHA  - FH foarte slab si demis din SF SI pentru limbaj vulgar destul de recent (1 luna).

SOBIG2GLORY  - Kicked out recently from SP for vulgar language.

Scotocell - Esti inca in factiune, trebuia sa fi civil ca sa poti candida.

 

 

Jucători propuși pentru vot:

Ne[X]uS

Ryz

Jamaikan

VoLKanO

KAZIBO

 

Votul va începe astazi, 30 Decembrie, de la ora 18:00!

The vote will start today, 30 December, at 18:00 PM!

Link to comment
Share on other sites

  • Rami unlocked this topic

leader.png

-Aplicații funcție Mayor-

 

Aplicațiile pentru luna Februarie au fost deschise.

Puteți începe campania din acest moment.

 

 Applications for February are now open.

You can start the campaign from now.

Link to comment
Share on other sites

          Mister Mayor! ->                                              watercolor-paint-wet-ink-mayor-of-townsville-powerpuff-girls-miss-sara-bellum-cartoon-fuzzy-lumpkins-png-clipart.thumb.jpg.109bb595765cd9b6514dea4c037a90a2.jpg

Nick: Io[N]uT.z
Level: 89
Vârstă (reală): 18 ani.
Sex (real): Masculin.
Vechime pe server: 12 ani, primul cont fiind Io[N]uT.zREGELE.
Link profil RPGhttps://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Io[N]uT.z

Ai mai avut aceasta functie pe server?: Nu, si de asta mi-o doresc atat de mult. 
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Eu am aplicat pentru functia de primar deoarece consider ca as fi un primar deosebit si ca pot ajuta jucatorii cu orice fel de problema. Vreau sa ajut jucatorii de nivel mic ca sa isi formeze si ei o imagine, si sa ''creasca''.
Joc de 12 ani acest joc si am vazut multi primari, insa consider ca a venit si randul meu sa aplic. Sunt cunoscut de toti jucatorii, ii respect pe fiecare si ii ajut.

Ce intenționez să fac pentru jucători: 

-> Sa organizez evenimente putin mai ''speciale'' in fiecare zi.

-> Sa organizez minim un eveniment pe zi.

-> Taxa o sa fie mereu setata la 1$.

-> O sa ajut jucatorii care au nevoie de o masina sau altceva, cu banii mei..

-> O sa impart taxa zilnic, ca jucatorii sa isi primeasca banutii.

-> O sa organizez cu ajutorul adminilor un eveniment fun hour.

-> O sa ajut jucatorii de nivel mai micut sa se integreze si sa se ridice.

Voi organiza: 
- Taxa o sa ramana la 1$ pe toata luna Februarie.
- O sa organiez evenimente simple pe /gov, ''primul jucator la mine cu /w salut, castiga 200.000$''
- O sa facem expeditii prin care o sa le prezint noilor jucatori orasele, de exemplu: 
O sa mergem pe muntele Chilliad iar acolo ne va astepta un domn care ne va da o suma de bani la fiecare.
Si nu numai pe Chilliad! Locatiile de vis continua!
- O sa organizez evenimente zilnice, distractive.
- O sa fiu majoritatea timpului activ pe server, nu o sa las monotonia sa-si faca loc, o sa avem multe chestii distractive de facut!
- Planurile mele continua, sper ca durata mandatului meu sa fie distractiva si ca toti sa fie multumiti!

- O sa organizez activitati alaturi de factiuni, departamente si mafii!

- O sa organizez evenimente de tip quiz! (Cate picioare are un sarpe?)

- O sa organizez diferite concursuri pentru toti jucatorii cu premii in bani!

- O sa sporesc munca la job-uri (primul jucator ce face 10.000$ dintr-un job random ales de mine, castiga suma de 100.000$)

- O sa dau interviuri alaturi de jucatori, ca acestia sa-mi spuna parerile lor sau sa-mi dea vreo idee!

- O sa organizez evenimente Fun cum ar fi ratele si vanatorii!

- O sa fiu tot timpul online pentru ca jucatorii sa simta ca au un mayor pe server!

 

Edited by South IoNuTz
Link to comment
Share on other sites

Nick: GabrielWood
Level: 26.
Vârstă (reală): Am varsta de 22 ani.
Sex (real): Masculin.
Vechime pe server: Vechime mea pe server ar fi un de aproximativ 4 ani pe diferite conturi.
RPG profil LinK:GabrielWood.png

Ai mai avut aceasta functie?: Nu.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Candidez pentru ca, consider ca am experienta, iar educatie si cunostintele acumulate pe acest server imi ofera siguranta sa spun ca STIU si ca POT schimba in bine destinul serverului nostru.Consider ca este singura sansa pentru o dezvoltare durabila si sigura pentru evoluare.Imi doresc sa am sansa de a lucra in asa zisa ''institutia'' dumneavoastra unde as putea sa-mi pun in evidenta capacitatile intelectuale si cunostintele acumulate in tot acest timp activarii pe acest server.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Intentionez sa organizez cat mai multe evenimente cu premii cat mai mari atat in (GOLD/$/RP si masini care mai de care) pentru a fi multumiti atat playerii cat si admini/helperii si conducerea.Sa ofer in fiecare zi premii jucatorilor, sa ajut playerii incepatori sa-si faca un rost pe acest server, si sa asigur dreptul fiecarui jucator.Multumesc sper sa ma aflu printre primii si zic sa trecem la fapte ca de vorbe ne-am saturat.

#RESPECT.

Link to comment
Share on other sites

kb1UoKR.png

??

Nick: Scotocell 
RPG profil LinK: Scotocell Profile < Click! 

Level: 134
Vârstă (reală): 18 ani. 
Sex (real): Masculin. 
Vechime pe server: In jur de 5 - 6 ani. 

 

Ai mai avut aceasta functie? Nu am mai avut această funcție până acum pe server.


Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc să ajung primar deoarece consider că este un rol foarte important pe server. Această funcție ajută foarte mult jucătorii începători de pe server cu bani. Precum și jucătorii mai avansați prin crearea de evenimente cu premiu special. Acestea sunt principalele motive de ce îmi doresc această funcție.


Ce intenționez să fac pentru jucători:

- Intenționez să fac o serie largă de evenimente în decursul zilei cu premii speciale, nu doar bani. Mașini, căsuțe, bizuri etc.

- Taxa pentru jucătorii cu nivel 2 - 7 să fie împărțită cât mai des și cât mai punctual pe server. 

- Pot ajuta jucătorii cu anumite informații, sfaturi, nelămuriri etc. O să organizez și câteva evenimente instant pe /gov cu premii speciale.

- Am să fac întâlniri de presă colaborând cu membrii News Reporters despre știrile orașului și despre întreținerea economică a orașului.

- O să fac excursii cu un autobuz privat în diferite locuri ale orașelor care se termină cu o tombolă în bani.

- O să organizez și convoaie prin parteneriat cu Departamentele LSPD, LVPD, SFPD, FBI și Național Guard și am să încerc că totul să fie cât mai ordonat și responsabil fără a stânjeni sau obstrucționa activitatea celorlalți jucătorii care fac alte activități.

- Acestea sunt doar câteva ideei pe care vreau să le pun în aplicare dacă am să reușesc această funcție.

Nu vreau doar să vorbesc, vreau să și realizez tot ce am spus.

❤️

Link to comment
Share on other sites

  • Rami locked this topic

 

 

leader.png

-Aplicații închise-

 

Jucători propuși pentru vot:

Scotocell

GabrielWood

Io[N]uT.z

 

Votul va începe astazi, 30 Ianuarie, de la ora 21:30!

The vote will start today, 30 January, at 21:30 PM!

Link to comment
Share on other sites

leader.png&key=7014487103349b127f9dbb8b9

-Aplicații funcție Mayor-

 

Aplicațiile pentru luna Martie au fost deschise.

Puteți începe campania din acest moment.

 

 Applications for March are now open.

You can start the campaign from now.

 

Votul va avea loc in data de 27.02.2021 la ora 18:00 / The vote will take place on 27.02.2021 at 18:00

Link to comment
Share on other sites

  • Rustom unlocked this topic

                                                                                                                    IIsotSt.png

 

--------------------
Detalii :
--> Nick: Rewell
--> RPG profil Link : https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Rewell
--> Level: 25
--> Vârstă (reală): 15,nascut pe data de 18.09.2005.
--> Sex (real): Masculin.
--> Vechime pe server: Am putea spune 1-2 ani pe diferite conturi.
--> Ai mai avut aceasta functie?: Nu mai am avut acceasta functie pe Server.

--> Conturi secundare : [Rewell] (Contul mare)
--------------------
Motivul pentru care doresc să fiu Primar:
Doresc sa fiu Primar deoarece m-am saturat de toti  Spagarii,Coruptii si mincinosii care spun ca vor 
face Evenimente zilnice dar nu se tin de Promisiuni  si vor sa devina Primari doar pentru FH,pe mine  nu ma intereseaza FH-ul

ci doar prezentul / viitorul.Candidez deoarece vreau sa vina si o "Era" buna a 
orasului "B-zone" sa spunem asa (Evenimente in fiecare zi).Functia de Primar este una cu foarte multa seriozitate
si eu va pot garanta ce inseamna Seriozitatea.
Eu mai doresc sa devin Primar deoarece consider ca am destula experienta
si imi voi incheia mandatul fara nicio greseala.

--------------------
Ce intenționez să fac pentru jucători:
Eu o sa fiu un Primar mai bun (diferit de ceilalti Primari),
unii spun ca vor face Evenimente zilnice dar nu se tin de promisiuni,
eu va promit ca voi face Evenimente chiar si cu ultimii bani pe care ii am.

--------------------
Evenimente de tip :          Premiile vor fii :
--> SMS,                                                  --> Bani,
--> LMS,                                                  --> Masini,
--> LCS,                                                  --> Case,
--> Even/Odd,                                         --> Apartamente,
--> X/O,                                                   --> Gold,
--> etc.                                                    --> etc.

-------------------
Taxa : 
--> Setata la 1$
--> Taxa va fii împărțită cât mai des și cât mai punctual pe server. 
--> Jucatorii de nivel 2 - 7 vor beneficia de ea.
-------------------

Edited by RollyCS
Link to comment
Share on other sites

 

mayor-removebg-preview.png.e9e4f5a416932476e8f4b933d3a892e1.png
Nick: Radius14.

Level: 64
Vârstă (reală): Am 20 de ani.
Sex (real): Masculin.
Vechime pe server: Am început să joc pe acest server pe la sfârșitul lunii Martie 2020 când carantina a început.
RPG profil link: Click aici.
Ai mai avut aceasta functie?: Nu am mai avut această funcție.

Motivul pentru care doresc să fiu Primar:

Îmi doresc această funcție deoarece prezintă o prestanță mărită, este o funcție diferită de restul
facțiunilor și constă într-o activitate mai mare și mereu mi-a făcut plăcere să ajut playerii.

Ce intenționez să fac pentru jucători:
- O să organizez evenimente în română dar și în engleză pentru ca toți jucătorii să participe.
- Voi încerca să fac evenimente în fiecare zi cu diferite premii ca Gold, cash, puncte de RP și crate-uri (din banii mei desigur).
 - Evenimente de tip Trivia cu întrebări din viața de zi cu zi și nu numai.
- Activitatea mea pe parcursul lunii Martie o să fie una mărită.
- O să ajut jucatorii cu informații cât pot eu de mult, mai ales pe cei începatori.
 
- Taxa pe toată luna Martie va rămâ
ne de 1$ pentru a satisface jucătorii.

Edited by Radius14
Link to comment
Share on other sites

Nick: AGN.KING[4]EVER
Level: 107 
Age (real): 19
Gender(real): Male 
How old are you on the server?: 1 year
RPG profile link:https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/AGN.KING[4]EVER   

AGN.KING[4]EVER.png

Did you been Mayor in the past?: No, i don't have mayor function in past,
The reason you want to become a
 Mayor: Well, here we go. so, i'm playing this game for 1year and i know server rules and faction rules. i'm  in sf taxi r5 resgin sfsi r4 resgin . And I'm very interested about mayor.  if i got mayor i will be much active and i will help players who joined new to b-zone and i help players with event who need money if they will win the event he will got money(easy)
What I intend to do for other players.:   
1. well, i wanted to help players on this server

2.  i will make event daily to help players to win easy money with event.

3. i will do event on my own money and golds etc..

4. i will also make lot's of event like ( sms, quick event ) etc..

5. the b-zone need a active mayor

6. my main plan is helping new players with money and making events daily 

7. i will set a tax to 1$ ofc

Edited by AGN
Link to comment
Share on other sites

leader.png

-Aplicații închise-

 

Jucători propuși pentru vot:

  • Radius14.
  • AGN.KING[4]EVER

 

 

Jucători respinși:

  • Rewell - sanctiuni (Ban) pe diferite conturi.

 

Votul va începe astazi, 27 Martie, de la ora 20:00!

The vote will start today, 27 March, at 20:00 PM!

Edited by Rustom
Link to comment
Share on other sites

  • Rustom locked this topic

leader.png&key=7014487103349b127f9dbb8b9

-Aplicații funcție Mayor-

 

Aplicațiile pentru luna Aprilie au fost deschise.

Puteți începe campania din acest moment.

 

 Applications for April are now open.

You can start the campaign from now.

 

Votul va avea loc in data de 30.03.2021 la ora 18:00 / The vote will take place on 30.03.2021 at 18:00

Link to comment
Share on other sites

dqFoojr.png

Nick:

Sebastian
 

Level:

144
 

Vârstă (reală):

17,  fac 18 peste 3 luni

  

Sex (real):

Masculin
 

Vechime pe server:

ani, aproape 5.

 

RPG profil link: 

 

click

 

Ai mai avut această funcţie?

Da, am mai avut funcţia de primar de 5 ori pe RPG3 şi RPG4 când erau.

 

 

Motivul pentru care doresc să fiu Primar Doresc să devin primar pentru a ajuta cât mai mult playerii începători care activează pe acest server, nu doar prin evenimentele zilnice pe care le fac, doresc să fac asta şi prin oferirea taxelor, organizarea de evenimente pe [/gov]. Doresc să inițiez toți playerii noi pe server, deschizându-le un orizont către acest joc pentru a le face "munca" mai uşoară. Mai pe scurt, doresc să devin primar pentru a ajuta cât mai mult playerii începători şi nu numai. Doresc să devin primar deoarece cred că este cea mai potrivită facțiune pentru mine, fiind o persoana care se înțelege bine cu majoritatea playerilor.

 

Ce intenționez să fac pentru jucători: 

 

1. Vreau ca taxa să fie setată la 1$ indiferent de oră sau zi.

 

 

2. De luni până vineri la ora 20:30 voi împărți taxa playerilor cu level între 2 şi 7, iar sâmbată şi duminică o voi împărți odată la ora prânzului, adică ora 14:00 şi odată seara la ora 20:00.

 

 

3. De luni până vineri de la ora 22:00 voi organiza câte un event clasic (LMS, LCS, X/O, etc) cu un premiu destul de ridicat. La aceste evenimente vor participa doar playerii cu level sub 50.

 

 

4. Vineri seara la ora 23:00 voi organiza un event nocturn, ceva mai special, cu un premiu măricel unde vor participa toți playerii.

 

 

5. Duminică dimineața şi seara voi organiza aşa zisa plimbare cu limuzina primarului, unde vom cutreiera harta în lung şi în lat.

 

 

6. În fiecare duminică voi pune la bătaie o maşină cu prețul între 200.000$ și 500.000$, această maşină va fi caştigată doar printr-un event.

 

 

Edited by TLG Sebi
Link to comment
Share on other sites

  • Johnny locked this topic
  • Johnny unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.